Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Ahoj Holky tak jsem se na vás zase koukla:-) Přeji oběma oslavenkyním Zuzu i Peti jen to nej nej nej k vašim náctým narozeninám :-) a hlavně lásky a zdraví to je nejdůležitější. Je škoda že srazík nedopadl , ale určitě to přístě vyjde vidím že jste všechny pracovně zaneprázdněni. U nás je pohoda dovybavováváme náš byteček a tak je to zábava:-) tak Vás všechny moc zdravím a mějte se krásně :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, posílám mooc pozdravů ze západu ;-) škoda s tim vašim srazíkem, volno by si člověk udělal, jen ale ta štreka přes půl republiky je nějak nereálná :-| Za 14dní ale možná vyrazim do Prahy na food festival, nechystáš se tam Pavli třeba náhodou taky? můžem se srazit nad kusem žvance :-D :-D Jinak se máme pořád tak nějak pracovně.. byla jsem teď po dlouhý době marod s blbou angínou, k tomu musim v červnu na laparoskopii břicha, takže mám dobrý vyhlídky :-p taky jsme mysleli, že by nám vyšla konečně společná dovolená v sezóně a někam bysme mohli vyrazit k moři - jenže v práci nám dali původně závazný termín na přelom červc/srp.(máme totiž povinnou celozávodku 14dní,jindy si ji nemůžeme takhle v kuse vybrat), manžel si to taky zařídil v práci a nám to teď najednou zase chtějí posunout o týden dřív - jenže manželovo kolegové si dovču samozřejmě taky už zařídili na termíny kolem, tak už se s tim nedá nic dělat, super, máme na to vždycky štěstí :-( Připojuju se ke gratulacím k narozeninám, doufám, že jste to pořádně oslavili x-) Luci, užij si hezky pobyt v Čechách... Mějte se fajn, pa Peťa
Profilova fotka
Ahoj kočky, teda to je účast :-p Moc vás všechny zdravím...jsem pořád v jednom kole, takže u nás opět nic nového, jenom vás chci pozdravit a taky Pavůlce opožděně popřát všechno nejlepšíí k narozeninám!!! Pavli, ať jsi šťastná, spokojená a ať máš pořád důvod k úsměvům :-) Moc vás se Zdeňou zdravíme! Holky mějte se a plánujte nějaký ten srazík x-)
Profilova fotka
Zdareeec! Ach jo, já nevím, kdy má Pavka narozky, tak nemůžu gratulovat. Ale už tedy asi proběhly, takže Pavulko, vše nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a úsměvů. A ať se nezlobí manžel. ;-) U nás taky nic new - všechny akce jsme přežili a teď nás čeká jeden sraz fandů aut, koncert Depešáků a třicátiny mého svědka. Jeeejda. Jsem pro sraz, ale nevím kdy?
Profilova fotka
No ahojte kočky zářijovky, to jsem já Nika, Nikoda... =-) Píšu po dlouhé době, ale čtu Vás..., tak doufám, že se na mě nezlobíte a budete se mnou komunikovat. :-( Moc sde omlouvám a slibuju, že už zase budu častější pisatel. U mě vše při starém...., manžel stejný a jen jediný Oja!! Mimi zatím na cestě žádné, ale ani se nesnažíme (ikdyž asi už dohledné době začneme) :-N . Ale Těm mažílkům, kteří budou za pár měsíců o jednoho doma víc, moooooooooooc gratuluju. Sestra má dvojčátka Andrejku a Kubíka... a je to náročný, ale úžasný.Mějte se krásně a ještě jednou se nezlobte. Jinak všwem samozřejmě vše nej, nej, nej ať už ke svátmu nebo narozkám!!! Pa a dobrou
