Menu Forum

Září 2008 - už manželky :)

(Zamčená)
28. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojda koceny, preju vam vsem krasna prvni vyroci emoticon
17. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jinak pugi - jak jsi rikala s tim prijmenim, tak mne to moje puvodni taky moc nejde pres pusu... respektive treba u mamky s tim nemam problem, ta se tak jmenuje porad... ale kdyz volam nekam, kde je lepsi se jeste predstavit starym (treba tuhle jsem volala nejake spoluzacce ze zakladky, se kterou jsme se uz asi milion let nevidely), tak to z ty pusy nejde a nejde ven emoticon Podpis jeste zvladam, protoze mam jeste stare platebni karty, ty budu obmenovat ted pres zimu... takze pak zapomenu i to a "zmena znacky" bude hotova emoticon
17. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
Registrovala se 17. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1042 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Manzelky moje nejmilejsi,

vsem nam preju krasne vyroci a i nadale toleranci, pohodu a kompromis ve vztahu, vzajemnou lasku a silu prekonavat problemy.

Marti, moc gratuluju k 2.bejbatku emoticon Preju pohodove tehotenstvi ,-)

Pugie, Niky, Petul, Marti, Saraned, Zuzi, doufam, ze opozdene svatebky a dovci byly fantasticke a plne zazitku a FOTEK, ktere chceme videt emoticon

Petulko, myslela jsem na to uz nekolikrat, ze ti to pisnu, ale vzdy na to zapomenu. Nez pujdete na ten zorbing, prosim, prosim, poradne si zkontrolujte provozovatele, svah, jisteni...jak se v cernu zabil ten ucitel pri zorbingu na Morave, tak to byl muj tridni ze zakladky emoticon Veliky pohodor, sportovec a vecny kluk...Meli jsme ho moc radi, takze ja od te doby o padajici kouli ze svahu nemuzu ani slyset emoticon

Sarinko (Lori), nesmutni a hlavne se na miminko neupinej! Ono prijde, neboj se! Moc na Vas myslim, at se podari a najdes dve carky, po kterych touzis...

Kdyz uz jsme u toho rodicovstvi, po navsteve gynekologa jsme lehce prehodnotili nas nazor na momentalni materstvi, protoze nam vysledky neprinesly moc dobre zpravy. Ale tak treba se taky jednou povede emoticon
Marti, ptala ses na vysledky testu, jak jsem byla tehdy u doktorky, tak ta mi nasla neco v moci, ale pila jsem urol.caj, brala nejake prasky a uz jsem v poho, diky za starost emoticon

Kazdopadne u nas po roce manzelstvi i tak velike zmeny:
1/ nevesta ma o 10kg a 13cm mene a dusledne v tom pokracuje emoticon
2/ 2x nam behem toho roku vykradli auto emoticon
3/ v praci mi pribylo povinnosti, takze se absolutne nestiham koukat na web, tot vysvetleni me dlouhe absencem, ale uz mame net i doma, tak snad to bude lepsi ,-) I kdyz ja uz doma nemam moc naladu znova cucet do compu po celodennim dnu u nej v kanclu...
4/ hodne jsme cestovali, takze jsme se podivali do Chorvatska, na Balaton, po ceskych a moravskych krajich, do Nemecka, Belgie a na zaver to nejlepsi: HOLANDSKO! emoticon Naprosto nas uchvatilo a rozhodne se tam vratime, jestli rovnou neodstehujeme emoticon
5/ zavarovala jsem sve 1.marmelady v pekarne emoticon
6/ uzili jsme si naprosto dokonale sve 1.manzelske vyroci, dostala jsem "svatebni" kyticku, zajeli jsme si na Moravu na misto cinu emoticon , zasli si porozjimat a zavzpominat do kostela, dali si obed v "nasi" svatebni hospudce a vecer jsem dostala od sveho muze prekvapeni ve forme svatebniho ohnostroje emoticon

Marti, radeji drive vse nej k narozkam emoticon A at se manzovi libi v noce praci a pro Tebe at je co nejvic doma emoticon

Facebook, o kterem jste se bavily, taky mam, jen tam moc nebyvam. Kazdopadne si me pridejte do pratel, prosim a ja Vas urco potvrdim. Aspon omrknete par nasich fotecek ,-) Hledat:Pavlina Elstnerova emoticon

Zkusim par fotek nahrat i do sveho alba tady, at nas muzete ocihnout emoticon

Verunko (Niky), doufam, ze tchan uz je v poradku a vyroci na chate jste si mohli uzit ,-)

