Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Ivanka je nejlepcejsi x-) Ted uz si jen vybrat... =-)
Profilova fotka
Já pořád nevím, kde to hledat...asi si sedím na vedení dneska. Jdu se podívat na tu střechu. Ivko, v tom pořadu měli takové jakoby řetězy z rostlinek a bylo to myslím bílé na barevné zdi.
Holky já sice jsem teoreticky "z oboru" ale zase si říkám, že by každý měl dělat svou práci :-N a interiérový design (nebo už konkrétně ta malba) je od toho mého grafického celkem daleko... nemám s tím zkušenost, nevím co se kde dá sehnat, nepohybuju se v tom... A trefit se někomu do vkusu taky není jen tak :-N tak se omlouvám, s květy na stěnu asi nepomůžu... navíc mám své práce dost a dost :-D můžu maximálně na obrázku poradit, co se mi víc líbí... ale byl by to zase jen můj osobní pohled na věc a ten se může dost lišit od toho, co chce Pája... A já navíc dekory ne-e... nemusím
Určitě vám líp poradí na střeše - měly byste se holky přesměrovat :-D
Profilova fotka
Ahojky, pokazde kdyz sem dorazim, tak uz je bud hodne odpoledne, anebo vikend, takze tu nikdo neni, ach jo :-N :-p ;-)
Profilova fotka
Luci, ja tu jeste jednim okem jsem. Tak jsem byla na poste a mam nejake darecky. Pro tatku sadu rucniku Ferrari (za ty prachy musi byt snad ze zlata) a pro pejska mikinu. Tento rok asi opet vetsinu objednam z netu. Jen porad nevim co manzelovi? Nemate nejake tipy? Neco praktickeho?
Profilova fotka
Peto, ja mam zatim darky jen pro malou, vuuuuubec nevim co manzelovi.
Profilova fotka
Ahojte, já si letos taky moc nevim rady s dárkama.. to je snad poprvý :-S letí to čim dál tim rychleji, že člověk ani nestíhá vymejšlet ... jen pro pejska bych toho taky věděla ;-) Už se mi ozval kameraman, začal zpracovávat naši svatbu (věděli jsme předem, že budeme muset čekat, natáčel do toho totiž i nějaký koncerty) Tak jsem na to zvědavá, třeba se do Vánoc podíváme :-D V práci mi povolili max.5dní dovči, tak konečně můžeme dohnat svat.cestu - ale místo plánovaných Kanárů nebo Kuby, si zajedem na Lipno, do jednoho wellness hotelu.. tak jsem zvědavá, jestli nám to konečně vyjde, ani se mi tomu nechce věřit, tak držte palečky ;-) Luci, ty taky brzy pofrčíš, viď? ale trochu lepším směrem x-)
Pugie: Taky jsme ještě neviděli video ze svatby... my jsme teda kameramana ani neměli, nechtěli jsme... (nesnáším se na videu), ale náš aktivní strejda stejně točil :-D a teď bych na to teda ráda mrkla - když už to je a celá rodina (až na nás) už to viděla... tak by mě taky zajímalo co tam je. Byli jsme u nich teď na oslavě jeho padesátin a on prostě nenašel nějaký káblík, přes který by nám to mohl vypálit na DVD, takže jsme to ani neviděli, a jak ho znám, ani v nejbližší době neuvidíme... Nějak ho ani nenapadlo, že vlastně i my bysme to chtěli vidět...
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se vám nic nechce? Jinak my DVD taky ještě nemáme...a doufám, že snad do Vánoc ho mít budeme. Děsím se ale výsledku. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky tak my máme video už dlouho a je parádní strašně se mi líbí. Vždy ho vidím, když k nám někdo přijde na návštěvu a na fotky a na video ze svatby a je to příjemné se na to dívat , ale zdá se mi jako by to bylo už strašně dávno a je to zrovna dneska přesně 2 měsíce. Toto utíká.
Profilova fotka
Ahoj holky, teda člověk tu chvilku není a tady to stojí, nic se neděje :-o U nás je pěkně hnusně, zima, na víkend vám to tam taky pošlu, ať si trochu užijete :-D Aspoň všechny přijedete na ten svařák:-D My jsme měli video do týdne a pěkně jsme se nasmáli, vypálila jsem jedno putovní, které putuje po rodině, vlastně ani nevím, kde skončilo =-) S dárkama vám moc neporadím, protože sama nemám vůbec žádnou inspiračku :-| Asi to budou spíš praktické dárky a nějaký hezký parfém a knížka pro radost, tu už mám doma :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Anaz :-) u nás je taky hnusně a o víkendu má být ještě hůř pojedeme k tchánům na valachy a pěkně budem u kamen nalezlí celý víkend a budeme jenom lenošit :-) jé už se těším a chtěla bych taky zkust plést Pedig z papíru, tak nevím jestli se do toho pustím a jestli se mě bude chtít. A co plánujete o víkendu vy???