Nazdar zeny moje :-) Diky za prani, narozky jsem mela 31.5., oslava bude 20.6., po dovce x-) Nejak jsme se narychlo rozhodli (ja s kolegyni :-N ), ze se ospichnem na par dni v mori a sdelily to manzilkum a tak v SO jedem ]-( Dekuju moc za hezke slova, vazim si jich x-) Zuzu, uz jsem te nevidela 100 let, jeste porad zadna naplanovana Praha? Martin taky nedavno vzpominal co delate a jak se mate? Peti, koncert Depesaku asi bude super akcicka, stejne jako ten srazik nadsencu do aut. Uzijte si to ;-) Nikysku, zrovna nedavno jsem sem psala, kdepak jsi, ze se vubec neobjevujes. Ale pokud nas ctes, tak jsi musela vedet, ze se po Tobe shanime a zlobit se, ze se ozves, rozhodne nebudeme! x-) Taky neplanujes vylet do Praglu, ze bychom daly kaficko? Vidim, ze hodne z Vas uz min.planuje mimco, u nas se o tom tak nejak mluvi, ale zatim jsme k tomu nesebrali odvahu 8-) Pomazlit se a poslat dal, to jo, ale jinak... |-| :-N Peti-Pugie, at ti operace dobre dopadne! Myslim na Tebe! Snad i ta dovca vyjde, uvidis ;-) na Prague Food festivalu jsem nebyla, zeru furt i za mene :-D a navic jsem mela v Praze rodice, tak promin, ze jsem se neozvala. Ale kdykoliv tam zamiris znova, dej vedet, budu jen rada :-) Co se tyce sraziku, tak ja uz radejc nic neplanuju, bo to dopadne zase stejne :-S Kazdopadne mate-li nejaky navrh, staci dat vedet trochu dopredu a ja dojedu v podstate kamkoliv ;-) Pac a pusu, Paja
Profilova fotka
Ahoj holky tak Vás zdravím :-) jsem ráda že je všechno v pořádku i že NIka se na nás přišla podívat. Jsem se chtěla zeptat hoelk co měli bránu před svatbou co se na ní dělá ? jen se baví a pije nebo se vymýšlí i nějaký hry nebo tak něco ? jdem tedka na bránu kamarádce a vůbec nevím jestli se tam něco dělá :-) tak kdyby jste měli čas a nakoukli sem tak mě písněte :-) Díky moc :-) Tak se mějte pěkně a myslím na Vás
Ahoj holky, vsechny vas zdravim... Zofi: nevim jak na "brane", u nas se dela "svica" (coz je myslim totez) a na te se teda vetsinou fakt jen pije :-))) Taky tam byva nejake jidlo - obvykle gulas, nebo neco na grilu... Ale asi je to proste tak, ze kazdy to ma takove, jak si to udela... jako se vsim :-) U nas se jeste na zacatku hral kroket, no... ale ze by neco organizovali sami "hoste" to fakt ne. Jeste je teda velice "popularni" pozvat tam kamaradum stripterku. Na nasi jsme toho byli nastesti usetreni... To navic byva obvykle pri variante "bez bab" :-) My jsme to meli dohromady... Toz tak, snad jsem ti aspon trochu pomohla :-) Tusim Zuzka tady mela odkaz na kompletni fotoalbum z jejich svice a tam to teda bylo ponekud akcnejsi, ta ti mozna sama povi lip :-)
Profilova fotka
SAri moc díky :-) na konec to dopadlo opradnu tak jak jsi psala chlastačka a přežíračka. Něvěstapůlku večera prozvracela y my jako její nejlepší kamarádky jsme jí drželi vlasy :-) a deštník jelikož moc pršelo :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, předevčírem jsme luxusně zmokli na koncertě Depeche Mode v Blavě, ale stálo to jako pokaždé za to! Ještěže jsme si v neděli večer na poslední chvíli skočili do Globusu pro pláštěnky (15 minut před zavíračkou). Rozhodla jsem se, že výbavu rozšířím ještě o gumáky...přece jen chceme zajet i na nějakou partošku nebo fesťák přes prázdniny (pokud čas dovolí) a štěstí přeje připraveným. :-D U nás se taky říká svíca. My měli společnou v hospodě, kde si pivko točí každý sám u stolu, zvali jsme jen lidi, co šli i na svatbu, aby se poznali a cpali se řízkama. Prostě záleží na každém. ;-)
V letu zdravim a mavam :-) Nic noveho, jen ted casteji chodim k doktorce, mam nejake spatne testy... O vikendu jsme se vratili z dovci v Chorvatsku, bylo tam krasne a moc jsme is tu uzili. Jeli jsme s kolegyni a jejim pritelem a bylo to zuzo :-) Tesne jsme se vyhnuli tem tornadum, zemetresenim a destum, co tam jsou ted. Akorat mel Martin prvni dva dny upal, horeky 39C, no, bylo to zajimave, ale uz je vse v poradku :-) Vcera jsem byla na nehtech, tak jsem si bajecne odpocinula, brala bych jeste tak min.dalsi 2 tydny volna :-N holky, jak vsechny zijete, piste?! Ivko, ukaz nam, jak ti roste pupik ,-)
