Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
dobre ranko srazistky :-) Hlasi se polo zdrava Paja s jecnymi zrny na obou ocich :-p pro zmenu...
a chci dalsi sraz! nejlepe co nejdriv 8-)
kde jsteeee? =-) se se mnou za trest nebavite?! |-|
Profilova fotka
Čau holky, ty obchody byly divné jen v tu sobotu - jindy jsou normální a většinou v nich nic nemají. :-D Pavli, já jsem tady. ;-) Zuzi, včera jsme objednali toho Zelmera, tak snad do víkendu bude doma a hned ho otestuju, už se mi to doma zase zdá jak u prasátek. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, taky Vas zdravim po prodlouzenem vikendu. Sari, fotky super. Cely sraz byl super, priste to musime zopakovat ;-).
Tak dneska je tu total mrtvo... Peti, ja jsem cekala, jestli, kdyz uz se ted vsechny znate osobne, nas nepoznane vezmete znovu do party 8-) Ta nedele 30.11. ode mne jako navrh dalsiho mini srazu stale plati!!! x-) ;-) Ja si v praci namacim oci hermankovym obkladema velmi, velmi! se tesim domu...Zacla jsem s ubrouskovou technikou a jsem do toho cela zazrana x-) Navic vcera uz mi bylo lepe co se nachlazeni tyce, tak jsme dali KONECNE dohromady skoro celou nasi NOVOU loznici x-) vyfotila jsem Vam upraacovaneho Maju i bordel behem pracovniho nasazeni u nas doma... ;-) Dodam behem tohoto tydne, Martin si vzal fotek s kartou na fotbal do San Marina :-)
Profilova fotka
Ale bavíme, Pavli... Ubrouskovka je skvělá... Lepila sem taky už na kde co :-D Jéé, vy už ju máte?! Týý jo, tak to je rychlost! Šup s fotkama... Borde já neřeším... Nemá nožičky a tak uklízení neuteče... A okna neumývám, když je zima (Peti...) :-) A 6. 12. jedu (asi) do Prahy... Dneska mi došla banánová kuchařka (koupila sem si kilo banánů a tohle byla jako dárek pro prvních x) a je naprosto geniální, už hoďku prolízám stránky té paní... Je to zapalena-kucharka :-) Fakt mazec, já je chcu! Všechny! x-)
Ivus= bananova kralovna :-D co kralovna, carevna :-D :-D :-D Ivko, tak toho 6.12. si te zamlouvam na kaficko, svaracek, proste pokec v Praglu x-) Mam v planu vyrazit na Staromak, prida se nekdo??? Mame, sice postel bez rostu a matraci, ale to prijde ]-( Zatim spime na te nasi 140 matraci uprostred posteloveho ramu :-D Navnadim Vas x-) Koberec bezovy, steny bile s obrovskym zrcadlem naproti postele :-N ,kolem nej nakreslim cernou kvetinu...nabytek hnedo-cerny, postel, dva nocni stolky, komoda, police, bilo-cerny perinac, cerno-bile zavesy x-) Uz ted jsem na to dilko dost pysna, i kdyz ho jeste nemam dokoncene x-) Ja si v klidu uklidim tento vikend, uplynuly jsme nemohla nic kvuli nemoci...a udelam si vence x-) nam na stula dvere a mamce na stul. tesim se :-) Dneska jsem nejaka ukenacana =-)
Profilova fotka
Ivko, já se snažím dodržovat okna na Vánoce a Velikonoce. Jenže tyto Velikonoce jsem se na to vybodla, protože jsem se učila na státnice, takže už to je skutečně hrozné. Takže když tam chci dát výzdobu, tak to přece nedám do špinavých oken. ;-) Holky, mě děsně bolí zádíčka. Včera jsem lepila to album asi 7 hodin a jak jsem se nad tím hrbila, tak mě to šíleně bolí. Asi si budu muset dát prášek. 30.11. sice nic nemám, ale do Prahy nepofrčím - to spíš budu mydlit ty okna. :-S Do Vánoc mě taky čeká plno věcí ohledně bytu (malování 2 zdí, nová sedačka a pračka - že bych byla z toho nějak odvázaná???).
Peto, 30.11. v Brneeeeeeeeeeeeee!!! ja myju okna tak nejak, kdyz jsou spinava. Takze nekdy to vyjde pred Vanocemi, nekdy az po nich :-N Stresovat se kvuli tomu nehodlam a uz vubec to nechci prenaset na Maju, ktery si zaklada, ze mame pohodove svatky...Jen nevim, kdy budu pect....
