Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Momou co tam? jestli se můžu zeptat....ty máš nějaké potíže? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě napadlo, už dlouho tu nebyla Michamicha........nebo jsem jí přehlédla? :-)
Odpovědět
Len: Samé deprese. Jsem dnes byla na kontrole po nedělí. A paní doktorka je velice hodná a chápavá žena, taková normální, co pochopí, .......... No a tak jsme si trochu popovídali a řekla, že by to bylo lepší. Že je dobře, když si jsem schopná přiznat, že nejsem úplně v pohodě. Ráno se probudím je mi fajn, pak dám Aničce snídani a najednou se něco změní a já jsem nasr***, začnu být vzteklá a nevím proč, mám chuť něco rozbít a nemám důvod a pak mi to všechno přijde líto a začnu brečet, jak se strašně chovám. Když se narodila Anička, tak jsem nic takového neměla. A z nevyspání to není, Kubík se probudí jen 2x za noc a Andulka už týden spí až do rána.
Odpovědět
Micha tu už opravdu dlouho nebyla :-( co s ní asi je?
Odpovědět
Profilova fotka
Momou to bude dobrý.... moje kamarádka měla něco podobného v šestinedělí.... taky musela vyhledat pomoc...pořád brečela, z ničeho nic začala být protivná, všechno ji rozčílilo, nebo naopak rozbrečelo....teď už je v pohodě.....teď už jen nadává, že děti neposlouchají a neuklízí :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- :-D :-D :-D len-chytrá blondýnko no nazdáááár... jsem tě dlouho neviděla. Cože nesedíš v papučách u televize...? Ty taky pořád musíš sáňkovat... :-D Ti závidím, fakt. Já chci být taky na MD. Člověk má tolik času... :-D :-D :-D momou-Moničko je dobře, že jsi vyhledala pomoc, je fajn to přiznat sama sobě a pobavit se o tom s člověkem, který tomu rozumí. Já si také prošla obdobím, kdy jsem potřebovala psychologa... Přeji ti, aby to bylo opravdu jen přechodné a ty se z těch depresí a stavů brzy dostala. Jsi silná holka, to zvládneš.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky to si jen myslíš.... :-D je to směna 24h denně...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si vzít papuče a koukat na Ulici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, momou: tak snad se to u Tebe už brzo zlepší a bude Ti zase dobře, ale jsi dobrá že sis to dokázala tak dobře sama přiznat, to bych řekla, že je asi nejtěžší
Odpovědět
Profilova fotka
len-vím... vidím to na bratránkové přítelkyni a sestřence... někdy jsou "zralé" na Chocholouška... :-D Jj, hodná holka, umíš i poslouchat. Já si jdu zaplavat do vany. Tak krásný večer holky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky micha chodí občas k nám do diskuze na koníka,nevím vymazala si fotku z pasu.... :-o děkuji za pochvalu foteček bylo tam úžasně x-) momou to mě mrzí,ale je fakt že jsme se o tom učili že po porodu se to stává a ty deprese jsou :-( držím palečky at to zvládneš
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, snad je to jenom přechodný, každopádně je opravdu dobře, že jdeš na odborníkem, spolu s ním to zvládněš Tak já větřím další těhulku.... ale čím víc, tím líp, pak budem zase všechny spoku doma na mateřské a bude to super
Odpovědět
Článek se načítá
Macet,já to taky tak plánuju jít až v 7tt k doktoru.Pže u Johanky jsem byla na začátku,ale to bylo kvůli práci.Chtěla jsem potvrdit zda opravdu jsem(a to jsem byla v 5tt a mimčo nešlo ještě změřit).Takže teď jsem 4tt+4(prostě opravdu začátek).Tak za 14dní až 3týdnu tam zajdu. Teda pokud se mi něco nestane nebo nezačnu krvácet,to bych tam šla hned. Holky mám děsnou radost,pže jsem měla menses dostat 1.1.2009 a tak jsem si říkala: "ach jo,jak na Nový rok,tak po celý rok." A ono ejhle,nic se nedostavilo. A fakt už jsem v prosinci si říkala,že nám to prostě vyjít nemůže,že na to kašlu.Ale tak stejně na to nejde kašla úplně. No snad bude vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď říkali na Primě v počasí, že se zítra nemá chodit s malými dětmi ven déle než na 20 minut, takový prý bude mráz...-10 pod nulou a večer a v noci až -20 :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
len: Jo jo, přesně tohle se mi stává a vůbec to nechápu, což by tolik nevadilo, kdybych to uměla ovládat, což neumím. Ještě že je Jarda chápavý a snaží se mi pomoci. Zítra prý půjde se mnou. Jija: No já s tím hodně dlouho bojovala, ale když už začal být i Jára podrážděný ............ Mury: Vím, že se to stává. Spíš mě překvapuje, že teď u Kubíka, když s Aničkou jsem nic takového nezažila. No pokaždý je to jiný, já vím. Markee: No to je právě to, jsi se na to vyprdla a přestala jsi myslet na to, že bys otěhotněla a tak se to hned povedlo ;-) Jsem moc ráda x-) Holky díky moc za podporu. Začínám si myslet, že jsem jen obyčejná hysterka :-( co si prostě jen nechce připustit, že to nezvládne.