Pugie, nove prijmeni uz jsem vzala za vlastni, ale to stare je pro me symbolem minulosti, ktere ke mne taky patri emoticon Navic jej mam na vsech dokumentech, diplomu a vysvedcenich ze skoly apod, tak mi to zapomenout nedovoli a ja ani nechci emoticon

Doufam, ze nevadi, ze jsem Vam to tady zahltila, ale proste jsem tu dlouho nebyla, tak jsem Vas vsechny chtela pozdravit a okomentovat emoticon
17. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 tu jsme po roce: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3289400&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F emoticon
17. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
Registrovala se 12. července 2007 na beremese.cz. Přidala 10939 příspěvků. Má 7 přátel. Region Brno.
 Ahoj holky, tak uz budeme mit pomalu vsechny za sebou i to vyroci, to to leti. My budeme mit ten den tady papeze, tak bude cele Brno naruby:-/
V utery jsme dorazili z opozdene svatebky a pres pocatecni rozpaky nas Turecko nadchlo.
Porad resim, jak to vyroci oslavit...tak romanticky jak to mela Pavka, tak by to muj manzel asi nezvladl vymyslet. Ale on pry romantik je a ja ne.
Pavli, vypadas skvele, manzelstvi ti asi moc svedci. Jdu si te najit na FB. A ten zorbing se nam zase posunul, tak treba z toho jeste sejde, ja moc nejsem adrenalinova a ted porad musim chodit na takove atrakce.
Holky, a vy ostatni nejste na FB? Nejde o to, ze bychom si tam nejak vypisovali, ale at ostatni vi, jak se mate.
17. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Zirafko dekujeme emoticon

Zuzanko, na Tebe jsem nezapomnela, jen jsem te chtela napnout emoticon
Ted v SO budeme v Lednici (nikoliv lednici emoticon ), nemate casek na obed a treba burcacek? .-)
17. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
Registrovala se 5. května 2008 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 36 přátel.
  • Svatba byla 19. září 2008
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
Registrovala se 5. května 2008 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 36 přátel.
    Region Litoměřice
 Ahoj holky, tak jsem nakoukla. Tak my máme výročí v sobotu a oslavíme ho jak za minulého režimu - tedy prací. Já mám 24hodinovou službu a manžel jde taky do práce.
17. zář 2009 v 18:40  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Diky Petrus emoticon to je zrovna jedna z tech fotek kde vypada lepe manza emoticon
poslu ti do mailu odkaz na vice fotek ,-)

Na FB budu az nevim kdy, tak se nediv, ze si te hned neprihlasim, ju? Dneska jsem v praci do 22h, takze to urco ne, protoze v praci to mame blokle a doma usnu jak spalek az prijdu

emoticon
17. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Iliiiiiiii, tak to me mrzi emoticon
Ale tak aspon nedele, co? ,-) a na Tvuj termin se vdava moje sefka emoticon

Peti, mas ale pravdu, ze jsem v manzelstvi spokojena, je to fajn instituce emoticon
17. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
    Region Litoměřice
 Jinak Pavli blahopřeju k úbytku. Taky jsem se na to dala, akorát strašně ráda žeru, takže to řeším cvičením. Mám trenérku v posilovně, chodím na spinning, stepaerobic atd. Mimčo zatím nechystáme, v květnu mě čekají Mgr. státnice a na jaře chceme začít stavět. Jinak všem hezké výročí a doufám, že jste si užili svatebky. Tu my absolvujeme možná v listopadu někde v lázních.
17. zář 2009 v 18:42  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
ilonne
    Region Litoměřice
 Jo, jo v neděli jedeme se známýma do Vrchlabí. Kamarádka tam příteli zaplatila zorbing k narozkám, taky to předem obvolávala, páč z toho má strach. Jedeme naším autem, ale chci ho poprosit jestli by cestou zpátky neřídil, že bych sebou tajně vzala flašu šampusu jako překvápko.
17. zář 2009 v 18:44  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
saraned
Registrovala se 5. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Region Zlín.
  • Svatba byla 27. září 2008
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
saraned
Registrovala se 5. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Region Zlín.
    Region Zlín
 Ahoj holky, Pavli gratuluji k ubytku, clovek se hned citi lip, ze emoticon Jsi dobra.