Profilova fotka
Holky já miju okna taky na vánoce a na velikonoce a v létě když mě na to vyjde čas:-) včera jsme s manžílkem navrtali nové dráty (garnyže) pro záclony a novou poličku a taky obrázky, no jo byli jsme zase utrácet v Ikei takže toho máme zase hrůzu ale už to u nás začíná vypadat zabydleně ještě nám po té rekonstruk¨ci hodně chybí, ale postupně to dáme dohromady.
Já jsem nejvíc řešila pořádek doma právě když jsem se měla učit! :-D Teď to asi nestihnu, ale neprožívám to, stejně nebudeme doma... Pavli já na sraz už určitě do Vánoc ne... Ale až budu mít album, určitě se budu chtít pochlubit :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, to by šlo - pokud to zas nebudeš chtít pomalu ráno, tak to sfouknu i s těma oknama. ;-) Já to chtěla umýt na svatbu, což samozřejmě jsem nestihla, tak tento nebo příští víkend prostě musím. Pak už bude zas to pečení a chystám se přidat další druhy, co jsem loni nedělala. Jen doufám, že mě pustí ty záda - bolí to jako čert. Potřebuju nafukovací dny!!!!
Profilova fotka
Tak už jsem zase na chvilku vaše, nestíhááám ]-( Pavůle, to si piš, že se s tebou za trest nebavím ]-( asi ještě asi 20 sekund, ať to stojí za to :-D Okamžitě ostřelhbitě fotky sem, nedovedu si totiž představit, jak jsi z obrázků, co jsi nám posílala, dokázala vykouzlit hnědo-černo bílou ložnici :-o Pája kouzelnice :-o Já už mám okna umyté, vyleštěné 8-) Ne že bych byla tak akční, ale odbyla jsem si to po svatbě, takže teď tady můžu před váma perlit :-D a dokonce vás pozvat i na návštěvu, včera jsem gruntovala, tak tam máme jak v klícce. Ale přijeďte rychle, páč ten pořádek dlouho nevydrží :-N Srázek do konce roku určitě ne ;-( Nestíhám ani tak nic :-( Po novém roce jsem jenom vaše, ale teď budu ráda, když si urveme aspoň ten víkend v Praze, o kterém tu kecám půl roku ]-( Peťo, spíš nás někdy překvap větou: Holky, já se dneska cítím tak bezvadně, nic mě nebolí, všechno se mi daří, jooo na tom světě je tak krásně :-D To bysme šly do kolen všechny :-D
Profilova fotka
Zuzi, jako nic se dneska překvapivě ještě nepos...., ale ty záda mě děsně štvou. Snad je to krátkodobé, protože v práci sedím celý den u PC, což je fakt "ideál". :-|
Profilova fotka
já jsem tu ráno měla 12,5 stupně, takže je mi zima celý den, ještě, že jsem tu skoro nebyla, čerpám po kouskách dovolenou. Musím si dát doma frťana. 8-) A poprvé jsem škrábala auto od námrazy, což po ránu přímo nesnáším, brrr a fůůůj ]-(
Profilova fotka
Taky jsem ráno škrábala, bylo cca -5...teď nás to asi čeká pravidelně. :-| V práci mám naštěstí teplo, ale jak bude delší dobu kosa, tak to tady taky promrzne. Asi půjdu pomalu domů. Mrknu na vás později. ;-)
Profilova fotka
Tak upaluj za manžou do teplíčka, úplně ti závidím, já tu ještě chvilku ztvrdnu. ;-)
Tak dame po novorocni, jinak to nevidim 8-) zuzucho, kdy dojedete seeeem do Praglu??? :-p ]-( No, ja Vam posilala urcite obrazky loznice, ale nakonec je vsechno jinak. Kazdopadne je to krasneeeee x-) Peta nezklamala: jako nic se dneska překvapivě ještě nepos...., ale ty záda mě děsně štvou. Snad je to krátkodobé, protože v práci sedím celý den u PC, což je fakt "ideál". :-D :-D :-D
Fotky budou nejdrive v PA, ve CT vecer se mi manza vraci z toho San Marina...