?!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte kočky, já vás všechny zdrávím, nějak nestíhám chodit ani na koníka.Už se mi to krátí, příští týden začínám 9.měsíc a Valinka bude na světě.Ty poslední 2 měsíce jsou strašný, už si přeju, abych to měla zasebou.To dusno a vedro je opravdu šílený :-p Tak se tu mějte moc krásně ahojky Lenka a držte mi pěsti
no zenskeeeeeeee :-o Lenul, drz se a at porod dobre dopadne ;-) a po nem se tesime na fotecky x-) Jen informuju, ze ziju, jestli to teda jeste nekoho zajima a nekdo tu chodi :-N Zitra jdem na koncert Paula Pottse a na vikend tu mam rodice, tak zmena... Jak se uzivate prazdniny, kocky? Zdravi Vas Paja =-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem se za Váma přišla podívat :-) Mám jednu novinku čekám miminko jsem teda zatím na úplném začátku takže to zatím úspěšně tajím před okolím, ale Vám jsem to chtěla napsat.:-) Jinak se máme dobře manžílek poslouchá a v práci to jde . Leni budu na tebe moc myslet aby Vám to všechno šlo jako po másle. Tak napiště jak se máte a co podnikáte :-) Tak zatím ahoj Veronika
ze by? :-N Veruuus, to je super, moc gratuluju k prckovi! At jste v pohode a zdarne dorazite do konce x-) My byli v sobotu na rodinne oslave a vsichni: "uuuuz" =-) a my nechapali, protoze se jeste ani nesnazime :-D No pry kolovala zvest, ze nepiju (coz ja fakt moc nepiju), tak vsichni pojali podezreni, ze jsem v tom 8-) Tak jeste u nekoho novinky? Kdepak vsechny jste?!
Profilova fotka
Ahoj holky, všem maminkám moc moc gratuluji. Pavli, já sem chodím, ale u nás nic tak radikálního new, tak nepíšu. Jen se chystáme v srpnu do Chorvatska a v září na svatebku (konečně) do Turecka. A mám nový post ve firmě, tak docela dost práce.
Profilova fotka
Ahoj koceny, u nas bude druhe mimi zacatkem unora ;-) . Teda aspon doufam, mam trosku zdrav. problemy tak snad to dobre dopadne... Leni, drzim pesti a pak nam dej vedet az se mala narodi. Zofi, gratuluju, taky jsem to uspesne az do nedavna tajila a jeste ted to nevi nektere kamosky :-) Petuli, byli jsme nedavno v Kurimi, tak jsem na tebe myslela. Hlidali jsme 2 dny synovce a meli jsme dost nabity program - ZOO, strasidelny zamek v Dolni Rozince, okoli prehrady, grilovacky apod. U nas letos zadna dovca, tak Ti zavidim, aspon si odpocines od prace. Pavli, doufam ze zdravicko uz je ok?? A co Zuzik ze se ani neozve?????
Profilova fotka
Marti, tak pokud tu zas někdy budeš a před barákem budou 2 Brava (tudíž bychom měli být doma), tak se ozvi a zajdeme aspoň na kávičku. ;-) A velká gratulace. ;-)
Profilova fotka
No kočkýýý, tohle mi teda fakt nedá, nakukuju na vás po očku, když je čas a když jsem doma, furt někde trajdáme, ale konečně musím napsat x-) Verunko, Marti, obrovská gratulace k mimískům!!!! To bude panečku srazík mamin a mimin x-) Hlavně se kočeny šetřete, ať se mají miminka jako v bavlnce x-) Jsem z vás úplně paf, hezky se rozrůstáme :-) My si zatím užíváme léta, byli jsme na jedné cyklodovolené na Třeboňsku, kam jezdíme už čtvrtý rok a jako vždy to bylo absolutně pohodové, super. No a teď si dopřáváme podobně jako Peťka opožděnou svatební cestu a v úterý odlétáme na Mallorku 8-) Teď tam sice trošku zlobí ETA, ale snad už se vyřádili a dají pokoj a dopřejí nám super dovču :-D Jestli ne, tak už v životě nechci vidět žádný spotřebič od této značky :-D Moc, moc, moc vás všechny zdravím, držím palce hlavně Lenči, ať