Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Já to furt říkám, že z toho zas nic nebude, ach jo. Plánuje se to tisíc let a pak zas skoro nikdo nemůže. Dnes jedeme do Práglu na J.M.Jarra, tak jsem zvědavá.
Martin je v praci 8-( , loznici uz mame vybranou ve studiu zdraveho spani..co mylsite? ;-) tady postel, komoda atd. : http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestav... nocni stolky: http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestav... O prachy nejde, ale rozhodne 40 tis. neni smesna castka pred Vanocemi... Urcite bych Vas rada videla, ale ja jsem v Brne celkem dost casto, takze je moznost se sejit i jindy, jen nikdy nikdo nemuze... Skoleni bych bojkovat relativne mohal... Petrus, ja organizovala a mohla celou dobu! jen ted se to holt moc nehodi...
Ad ložnice - rozhodně Soeren, krásná. Dřevo miluju, ale ta Malta už je moc "rustikální" nebo jak to mám popsat. Ad sraz - tak to jsem nečekala, tak to posuňme :-D
Pavli omlouvám se, už to vidím, že šlo jen o stolky, prolítávám to v rychlosti, dneska nestíhačka
Profilova fotka
Pavli, já ti neporadím - toto není můj styl, my máme ložnici sice dřevo, ale hodně moderní (dub, hliník, matné sklo) z Ikea. Holky, tak se teda vyjádřete, je tam to rezervé, tak jestli teda jo nebo to dát na později, když Pavka nemůže a ostatní jsou spíš pro pozdější hodinu nebo rovnou zrušit. Jenže do Vánoc si stejně už čas společně nenajdeme... ;-(
Pavli, něco navrhni - posunout termín? :-) já bych po Vánocích už měla fotoknihu :-D :-D :-D
Sari, v pohode, jen bych k tomu potrebovala poradit sjednoceni barev (koberec atd.). kdyz prozatim nechame bile steny. Puvodne jsem chtela cerbo-bïlou loznici, ale spatna by nebyla ani tmave fialova, coz? Neco jako nase puvodni volba: http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestav... Sari, termin mi nevyhovuje, musim kvuli sraziku na Moravu, kde jsem ted byla dva tydny za sebou, ale s tim jsem pocitala...spis ta hodina je blba. Dopoledne budu na cestach, pres obed sraz, odpo zase na cestach a doarzim vecer´=den zabity... a kdo vsechno tedy dorazi??? Zuzi, Peta, Sarka, Zofi, Marta...?
jo a dneska mi dorazily fotoknihy=jsou prekrasne x-) z Fotostaru...
jo a at se furt nedohadujem jen o srazu... :-N Dohodli jsme s Majou (maja se dohodl :-D ), ze pristi leto 09 se zacnem snazit o Terezku... =-)
Profilova fotka
Ještě Ivka (maly_prcek). Tak kdy teda? A jo nebo ne? Pavli, moje knihy vypadají dobře, ale nejsem si jistá, jak to dlouho vydrží? Mám tam všude černý podklad a vypadá to, že se to časem odře. A jedna fotka je nekvalitní (naštěstí je malinká, takže si toho nevšimneš). Ale za ty prachy dobrý. ;-)
Profilova fotka
Petrus tak já si pro ty knihy jdu dneska tak jsem zvědavá. Jinak holky já jsem na koncertě takže :-( nemůžu.
Profilova fotka
Zofi, ja vim. Ja na tech knihach nasla par chyb, ale za ty prachy nemuzeme chtit zazraky. Desky jsou uzasne. Cerny podklad se odre a pismo neni bile, ale svetle sede. A ta jedna fotka je desna pritom v editoru mi to nevyhodilo, ze je nekvalitni. Ale pokud to clovek tolik nestuduje, tak hezke. Zofi, Pavli, jaky jste zvolili podklad desek? Ja si nemohla vybrat.
Článek se načítá
Petul, ja to vecer nafotim a zitra hodim nebo vezmu v SO s sebou, jestli pojedu... Otazkou zustava, kdbych jela, jak se tam dostat, protoze v posledni dobe D1 stoji denne :-p
ale jinak my mame desky ostre ruzove oblackove(nejak jsem si ji po svatbe zamilovala :-) a pozadi na kazde strane jine :-) s ramecky.... aha,Zofi nejde...uzij si koncert ;-) Takze Zuzi, Peta, Sarka, Marta, Ivka...vsechno?! Nikyyyyyy, nechces se se mnou svezt autem??? Zdeni???
Profilova fotka
Pavli, nic si z toho nedělej, my máme "směšné" 2 mega před vánocemi :-D S ložnicí ti taky moc neporadím, dřevo sice miluju, ale tohle není úplně můj vkus :-N Tak holky neblbněte a dohodněme se jestli udělat sraz bez Pavky nebo na ni počkat, až jí to bude pasovat, ale předem hlásím, že až v novém roce. Já bych jela do Brna jenom kvůli vám :-o Tak co?
