Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Všichni jsou v tom termínu na horách... zajímavé... :-)
Profilova fotka
Ivko na Valdu? My neee, bohužel. :-S
Profilova fotka
No my právě taky ne, ale fakt hodně lidí je jede kolem toho víkendu 14-15... Asi je to tím, že jsou prázdiny,že? :-)
Profilova fotka
Peti, vubec netusim kdy dorazime, meli jsme tam jet prave ten vikend co jsme pryc, budou tam detske sibrinky ale nevyslo to tak nevim.. V Italii to budete mit super, ja nejsem lyzar takze je mi celkem jedno kde budu s malou sankovat, jedeme do Jeseniku, tak hlavne aby byl snih. Natalka zlobi, nic nechce - oblikat se, chodit na nocnik, spat atd. Takze si s ni uziju a tajne doufam ze druhe ditko bude andilek... Ivko, nam je uplne jedno jestli jsou prazdniny, nam to vyslo nahodou tady na ten termin a celkem se to hodi :-)
Profilova fotka
Ivko, v Brně jsou prázdniny až ten týden, co jedeme na hory my (poslední v únoru). ;-) Marti, pokud tě vidina dalšího dítěte nepřešla, tak to s Natálkou ještě nebude tak zlý. :-D Sníh snad vydrží - na horách. A budete malou učit lyžovat, jak bude větší? Itálie je sice fajn, ale budu radši, když bude sníh měkký. Já totiž hodně padám - snowboardím a moc mi to pořád neeejde. ]-(
Profilova fotka
Peti, no prave ze porad jeste zvazuju jestli do toho druhyho ditete pujdem nebo ne ]-( Treba to nepujde a pak bude jasno. Mam kolem sebe ted nejak moc paru co se snazi o druhe dite a ono nic. Jeste jsme se o tom nebavili ale myslim ze ji budeme ucit lyzovat, ja teda ne ale treba tatinek nebo ji dame do nejake skolicky. Jirka lyzuje, on celkove je hodne sportovec akorat na to ted uz nema cas. A ja jsem byla taky zvykla se hybat a ted jenom kynu doma :-p Ale lyzovani se bojim...
Profilova fotka
Marti, toho se neboj...však nemusíš jezdit hned na černé sjezdovce. Já jsem už od mala s našima lyžovala a jsem za to moc ráda, je to super. Teď si chci půjčit lyže jestli jsem to nezapomněla - nestála jsem na nich asi 10let jen na prkně a až si jednou dítě pořídíme, tak chci, aby se naučilo lyžovat a manžel pořád chce jezdit jen na snowboardu, takže to nakonec bude na mně asi.
Profilova fotka
Aha, já sem myslela, že ty prázdniny jsou už ten týden předtím... Já myslím, že je dobré, když člověk umí základy takových těch základních sportů, jako je jezdit na kole, na brusích, na sjezdkách, na běžkách, plavat, hodit-chytit balón, kopnout do balónu, volejbal, běhat, šplhat apod. Nemusí být žádný borec, ale ať nevypadá trapně :-) . Mně se to vždycky hodilo, že nás naši k tomu vedli... Teď, když jsem dospělá, by se mi do toho nechtělo. V dospělosti už nejsi tak šikovný :-) Člověk je pak ochuzený o hodně zážitků, zvlášť, když se pohybuje ve společnosti, kde se sporty provozují...