jo, holky, nutne potrebuju nejake sablony kvetin na stenu...nejaky napad??? ;-)
Profilova fotka
Pavli, už mizíím, tak nějak jsem si přesčas rozmyslela, páč je mi kosa ]-( Praha se bude řešit operativně, páč ti naši známí mají na střídačku školu, takže jak se jim uvolní nějaký termín, sedneme na fofrmašinu a jedééém x-) No tak počkáme na Máju, až dorazí s foťákem 8-) Co tam vlastně dělá? To jako fakt kvůli fotbalu, jo? :-o Tuším jsem nějakou šablonu nebo nálepku viděla v Ikei a teď nechci kecat, ale nevím, jestli jsem něco podobného nezahlídla v akci v nějakém marketu, tuším to byl Lídl? :-N Mrkni kdyžtak na net 8-)
Dobre rano :-) Tak uz jsem ofiko slamena vdova 8-) Zuzi, ja mam net projety, ale nic adekvatniho jsem nenasla...proto jsem se ptala vas, jestli nemate nejaky svuj tajny, soukromy tip ;-) Ikea ma, ale ja bych chtela vetsi a nakreslit si to sama...Takze potrebuju sablonu, ne samolepku... a Maja je v San Marinu fakticky jen kvuli fotbalu a cete za sluncem :-D Meli jsme v SA akci, tak jsem ho tam poslala, at si ode mne a uprav bytu odpocine :-)
Profilova fotka
Pavli - kukni sem http://www.styltex.cz/?dir=1488, ale to jsou taky samolepky... Nebo http://www.vytvarnehracky.cz/hracky/v..., ale ty jsou takové slabší, nebo http://www.pos-praha.cz/prod--kvetiny... a nebo zkus hledat šablony na savo - to je podobná technika tady jsou nějaké odkazy http://www.dilnakajjka.cz/index_soubo... ... všecko se dá zvětšit na kopírce ;-) Tak já ještě napíšu, jak to bude toho 6.12. Tak si to Zuzi naplánujte taky na 6.12, můžem se potkat v Praze ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ráno byl u nás sníh...v Brně prý nesněžilo. Nějak se mi nic nechce. Dnes jdu odeslat fotky, co mám jako poděkování. Ivko, já jsem kdysi viděla na netu dekorace na zeď (byly to ty, co jednou měli v tom pořadu o bydlení na Primě) a nemůžu je teď najít...moc se mi to líbilo. Byly ale takové větší než ty, co jsi sem dávala, neviděla jsi je někde???
Profilova fotka
Nazdar kočendy, Pavli a jak si na tom se svojí fantazií, že by jsi trochu zapojila mozkové buňky a pustila se do návrhu sama? No ale jestli máš takové výtvarné nadání jako já, tak se do toho v žádném případě nepouštěj, mohlo by ti z toho vyjít něco jako sci-fi :-N Ale Šári co ty na to? Máš tu kšeft u Pavůla :-D Ivi, nooo, jelikož je prosinec u nás ve znamení večírků, tak už máme naplánovaný jeden mikulášský 5.12. ve vinném sklípku, takže pochybuju, že bych byla fit na trajdání po Praze :-N a neměla bych ani chuť na svařák, což je mnooohem horší, to bych taky nemusela přežít |-| Ještě uvidíme, říkám, že to řešíme operativně, sebereme se a jedeeem 8-)
Profilova fotka
Holky už aby byl zase pátek. S těmi dekoracemi na zed by to mohlo být dost zajímavé, ale někde jsem to viděla juknu ještě a kdyžtak dám vědět. myslím že to bylo i v tom pořadu na Primě jak se staví sen a to bývá i na netu.
Profilova fotka
Žofi, já to právě viděla v tom pořadu...pak jsem na to někde náhodou natrefila na netu (na nějaké stránce to bylo jako reklama a byly to přesně ty dekorace z pořadu), ale já si to neuložila a teď už to ne a ne objevit.
Profilova fotka
No ty pořady sou tady http://www.living.cz/jak-se-stavi-sen/20... Peti, já už sem těch kytek vidělatolik , že vůbec nevím... Těch samolepísích je na netu kotelů... Já sem zase kdysi viděla v Náš útulný byt takovou terasy, s výhledem na moře, houpací síť... Prostě idyla... to by se mi líbilo do ložnice... :-) A taky nevik, kde to hledat... ]-(
Profilova fotka
Pokud se vám tyhle věci líbí, tak si to hlavně nezadávajete do vyhledávače na modré střeše :-D Tam jsou totiž nebezpečně kráásné věci :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?