Profilova fotka
Pavli, já fakt nemůžu, příště v Praze u toho svařáku :-D
Profilova fotka
Pavli, my mame takovy ten jakoby svetly kamen. Musim to taky vyfotit. Nikoda nejede, ma porad bolavy ty ocka. Zuzi, mne je to fakt jedno, ale uz me desne toci, jak to tady z kazdyho musim tahat. Ja bych to fakt potrebovala vedet, protoze bych si udelala jiny program. Ani nevim jestli jsem tady psala, ze uz mam to album. Ted jeste kdyby mi to tam nekdo nalepil;-)
Profilova fotka
Petrus ja jsem dala ruzne fotky jako pozadi- fotky zamku, zahrady a tak je to vzdy videt jen tak vzdalene tak jsem zvedava jak to bude vypadat. taky myslim ze za ty prachy to bude snad dobre a ještě k tomu ani naši ani tchánovci o tom asi nikdy neslyšeli , takže to bude pro ně překvapení, že se něco takového vůbec dělá.
anaz: no to kazdopadne!.-) kdyz nam ho tu holky pomluvaji 8-) takze: a/ v sobotu busem 10:30 z Prahy, v Brne ve 13 zpet 15:30... nebo b/ 30.11. v nedeli, ale to ani nepredpokladam, ze by nekdo mohl???
Zuzi a Pavli - jste tady hlavní "tahouni" tohoto fóra, je důležité, aby sraz vyhovoval hlavně vám :-D a jestli bude teď nebo po novém roku je mně osobně fuk 8-)
Profilova fotka
Pavli, teda ložnice taky není úplně můj vkus, ale je každopádně pěkná (akorát na to čelo postele se bude chytat prach do těch "šprušlí")... Hodí se ti k tomu úplně jakákoliv barva, obecně by do ložnice měla být nějaká studená, protože se v tom líp spí. Takže modrá, zelená, ale hodila by se určitě i ta tvoje fialková, ale taky studený odstín... (ona každá barva má studený a teplý odstín...) :-) Koberec musíš vybrat podle té barvy, ale asi bych si nedělala iluze, že seženeš pěknou fialovou... osobně bych začala v kobercích a podle toho, jaký se vám bude líbit, bych vybírala doplňky a povlečení a závěsy apod. Mně by se líbil nějaký světlý koberec (i když je nepraktický jak sfiňa) a na to bych dala nějaký menší barevný... Protože jak jednou dáš barevný koberec, už tu barvu nikdy nezměníš... Takto koupíš nové povlečení, nový kobereček a ložnice je jako nová :-) Sraz: mě je to jedno, i v kolik hodin, teoreticky můžu i v tu neděli 30. 11., ale každopádně tato sobota je pro mě lepší, páč sem si ji už na to zarezervovala... :-)
Profilova fotka
Každopádně se dohodněme, ať si dyštak můžu naplánovat něco jiného... ;-)
Profilova fotka
Pavli........a) je správněěěěě x-) x-) x-) jasně že jo x-) Šári, óóó, tolik pocty, to si ani nezasloužíme :-N :-D Sobota 15.11. 2008 13:00 hod. U Vaňkovky, poprvé, podruhé, potřetí....odhlasováno. Fotky a všecky věci s tím společného s sebou do baťůšku, dobrou náladu, snad vás všechny poznám :-N Poznávací znamení jako závoj nebo tak něco nebudeme riskovat :-D
Profilova fotka
Závoj nééé, musela bych si ho vyžehlit :-D Peťu znám, ostatní snad poznám... Tak jo, před třetí se budu motat kolem Datardu uprostřed Vaňkovy... Až půjde kolem taková blonďatá holčička, co se na vás bude tlemit, tak to sem já... :-)
Profilova fotka
Prcku, počkej, před třetí, neeee :-o 13:00 hod., čas se posunoval ;-)
Profilova fotka
Sem pako, jasnééé že vím, že to je 13 - slovy třináctá - hodina, čili jedna odpoledne, tzn. hodinu po obědě :-D
Profilova fotka
Dobré ranko teda už poledne tak konečně víkend :-) ještě přežít dnešek a já zítra valím do Prahy:-) Ať vám to uteče :-)
Profilova fotka
Čau baby! Tak jsme v 1hodinu v noci dorazili z Práglu z koncertu Jeana Michela Jarra...bylo to super, ale docela krátký. Takže jsem pěkně dead z nedostatku spánku. Co ten zítřek? Vy, co jdete, víte kde je ve Vaňkovce Datart nebo chcete nakreslit nějaký plánek? Pokud víte, kde tam je v přízemí uprostřed ta fontána, tak to je jeden z rohových obchůdků u ní.
Profilova fotka
Pokud jdete směrem od vlakového nádraží, tak od fontány do leva... (Pokud tam místo žehliček budou prodávat papoušky, tak ste na druhé straně ;-) )
Profilova fotka
Určitě tam bude nechutně lidí, takže se budete mít koho zeptat :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?