má rychlý a bezbolestný porod a těším se na fotečky Valinky, určitě bude krásná po mamince a chytrá po tatínkovi nebo naopak? :-N To je fuk, hlavně ať jste obě v pořádku a šťastné x-) Ivi a co Ty a tvůj prďolka? Ozvi se nám tetičkám zářijovkám a podej info ;-) Taky moc zdravím Verču (Nikodu), Veru choď častěj (noo, i když já mám co mluvit, co? :-N ) Peti (Pugie), doufám, že laparka dopadla dobře a jsi zdravá jak řípa x-) Šári (Saraned), asi mě zabiješ, ale to jsem prostě celá já....ten tvůj krásný dlouhý mail jsem omylem smazala (teda spíš mě zlobil počítač a tak nějak se to smazalo samo :-N )takže jsem už zapomněla, co jsi vlastně všechno chtěla, ale stejně bych Ti po mailu moc neporadila, chce to konkrétně popsat co si představujete a není problém, dáme scuka třeba na Baltaci nebo se stavíte za mnou na firmě a něco vymyslíme 8-) Kdyžtak napiš ještě jednou a domluvíme se, ju? ;-) Luci, Ty jsi tady taky dlouho nebyla, co malá Leuška? A co nový domeček? Peti, co ten zorbing? Jsem připravená Tě morálně i psychicky podpořit.... No a ta ukecaná nakonec......Pavůůůle, Ty víš, že vím a že bysme vás zkrátka hrozně rádi se Zdeňou viděli, jak jsem Ti psala, takže už to nějak naplánuj, navrhni a jsem jenom a jenom Tvoje 8-) Noo. ale na Mallorku za nama jezdit nemusíte :-D Jestli jsem na někoho zapomněla tak se moc omlouvám, ale vy víte, že na vás vzpomínám pořád...Jooo, ještě moc zdravím Šárku (Lorcu) i s hafanem x-) Mějte se moc príííma a zase se ozvu, zítra a v neděli jdeme zase slavit, no uznejte samy, mám já čas?! :-N páá x-)
Ahoj holky, jak to tak ctu, tak gratuluji vlastne vam vsem, vypada to, ze se vsehny mate dobre :) ze jste spokojene. A to je dobre. Ja se momentalne radim ke skupince tech, co neocekavaji potomky, ale dovolenou :) Rozhodli jsme se pro Korsiku... na 14 dni. Uz aby to bylo... (ale na co se budu tesit pak, to nevim, protoze na Vanoce zadne volno mit nebudu :-S nezbyde...) Zuzi, vubec neva, ze jsi ten mail smazala... Bylo to asi umorne dlouhe a zmatene... Uz mam trosku vic jasno, probrala jsem to ruzne, kde se dalo... Tak az to bude aktualni, pripadne se ozvu. Diky. Mejte se hezky, vsecky :) a mamky a skoromamky - hodte pak do alb nejake fotky, az se to narodi, at se pokochame, nebo odkaz na konika, pokud tam nekde jste, rada na vas mrknu, paa
Profilova fotka
Čau ženský, teda fakt se to tady rozrůstá. Jsem ráda, že sem ještě občas zajdete. Zuzi, v neděli jsme si vybrali ještě opožděný svatební dar - dostali jsme každý let ve větroni. No byl to zážitek, to jo, ale podruhé bych na to už nešla, docela se mi motala hlava a bylo mi všelijak (mně je zle i v letadle), takže přemýšlím, že na ten zorbing asi nepůjdu a pošlu manžela s nějakým kamarádem. To bude totiž ještě horší než ten let Blaníkem. Ale určitě tam pojedeme, tak bych se ozvala. ;-) Šári, Korsika mě taky láká - pak nahoď odkázek na fotky. ;-)
Ahoj holky, i já Vás všechny zdravím. Všem budoucím maminkám moc a moc gratuluji. Bohužel, nám se zatím stále pořád nevede. Už jsem z toho dost na prášky. Ten rok tak strašně rychle utekl a čáp nebo vrána lítá všude okolo nás, ale k nám né a né zaletět.Když to nevyjde jako dárek k ročnímu výročí, tak snad se na nás štěstí usměje na Vánoce pod stromečkem. Zuzi, hafan se má dobře. Pavli, ani já teď moc nepiji alkohol, takže otázky o těhu mám stále pod nosem, ale já už na to začínám být dost alergická. Oblzvášť,když se mi někteří ptají 2xdo měsíce, zda už jsem těhotná. Fakt na zabití. Co plánujete na oslavu ročního výročí?
