Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Ahojky Markétko, no v práci je to teď fakt na draka. Minulý týden jsem tam byla sama. Kolegině měla dovolenou. Makala jsem jako šroub a šéf si pořád vymýšlel další práci. On sedí za mnou za pc a vidí mi do něj a vidí, že makam a ještě bude prudit. On vždycky pošle email s něčím co mi už poslal 3x a připíše tak ŠUP ŠUP, TAK CO BUDE. No to bych se z něho posr..... A je schopný mi ho poslat 3x denně. Já neříkam, kdyby jsem se flákala, že bude prudit, ale dkyž vidí že toho mam fakt hodně tak to mě fakt dostal. V pondělí jsem měla asi nějaký slabší den a po tom týdnu co jsem tam byla sama jsem se normálně odpoledne v práci rozbrečela. V úterý začal zase prudit tak jsem se na něj otočila a začala jsem na něj fakt řvát co si jako myslí. Že jestli mě hodlá takhle stresovat tak že se mu na to vys..... hned teď. Že to není problém, že už jsem mohla být doma dávno. Tak na mě koukal jak spadlý z višně. jen jsem mu to řekla, tak mi za 2 minuty poslal další email kde bylo zase jeho obvyklé ŠUP ŠUP. Tak jsem se zapřela a řekla jsem si, že se nenechám stresovat a že se musím udržet v klidu. Takže mám teď ještě 24 dní dovolené, které si chci do nástupu na mateřskou vybrat. Tak jsem mu řekla, že si od teď každý čtvrtek a pátek beru dovolenou. A že od prvního června nastupuju na mateřskou. Se přece od něho nenechám po těch letech stresovat teď když to vůbec nepotřebuju. To mě malej vždycky začne nakopávat, aby sem si uvědomila, že mam být v klidu. Tak snad se mi to podaří udržet tak, že v tom klidu fakt budu. Kvůli penězům tam chci do mateřské zůstat. To už nějak doklepu. Uffff tak jsem se vypovídala ;-) Markétko ale ona ta demence fakt je. Mě to potvrdilo už spousta lidí, že to tak má. Co Leni? Nebo jsi vyjímka? :-D
Odpovědět
Macet. Neboj to přejde :-D pak to bude zas jenom ham, pápá, .............. a máš umyté ručičky?, obuj si botičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: Jojo já se tomu směju. Jen je blbé když mě to přepadne v práci a já to prostě nemůžu vysvětlit :-D Minule jsem se otočila na kolegyni a říkám. Prosím tě jak se jmenuje to USD???? Ona na mě chvilku koukala a pak říká "myslíš dolar?". No samozřejmě že jsem myslela :-D :-D :-D Hormony jsou fakt srandovní. Ještě že nepropadám depresím. To má přítelkyně od kolegy z práce. Ta normálně z ničeho nic začne brečet a není k zadržení :-( Zuzi mě se ještě libí tyto šatky: http://www.beremese.cz/album/view.php... a pak ty jak psala Markétka (majky) A tu svatbičku mi fakt vysvětli? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: Jo pak začne zase jiná demence. Mě stačí když jsem celý den u kamarádky. má dvě holčičky. Po celým dni přijde domů její manžel a nestačí se divit jak obě mluvíme a co máme zaslovníček. No z domova to zná, ale že se chytím i tak brzo já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Macetko..... já měla demenci vždycky a te'd mam k tomu tu těhotenskou a ta je ještě lepší.....taky jsem tak trochu opožděná.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, nenech se ním zdeptat. Je to kretén na entou !!! Debil jeden... nejradši bych se tam rozjela a dala mu ťafku do gu.. rozkroku :-) Měsíc za chvíli rychle uteče a ty se pak budeš radovat s mateřské a on teprve pozná.... na každého jednou dojde takovým hajzlíkům to moc přeju !!! ]-( Se tam z toho i po*ere a ať mu to spadne všechno na hlavu S USD je to taky dobrý... ale to se kolikrát stane i mně a nejsem těhu :-) Zuzi je tajemná s těma šatkama, nechce pustit paru, na co to chce?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... rozhodla jsem se pro tyhle. Macetko, máme "soutěž" a potřebuji jít ve svatebních šatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi je děsná tajnůstkářka.....ale já bych se taky klidně vdávala znova..... ;-) ;-) ;-) ;-) A měla bych vše za týden připravené..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, většinu věcí mám ještě doma, mohla bych se vdát i odpoledne kdybych měla šaty a manžu doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len: Ahojky leni, tak to to máš duble :-D :-D :-D majky: Markétko už se nenechám. ;-) Jsi hodná, že by jsi mu dala do gulí :-N Možná k tomu taky dojde :-D Ale je fakt, že jsem zvědavá jak to pak budou zvládat. zuzi: Zuzi tedy aha. Tak ty budeš zase ve svatebním? To bych šla hned taky ;-) A copak je to za soutěž?
