Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.novinky.cz/koktejl/165941-pes-vypadl-z-jachty-a-na-pustem-ostrove-prezil-ctyri-mesice.html
8. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 leni-my jsme něco podobného zažily se sestřenkou u nás na koupališti v létě. Já dávala její starší dcerku Terezku (5) letou na skluzavku, pomáhala jsem ji vyjít schůdky, bo byli příkré, ale i kdyby nebyli, tak bych tam stála a hlídala ji a jeden takový malý soplák se pořád předbíhal a ještě ani ne Terezka seděla, už ji lezl na záda..tak jsem ho napomenula to nepomohlo, tak podruhé jsem zaječela a teď jsem viděla jen jeho maminku, jak zvedla hlavu, ale dál se opalovala na kachličkách... se sestřenkou jsme nechápali. On by těm děckám normálně sklouzl i na hlavu, jak byl rozplasaný !!!!!! emoticon

momou-moje mamka má doteď o mně strach. Když vidí nějaké bůračky v televizi a ví, že máme někam jet, tak mi volá, ať jedu opatrně apod... o dítě nepřestaneš mít strach, ani když ti vyletí z hnízda... (jak se říká)

markee-rozumím ti, taky bych to s tou starostí nechtěla přehánět, dítě si někdy potřebuje natlouct, jinak bude neschopné a nepřipravené do života. Mám známou a ta své dítě má jak v bublině a pak mi řekla, že to pocítím až budu matkou. Vím, chápu jí, ale už teď vím, že své dítě nechám volně dýchat ,i když se budu rvát s vnitřním pocitem, že se mu kdykoliv, kdekoliv může lecos stát.
8. dub 2009 v 11:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Tak já jdu vyndat šunkafleky z trouby, pak se rozplácneme na balkón a budeme čekat na taťku, a pak vyrážíme zase na zahradu.....kluci budou pracovat a já lenošit emoticon emoticon emoticon emoticon
8. dub 2009 ve 12:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-závidím ti... emoticon Nechci být v práci... je to tu děs být zavřená celé dny a nesmět na sluníčko. Ještě, že denně jezdím na poštu, ale to se zase vezu autem, tak si toho sluníčka moc neužiju. Snad o víkendu, už aby byl.
8. dub 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Majky tak přijeď, já se na tom lehátku uskromním a budeme vegetit spolu emoticon
8. dub 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-to by bylo žůžo, kdyby to tak šlo zařídit... emoticon Já chci jet na velikonoční pondělí do Brna do Ikee a koupit si věcičky na balkon... udělám si letos krásný balkonek. emoticon
8. dub 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markét, já chtěla taky ještě do Ikei, ale už to asi nestihnu...... emoticon emoticon emoticon emoticon

Vyhlédla jsem si na netu spoustu věcí, jako dětská prostěradla, nepropustné podložky do postýlky, Fildovi takový venkovní stan na zahradu, vypadá jako iglů atd...ale jsou to věci bez kterých se obejdu...teda budu muset emoticon
8. dub 2009 ve 13:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-uděláme to tak, že já ti to nakoupím a pak ti to pošlu... emoticon emoticon
8. dub 2009 v 15:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 Len,myslíš tohle iglů viď http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072454 to jsme teď kupovali Johance.Zatím ho má v pokojíčku,ale až budu vědět,že venku bude jen a jen teplo,tak jí ho dáme na zahradu emoticon
8. dub 2009 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Holky tak jsem to vzládla, teď jsem dorazila domu, protože jsem odbourala cestu ještě jednu k babi.Koupila jsem jí jiné polštáře sterilní na nohu, odvezla a tyto jí povezu zítra.

Celý den na zhroucení, myslela jsem si, že poslední kapkou bude Mirka pohřeb.Nebyl.

Jinak píši "Styďte se národe ČESKÝ!!!!!!!!"