My mame vyroci az 27. zatim nemam plan jak to oslavit emoticon

Co se tyce fotek z nasi dovolene, tak pro me nejjednodussi zpusob bude asi hodit sem odkaz na nas blog (respektive meho muze + pise tam i par nasich znamych). Na konci toho prispevku jsou odkazy na fotogalerie, abych sem nemusela vkladat tolik odkazu (rozdelili jsme to do 12 galerii), posilam jeden, vy si to tam najdete, zejo emoticon
Bylo tam fakt krasne a celkove to bylo cele jedna velka pohoda emoticon http://blog.ne2d.cz/blog-post.php?blog=918
18. zář 2009 v 09:41  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
saraned
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
saraned
    Region Zlín
 Tyjo, neumim pocitat, 9 tech galerii je emoticon no ale to je jedno. Je jich dost i tak emoticon)))
18. zář 2009 v 09:42  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Dekuju holcinky, snazim se emoticon
muzete juknout jeste sem, chcete-li http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=203128&vReferer=

Sari, naprosto luxusni fotky emoticon Pristi rok jedem na Korsiku emoticon
Koukej na vyroci neco vymyslet, ja udelala aspon michana vajicka k snidani a z chlebu a rajcat vyrezala srdicka emoticon

Ilco, snad se prekvapko podari, uzijte si to emoticon

Jinak uz davam pomalu dohromady seznam darku na Vanoce (ano, jsem prastena, ale to Vy vite emoticon ), tak pak zase hodim tipy, treba se Vam to bude hodit emoticon

Pekny vikend emoticon
18. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 jejda, tenhle odkaz je ten spravny...http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3294533&vReferer=
18. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Hele, já byla dnes na nákupech ve Freeportu v Hatích a už mám nakoupené dárky pro taťku k Vánocům...naráz bych celou family nedala, zas tolik nevydělávám.
Na Korsiku mě to taky děsně táhne, ale tato krajina je Čechy docela nedotčená, tak vlastně nevím, jak na to.
19. zář 2009 v 00:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lendaxy
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 4 přátele.
 ahojte kočky, tak máme rok zasebou co, strašně moc nám to uteklo.

já hlásím, že se mi 18.8 narodila dcera Valerie Anna.
porod byl tak strašně rychlý, že jsme stihli jen u příjmu sepsat papíry a šlo se rodit.Normálně jsem druhý den byla fit.Nic mě nebolelo emoticon

tak pa Lenka
19. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 13. září 2008
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
Registrovala se 23. února 2008 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Má 2 přátele.
    Region Prostějov
 Ahojky,

Leni, moc, moc gratuluji, Valince preji hodne zdravicka a at Vam dela jen samou radost emoticon
Pavli, super poctenicko, dekuji za pranicko, oslava byla bezva, dostala jsem plno darecku a hlavne uz taky tu domaci pekarnu. Pak mi musis poslat nejake mnam receptiky. Na netu je toho dost ale ja bych potrebovala nejake vyzkousene...Pekla jsem zatim jen zakladni bily chleb a mazanec.
Sari, fotecky naaadhera emoticon
19. zář 2009 ve 21:01  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
Registrovala se 27. února 2008 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 20. září 2008
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky tak jsem Vás dočetla emoticon

VŠEM MOC GRATULUJU K 1. VÝROČÍ emoticon
my máme dneska takže za chvíli jdeme na oběd a taky se jdeme podívat na místo činu a udělat nějaké pěkné fotečky emoticon jinak jsem ve 4 měsíci a v březnu by k nám měl přiletět čáp emoticon tedka jedeme na dovču a už se moc těšíme právě tak oslavíme naše první výročí emoticon tak se mějte krásně a určtě kdo má Facebook tak si mě přidejte emoticon Veronika Lukášová emoticon
Gratuluji Leničce k miminku a přeji ji jen aby jim dělalo radost a aby jste byli všichni zdraví emoticon
Jinak zdravím všechny a jsem ráda že se píšete jak se všechny máte jen tak dál emoticon
20. zář 2009 ve 12:30  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Ahoj zinky emoticon

Dnesnim "vyrocnim" spoustu lasky do dalscih let emoticon

Lenicko, gratulace k smudlince emoticon Jak se dela tak rychly a bezproblemovy porod, podel se o recept
emoticon

Marti, hod mi do IP mail a poslu ti odkazy odkud cerpam ,-) uz jsem delala spoustu ruznych chlebu, sladkych test i testo na vanocku emoticon , ale je pravda, ze se u mne stridaji obdobi max.nasazeni a pecu o sto sest emoticon a jindy zas nepecu par mesicu emoticon