Nazdar zeny, kde se toulate??? Tak Martin uz ma za sebou tu 30-tku, z darku mel radost a o vikendu jdem ridit vlak na trase Karlovy Vary-Mar.lazne, tak se ji vyhnete :-D JInak u nas nic noveho, jen pokracuje to, ze 2009 pro nas nezacala zrovna nejlip... Ozvete se, Paja
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že jste všechny taky vytížené...Pavli, tys už tu nebyla 100 let :-o Copak u vás nového špatného? Přece jsme si řekly, že rok 2009 bude pro všechny ještě lepší než ten minulý, tak to tak musí zkrátka být!!!! Přeji vám to všem :-) Hlavně ať je práce , ať máme pořád oporu ve svých manželích, slíbili jsme si v září, že to spolu zvládneme v dobrém i zlém, tak hlavu vzhůru, optimismus a všechno půjde 8-) I když je teď těžké období asi pro všechny...Bude líp! ;-) U nás nic nového, pořád oba makáme od rána do večera, ale víkendy jsou naše ]-( Mně ta třicítka čeká přesně za 3 měsíce :-N I když se cítím pořád na 20 8-) (asi mi to už zůstane :-D )Holky, všechny vás moc zdravím a myslím na vás, i když tu nejsem...Všem nastávajícím maminám hodně zdraví a všem kočkám, ke kterým se miminkům zatím moc nechce, ať to vyjde a za měsíc ať už hlásí: čekáme!!! :-) Pá
Profilova fotka
Nazdar baby, já sem chodím docela často (to jsou ty výhody i nevýhody, když člověk pracuje pořád u PC), ale nemíním si tu psát monolog, takže radši mlčím. U nás taky vše při starým. Práce je bohužel až moc - už se mi stalo, že jsem pracovala až do půl druhé v noci, to fakt přestává být normální. V sobotu se na Valentýna chystáme na tatarák do naší svatební hospody. Bude to docela sranda, protože pojedeme MHD (chceme oba pít) a nemáme hlídání pro hafinu, tak musí s náma - není zvyklá jezdit busem. :-D A příští sobotu konečně na hory. Už se tak těším, že nebudu muset vstávat do práce - a týden! Jen právě mě trochu trápí Tenessy, měla už hárat a pořád nic (gravidní 100% není). Ale vypadá ok, není na ní nic neobvyklého. Možná si to šetří až na ty hory. :-p Zuzi, tak mě to čeká za 3 měsíce a 5dnů...pomoooooc. ]-( Pavli, to mě mrzí, že jste nezačali dobře - držím palečky. ;-)
Profilova fotka
Já sem taky kukám (to je ta výhoda a nevýhoda studentek, které na PC píšou bakalářku :-) ), ale dvakrát po sobě můj příspěvek, taková suverénka teda nejsem... U nás normálka. Na IT krize zatím nedolehla. Pavli, doufám, že od včerejška se to už aspoň maličko hnulo k lepšímu... Vyleze sluníčko a zahřeje bolavé dušičky, uvidíš...;-) A moje třicítka, na tu si ještě chvilu počkáte (počítat se mi to fakt nechce, tolik času nemám) :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem tady taky porad, akorat nemuzu moc casto reagovat. Mala kdyz me vidi ze sedim u PC tak se sem hned cpe a chce se divat na mimina (modry konik) :-D . Jinak se tezce smiruju s faktem ze na hory se o vikendu nejede! Manzilek trci od pondelka v Nemecku a ceka na zpatecku :-p . Ma fakt dobrou praci a hlavne supeeeeer dispecerku ]-( . Ivko: jsem rada ze krome toho lyzovani zvladam vse vyse uvedene a jeste k tomu umim (no ja myslim ze umim) i neco navic ;-) Zuzi: veta copak u vas noveho spatneho je super :-) Pavli: vsechny nas to zajima, co se stalo? Tricitka ta me letos taky ceka.... Jsem se ale rozepsala co? Jo a vsem co slavite Valentyna preju at si to uzijete lip nez ja!
Profilova fotka
Ahoj Holky taky vás všechny zdravím. U nás taky nic nového jsem občas na koníkovi a sem vždy nakouknu. Valentýna moc neslavíme, ale jelikož jdeme zítra na ples tak v podstatě ho oslavíme :-) docela se těším už jsem strašně dlouho nikde nebyla takže to bude příjemná změna. V práci pořád stejné. Mužíček je hodný a poslouchá jen tedka nemají moc zakázky takže je z něho muž v domácnosti už aby bylo zase teplo potřebuji Jaro:-) Pavli:-) copak ? Držím palce aby bylo lépe. Zítra se mějte krásně a myslím nejlepší dárek bude když budete se svými milovanými mužíčky a budete šťastné Ahoj V.