Na pohřbu pár lidí, rodina ani nekondolovala, v tramvaji se smáli, je mi jich líto, že jsou tací.Pár známých lidí od divadla atd a spousta špionů, kteří nešli uctít památku Mirkovi, umělcovi a nezapomenutelnému člověku, ale šli si vyfotit !celebrity".Chtělo se mi za ně umřít.Hanba.Byla jsem tam s Mirkovým právníkem, opravdu hrozné.Písničky, které mu hráli měl možná rád, ale..........

Utěšila jsem se na tatínkovým hrobu, udělala velikonoční výzdobu, zapálila svíčky, pokecala s ním, pak šup na druhý hrob kde mám pra a praprarodiče.......

Odcházím ze hřbitova, že už mne nemůže nic skolit a šup ho.Zapínám telefon, 4 sms od kamarádky, že jí přítel vyhrožuje smrtí, že jí podřízne psa atd.Volám kamarádovi, tak šel okamžitě k ní, panáčka hledá policie, u ná je maminka a potom přijdou k nám.........Co mě ještě dnes čeká?

Holky mějte se krásně, příště s lepšími zprávami papa
8. dub 2009 v 18:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Jinak Ikeu miluju!!!!!!!!

Mám moc a moc věcí a pojedu tam o víkendu nejspíš pro skleněné rámečky na naše pozemky na měsíci emoticon a při té příležitosti si tam něco ještě koupím-jako vždy emoticon emoticon emoticon
8. dub 2009 v 18:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Rybář a žába.
Chlap je na rybách, ale vůbec nejdou. Kolem skáče žába a on ji chce ze
vzteku zašlápnout. Žába však najednou promluví:
"Hej rybáři, když mě nezabiješ, pěkně ti ho vykouřím!"
Rybář, že tedy jo. Bylo to moc prima, nešlo by to ještě jednou?" povídá pak.
Žába na to "Proč ne?" a vykouří mu ho šikovně ještě jednou, dokonce se tváří
spokojeně. Rybář se najednou zamyslí, nechá prut u vody a spěchá s žábou
domů.
Přijde do kuchyně, položí žábu na stůl a povídá manželce:
"Nauč ji svíčkovou a pak vypadni!"

Majky: Já musím tatího aspoň prozvonit, aby věděl, že jsme dojeli emoticon

Markee: To iglů je super, taky nad ním přemýšlím emoticon a nad spoustou jiných emoticon

Zuzi: Snad se vydaří aspoň víkendík emoticon
8. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markee jojo, to je přesně to iglů.... taky ho chceme na zahradu.....domů už se nám nevejde emoticon emoticon emoticon emoticon

Hezký večer kočky emoticon
8. dub 2009 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Zuzi,Ikeu miluju taky a moc. A Míša ze mě už blázní,pže já bych tam nakoupili celý pokojíček pro Johanku,ale Míša nesnáší věci,které jsou tzv. dělané "na koleni".Jenže on si časem uvědomí,že nemáme na to,si nechávat nábytek dělat.Obvzláště teď,když se tchán(truhlář) s tchýní rozchází emoticon nebo ono je to naopak ona ho už nechce. Její manžel jí umřel před 12 lety a s Jirkou-tchánem je 11,5 roku. Za tu dobu se s ním nedokázala zjít a brát ho jako člověka.V podstatě je dobré,že jdou od sebe,ona by ho oddělala. Je taková,no prostě jí to moc nemyslí mi přijde,prostě tchýně no.
Je mi z toho hrozně smutno,brečim. Já to vím dýl,že chce,aby odešel,ale pořád jsem doufala,že to tak nedopadne.Před chvilkou jsem zaslechla,co jak si říkaj,co si kdo nechá a jak se budou jezdit navštěvovat a tak. No je mi to fakt líto,já ho znám 10,5 roku a prostě je to člen rodiny a je mi z toho fakt smutno emoticon emoticon emoticon
Jdu uspat Johanku a pak čučet na TV.Papa.
8. dub 2009 ve 20:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
teda, jak to čtu, tak fakt nějaký erupce na slunci. Tak vám všem držím palce, ať už konečně přestanou ty špatné zprávy. Držte se holky moje emoticon
U nás je nové to, že M. dal výpověď v práci, tak uvidíme, jak moc ho tam budou držet přes výp.lhůtu... emoticon
8. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 markee:Markétko, je to smutné, už je to dlouhá doba, ale oni nejspíš vědí, proč to dělají a vám nezbyde nic jiného než se s tím smířit...... emoticon Ať je člověk jaký chce, znáš ho dlouho a bolí to.

