4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
:-D nazdarek...no nevim, co se to tady stalo?!?! ...uz jste mlade pani, tak nemate cas?!?.. :-D :-D A chtela jsem se zeptat, jestli se u vas neco zmenilo po svatbe?... :-) U nas je vsechno pri starem teda krome meho prijmeni.. :-D Vcera mi manzilecek muj milovanej donesl kyticku...zlute tulipanky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně anet :-) to byl tak trochu šprým :-) jen to bylo takový veselý ... nastěhovali jsme se týden před svatbou, takže v podstatě opravdu spolu ten měsíc jsme denně, takže jsme se za ten měsíc nezabili :-D
Odpovědět
a.n.e.t.t: dekuji moc! A kdy budes mit fotky od profesianala? Taky jsem na ne moc zvedava.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se asi taky nezměnilo, připadá mi vše stejné, akorát teda to příjmení, zapeklitý, na který si nejde zvyknout :-N . A fotky od profika už máme, máme je už dlouho, ale myslím, že jsem sem psala story, kdy nám dal neupravený fotky... Tak to měl další týden na opravu a od minulého týdne je máme doma. včera jsem už nějaký vybrala na fcbook, tak teď musím vybrat sem, sem se vleze nějak málo fotek do svatebního alba tuším, ale asi se na to vrhnu :-) , ještě dvě hodiny v práci, tak se nějak aspoň zabavím :-N , za celej týden už mám všeho nad hlavu, tak potřebuju chvíli i klid :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dalo mi to práce vybrat jen 50 fotek, ale něco jsem teda vybrala a vložila, škoda, že jich jde jen těch 50.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak se po čase opět ozývám, dnes nám teda konečně dorazily fotky, super, vyplatilo se čekat, až budu mít víc času, něco sem hodím a taky konečně mrknu na Vaše alba...nějak mi nezbývá čas.Vrátila jsem se po sedmi týdnech do práce a pořádně si to vyžírám, opět sloužím víkend (už třetí), s manželem se doma míjíme (on přijede domů, já odjíždím na noční)...no co, aspoň nemáme čas se hádat :-)
Odpovědět
ahojka holky, tak jak jste si uzili krasnej vikend?.. :-) a.n.e.t.t: uz jsem se mrkla na Tvoje fotky od profika a jsou moooc pekny! Jste krasnej parecek... ;-) osk: tak hlavne to v praci moc neprehanej... ;-) vsak ono se to zase srovna, a budete se videt vic... ;-) Je pravda, ze ty vikendy jsou desivy, sama si to nedokazu predstavit... :-( purblanca: ...jo, malem bych Ti zapomnela podekovat za pomoc s tema svat.novinama, mely velkej uspech, nakonec jsem si s nima docela i vyhrala... ;-) :-) Tak ze dekujiiiii moooooc!!! Mas u me minimalne velkou cokoladu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenni: nemáš zač ! :-D Vždyť jsem ti řekla snad dvě věty... x-) anet: fotky jsou moc pěkný :-) Manžel dodělal to svatební video, s neděli slavím narozky, pozveme oboje rodiče, tak jim to pustíme... jsem zvědavá :-) Nazvali jsme to Mission Imposible 5 (teď se natáčí čtyřka, tak proto je v názvu pět). Mission Impossible proto, protože, než mě manžel poznal, tvrdil, že se nikdy neožení... takže to pro mě byla taková mission imposible :-) :-D No prostě sranda ... Natáčel nám to kamarád, tak jsme ze 4 hodin udělali "výcuc" na hoďku a čtyři minuty. Snad se bude líbit... No a pak bych ještě chtěla udělat nějaký 5 min. šot :-) A taky se už nemůžu dočkat těch fotek od fotografa... už aby to bylo !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás je taky pořád vše při starém. Minulý týden jsem si byla vyzvednou novou občanku, tak mě tento týden čeká vyřizování. A co vy jak jste na tom s úřady?
Odpovědět
Profilova fotka
Aj,... už vidím chybičku ... samozřejmě, "v neděli ..."