Profilova fotka
Ahojky, Peti, preji vsechno nej k dnesnimu svatku :-) Zuzi, doufam ze jste dovcu prezili??? Sari, ja budu na oslavu rocniho vyroci delat oslavu svych 00 narozenin :-D Sice o mesic a pul driv ale snad bude jeste aspon teploucko ]-( Zdravim vsechny, piste neco ;-)
Profilova fotka
Hallo ženy! Marti, děkuji moc. Já si říkala, že bych k výročí pořídila nějaký ten eurovíkend, ale vzhledem k tomu, že v poslední době vždy celou výplatu utratím, tak to vidím bledě. Jinak sobotní noc jsme strávili na Summer of Love a pořádně jsme si zařádili na techno. A ve čtvrtek už nás čeká pár dnů v Chorvatsku. Holky, pokud jste některá na FB, tak dejte vědět - když už nekecáme tady, tak bychom mohly být alespoň tam v kontaktu včetně fotek. ;-)
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) tak my plánujeme na výročí asi dovolenou někde v řecku snad budeme zdravotně v pořádku a mimísek mi dovolí letět :-) Peti s tím FB je to dobrý nápad tak já ti napíšu do IP jméno a přidej si mě :-) Jinak ostatní se taky ozvěte a můžem se vídat tam :-) Tak se všechny opatrujte a dejte vědět jak jste prožili léto :-) Ahjoj
Profilova fotka
Ahoj všechny zářijovky, také nejsem v očekávání mrňouska, ale dovolenééé. 8-) Zítra vyrážíme na týden do Chorvatska, tak nám držte palečky na cestu... a i já na Vás budu myslet. S tím dotazováním o miminku zda už jako jo nebo ne :-o , nebo jestli se snažíme znám také a můžu říct, že mi přijdou docela i tak trošičku od okolí divné. Stále dokola jim říkám, že pokud budeme v očekávání, určitě se to co nejdříve dozví. A chápu ty holčiny, které by rádi už chtěli, nedaří se jim to a okolí se jich ptá!! To mě mrzí..., ale nemyslete na to a já mooooc držim palečky, ať se to všem které chtějí povede a Ti které už čekají ať jsou v pořádku a máte se všichni čile k světu. Těším se na nějaké těhu fotečky. x-) Na roční výročí zatím nic neplánuju, máme zamluvenou rodinnou chatu na víkend, ale Oji taťka se nám minulý týden vyboural na motorce a tak nevíme kdy ho pustí dom a jak na tom bude. Zlomil si pravou nohu a levou klíční kost!!! :-| Mějte moc krásně a až se na Vás zase přijdu podívat, tak ať jsou tady zase nějaké příspěvky. Pa
Profilova fotka
Ahojky, no holkyyy, dobry ale jeste to neni ono. Pavli, Zuzi kde jste? A co Ivka? U nas leto jako by nebylo, cerven, cervenec mi bylo spatne a v srpnu nastoupil manzel do nove prace. Sice porad jezdi kamionem ale jen tady v CR a je skoro kazdy den doma :-). Je to super, jelikoz jsem na to nebyla zvykla tak se mi to dost libi. Vikendy moc nejezdi, akorat dnes odjel ]-( a to jsme meli jit zitra na svatbu kamosce. Tak jdu sama =-) Peti, co dovca?
Profilova fotka
Ahojte holky, mooc Vás všechny zdravim, zase jsem sem zabloudila po dlouhý době ;-) hlásim, že jsme se minulý týden vrátili z naší odložený svatební cesty do Řecka, která byla bohužel jako vždycky krátká, ale byla suprová8-) takže jsme si ji vlastně nadělili skoro i k výročí... jinak nic novýho |-| přijde mi, že všechno strašně rychle letí, už máme rok za námi, určitě jste si už zvykli na nový příjmení?? mně teď už připadá spíš to moje za svobodna dost divný :-D mějte se fajn, zase někdy nakouknu ;-)
Profilova fotka
Cau zensky, tak ja vas zdravim primo ze svatebky - jsme v tureckem Side a uz si tu zvykame, ze zacatku to byl trochu sok. Ale jesteze je to wifi v mobilech, tak vam muzu napsat. Co se tyce toho prijmeni, tak mne zas prijde porad divne, ze se Petr jmenuje jako ja.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?