4. 9. 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj :-) Je tu nějaká nevěsta se společným datumem ???
Odpovědět
Profilova fotka
když se dívám na ty stránky assante, tak mi přijdou hodně podobný a i ten obchod začínal na "A", možná, že jsem se spletla.... Assante je i na Svoboďáku :) Tak mrknu tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenninka: Mám taky velké družičky a šaty jsem jim nedříve sháněla já(s jejich souhlasem) - ale pak to padlo(chtěla jsem to od jendé paní, co inzeruje i tady na B., ale kvůli vytíženosti malým synem zrovna nešije -měla nádherné ceny - a za víc jsem do toho holky nechtěla nutit) a ony mě překvapily, že do toho šly po svém a asi budou mít nakonec všechny podobné šaty:-) Tak je to u mě s družičkami. Řeknu to tak, když jste družičky i ty rozumné, tzn. že nebudeš chtít extra drahé šaty a ony si to tím pádem mohou zaplatit samy, myslím, že se dohodnete. První se jich možná zeptej, jestli by do toho chtěly jít, samozřejmě musí od začátku vědět, že to bude za jejich penízky a pak uvidíš, co jak to půjde...
Odpovědět
wolgemuth: dekuju, uvidim, jak to dopadne... ;-) 27.8. mam s holkama rozlucku, tak snad se to tam nejak vyresi.... ;-) :-) A myslite, ze se daji treba sehnat v jedne pujcovne satu, troje az ctvery stejne saty? Asi ne, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, možná budou-li různých velikostí, tak možná jo. Jen kdyby si třeba kupovaly šaty po netu, trvá to někdy až tři týdny, tak bych to s nimi možná probrala dřív... - na netu seženeš poměrně levné šaty a určitě bez problému troje čtvery stejné...
Odpovědět
wolgemuth: hm, to je pravda... =-) Musim to s nimi probrat drive... ;-) Holky, tak jsme si vcra byli divat na kosile, a budeme mit trosku problem s tou fialkovou kosili... ]-( Sice jich je na vyber hodne, ale muj nastavajici ma velikost 38, coz maji malokde...vetsinou zacinaj az velikostma 39 a to uz je mu velke u krku... =-) Tak jsme alespon vcera koupili jemne fialkovou kravatu, ze by se mohla prinejhorsim vzit ke kosili bile... ;-) tzv.varianta "B"... x-) purblanca: v alfa pasazi jsme zadnej obchod s kravatama nenasli... :-( tak nevim, mozna je tam nekde dobre schovanej... Ted zacinam resit ty svatebni noviny, mate tam hodne fotek a obrazku?...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , my družičky na naší pidisvatbě nemáme. Košili jsme koupili u nás, takže v Brně žádný obchůdky neznám. K těm kravatám, jednou jsem kupovala v Centrumu, měli tam docela výběr. Leni teda ty máš ale hubeňourka ;-) . Jinak já se pořád snažím ulovit ten cylindr na aukru, jenže nejsem sama, lidi jsou ochotný za to dát fakt dost peněz, až ke třem stovkám, což já ne, vzhledem k tomu, že to bude na chvilku, takže oni přihazují jak diví, už mi takto vyfoukli asi tak čtyři cylindry. Stejně asi koupím normálně, nazdobím si ho sama a nějak k tomu napreparuju přísavky. Taky jsem uvažovala jen na papírovým, jenže mám strach, že bude pršet, aby se nám nerozpadl :-N . Ale už to máme za tři týdny :-. Jo a dnes je pátek třináctýho, tak bacha holky ;-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, už jen 22 dní.... x-) uvědomujete si, že po víkendu to bude už pod dvacet ?!?!?!? :-D :-p lennika: Já mám opačný problém :-) Miláček potřebuje vel. 46 a všude mají do 45 ! ]-( Díky za podívání, ale mrknu se na tom svoboďáku do Assante, jak jsi psala ;-) Snad tam něco pořídíme :-) Jestli chceš, pošli mi do IP tvůj e-mail a můžu ti poslat pár stránek z našich novin. Právě je budeme tisknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Dobre rano, jj, zitra to mame za 3 tydny, neskutecne to leti. Za mnou dnes prijedou moje holky = nejlepsi kamaradky a taky druzicky a zitra budu mit rozlucku se svobodou. Vubec nevim, co se na me chysta, je to aspon pro me velke tajemstvi. Tak jsem moc zvedava a napjata :-) Muj drahy vcera konecne sehnal oblek a prislusne doplnky na svatbu... tak konecne, spadl mi kamen ze srdce, uz jsem to videla cerne :-)
Odpovědět
a.n.e.t.t: jj, mam hubenourka..:-D a pritom mam rada velky chlapy, jako velky, myslim i silnejsi...:-D purblanca: dekuji moc, v IP mas muj mailik...;-) Holky, pristi tyden nebudu mit skoromanzilka doma, nechcete si jit treba na chvilku odpo po praci nekam sednout, na pokec? Koncem tydne ctvrtek, patek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš na e-mailu. Poslala jsem ti všechny stránky. Jenom to prosím nezveřejňuj. Díky
Odpovědět
purblanca: to je jasny, moc dekuju!!!... :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Anett: Znáš papírmaš? Na ten cylindr...
Odpovědět
Profilova fotka
...kašírování?
Odpovědět
purblanca: prosim Te, vim, ze si to tu uz psala, ale na kolik Te prisly ty clip-iny?
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni s tím pokecem to není špatnej nápad, ale já teď nemám vůbec čas :-( . Máme totiž ještě rozvrtanej barák a do 28.8. tj. do rozlučky to musí být hotový - opravujeme totiž zdi, jakože jsou obouchaný, nahozený a bude se malovat a pak velký úklid. Do teď to stálo, protožr jsme měli žně :-p Wolg no to neznám, ale asi to bude tvrdší papír =-) :-N ? Jestli víš, kde koupit z tohoto cylindr, tak dej určitě tip :-) .
Odpovědět
a.n.e.t.t: hm, to je jasny...mame to uz taky docela nabity ten cas.. =-) Ale tak jsem si rikala na chvilku jen po praci, ze by jste si ten casik nekdo treba udelal... ;-) No tak uvidite... :-) purblanca: dekuji za mailiky, noviny mate uplne luxusni... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenni, a.n.e.t.: njn teď je toho času fakt málo. Taky doma natírám vrata, aby to všechno bylo "ťip ťop" :-D , navíc se u nás peče a peče... (se tomu zdárně vyhýbám ;-) ), ale dívám se dívám,... že z Brna a okolí je málokdo... a janula2008, která je od Brna tady od 7.8. není - možná má dovolenou. To nás moc na ten sraz nezbývá :-N Ledaže by někdo dojel i z větší dálky ?!??
Odpovědět
Profilova fotka
leni: jo, tak já myslím, že by si i Anet mohla udělat po práci čas, co? Opravdu by to nebylo na dlouho... každá toho máme až nad hlavu :-S Jééé úplně jsem přehlídla tvou otázku. Stály 1200 vč. poštovného :-) Děkuju za pochvalu, s grafikou si hrál přítel :-) Snad poslouží jako inspirace x-)
Odpovědět
hani, a.n.e.t.t: ....presne, spis takove odreagovacka aspon na chvilku, pokecat, zasmat se... ;-) Klidne si muzem dat sraz nekde v Ujezde, a klidne bych pak a.n.e.t.t mohla hodit domu... ;-) Nebo i Tebe Hani, jestli jeste nejste v Ujezde... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika, anett: škoda, že tu není ještě janula :-| to by byla další do party.... snad jsem na nikoho z Brna a okolí nezapomněla :-. Taky bych to tak viděla, odreagovačka noooo, spíš ještě větší stresovačka :-D i když se nám možná uleví, když se navzájem uvidíme, že "v tom" nejsme sami :-D :-p Já bydlím pořád v Sokolnicích - furt čekáme na tu vodu 8-( 8-( 8-( 8-( ale to je jedno, můžeme se sejít i v Brně, dělám ve Slatině, takže do města to mám kousek.... já teď nevím.... ale a.n.e.t myslím nepracuje v Brně....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky takhle, nepracuju v Brně, ale u nás, pracovní doba mi končí ve čtyři, ale někdy i později, protože když je potřeba něco důležitýho řešit, tak musím zůstat. Třeba vím, že dnes ve čtyři rozhodně nepůjdu. když končím ve čtyři, tak můžu být v Brně nejdřív v pět. Do Újezda by to bylo ještě později, protože bych musela jet stejně přes Brno. A teď právě vůbec nevím, kdy bude čas, protože v musíme zajít kvůli těm kytkám, koupit ženichovi boty, v úterý jdu na kosmetiku a to malování :-| . Navíc jeden den pojedem v práci do U.Hradiště, ale ještě nevím kdy. A navíc když teď oznámím doma, že si jdu někam sednout, tak to budou remcy, že na to není čas :-S . Fakt momentálně nejsem schopna říct den, kdy bych mohla :-( .
Odpovědět
a Januli mame kde?....Treba pristi tyden bude a nejak bysme to mohly zrealizovat...tak jeste je cas, tak to nechame otevreny a pak si pisnem... ;-) a.n.e.t.t: a ty pracujes v Zidlochovicich?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, necháme to otevřený a domluvíme se, snad Janula bude zpět. Asi je na dovči, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenni ne v Židlochovicích nepracuju, ale ve Velkým Dvoře, to je kousíček u Pohořelic. Židlochovice jsou ještě docela dál.
Odpovědět
Profilova fotka
a odkud je Janula, víte ?
Odpovědět
Profilova fotka
Janula je právě z těch Židlochovic ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak proto jsem si to s tebou spletla :-) Tak uvidíme, jak se na to příští týden bude "tvářit" janula a kdyžtak se domluvíme ;-)
Odpovědět
jj, tak to ja jsem si to taky popletla... :-) presne tak uvidime, pak domluvime... ;-)
Odpovědět
AHoj holky, dnes jsem byla na zkoušce líčení, účesu a pak jsem si rovnou zajela vyzkoušet i šaty a jsem z toho celku nadšená, všechno sedí, ladí, prostě paráda... už se nemůžu dočkat na den D :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?