Odpovědět
elika204: ja jeste nemam zarizeny nic, ale dneska se jdu nechat vyfotit a ve stredu se stavim na urad teprve dat zadost...nejak jsem to driv nestihala.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my si jdeme zítra pro nové OP :-) Kartičku z pojišťovny už mám taky, a opravdu mi ji udělali jen na základě oddacího listu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , děkuji za pochvalu fotek :-N , a to jsem sem dala jen úplný výběr megazúžený, chtěla jsem i něco maličko z úřadu, tak z Rosa Coeli jich proto moc nešlo, ale od tama vypadají fakt moc hezky :-) . Jméno já už mám skoro všude nahlášený nový, občanku a řidičák mám, kartičku pojišťovny teda ještě ne, zkusila jsem prostě taky jen kopii oddacího listu a přihodila jsem kopii řidičáku, tak jsem měla dřív než občanku a paní mi volala, že ještě potřebuje moji starou kartičku 8-( a ještě jsem se nedokopala ji tam hodit :-N .
Odpovědět
..ja prave radeji cekam az budu mit hotovou obcanku a teprve pak zacnu vsude vsechno menit... ;-) Pak to udelam vsechno naraz, a snad na nic nezapomenu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si právě připravila dopisy, ke každýmu dala kopii odd. listu, rozeslala a všem to stačilo. Takže teď půjdu s OP jenom do banky :-) Všude to stačilo pouze korespondečně, jen ta banka. Takže jsem to taky měla všechno dohromady :-) Anet, a co máš za pojišťovnu ? Já VZP a starou kartičku po mě ani nechtěli... moc to tam asi neřeší :-) A jinak, co jsem se ptala na jednom úřadě (už nevím kterej to byl), tak tam mi řekli, že jestli ke změně dojde po 31/8/2010, tak moje nové údaje budou už figurovat v centrální evidenci obyvatel, kam může nahlížet každý státní úřad. Takže hned 6.9. jsem byla všude Kopečková :-) Zadává to tam totiž matrikářka...
Odpovědět
Profilova fotka
Pur no já mám taky VZP :-N . Já jsem dokonce dostala letos novou kartu, někdy v únoru a v dopise mi psali, že musím starou vrátit, no a nevrátila jsem ji :-D . A teď jsem chtěl kvůli té změně příjmení a napsala jsem do dopisu samozřejmě i kontaktní údaje, tj. telefon a paní mi hned volala, že potřebují starou kartu zpět, ale asi by se nic nestalo, kdybych jí ju nevrátila, ale musím to tam hodit, aspoň do schránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se omlouvám, že jsme sem nechodila, ale nějak sem to nezvládala. Fotky sme dostali o víkendu a video dnes ráno, tak až to zmenším a něco vycucnu, tak sme něco dám. Ale nějak to nezvládám. Začali mě typické těhotenské nevolnosti (sic neblinkám - za což jsem vděčná), ale únava, ospalost, žaludek na vodě, motanice - je to adrenalin 8-) Za týden si jdu vyzvednout OP a ŘP, všude jinde, už to mám změněné, jen v bance budou chtít ofotit tu novou OP a ve VZP říkali, at se tam taky stavím až s tou novou, že to nespěchá. No a jinak náš svatební dar - naše miminko Cherrynka pěkně roste a taky mě dává zabrat, ale jinak je to poklad a mazel největší. Lennika: Fotky máte opravdu báječné. Náš fotograf trošku to no popotahoval- nějak mu kiskla technika,takže to bylo hodně zdlouhavé to focení, až jsem to už odpískala, ač sem chtěla spoustu jinčích fotek ještě......... Jinak sme dostali za všechno velikánskou pochvalu - jak za výzdobu, noviny, tombolu, předtančení,.......... A na měsíční výročí si vzpomněl manžel, přinesl mě košík ovoce......... Jinak to příjmení, to je trošku nezvyk, stále se představuji starým a pak se opravuji - takové minitrapásky...... Hezký den paničky.
