Svatba bez obědu

Dobrý den, měla bych dotaz, zda někoho napadne řešení. Máme s přítelem oba rozvedené rodiče, ne, že by se nesnášeli, ale pro dobro a komfort všech jsme vymysleli odpoledni svatbu na 14:00. Celkově obřad a vše okolo je tak do 15:00. Co byste volili dál? Nechceme zásadní zasedací pořádek. Setkal se s tím už někdo nebo byl na takové svatbě prosím? 🙂 Děkuju za veškeré rady
Odpovědět
Ahoj, byla jsem na takove svatbe a byla to parada. Obrad byl az ve tri (aby si hoste v klidu dali sami drivejsi obed a stihli se nachystat a dojet na obrad), pak byl rovnou raut. Nemam rada prilis organizovane svatby a tohle bylo tak akorat neorganizovane 🙂 Jen je potreba mit nekoho - idealne koordinatorku - co bude hosty instruovat, aby se nestalo, ze dorazi na misto hostiny a budou zmateni. Stejne tak - pokud by nebyl servirovany obed - rovnou rict, ze se maji obslouzit - jinak tam bude jidlo, na ktere budou vsichni koukat a budou cekat na pokyn. Jinak bych na vasem miste zvazila tu druhou - vetsinou jsem na svatbach po poledni zazila bud obrad v 1, kdy uz to clovek s obedem vydrzel po obradu, nebo jeste pozdeji, kdy si hoste zaridili obed po sve linii. Ta druha hodina je takova, ze ne kazdy obed stihne a po obradu uz bude na obed dost pozde.
Odpovědět
@rraadka To máte pravdu, chceme to nestrojené a jak píšete, tak akorát neorganizované. Posunout nám to stejně tak jak tak na matrice chtěli, tak to ještě promyslím a moc děkuji za poznatek 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, i já plánují svatbu bez oběda.. chci po obřadu jet proste na svatební party, kde budou rauty a bude se točit prase.. akorát mě teda trosku udělali na matrice čáru přes plánování .. Obřad v 11 .. úplně se mi to nehodí do toho mého systému.. takže to musím ještě promyslet jak to protáhnout no 🤷‍♀️
Odpovědět
@nikca_mencikova vezměte se o vikend dřív nebo později a na vaši svatbě vás oddá kamarád/ka. Tak to řešíme my.
Odpovědět
Žádný strach, občas se to tak dělá. Doporučuji mít po tom obřadu (a případném focení a všem okolo) bez dalších prodlev k dispozici raut s teplým i studeným jídlem a ať si každý naloží, na co bude mít v tu chvíli chuť a náladu 🙂 Ať si k tomu má pak samozřejmě každý i kde sednout, ale není nutné řešit ani nějakou společnou tabuli, ani nemusí všichni sedět v jedné místnosti. Pokud člověk nepotřebuje nutně řešit takové ty všechny slavnostní formality, tak je to pro všechny většinou i jednodušší a pohodlnější po všech stránkách.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?