Blani:ahojky, dlouho jsem si s tebou nepsala.......Marťasovi držím palečky, aby to všechno vzládnul a byl spokojený!!!

Odešla kamarádka, tak čekám, co se u nich bude dít......Bojím se toho, ale hlavně ona si to musí srovnat v hlavičce a bude dobře zase.Vypadá to, že psí miminko bude bydlet u nás na chvíli, pojede s námi na chatu, protože nikdo neví, co bude.

Vašík je na tom konečně lépe, už se trošku bez potíží hýbe, tak je to dobrý.

Babičce slézají modřiny pomalu, ale trápí mne, že nechce chodit a to musí.Nevím, jak jí domluvit.Děda jí nedonutí a já tam pořád nemůžu být.Chtěla jsem jí "vyvézt" na chatu na chvíli, a ona že ne, že otřesy v autě by nebyly pro ní, tak nevím.

Dnes jsem udělala rozhodnutí, se kterým nepočítal nikdo.Mluvila jsem s dědečkem, co zítra potřebují a on že akorát chleba, ale pro ten si dojde.Tak jsem se rozhodla, že tam nepojedu a babi se bude muset o sebe postarat.Dědovi jsem slíbila, že zítra zavolám co potřebují v pátek a když nic, dorazím až v sobotu, až budeme dědečka vyzvedávat doma, protože ho vezeme na chatu.

Jinak trošku veselá stránka věcí, které mne potkávají poslední dobou, natož poslední měsíc.Piju vínko, s Vašíkem v pohodě a je mi lépe.....

Mám vás ráda, papa
8. dub 2009 ve 21:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Holky mám problém........

Nepamatujete si některá na šaty, které jsem chtěla před svatbou s "ramínkama za krk"?Nemůžu je najít a potřebuji tu fotku, díky moc.
8. dub 2009 ve 22:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Dobré ráni milovnice Ikeii a ostatní emoticon

Dnes jsem nějaké ranní ptáče......jdu na polikliniku na výtěr z "jisté oblasti" emoticon emoticon emoticon emoticon kvůli streptokokům......normálně mi gynda nevadí, obzvlášť teď, když tam člověk chodí 1 měsíčně, pak za 14 dní a nakonec každý týden....ale tyhle cizí lidi když se vě mě rochaj....brrrrr emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. dub 2009 v 06:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Jo včera jsme na zahradě navěsily na břízku co máme na zahradě plastová vajíčka.....malý byl nadšený....no a doma to máme ve zmenšené podobě...jen místo stromu jsou to větve, tak 50cm dlouhé..máme to ve váze v obýváku na stěně a už to má krásné lístečky......pod tim máme obilíčko v květníčku v něm kuřátka a zápichy z vajíček a taky jsem si koupila petrklíček...... emoticon
9. dub 2009 v 07:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno,
hlásím, že u nás už je zas všechno vzhůru emoticon a Jára na cestě do práce. Tak jdu udělat snídani a pak hurá na balkon.
9. dub 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Mončo...tak se pak budeme válet na balkóně spolu, jo? Prcek jde pak k našim až do večera, protože bráchovo malá má prázdniny, tak budou na zahradě, tak se rozvalim na balkónek emoticon emoticon emoticon

