Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už jsem doma. len-já si dala 10 min. cvičení Philatese a hned je mi líp... :-) Zítra budu pokračovat... Ale byla jsem spocená jak tele a zjistila jsem, že mám skrácené šlachy na nohách, vubec nenatáhnu nohu, když ležím... ]-( sili-ahojky, jsem tě dlouho neviděla !!!! Jé, děkuji za radu, tak já dojdu za kolegou a řeknu mu, že kdybych příště škitala, tak ať mi dá 1 000 Kč... :-D :-D :-D Jdu vařit večeři, manžu mám opět na tréninku, přijde něco kolem 19:30... :-S
Odpovědět
Ahoj, Leni - já se stěhovala z koleje (kde jsem 6 let bydlela, takže to nebylo jen pár tašek) do 9.p na sídlišti a jim zrovna opravovali výtah. ...fuj. Martin chudák tahal monitor, case, atd. a ty schody hlavně byly hodně nepohodlný, takový ty s přesahem, fakt o ústa. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To já mam manžu v hospodě.... Jeden kolega má narozeniny, tak oslavují... ale už hlásil, že je od 9 fotbal, tak že by chtěl vidět alespoň druhou půli..... :-N
Odpovědět
Ahoj Majky, já čekám na manžu, přijede mi z práce z Prahy, už se nemůžu dočkat, na mě vlezla včera večer taková depka a tak mě nasr..., že se nemám ke komu přitulit ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to když na mě přijde depka, tak tu mam Filípka a ten se chce tulit pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda pokud zrovna není Kouzelná školka, nebo Bořek stavitel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni:věřím, že jsi spala, podle aničky budeš za chvíli rodit :-D :-D :-D majky:to je dobře, alespoň si na mne občas vzpomeneš, když nestíhám sem chodit.......
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jé, japato?? Co se stalo??? Já měla včera depku z práce a tak jsem si šla udělat radost a koupila si černé kalhoty za 199 kč a kalhotky za 19 kč a ještě dvoje rukavice (jen nevím, kdy je budu nosit) :-D len-no včera byl taky jakýsi fotbal (liga mistrů, či co) tak mne Luky zkoušel, jestli se budeme dívat... přitom ví, že každou středu sleduji soukromé pasti... tak jsem ho vyhnala do obyváku a já se dívala v ložnici... x-) Jé, já bych se taky chtěla tulit s Fildou, ale ve vší počestnosti.. nejsem žádný pedofil, i když holky na srazu říkaly, že takový malý jsem... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám manžílka doma, večeři zhltnul, protože celý den nejedl, a asi mi brzo usne, vypadá hrozně unaveně, dokonce jsem ho donutila změřit si teplotu, aby nás kdyžtak něčím nenakazil, ale nic, tak je jen přepracovaný. Tak ho zaženu brzy do postele a budu se koukat na ordinaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky::o fotbale mi nemluv......... Včera fotbal, byla jsem v kuchyni.... Dnes hokej-jsou v hospě a fotbal od 21hod sraz u nás v ložnici, jinde nám to nejde a nikomu jinému, ani v hospě, takže opět kuchyň do půlnoci.Nebo půjdu do obýváku a budu žehlit při telce, ještě že jich máme tolik :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-to já bych na tebe myslela i bez žabky. Jinak, já mám strašnou fobii ze žab. Tak jak se někdo bojí pavouků, tak já se bojím žab. Už od mala... Od stařenky jsem asi ve 2 rokách dostala umělou žabu s velkýma očima a naši mi ji dali do vany a já křičela "aba bojím aba"... :-D Doteď bych se zbláznila, kdybych viděla žabu...:-N beru-no jo, dnes je "fialová"... !!!! To zase nic nebude... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - s tou tisícovkou je to trošku jinak, než jsi psala :-D :-D :-D Len - copak,copak, vypínají Ti v patře kyslík? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D ježíš... Kdybychom byly kousek od sebe, tak ti řeknu, přjdi na kafé, i když z té Prahy by jsi to ke mne do půlnoci zvládla... :-) Poradila bych ti vyhodit pojistky, ale myslím, že by to moc nezabralo... sili-to nevadí, tak by to šlo taky, ne??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, já ti úplně rozumím. Oni jsou ty dětičky takové voňavé a mazlivé a hlaďoučké.....nechlupaté na nohou a rukou....a na tvářích :-D Sili, no vidim to tak , že si do každého mezipatra zavedu občerstvovací stanici....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:sakra, tak to jsem metrefila, chtěla jsem sloníky, ale oni neměly, příště až dorazíte do Prahy, budu mít jiné dárečky, slibuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to bych pak chtěla škytat furt :-D Len - tak vždy cinkni u sousedů na tom patře. Každý musí pomoci člověku v nouzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni-tak tak !!! :-D S tou občerstvovací stanicí - to by bylo zajímavé, jsem zvědavá, jak dlouho by tam vydržela, než by si ji někdo "nevypůjčil"... :-N zuzi-s tím si nelam vůbec hlavu. Já nic nepřivezla :-( Ale slibuji, že do Prahy už opravdu něco přivezu, přinejmenším sebe... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se budu moc těšit, bude nás tu snad více, Monča s dětma, Lenička dorazí, murynka a vůbec všichni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, spíš neukrad, než vypůjčil...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ideální by bylo, kdyby mi v každém patře nalili panáka. to by se mi pak šlo krásně a možná bych i ten náš byt přešla :-D
Odpovědět
Abys Leni spíš pak nepřepadla přes zábradlí nebo ze schodů :-D 5 panáčků , to už je dobrá motanice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já bych zazvonila na každého, ne jen na jednoho v patře, takže to máme 14 bytů..... :-D
Odpovědět
Tak to bys k těm 14. dveřím určitě nedolezla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych to viděla tak na 1 patro a pak si pro mě kluci museli přijít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nikam nelez, přijeď k nám, dáme si vínko a bude nám krásně.............
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, škoda že to nejde, jinak bych tam byla hned :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-modráka portugálka... :-D no to by ses jen plazila... Ale aspoň by tě nahoře "zgulali" dolů... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, toho jsme si koupili včera a ještě tu mám drobátko na dnešek..... tak já se rozdělím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:portugálek nachystán........ leni:já toto řeším, když Vašík má ty svoje:zábavné programy", tak buď nejsem doma anebo telefonuji kamarádům a u toho popíjím vínečko....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste kdo??? Člověk tady může chvíli být s vámi a tady nikdo.... Jdu tedy plavat než mi dorazí banda nadrženců na fotbal..........
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?