Profilova fotka
Ahoj holčiny, konečně páteček - já na něj čekám už jako na smilování (z práce mi pomalu hrabe). Marti, tak on ten sníh asi na horách ještě vydrží, dneska je třeba kosa jako blázen. Holky, já už si připadám úplně divně - vy tady pořád s tím konikem a zrovna ráno si v koupelně říkám, že co s těma děckama? Mě to pořád nic neříkááá, divný.
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám to připadá, že ten čas pádí mílovými kroky? :-o Ten víkend tak utekl...Jak jste si užily Valďu? x-) U nás romantika, svíčky, nádherná kytice...Sice si tyhle maličkosti dopřáváme i bez Valentýna, ale když to slyšíte ze všech stran, tak vám to stejně nedá...i když jsme ho začali slavit stejně už v pátek a skončili vlastně až v neděli, když jsme si zašli na oběd:-D Když už, tak už... Marti, co hory, rýsuje se nějaký nový termínek? Nebooj, ještě hlásí tolik sněhu, že malá bude jak sněhulák 8-) Holky, co takhle zase oživit naše albíčka a trochu se pochlubit a dodat ostatním nevěstám inspiraci? Tak mi připadá, když se tak občas mrknu na svatební alba, že jsou tam jedny a ty samé, no jo, to je asi tím, že v zimě se se svatbama moc pytel neroztrhl :-| A navíc...naše svatby byly jedinečné, tak proč se nepochlubit? :-D Začínám 8-)
Profilova fotka
Ahoj kočky, po velmi dlouhé době vás všecky zdravím, protože mám teď chvilku pauzu, než mi dorazí pacouš. Jak se vám daří? Zuzi, máš pravdu, letí to děsně, zrovna včera mi mužka povídal, že už to bude za chvilku půl roku, co jsme svoji, hrůza. S těma albama taky souhlasím, zrovna to tvoje je krásné, jinak se to tu dost opakuje.
Ahoj zeny moje x-) Aaaale, umrel tchan, vykradli nam auto, penize moc nevychazeji, proste prochazime prvnimi zkouskami... Ale radi se mame furt, nebojte :-N Kazdopadne se tesim na rozbiti trochy toho stresu, v patek jdeme na ples, v sobotu na oslavu a v nedeli na Pustevny x-) Plus uz jsem byli na tom vlaku a Maja byl nadsen, takze super x-) A ja si to uzila uz jenom tim, ze jsem 3 x uplne zblizka videla lisky, srnky a bylo nadherne slunecno a k tomu spousta snehu x-) Idylka... Na Valentyna jsem dostala obidek, plysovou kravicku (oblibene), srdickovou Fidorku a kytici ruzi :-) No, ja mizim, cekaji na me klientky...
Profilova fotka
Ahoj dámy, taky mě ty alba štvou - prostě někdo chce asi hodně gratulací nebo nevím. Pavli, to je prostě život - člověk se pořád musí s něčím prát. ;-) Ale vždycky může být ještě hůř, takže hlavu vzhůru. My na Valdu byli na večeři a děsně jsme se přežrali. :-D Jinak v neděli konečně hory - už se nemůžu dočkat.
Profilova fotka
Tak já jsem dostala k Valentýnovi zmrzlinu z KFC - fakt to neslavíme, ale byla nečekaná :-) Pavli, neboj, bude líp, ono když se něco kazí, tak se to kazí dycky všecko naráz. Asi abys to měla rychleji za sebou :-)
Diky Ivi x-) znam to porekadlo trochu sprosteji :-D Jen mi jasne, ze to prejde, Peti, tesi me, ze to rikas zrovna ty, takova vecne pesimistka 8-)
Profilova fotka
Pavli no když se s.... tak se s..... j eto blbý hlavně s tím tchánem :-( ale říká se že v krizi se pozná jaký je vztah a ten váš je určitě pevný a krásný. U nás taky bojujeme trochu s penězi, ale snad jak bude teplo a bude mít mužíček dost zakázek tak bude lépe. Na ValentýnA jsme byli na plese bylo to fajn , ale že bych něco dostala to ani náhodou :-( tak snad na 1. máje to bude lepší :-) Holky budete slavit výročí seznámení nebo jen už výročí svatby?
