Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Ahojte holčiny, Ivííí ohromná gratulace k prckovi x-) x-) x-) x-) Vítej mezi těhulkami, jsem asi vědma nebo co :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tady je totalne mrtvooo :-( . Zuzi, k tem tvym vcerejsim 18 narozeninam preju hoooodne zdravicka, stesticka a lasky :-). Doufam ze jsem si to dobre zapamatovala...
Zdravim vsechny :-) Jen se pripominam se srazem 20.5. kolem 18.hodiny ve Vankovce. Brnandy, vyberte hospudku, prosim x-) Zuzi, krasne narozky, kdyz slavis cely kveten :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak se mi komplikují ty moje narozky, tak jsem z toho na prášky, že ani nemám čas sem napsat. Ještěže jste mi připomněly ty Zuzčiny narozky. Já teda myslela, že má dvacet. :-D Zuzi, tak vše nej nej nej a ať se ti v životě jen a jen daří. :-D Pavli, vidím to na Husu u Vaňkovky. Klasika. ;-)
Ahojda kocky, prosim vas o pomoc s bakalarkou. Jeji tema je bezpecnost a ochrana zdravi pri praci s pocitacem. Na strance http://anketa.smejkal.com/ se nachazi anketa, kterou bych potrebovala vyplnit :-) Je to tak na 5-10 minut, vic urcite ne :-) Predem diky za vyplneni a eventualni rozposlani vasim znamym, kolegum... Zirafka
Profilova fotka
Jeee holky, moc děkuju, jste prostě nejlepší....Marti, skvělá paměť x-) Peti no sorry, teda ]-( No ale je fakt, že 18 už asi neukecám :-N Tobě taky skvělé narozeniny, ještě aspoň dvakrát tolik, ať si Tě manža užije :-D Zatím jsem se ani nerozjela s oslavama a játra už křičí, ajajaj...asi fakt stárnu či co =-) Ale jinak se cítím na osmnáct, jako každý rok 8-) Takže kočky díky, já jdu zase slavit, frčím na večeři x-)
Profilova fotka
Zuzi, já jsem hlava děravá, takže přesné data si nepamatuji. No je škoda, že na srazík asi nedorazíš, že bychom ti popřáli osobně. Já mám ještě páááár dnů 29. :-D Hlavně, aby se mi podařilo sehnat nějakou tu hospu - původní mi padla a nějak nás nenapadá nic valného. :-S
Profilova fotka
Peti, tak si ještě těch pár dnů užij, ale můžu tě ujistit.......je to furt stejné:-D S tím srazíkem to vidím bledě, ač je mi to líto:-( Ale je toho fakt moc, narozeniny moje, tety, finišujeme program, potřebovala bych, aby měl týden 14 dní...hlavně hodně foťte, ať vidím, jak kvetete x-) Ivuš, moc blahopřeju k prckovi, teď už povýšíš, budeš velký prcek a to malé v bříšku malý prcek :-D Hlavně se šetři, užívej si těhulkování a buď šťastná mamina!!! Moc ti to přejemex-)
Profilova fotka
Žirafko, hlásím vyplnění ankety...no a zjišťuju, že nechápu, jak můžu na takovém pracovišti vůbec ještě fungovat, asi ti zvednu všechny statistiky:-D
Cusik Petko, takze mam pocitat s Husou? Hodime tam rezervacku? Ty brdo, sleduju, ze je tady prevaha Blizenek, ja mam 31. x-) Zirafo, neflakej se v Chorvatsku a koukej davat dohromady vyplnenou anketu, uz tam musis mit z SA zahlcenou schranku :-D Love youuu a koukej se ozvat az prijedes, dluzis mi kafe a odpoved na sms! Jinak ja se mam ok, jen mi tento vikend prijede kamoska s manzou a mimcem a ja stresuju, kam nas vsechny ve 2+kk ulozim :-S Zitra jdu na nehty, konecneeee. Kazdopadne dne to pro me znamena uklizet a zehlit, az prijdu z prace, protoze oni prijediu uz v patek. A ja vecerni uklizeni nesnasiiiiiim :-p Co u Vas noveho?
Profilova fotka
Pavli, nevím jestli jich je převaha, ale já mám narozky tento týden, takže jsem býček. :-D
No jo, Vy jste bycenky misto blizenky :-N pardooooon ;-) Tak Petulko, krasne narozky a pekne to oslav x-) Jsem rada, ze Ti budu moct poprat osobne ;-) Narozdil od Zuzanice :-p :-( Vcera jsme s manzou zkoukli nase 3 minutove video ze svatby (zkracena verze se sviznou hudbickou Barryho Whitea x-) , zatancili si na NASI pisnicku a bylo nam hrozne fajn x-) Jako uz dlouho ne... Holky, nevite, jak ma byt v sobotu? Chci jit s prckem od te kamosky krmit kachnicky a na prochajdu do Prokopaku a nerada bych, abychom zmokli...
Článek se načítá
Jo a Luciku, doufam, ze jste stastne dojeli ;-)
si tu ty romany pisu sama sobe :-( cte to vubec nekdo? :-(
Profilova fotka
ahojky, tak dojeli jsme dobre a je to parada, porad se neco deje, takze na net nezbyva casik :-N se srazikem ale pocitam, kdyby probehla nejaka zmena dejte vedet i smskou prosim ;-) jinak ja jsem stirka takze do klubu nezapadam :-D
Profilova fotka
Nazdarek kocky, Pavli: ja to ctu ;-) Luci: jsem taky stirka :-) Petuli, preju vsechno nej, nej, nej k dnesnim narozeninam. At se Ti splni vse co si prejes... Jinak holky, myslela jsem ze se ve stredu uvidime ale nejak se mi to komplikuje. Synovec ma nestovice, takze hlidani v Kurimi mi padlo a svagrova je taky nemocna, takze nemam kam udat dite. Jeste manzel by mel mit jeden den dovcu, coz by bylo idealni, ale moc neverim tomu ze to bude zrovna ve stredu ]-(. Takze pokud to pujde tak dorazim a pokud ne tak si srazik max. uzijte :-) :-) Papa
Profilova fotka
Ahoj holky moje, taky vas ctu, ale trosku me zlobi v praci podrizeni, takze nejak mi na nic jineho nezbyva casu.↲ Marti, dekuji za pranicko - uz jsem stara, ale citim se stejne jako vcera. :-D
Profilova fotka
Holky, ten srazík by se mi asi víc hodil ve čtvrtek, kdyby to nebyl pro vás problem. :-|
Ahoj kocky :-) tak to jsem rada, ze to nepisu sama sobe :-N Petko, ve CT uz budu z Brna odjizdet :-( ma booklou jizdenku na 16,30 Streda vubec nevyhovuje? a co teda hned zitra? Marti, tak vezmi prcka s sebou :-) Peti, podrizene zmydli at koukaji poslouchat :-N Zitra v 7 odjizdim do Brna, tak pak budu spis na mobilu, ale sledovat snad stihnu i tady...
Profilova fotka
Pavli, zítra to nejde už vůbec. Mně to hrozně mrzí, ale bohužel je to pracovní, takže se to asi nepodaří zrušit. :-(
chjooo, to je na prd, protoze ja zase musim pracovne koncit uz ve CT a na pozdeji si to taky nemuzu prehodit :-( V patek uz musim byt zase v praci v Praze, nemam tu kolegyne... do prcic 8-( my se nesrazime |-|
Profilova fotka
Mne to taky stve, ale minuly a tento tyden jsou desny blazinec. Nestiham ani takove prkotiny jako si doma obarvit vlasy. Do kdy je tady ta nase Francouzka Lucka???
Ahoj holky, jen jsem po dlouho době zase mrkla na beremko,tak jsem se chtěla podívat, zda ještě písánkujete.Tak vás chci jen pozdravit. Já teď nejvíce brouzdám po modrém koníkovi.Zatím jsem stále ve stádiu snažení, tak uvidíme. Manželský život mi svědčí. Od svatby jsem přibrala cca 4kg, ale nějak to neřeším :-D Jako vzorná manželka peču o víkednu pro manžu buchty (má je rád),ale samozřejmě je papkáme oba :-S Za měsíc náš čeká Chorvatsko, takž už se těšíme, jak si odpočineme. Mějte se všechny krásně. Zatím ahoj.
Ahoj, jsem jen na skok. Ahoj Lorinko x-) , pisnu vic pozdeji... Jen se jdu zeptat, zitrek teda pada?
Profilova fotka
Pavli, já bych to odložila, protože stejně tam nemá v plánu skoro nikdo jít. Jen zas tu bude i Lucka a ta je v ČR málo.
No, ja jen, ze nevim, kdy se zase ja i Lucka dostaneme do Brna... |-| Co se da delat...kazdopadne jsem strasne zklamana :-( , Peti, vim, ze Ty za to nemuzes!
Profilova fotka
Se to fakt sešlo v blbý termín. Zítra budu moct tak až kolem 19 hodiny. :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem par dni bez netu, trosku jsme cestovali po CR po navstevach. A dneska mi bobek maly onemocnela, ma teplotku a dost kasle. Rano nejspis pojedem k doktorovi... Jsem se na zitrek moc tesila, protoze jsem si v Brne domluvila ranni srazek s holkama z konika a odpoledne s vama, mela jsem ze sebe radost, jak jsem to pekne zorganizovala a takhle to dopadlo... :-( No ale koukam, ze Peti to taky nevyhovuje... Jinak jsme tu do utery, ale nevim jak vazne to bude s tou moji prdolkou malou, netusim jestli se jeste nekam dostanu.
Ahoj holky :-) Luci, to je mi lito :-( tak at se mala brzo uzdravi, urcite to nebude nic vazneho, neboj! ;-) Co se da delat, tak snad jindy a v hojnem poctu.... Lorinko, ja taky pecu sladke, bud v klidu, ale me pribirani je celozivotni. Uz vazne premyslim o tom, ze kontaktuju nejakou vyzivovou poradkyni a investuju ty prachy do sebe. Prestava me bavit kupovat si maxi obleceni ]-( Chorvatsko si moc uzijte, v cervnu uz tam bude tak akorat, zadne vedro ani zima, to si urco uzijete x-) Hned bych taky vyrazila k mori, ale letos se asi nepostesti... Tak zatim, zeny :-)
Profilova fotka
Holky, tak já myslím, že ten dnešek je fakt passé - bohužel. Moc mě to mrzí. Ale doufám, že na dalším srazíku nás bude o hodně víc, tak už teď se na něj těším. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?