Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je to samé u nás, jen neprší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-pusu beru, medajli ne, to by udělal každý !!!! x-) Hlavně je dobré, že Luk pána viděl, já ho vůbec nezaregistrovala, bo jsem se dívála před sebe na paní, co šla po přechodu s obráceným deštníkem a schovávala se za držátko od toho deštníku, hrozné to bylo. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky:hlavně že jste všichni v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a děvčátka, dnes operují Ivčiny očička,tak na ni všechny myslete... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíme, myslíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:vím vím, jsi hodná, že na ní také myslíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mne napadlo, že vím, jak vydělat prachy.Půjdu do nemocnice na měsíc a vydělám 14 000 jen na pojišťovně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o penězích mi ani nemluvte poslední měsíce si připadám jak socka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D to je dobrá úvaha :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak starší dítko mi odešlo k babičce......tak vařím pro sebe.... teda peču kuřátko a brambůrky......malá spí, pračka pere, myčka pere, tak se válim na gauči a koukam na Román pro ženy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:ty se máš nejlépe, asi půjdu na matěřskou...... :-D Holky volala jsem Vašíkovi, kdy dorazí domu a nějaké hovado to do nich nakouřilo u Karlíku a čekají na policii.Prý má auto ten frajer na odpis, hlavně že se jim něco nestalo.
Odpovědět
Zuzi: ježíš, Vašík je v pořádku? Jezdí jak hovada ........ ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni-kurnik ženská, neprovokuj !!!! :-D :-D Já včera taky prala v myčce.. :-N zuzi-???? Pane bože. Děvčičko, vy máte pech.. chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vašík je v pořádku, má důvod jít na pivko ;-) Krásný víkend všem
Odpovědět
Ještě, že se Vašíkovi nic nestalo, já bych si dala i panáka.
Odpovědět
Profilova fotka
ZUZ a co je to za auto???? Budoucí Švára je z Karlíku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri:nějaký transit Boxer.Ukazoval mi fotku a frajer může být rás, že z toho vylezl zdravý.Je opravdu na odpis, ale nikomu se nic nestalo krom aut naštěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou.......... ani Barča dnes nekojí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Matějíček se nám nějak propad :-N http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Na Ivču také myslím. Doufám, že bude spkojená jako já a že jí nic nebude bolet jako mě :-) feri: Matějovi jsem poslala hlásek ;-) Holky já jsem nachcípaná. Chytla jsem to od manžílka :-( Celou noc jsem nespala jak mě bolí v krku a když jsem usnula tak mě vzbudil fazolák. Měl hodinu tělocviku :-D Ale teď ráno už je to o něco lepší. Jdu se nadopovat všema lékama co můžu a vitamínama. Za chvilku jedu s mamkou koupit cestovní postýlku a odpoledne s manžílkem čistíme koberce. Půjčili jsme si ten čistící stroj aby to tu bylo pro mimčo čisté :-) Tak já se ještě snad odpoledne ozvu. zatím papa a všem krásný víkend :-)
Odpovědět
Feri: Hlas poslán.
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, Zuzi já jsem kojila v jednu, ale kvůli bouřce naši odpojili internet. Feri, taky zahlasováno. Macet, doufám, že bacily vyženeš co nejrychleji a bude ti zase dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky macet:Markétko, přírodní vitamínky a dávej na sebe pozor ;-) feri:HLASUJI PRŮBĚŽNĚ ;-) beru:to jsem se akorát ukládala ke spánku.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak včera bylo počasí fakt hnus, služebka byla v pohodě, ve vlaku je to fajn, ale autem bych asi nevyjela a večer mě H. čekal na nádraží :-) feri: hlasuju jak jen to jde :-) zuzi: taky dobrý nápad ;-) majky: jste moc hodní a šikovní, když takhle pomáháte my jdeme dneska na 5 do kina tak doufám že mi stihne doprat pračka a dopeče se perník :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jijo:ahojky, kamarádi šli teď od 14hod na pokračování šifry mistra Leonarda nějaké..... Vašík na fotbal a já se válím, ale půjdu vyluxnout a zlikvidovat věci ze šatníku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky zase potřebovala probrat skříň i když jsem to dělala nedávno nebo alespoň zavést nepotřebné věci někam pryč ať nezabírají prostor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenomže mě se to sem už nevejde, prodám to co nechci nebo moc nenosím, ať mi to zmizne ze skříně
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/kultura/170110-...
Odpovědět
jo jo, vím, ach jo ...................... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?