Zuzi, tvé šaty si dokážu naprosto do detailu představit, ale kde je najdeš to netuším, protože já ty své taky nikde nenašla..... emoticon
9. dub 2009 v 07:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni no to je jasný, já si jen zasadím rajčítka a pak bych si chtěla číst emoticon ale asi budu jen sedět a čučet emoticon
9. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 To budeme dvě emoticon emoticon emoticon emoticon sedící čučící emoticon
9. dub 2009 v 07:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 Ahoj, já tu čučím jak sůva skoro celou noc, malá spala jen chvilkama, ale spíš řvala, takže já nespala skoro vůbec emoticon
Včera jsme byli po doktorech a já se těšila, že si nakoupím nějaké kytičky do truhlíků na okna, ale na žádné jsem nenatrefila a nikam dál jsem pro ně s malou jezdit nechtěla.
9. dub 2009 v 09:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Ahoj ženy, tak co je tu nového?
Já to ted nějak nestíhám, z práce domů a makat, cihly, malta, a tak emoticon
9. dub 2009 v 09:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Beru a Katy.... emoticon

Beru já taky ještě nemam nakoupené kytičky na balkon.... emoticon

Ale už se na to chystam...v hypermarketech a Obi a Baumaxu už je mají, ale loni jsem si je tam koupila, a z těch 10 muškátů co byli v té přepravce mi zbyli 4......sežloutly a pošly....tak jsem si pak přikoupila jiné v zahradnictví a ty šli krásně.....jenže je nemam kde přezimovat....v paneláku je na ně teplo i ve sklepě, tak mi vždycky pojdou.....tak asi po Velikonocích vyrazíme do zahradnictví na nákupy...... emoticon to bude mít Tomík radost....on tyhle květinové výlety fakt nemusí emoticon emoticon emoticon emoticon ale já ho chápu... obzvlášť, když se ho ptam který květináček mam vzít emoticon emoticon emoticon
9. dub 2009 v 09:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Jinak výtěr na mikrobiologii byl vcelku v pohodě...byli tam 2 mladé Dr....a pořád jsme si o něčem povídali, tak sem si ani nějak neuvědomovala, kde všude se mi vrtají.... emoticon emoticon emoticon emoticon

Ale nebojte, byl to jen výtěr z močové trubky a z té dírky vedle ze které mi to tak nevadilo....ale z toho močáku to trochu pálilo.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Prostě posera emoticon emoticon emoticon emoticon
9. dub 2009 v 09:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 kat: No jo, holt Malta je malta emoticon ale zas to budete mít krásný emoticon

Já už kytičky na balkoně mám, ale jen pár, jinak by mi je Anička pak celý orvala emoticon

Len: Výtěr z moč. trubice emoticon Tak máš to za sebou, výsledky budou určitě dobrý, držím palečky. Jsi holka statečná, tak to by chtělo odměnu, ne?
9. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Ahojky berušky !!!

zuzi-s kamarádkou je mi to moc líto, doufám, že s tím ha*zlíkem policie něco udělá?! Ty naše zákony, bych ho zavřela až by zčernal.
Jsem ráda, že se Vašíkovi už přilepšilo, snad to bude dobrý a ty se zase budeš radovat. Babička by potřebovala léčbu šokem.... prostě, když bude mít žízeň, tak si přijít aspoň do kuchyně pro vodu atd...

Ikeu miluju taky, máme skoro celý byt vybavený ikeou. Líbí se mi, že věc si hned odvezete a ještě ten den se z něho doma radujete a slouží !!!! emoticon emoticon No jsem zvědavá , co pořídíme. Hodilo by se mi všechno. emoticon

Leni, poraď mi, jaké kvítečka bych si měla koupit na balkon. Nemám s tím žádné zkušenosti. Doma mám jen samou zeleň, která mi někdy vykvete, jindy uhyne, tak kvítka moc nekupuju, hlavně se v nich nevzynám a poznám jen růži, tulipán a orchidej... emoticon
9. dub 2009 v 10:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Krásné dopoledne.Tak já jsem se dneska i vyspinkala.Koukala jsem ještě po 1hod na film, bylo to hezké, jen jsem asi 5 min před koncem usnula a nevím, jak to dopadlo.Nekoukala jste některá?Myslím to byla na Nově.

Vstávala jsem až po 9 hod, už mám uklizenou kuchyň, musím vše vzládnout, když jsem si vzala "dovolenou"od prarodičů emoticon

Užijte si balkonky, papa
9. dub 2009 v 10:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš