Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru a Blani...... :-) Beru my cvičili i s Fildou chodidla a s malou taky.... oni musí mít totiž všechno stejné..... :-D :-D :-D Holky hezký večer...já jdu koupat děťátka :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně dorazil manžílek pro celodenním výletě na letecký den, Andulka konečně na chvíli usnula v kočárku, tak jdeme na společnou činnost - trhat rybíz.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru mňam rybíz...po tom se můžu utlouct, jen to otrhávání těch kuliček od stonku mě nebaví...já si ho totiž dávám zamrazit, a pak ty zmrzlé kuličky v létě chroupu u tv....... :-D :-D :-D :-D my máme na zahradě taky 2 keříky,ale jsou mladé, tak ještě nepolodí tolik, ale mam zamrazené 4 vaničky od másla Flora, toho většího balení.... :-) Ale napsalas to hezky, Andulka usnula, tak jdeme na společnou činnost, tak jsem si představila úplně něco jiného :-D :-D :-D :-D Jsem to ale nestyda nestydatá =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Leni - určitě jsi myslela společný úklid domácnosti co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len, taky proto jsem to tak napsala (smajlíky mi nejdou) po 15 minutách jsem se vracela z druhé strany domu a málem mi upadla miska plná rybízu, jaký pláč se ozýval z kočárku, vůbec nic jsme neslyšeli a ani nevím, jak dlouho tu chudinka plakala, jak silně se mě pak držela, tak jsem utěšovala a sama sobě vynadala.
Odpovědět
Ahojky,ani nemám sílu dočítat,dnes je mi děsně zle,ale ne od žaludku,ale klouby a svaly. Samozřejmě pánev a podbřišek. Teplotu nemám,ale vše to bolí,jako když začínáte mít virozu a horečky. No nevim,snad to k horečkám nedojde,pže teď nevím kolik bych si mohla vzít paralenu. Jinak včera jsem se dozvěděla,že se ve vsi,kde mám naše oběsil stejně starý kluk jak já :-( :-( :-( . On byl z Prahy,tady měli chalupu jeho rodiče,bral kdysi drogy, i když možná i teď,ale to bych mu křivdila. Našel ho jeho táta. Byla tam prý kriminálka a tak. No děs,brečela jsem včera hrozně,člověk si vzpomene na věci co jsme prováděli jako puberťáci a já ho naposledy viděla asi tak před 2měsíci a zdál se v pohodě.On prý uklidil celou chalupu,vykoupal se a šel si "skočit" z podkrovní místnosti do patra níž :-( :-( :-( Myslím si,že mě hodně břicho bolí právě z toho,ale snažím se na to moc nemyslet. Ale potřebuju se vykecat. No aspoň mě uklidnila sms z rána,pže příbuzná Míši porodila o 23dní dříve a to zdravého klučíka a jméno mu dali po jejím dědovi a tátovi (oba jsou už mrtvý). Takže tím jsem v pohodě, zas další miminečko,co budu moct šišmat. Teď ho jel Míša zapít-jedním panákem nebo pivem,pže řídí a zítra jde do práce. Já jsem s Johankou doma,pže stejně pít nemůžu a je mi opravdu špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ten obchod už mám přes rok :-D jak se máte? gratuluju všem k potomkům ;-)
Odpovědět
Zabena Ahojky Boženko, já bych hned jela, ale jedeme už na Lipno ....... jela bych klíďo i s dětma. Neboj mimísek bude ;-) všechno má svůj čas. Len: No jo, fakt je to Micha =-) Šikulka. Jé rybíz, taky bych si dala. Markee. markétko, to je šílený, na tohle zkus nemyslet a je to opravdu o nervy. Micha: To jsi holka šikovná a že ses nám nepochlubila. Ale myslím, že jsi povídala, že něco takhle plánuješ, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak koukáme na ten kreslený film na Nově a je to super.......malýse tu řechtá jak blázen a tak jsme mu dovolili koukat až do konce..... :-D :-D :-D No a malá se vzbudila, měla hlad a teď má asi nějaké prdíky, protože brečí.......tak snad usne brzo.... :-| Míša je fakt šikulka.... já bych asi podnikat nemohla....nejsem podnikavý tip :-) Holky dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme upečený koláč a kilo a půl rybízu jsem dala do mrazáku, další sbírání bude až zítra.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ...... :-D :-D :-D Tak jsem nakrmila malou a čekám, až zase usne, i když to moc nevypadá...má oči jak trnky a chce si povídat....jakmile shasnu, tak brečí...už je pěkně vyčůraná...jak říká tatínek, po mamince...... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Len. Jaký tam byl kreslený film? =-) Tak my jedeme na houby k Železnému brodu, tak se tu mějte, písnu večer, zda jsme něco našli ;-) A tady jsou maminky a těhu postrádány :-D http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdar ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Jak je?U nás pohoda, ale hoňka...Nestíhám nic, vůbec nic a když něco stíhám, jedu k babičce s dědečkem, abych jim pomohla co se dá......
