Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky majky........jak je?Já si jdu na chvíli lehnout a musím zabalit věci na dovču, uvařit atd...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-po dovolené pořád ještě čerpám tu energii, takže je fajn. Dnes mně jen bolí břicho a jdu ještě na masáže, tak se těším, ale nevím, jestli ji tam nebudu odbíhat na WC?! :-D Kdy vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme teď na víkend a příští pátek zůstáváme v jižních čechách a 24.7 jedeme do Itálie na 8 dní
Odpovědět
Tak k večeři měl mít kuba mleté maso (ale ne na jemno) s omáčkou a kolínkama, já měla to samé, jen maso bylo v celku :-N Sestřička našla nějakou kaši od Sunarky, tak to bude lepší ;-) No já vím, že oni objednají jen nějakou dietu, ale tohle je fakt hrůza. Mělo by se i rozlišovat věkově.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy... tak cestu jsme zvládli dobře.....malá byla zábavná, smála se.....ke konci začla vrzat a za chvíli usnula a spala až domů.Teď se vzbudila před barákem a děsnej řev...měla hlad... najedla se a zase bulí, ale asi je to tím, že jsem jí to spaní přetrhla, jak sem jí vyndavala z auta......jdu na ní....jdu jí to vysvětlit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Tak to je fajn, že jste zvládli cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni:jsem moc ráda, že je na tom Kubík čím dál lépe........ Leni:Natálka je šikulka, asi po mamince :-D :-D :-D :-D :-D majky:já se tak těším ;-) ;-) ;-) ;-) Budeme poprvé s Vašíkem 14 dní jen pro sebe.Když jsme měli mít poprvé 14 dní spolu na dovče chytla jsme klíšťovou encefalitidu tak snad se nic nepřihodí a vyjde nám to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu konečně hají, krásný čtvrtek x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: ještě že sestřinka našla nějakou tu kaši, to už bude určitě Kubíkovi chutnat líp zuzi: užijte si hezky víkend a pak těch 14 dní jen pro sebe to budeme mít určitě krásné :-) len: máš šikovnou holčičku že zvládla cestu v autě tak dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko !!! zuzi-kdy ty chodíš spávat?! :-N Moc si tu dovolenou s Vašíkem užijte. Moc ti přeju, aby sis na ní odpočinula, načerpala nové síly... prostě, aby jste byli jen jeden pro druhého !!! ;-) leni-já ti říkala, že to zvládnete, Naty je šikulka !!! momou-doufám, že brzy půjdete z nemocnice domů? Tam byste dřív umřeli hlady... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky moje..... ;-) Malá byla v a autě zaltá, celou cestu spala :-D :-D :-D :-D U nás je dnes stejně jako včera, tak využijeme počasí, že není vedro a odpoledne pojedeme k Tomovo babi, zase pro změnu...to je taky cca 30km...protože v těch vedrech se mi s malou cestovat nechce, v autě je 50 stupňů a klimošku zapínat nechci, aby to nebylo horší než lepší.....takže tohle počasí je ideální......i tak je vždycky celá opocená v tésedačce........no a bereme s sebou i bráchovo malou, která je u našich na prázdninach.Je jí 7, tak vzadu povezem 3 děti. Tom zjišťoval jestli může sedět vzadu 3 dítě. Tak může, i bez autosedačky, která se tam stejně nevejde, ani sedák, tak tam může sedět, ale musí být připoutaná pásem...... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo holky... nejste některá na Facebooku? Mě na to nalákala kámoška, tak jsem se zaregistrovala, a místo kolegy z práce jsem našla kamaráda, který bydlí kousek ode mě, ale já ho už dlouho neviděla.... tak jsme si hned včera psali...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec ženy x-) Tak jsem nějaká rozpolcená z toho počasí.. :-( už mě to vyloženě sere... člověk neudělá nic venku, ani na kolo nemůžu vyjet... ach jo :-( ..... tak jsem si poztěžovala :-D :-D :-D Jináč jsem se začala formovat do plavek, už jsem se na ten svůj rosol na břiše nemohla koukat... Ty jo, já mám takový pregnantní břicho.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len: takže cestovatelský týden jo? dobře že můžete mít všechny dět, ale bez sedačky může být jenom jedno ne? kat: já bych se taky chtěla začít formovat do plavek ale nidky se mi nechce :-| potřebovala bych nad sebou drába abych to vydržela déle jak týden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám pobaleno, vyspáno, hasiče před barákem a půjdu makat, to je život... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jíjo... jojo, bez sedačky může být jen jedno...většinou asi to nejstarší....tak to taky tak uděláme.....školka může vyrazit na odpolední dýchánek.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni, jak je?Já už chci pátek večer a nejlépe příští pátek............Pojedeme do Plzně ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija, já cvičím doma ob den... ;-) půl hodiny,ale makám, že ze mě leje... dusí mě Hanka Kynychová ;-) a upravila jsem jídelníček.. pro sebe i muže :-D zatím nám ty zdravý blafy i chutnaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Katko, jak je?Tady pohoda, škoda jen, že musím do práce za chvíli.... :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, áááále stojí to za prd... :-| .......... néééé a tak jde to, jako mohlo by bejt hůř :-D :-D :-D těším se na víkend, na příští víkend, na srpen.. máme na každý víkend nějaký program a tak doufám, že se i počasí vydaří... Na co se těším nejvíc, je příští víkend... máme setkání "lufťáckejch dětí" :-D :-D :-D vysvětlím... když jsme jezdívali s našima jako děti na chalupu, tak se tam přes prázdniny sjelo dalších kupa "chalupářskejch" dětí a jak jsme tak odrostli.... tak jsme se našli a dohodli jsme se, že se po 10 letech sejdeme... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych potřebovala já.V neděli jsme jeli do Mšených lázní, což je směrem Slaný, Louny a my tam měli chaloupku.Tak jsem tak vzpomínala, pročetla si dopisy zamilované a chtěla bych je všechny vidět...... jdu do práce, tak se mějte krásně a papa Jo ještě v kolik máte sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/15563-navs...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi příští pátek jedete do Plzně? To bysme se mohli někde sejít na kávu...jak na tom budete časově? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: no já zkoušela taky upravit jídelníček ale jediné je že mám k svačině místo rohlíku jabko :-D nějak nestíhám odpoledne svačinu a večeři do 6. to mám jako udělat jak když jsem doma teprve kolem té 6 ;-) :-D zuzi: neboj pátek večer budu skoro hned, už je to jenom den a půl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jija, já se zatím držím.. ted ke svačině si dávám meloun ;-) k obědu mám rybu na oliv oleji s kmínem a zeleninu na másle :-D ke svačině chlebík se sýrem a k večeři asi cuketový placky.. uvidíme :-D zda nepojdu do té doby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky fšem :-) Zuzi dobrej vtípek :-D tak mě včera kámošky nedorazily a jedna se omluvila až dnes, druhá vůbec :-S fakt nechápu, že nemohly aspoň poslat sms... 8-( zrovnanedavno jsem se bavila s jednou známou, že jak je někdo těhu nebo na mateřské, tak si na něj skoro nikdo ani nevzpomene, na návštěvu se nehrnou a člověka pak už přestane bavit se pořád někomu vnucovat. Ale taková je už doba, každý moc pracuje nebo má jiné aktivity, pořád ve spěchu, že si ani neudělá čas na příbuzné natož na kamarády, ach jo. Ještě že mám vás, vy tady jste skoro vždycky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: tak on občas není čas, já se za kamarádkami na mateřské chystám už od května jenže pořád nemám prostě čas :-S bydlí kousek dál, tak to přes týden nestihnu a o víkendy jsou prostě hrozně krátké a máme toho moc, ale ráda bych holky zase viděla, tak si říkám, že snad v srpnu, to budou mít jejich holky narozky tak příjdem a něco přinesem, ale já bych teda zavolala, že nedorazím a nejlíp co nejdřív ať na mě někdo nečeká kat: tak to bych nezvládla, z toho bych snědla akorát ten meloun, když on mi H. vždycky koupí něco dobrého jako třeba čokoládu, nanuk, telku a já prostě neodolám a nacpu se
Odpovědět
Profilova fotka
kat-bože, z takového jídla bych měla díru v žaludku... . :-D beru- to je mi líto...to je ta hnusná uspěchaná doba... lidi nemají čas na nic, jen se honí za prací. Já od té doby, co jsem přijela z Řecka jsem nakažená tou jejich flegmatičností, za ničím se neženu, je mi jedno, jestli papíry udělám dnes, nebo zítra... za týden... každého čecha bych poslala do Recka, stresová léčba... jija-ja měla včera ve 21:00 Carte dor karamel, moji nej zmrzlinu, představa, že bych byla na cuketě nebo kousku zeleniny... :-N Ale zase Kačka bude zdravá... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?