Verco (Zofi) uka fotky z vyroci a pripadne briska emoticon
27. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Holky, tak mam info (teda z 2.ruky), ze Ivce Malemu prckovi se vcera narodil klucina. To si dali krasny darek k vyroci! Skoda, ze za nami nekdy nezajde.
Pavli, taky mi to posli, please.
28. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
 Jeee, tak to Ivce moc gratuluji, snad sem jeste nekdy nakoukne...
My jsme byli ve ctvrtek na kontrole v Olomouci a podle pana doktora by jsme meli mit taky chlapecka emoticon Tak budeme mit doma parecek. Nejak nam bylo jedno co to bude, ale ted jsme radi, aspon si vyzkousime oboje emoticon
28. zář 2009 v 10:26  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 to tak rychle uteklo?! emoticon Tak Ivusko, at jste s prckem zdravi!!! emoticon

Maci, super, gratuluju emoticon a jmeno uz mate? ,-) vydrz, prosim, s tou pekarnou, poslu co nejdriv, ale ted neco resim...kuju za trpelivost emoticon (+Petka tez,-)
30. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 ufff, tak prave v tuto chvili jsem se odhodlala, ze prodam sve saty emoticon
rozporuplny pocity se ve mne bijou jeden pres druhy emoticon emoticon emoticon

viz me albicka emoticon
1. říj 2009 v 01:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 tak ted jsem fakt nas*ana! bylo mi vymazano album s satama a vecma pro nevestu jenom proto, ze jsem tam uvedla, ze chci saty prodat! emoticon Album jsem updatetovala v 1 v noci, upozorneni jsem dostala dnes rano o pul devate a nez jsem to stihla udelat, tak je smazano?! emoticon

Ty fole... emoticon emoticon emoticon
1. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 Zofi, mas krasne brisko emoticon

a jinak uz tady radeji moc nebyvam, jsou tu moresy, jak v praveku emoticon stale nemam vysvetleni, proc mi zmizelo album a navic fotky jsou v nenavratnu emoticon
Fakt masakr...
5. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
fotoportrét
fotoportrét
pavka.exit
1
 tak jsem prave prisla o svou profilovou fotku na zaklade toho, ze je zatim v poradku, nic proti pravidlum neporusuje, ale v budoucnu by mohla, tak mi ji radsi smaznou hned emoticon

Za 3 roky, co jsem tady, jsem nemela jediny problem na beremku, ale jednou to asi prijit muselo... emoticon
Proto koncim svuj nerovny boj s vetrnymi mlyni alias adminy na tomto serveru a na FB na videnou, holky moje

emoticon
7. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
4
 Ja vam porad rikam at jdete na FB, tady je to o nicem.
8. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
fotoportrét
fotoportrét
zofinka1
    K
 Ahoj holky děkuji za pochvaly no už mě to bříško roste emoticon jo taky sem moc nechodím a tak na FB je to ted lepší budeme tak ve spojení.
Peti ještě k tomu hotelu : je to teda Oblast Kolymbie a hotel Kolymbie sun v recenzích jsou i špatné , ale tak to bývá u mnohých.
Hotel paráda , vybavení jídlo vše OK nápoje měli jsme ALL inclusive takže pohoda koktejly - pro i nealko takže bezva. Na výber jsme měli ze 3 pláží vše byli tak cca 200 m takže pohoda.
Jednidé co mi trošku vadilo, že tento hotel má hodně českou , slovenskou a polskou klintelu, takže jsme museli občas poslouchat ty kecy, ale jinak v pohodě. tady jsem ti hodila odkaz tak se kdyžtak mkrni jinak fakt dobré doporučuju emoticon

http://www.akvila.cz/rhodos/kolymbia/hotel-kolymbia-sun.html

Holky všechny vás jinak zdravím a gratuluju Ivance emoticon a taky macíkovi emoticon chodíš na modrého koníka já jsem tam docela často tam mi napiš do IP do které diskuse chodíš emoticon
tak se mějte všechny krásně a piště piště piště emoticon
9. říj 2009 v 07:49  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
macicek29 (37 r.)
    Region Prostějov
 Ahojky,

Chodi sem jeste vubec nekdo? Budu se asi muset taky prihlasit na FB at nejsem pozadu.
Pavli, to je mi lito s albickem. Synacek se bude jmenovat Tobias, kdyby se pan doktor nahodou spletl a byla to holka, tak to bude Rozarka emoticon S pekarnou pockam jak dlouho bude treba emoticon
Zofi, na konika nechodim do diskuze, mam tam jen album dcerky a koukam tam docela casto na inzeraty, kupuju a prodavam emoticon
Papa
19. říj 2009 ve 23:13  •  Svatba byla v září 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.