Odpovědět
Profilova fotka
oleek: no tak honééém :-) Už jsme zvědavé, paní ! :-D
Odpovědět
oleek: ahooooj, dekuji, dekuji za pochvalu.. ;-) Taky jsem mela vymyslene jeste jine fotky, ale to uz se proste nestihalo, vzhledem k tomu, ze jsme se fotili az po hostine...:-| No ale tyhle bohate staci...jsou krasny, diky Zuzce...;-):-) No, uz se tesime i na ty Tvoje fotecky.. :-) ...honem, honem, jsme strasne nedockavy... :-)
Odpovědět
Ahoj vdané paní, moc se omlouvám, že jsem sem dlouho nenakoukla, ale opravdu se toho za poslední měsíc seběhlo moc a nějak jsem nestíhala ;-) plácala jsem se v tom po svatebním obíhání úřadů jako vy všechny (už mám snad vše až na pas :-p ), do toho řešila hledání práce,takže co obden pohovor...no a v úterý nastupuji do nové, tak do toho přemýšlím jak to skloubit se Simčou, školkou atd. :-p Teď už slibuji,že vždycky aspoň večer nakouknu :-) jinak fotky krásný, Ani i Lenni prostě kočky x-) my jsme teda měsíční výročí neslavili, necháme si to až na to roční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, tak to gratuluju k získání nové práce, ať se ti tam líbí a daří ;-)
Odpovědět
holky, tak uz mam vyrizenou obcanku, tedy s tim, ze si ji mam vyzvednout az za mesic, tak to koukam, ze jsem pekne pozadu... :-) Vy uz vsechny vsechno mate a ja jsem nejak opozdena.. :-S :-D jo Jani dekuji za pochvalu fotecek :-) , a at mas v nove praci hlavne vybornej kolektiv..to je k nezaplaceni, rekla bych... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, tak to seš :-) ...pozadu... :-D My jsme si je vyzvedli v úterý :-) jj, kolektiv je základ ... mluvíš mi Leni z duše ...
Odpovědět
Profilova fotka
leni, nepřidávala´s nějaký další fotky do alba? Zrovna jsem se dívala ještě jednou na tvoje album ... Já je všechny z nostalgie projíždím pořád znovu a znovu ... :-N
Odpovědět
nene, jsou tam porad ty stejny, vytvorila jsem tam jeste jedno album, ale takove rodinne, kde jsou spolecne fotky, ale tam je jine heslo... :-) ...a do tohoto alba jsem zadne fotky nepridavala, copak si tam nasla za fotecku? :-)
Odpovědět
holkyyy, tak si predstavte, mam marodnyho manzilka... :-( vcera prisel z prace a mel horecku 39... :-( nejhorsi na tom je, ze mu nic jinyho neni, nema rymu, kasel ani ho neboli v krku...akorat ho bolely strasne zada... Byl dneska u doktorky a ta mu rekla, ze nevi, co to je... ]-( ...dala mu nejaky antibiotika a ani mu nevzala odbery, tak to nejak moc nechapu... 8-( Tak jsem z toho naseho zdravotnictvi tak nejak rozcarovana... ]-(
Odpovědět
Lenni, jeje snad bude brzo fit |-| Já to řeším sem tam u dcerky a taky bývám rozčarovaná, naštěstí nějak moc nestonává,ale radši to všude zaklepu ;-) dneska jsem byla poprvé v nové práci, strašná spousta nových info a jsem po té mateřské nějaká vygumovaná :-o :-D ale jinak dobrý, doufám, že se do toho zas dostanu časem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Oleek náš hafík taky pěkně roste, ale na něm to jde hodně poznat, přece jenom je to labrador a je to taky pěknej ďáblík a dává nám zabrat, ale jinak je to zlatíčko x-) . Jani a copak děláš za práci? Ty jsi myslím psala, že jsi dělala v cestovce, ne, jakto, že ses tam nevracela? Lenni teda ať se manžel brzo uzdraví, ono je teď takový blbý počasí, že člověk hned omarodí. U nás teda pohodička, akorát jsme se už definitivně rozhodli, že budeme bourat a stavět nový domek. Do měsíce snad dořešíme vyplácení domku a možná na jaře by se bouralo, to bude takových starostí, že se mi do toho vůbec nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau paní :-) Nevíte, kde se v Brně dají koupit fotoalba (svatební, samozřejmě :-D ) a kde je velký výběr ? Domluvili jsme se s fotografem, že si koupíme album sami, ale nevím kam zajít ... na netu jsem se dívala, ale radši bych vybírala rukama :-) Dííík
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek :-) , Pur přidávám se k dotazu :-D , taky si chci koupit fotoalbum a nevím kde ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?