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko já opravdu nesmím nic říci a už vůbec sem něco napsat.Kdejaká dorotka mě sem do dneška chodí kontrolovat... No jo no, co naděláme, lidi jsou občas jen živý tvor bez tolerance a rozumu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak ano, budu opět ve svatebním a to tento rok ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzi: Zuzi tak já nebudu vyzvídat :-) Hlavně si to pořádně užij :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět z procházky :-) Přidávám se s mateřskou demencí, včera jsme se šli celá rodinka projít k řece i s naší fenkou a proti nám jel pán na kole a za ním běžel pejsek, tak se bojím, aby se nepoprali a ptám se: "je to pes nebo kočka?" no všichni kolem mne šli do kolen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru: :-D :-D :-D A jakpak se vám daří?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-dobrá volba !! ;-) ;-) ;-) ;-) leni-já i do hodiny... :-D macet- :-D :-D :-D :-D jsem nechtěla být tak sprostá, ale co už.. :-N Vzala bych si ty největší boty se špičkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beru: :-D :-D :-D :-D :-D tak to je super........
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to je dobrý...... :-D Já když byla minulý týden v těhu poradně, tak tam přišla maminka, a jelikož byla pnlá čekárna,tak aby věděla, po kom půjde...tak se ptá....Můžu se zeptat kdo je poslední? -jako kdo je před ní.... a jedna paní, co seděla vedle mě odpověděla....no vy přece!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Normálně jsme tam všechny popadali všechn ysmíchy, až vyšla sestra, jestli prý někdo nerodí.....prostě těhu demence jak vyšitá..... :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tak v mém posledním příspěvku je jasně ta demence vidět......Normálně jsme tam všechny popadali všechny smíchy,,,, :-N :-N :-N :-N :-N :-N no magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holyk já chci být také těhotná a dementní :-D :-D :-D Odcházím střemhlav do propasti Smíchova, tak se mějte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi neboj.... dočkej času..... ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Len, já vím....nespěcháme na nic ;-) Už mi Arti poslala cenu a podklady :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beru-jsem tu vyprskla úplně smíchy :-D :-D :-D :-D :-D to je zápich !!!! To bych gól dne !!!! :-D :-D :-D :-D To musím říct doma Lukovi leni- :-D :-D :-D :-D :-D :-D já už tu plaču smíchy !!!!! zuzi-já taky.. ;-) :-)
Odpovědět
Beru: Pes nebo kočka? :-D :-D :-D Dobrý .........
Odpovědět
Profilova fotka
No já být vámi tak začnu ale honem rychle s OVU testy :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Markét žádný :-D :-D :-D :-D :-D Koukej frčet do lékárny a pak musíš referovat o každém kroku při testování a nejlépe ještě ty testy nafotit ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky za chvíli razíme na zahradu...malý prý řádí na kolobrndě a už 3x upadl..... tak to zase bude odřenin.... :-o On je totiž takový hrdina po mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-rozkaz chytrá blondýnko !!!! :-D :-D :-D :-D Jj, já včera byla na bruslách... po roku jsem na ně stoupla a dobrý... jak Sáblíková !!!! :-D :-D :-D Až jsme přijeli s Lukem na místo tak jsem zjistila, že nemám chrániče, ale naštěstí jsem to dala i bez nich. Za chvíi končím v práci, konečně... zajdu si do solárka (to budu mít dnes i se saunou) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda, že jsem vás pobavila, ale ohřát jídlo do ledničky si zatím ještě nedávám :-D ale myslím, že za pár měsíců na to taky dojde. Dnes jsem jen hodinu vyvařovala dudlíky, jsem je na sporáku trochu zapomněla :-N Macet, my se máme dobře, i když po dnešní noci jsem docela k.o. Anička nám roste před očima, už váží téměř o kilo víc než při porodu a včera jsem vyřadila první bodýčko ;-) a taky jsem jí v sekáči koupila nějaké oblečky, aby jí nepokakal beránek x-) ale na sebe jsem nějak zapomněla, tak doufám, že mě nepo.... :-D O víkendu bych chtěla vyrazit někam na výlet, ale uvidíme podle počasí, nerada bych dítko v tom horku uvařila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?