Odpovědět
Profilova fotka
Holkya posledním "oslavencům prvního výročí svatby"přeji vše nej, ať vám to klape jako doteď!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) Na společnou cestu žitím ve dvou jste se vydali a při ní jste jeden v druhém oporu svou získali. I když je občas bouře s krupobitím, vlnami, zas vysvitne zlaté slunce nad Vašimi hlavami. Vše nejlepší k výročí svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
také my přejeme všem osmadvacítkám fšechno nej, krásně si své první výročí užijte a do dalších manželských let vám přejeme hodně lásky a pohody :-) B+A+J
Odpovědět
Profilova fotka
Opičko :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přeji všem 28 vše nej do dalších let x-) x-) a at ti léta jen a jen přibývají a máte se krásně jako do ted x-) x-) zuzi děkuji za blahopřání a IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury:nemáš vůbec za co...........Hlavně aby jste byli všichni v pořádku, to je podstatné!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
koukám na svatební video a slzy mi tečou :-N ... vám přeji at se brzy dočkáte toho co si nejvíc přejete!!! ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se tu jinak máte?? =-) :-N
Odpovědět
Ahoj, já tu napsala gratulaci a smazalo se to :-S tak ještě jednou - vše nej oslavenkyním, ať se mají s manželi rády minimálně tak hrozně moc jako první rok, hodně štěstí do dlaších let, ať se vám vše splní ;-) Mury - držím palečky, ať jste zdraví a mimčo je zdravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, jedna opička mi tu leží rozpláclá na bříšku ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru:mě opička ležela na zádech celý víkend x-) x-) x-) x-) Blani:ahojky, jak je?Včera se mi podařilo udělat fotečku, o jakou jsem stála, ale nevím jak........musím se ještě hodně učit...
Odpovědět
Zuzi - ukááž :-D Gratuluji, víš kolikrát já cvaknu třeba jeden záběr a pak stejně nevím, jak jsem toho dosáhla? :-D Jsem pěkně nasr... na počasí, včera jsem chtěla jet do Vyškova, dnes Buchlov/Buchlovice a v úterý Slavkov/Bučovice....a chčije :-p Ale od muže jsem dostala jako dar nový externí disk, takže na starém dělám pořádek ve fotkách, zároveň ho dělám i na svých webovkách, to je taková nekonečná práce,, ale na hnusné počasí jak dělaná. Ale měla bych spíš uklidit a vyžehlit, máme doma "bordel jak v tanku" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jak darem, co máš??????Narozeninky? ;-) ;-) ;-) ;-) Ty máš dovolenou že jsi chtěla takhle courat po kultuře?My jedeme za 3 týdny na 14dní, moc se těším, snad se nic nepos.... Víš, chtěla bych se naučit fotky že třeba předek je čistý a zbytek rozmazaný, snad toho docílím.......jdu ti najít nějakou ukázku toho, co chci umět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?