Dobre ranko. ja uz vsechny darky mam, juchuuuu :-N Manza uz se mi vratil z fotbalu, byl nadseny San Marinem :-) O vikendu mame oba volno, tak budeme zutulnovat, ja hodlam pect porpve v zivote pernicky, myt okna, zehlit, dekorovat, tvorit a tak .-) Zofiku, ja to chci taky zkusit, ale asi az po Vanocich :-) Vypada to primove, moc se mi to libi x-)
Ahojte, ja uz taky vetsinu darku mam... ale pro segru a jejiho pritele ne :-( a nenapada me nic... Letos asi nebudu ani pect, ani nic, mam tolik prace, ze se z toho asi....................... Beru si sice nejake volno, ale to zase jen na praci :-(
Profilova fotka
Šári a co máš na vánoce pro manžílka? a pro rodiče?
Zofi: Pro rodice ty svatebni knizky, pro chlapa knizku a parfem (jako Anaz :-)
Profilova fotka
Čau ženštiny, tak dárky taky stejně jako vloni nevím... :-| Ale manža mi to ulehčil, vybral si knížku, tak pro ni akorát musím skáknout na fakultu informatiky... Tradičně nevím taťkovi, ale rád luští sudoku, tak že by nějaké předplatné? A mamce sem koupila růžovou tašku na nákupy na kabelkysnu, bráchovi uděláme obrázky do pokojíčku, tchyňku a tchána a švagra snad pořeší manža... No, možná u tchána budu muset zasáhnout, jinak to bude zase rum (jak já ho dávám jenom do cukroví, tak on je schopný otočit flašu na posezení... :-)) Jo, taky si říkám, jak budu dékóřit, ale musím si jít koupit prve červenou batvičku na textil... :-) A ještě jedna historka - objednali sme si sedací pytel (takový ten kuličkový)... Tom mi včera volal z práce, že to jsou dva balíky jako kráva a že mu v práci právě jeden odjel výtahem (než ten jeden vyndal, tak ten za tím druhým se zavřely dveře a výtah odjel :-) Kolega dole, co si ten výtah přivolal se prý celkem divil :-D ), tak sem mu šla pomoct k autu...Skoro nám to neprošlo ani naší panelákovou chodbičkou, tak sme to vybalili a ono fakt - je to velké jako kráva... Čekala sem sice, že to bude o krapet menší, je to přes půlku obýváku, ale když si sedneš...tak je to skvělé... Podložila sem si hlavu hadem (taky tím kuličkovým - že by moje nová úchylka :-) ) a seděla v pytli celou ordinaci a je to váážně mazec x-) A po ordinaci škemral manža, ať ho taky pustím na chvíli... A Kimovi sem tam dala deku a ten tam spinkal... No, asi bude boj o to, kdo bude sedět :-)
maly_prcek: ty pytle chci taky, objednavali jste primo Fatboy, nebo neco jineho? Posli :) Ja se na ne chystam uz dlouho
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně páteček - večer jdeme pařit. Zítra asi budu mýt okna...konečně. :-| Musím objednat taky dárky. Chybí mi jen pro babičku a pro manžela...ostatní mám namyšlené - objednám z netu. Pro pejskařky: ty pytle jsou i pro hafiky - tedy takové polštáře. ;-)
Profilova fotka
Peti a co máš pro rodiče?
Profilova fotka
Žofi, pro taťku soupravu (1 osuška + 2 ručníky) Ferrari (on je hrozný fanda F1 a Ferrari) - myslela jsem ale, že bude ze zlata, když to bylo drahý jako čert a není. Mamka má v prosinci i narozky, takže 2 dary (pak se rozhodnu, který k čemu): fén (nějaký dělo) a meteorologickou stanici (takovou ale, co má venku ten "větrník" a jiný blbosti - ne tu jen s čidlem). ;-)
Profilova fotka
Teda holky, mluvte na mě česky, víte, že co se týče ručních prací, tak je to pro mě španělská vesnice :-N Zofi, co to je plést Pedig za papíru??? :-N Ach jo, vy mě zase prudíte :-| Já nic nemám :-| Akorát taky knížku pro manžu, tentokrát to bude asi hit vánoc, všichni manželé dostanou knížky :-D Péct budu o 106, u toho se aspoň odreaguju, to mě baví 8-) A okna už jsou taky lesk jak blesk 8-) Vánoční úklid se u nás nekoná, uklízím průběžně docela pečlivě, aspoň se pak nestresuju 8-)
Profilova fotka
Pro pejsky to sice je, ale Kim se teda bojí, jak ty kuličky šustí :-)
my ten pytek kupovali neterince,byla taky nadsena :-) a to jeji 22 8-) anaz: pleteni kosiku z papiru co peces za druhy? ja se tesim na svou letosni prvni vanocku, pernicky, no vlastne sama budu pect vsechno poprve 8-) skopcim vam sve darky a mrsknu na chvili do alba, ceteeeeeeeeeeeee? ;-)
pavka - jasnéé :-D už ať jsou tam
Profilova fotka
Já se teda vyžívám hlavně v ořechovém a v nepečeném, takže kuličky (ořechové a kokosové) a úlky, jakési pečené ořechové, linecké dva druhy a pro manžu marokánky (já je nesnáším)... Ostatní vykšeftuju s mamkou :-)
Profilova fotka
Tak teda kdybych dala manželovi knížku, tak to bych asi moc neuspěla. Holky, nevíte, kde mají takové ty outdoorové tepláky nebo jak to nazvat? Prostě takové lepší tepláky, co se v nich dá chodit i mezi lidi???
Sari: tak ale jenom na chvilku, nez mi na to nekdo z ordiny prijde .-)
http://www.beremese.cz/album/album.ph...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?