Profilova fotka
Ahojte, Pavli, tak to je mi lito ale snad uz jste si to zle vybrali a ted uz bude jen lip... Zuzi, vubec netusim kdy na ty hory vyrazime, snad koncem mesice. Mame to uz zaplacene tak by byla skoda kdyby to padlo :-( . Ja jsem k Valentynu dostala kyticku a to az dnes kdy Jirka po 10 dnech dorazil domu. No a aby doma nebyl moc dlouho tak uz zase odjel ]-( . Zofi, my budeme slavit asi uz jen vyroci svatby (teda aspon doufam)!
Diky holky za ucast |-| Ja teda taky doufam, ze uz jsme si to vybrali, ale nejsem si tak docela jista...ono se to kupi a kupi... Zofi, my budem slavit jednoznacne oboje, protoze oboje je duvod k oslave a ty jsou vzdycky treba :-N
Profilova fotka
Pavli, prave proto, ze jsem pesimistka! Ja to znam, na co sahnu, tak se podela! Vyroci slavim obe! Ja slavim vse. Manzel me varoval, ze doufa, ze nebudu chtit slavit i Den dikuvzdani:-) Zitra jdu zas ostrihat hafinu. Snad mi nezmrzne...
Profilova fotka
Pavli, já sem to tam měla nejdřív vyhvězdičkované, ale pak sem si říkala, že to napíšu slušně, ať mě nesmažou :-) My tak nějak asi taky budem slavit oboje... Ale moc si to v reálu neumím představit - jedno máme 23. a druhé 27. září :-D My sme to chtěli dát na stejný den, ale ono 23. září vycházelo na sobotu až někdy v roce 2017 (debilní přestuné roky ]-( ) Takže asi budem slavit oboje společně v termínu, který vyjde na lepší den... :-) Oslav není nikdy dost :-)
Profilova fotka
No jo holky, pockejte az budete mit deti, to uz pak budou v kurzu jine oslavy :-) Peti, uzijte si hory, my mame nahradni termin v sobotu ale Natalka je nemocna takze asi zase nic :-p
Profilova fotka
Ahoj manzelky! Koukam ze diskuze uz nezije jako driv, lovim vas uplne nekde z buhvikolikate stranky ;) Ani nevim jak dlouho uz jsem se neukazala, ale ono nejak fakt neni cas.... Byli jsme na te svatebni ceste na prelomu listopadu prosince, pak hned byly vanoce a novorocni veseli, od noveho roku hledame nove bydleni, a ja praci... Pak jsme byli na dovci v cechach ;) No proste porad se neco deje. Do toho mala, roste a dava mi vic zabrat :-D Doufam, ze se mate vsechny fajn ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím návrat - přežili jsme to ve zdraví, počasí vyšlo na 1 s *. A byly tam 3m sněhu. ;-)
Ja uz si, Petul, rikala, kdy se vratite =-) :-) To jsem rada, ze se ti tam libilo. My hory letos asi nestihnem |-| Ahoj Luci, jak zijete? Jojo, povidej mi o tom, ze neni cas...absolutne na nic :-| Jinak Vas vsechny zdravim, hlasim, ze uz je to u nas lepsi (TUK TUK TUK) a tak nejak uz se tesim na jaro a nejakou tu dovcu! A mame za sebou vsechny oslavy, delala jsem Martinovi vlastni slany dort a segre davala ten dort orchidej, zkusim to supnout do alba, at muzete juknout. Pac a pusu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?