Odpovědět
Profilova fotka
momou to zvládneš a dr.ti pomůže prostě se vypovídáš a uleví se ti neboj se ;-) občas jsem hysterka i já :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko:jsem věštkyně a vím více x-) x-) x-) Moni:to je mi líto........ Je moc dobře, že jsi si to uvědomila a hodláš to řešit.Pomůžou ti a budš v pohodě, uvidíš. My slím, že ti Kubík rozbouřil hormony a po šetinedělce se to srovná.Budu na tebe myslet, v kolik jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni:jinak ty šaty jsem si objednala i v červeném.......... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko občas jsme asi hysterky všechny.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len:tak to určitě... Teď mi odešla kamarádka...po 17 letech ji opustil na nový rok manžel.Padla na mě za ní deprese :-(
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:já ti tak závidím ty hory........
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky já se loučím..... jdu vykoupat prcka a přečíst mu pohádku na dobrou noc.....pápá zítra ;-)
Odpovědět
Momou,to se určo změní.Tyhle stavy jsem měla já a dost dlouho.Mrzelo mě to,ale bohužel jsem si pak říkala,že jsem hold citlivější a chci toho taky dokázat moc a ono to nejde. A prostě jsem se s tím vyrovnala. Určo to přejde neboj,samo od sebe to přejde. Jsi moc šikovná a silná ženská,tak se nestresuj. Vím,že to mrzí,ale vydrž ;-)
Odpovědět
Zuzi: Jdu až v 17 hod. No doktorka povídala, že na to má vliv i to, že sice kojím, mlíka je dost, ale už ho to nezasytí ..... a i když jsem měla porod v pohodě, tak to prý na to vliv nemá. Uvidíme. Jdu do vany a pak spát. Tak se tu mějte. Dobrou ;-) A ještě jednou díky za to, že tu jste 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku papa zítra... markee:"osobně" ještě jednou veliké gratulace "//"
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ten je moc dobrý... :-D :-D :-D
Odpovědět
markee: Víš jak mě strašně štve to, že není uklizeno (tedy úplně pořádně?), že jsem letos nepekla, ......... a viním se i za to, že Anička líp nemluví ......................... No uvidíme zítra. Tak pa.
Odpovědět
Jo holky,tak mi tchán nastavil lyže(kdybych upadla,tak ať si nezlomím nohu,díky tomu,že budou lyžáky držet na lyži :-D ) a ve středu asi vyrazím po 13letech na svah :-D No to bude čoro moro.Prý mě vezmou na dětskou a až to tak 3x sjedu,tak teprva na velkou :-D
Odpovědět
Zuzanek: moc a moc děkuji. I vám ostatním.Snad to bude za ty 3týdny v pohodě.Když ne,tak si hold dost popláču.
Odpovědět
Markee: Na lyže? 8-) Tak hlavně opatně mamko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?