Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Pavli, a jakou jste měly značku? Magneto (průhledný kalíšek) nebo jakási je prý i v Hornbachu nebo ještě jinou? :-) Já sem potřebovala vědět, jestli tam ten magnet pak fakt drží... A nezkoušely ste to náhodou na látku? Chtěla bych si udělat takovou přenosnou nástěnku (smotáš a deš) :-) Pati, to si právě nemáš jak představovat... Je to normální stěna (dřevo, látka,...) akorát na ní drží magnet... (ta barva obsahuje nějaké kovové mikročástice) ;-)
Profilova fotka
Tak já frčím, kdo by měl čas a chuť, tak zítra u Václava, co Anaz? ;-) Hezký víkend všem x-)
Profilova fotka
Čau baby, s cukrovím jsem zas moc nepohnula, ale máme vymalováno a skoro celý nový obývák, takže víkend pracovní, ale aspoň je ta práce vidět. Červená zeď v obýváku a modrá v ložnici vypadají super. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tomu teda říkám ukecanost :-o Víte co se říká o babách, tak nekažte pověst :-D Já jsem zpět z Prahy, tam vám bylo báájo, příště jedeme na delší dobu. Sice tam bylo lidí až hrůza, ale svařáky jsem koštla zodpovědně 8-) A stromeček se jim mooc povedl 8-) Peti, fotos...trochu jsi mě překvapila....typovala jsem tě na černé zdi, podle toho věčného pesimismu :-D
Profilova fotka
Zuzi, my máme obývák kombinace černá-bílá-červená. Plus teda podlaha je zatím plovoučka buk, ale časem udělám dlažbu nějakou smetanu asi. ;-)
Profilova fotka
ahojte kočky, jak se máte?Nestíhám vás dočítat ;-)
Profilova fotka
To jsme probíraly na babinci v Brně, to víš, že já zase na dřevo nedám dopustit. Včera jsme se stavovali u vás v Olympii a vzdali jsme to, jezdili jsme kolem jak blbci a nebylo možné zaparkovat :-o Ještěže jsem tam chtěla jet jenom na čumendu :-N Ahoj Leni, to víš, tady vládne předvánoční shon, jinak si nedovedu vysvětlit, že jsou pořád všechny baby fuč 8-) No a co ty, už máš dárky všechny? Prcek už se asi nemůže dočkat, co? ;-)
Profilova fotka
Prcek=jako já :-D :-D :-D Tak já se těším, ale že bych se nemohla dočkat... :-D
Profilova fotka
Zuzi, já vím, že jsme to probíraly, ale ono je to lamino a to naše stojí fakt za h...., takže já už tomu nevěřím a za dřevo to měnit...se mi tam zas něco stane a budu z toho hotová...s mým štěstím. ;-) Pro pobavení: tak jsme včera skládali skříňky pod TV, vše v pohodě a samozřejmě, že ty poslední dvířka byla kazová a museli jsme je jet vyměnit. Ještěže v Ikea nejsou s reklamacemi problémy. A ještě jedny dvířka (jiná barva) neměli, tak dnes tam musíme zase - už je naskladnili. :-D
Profilova fotka
Prcku Ivi, noo ty se určitě taky těšíš, ale teď jsem měla na mysli Lenčiného prcka=syna:-D Peti no co, aspoň se nenudíš :-D
Profilova fotka
Zuzi, no díky, já se fakt nenudím, ale jediná doba, co si dávám oraz je, když spím a to se před půlnocí do postele stejně nedostanu. Nějak bych potřebovala teď ty dny nafouknout nebo zkolabuju. ;-(
Profilova fotka
Peťo klíííd, já jsem si taky jela do Prahy odpočinout, ale tak jsem zjistila, že jsem ještě utahanější a nevyspanější než předtím :-| No a to jsme včera přijeli a ještě jsem se vrhla do pečení. Dneska mě čeká pokračování a úklid 8-( Ale o Vánocích nehnu brvou 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jj Zuzi, ten se nemůže dočkat, všechny dárky ještě nemáme.Asi zajedem ještě o víkendu do Brna něco dokoupit, jinač ten největší dárek jsme si už řekli, že budeme mít mimčo :-) Jinač peču cukroví, jsko o život :-)
Profilova fotka
Já právě nestíhám to pečení - mám plnou lednici udělaných těst, ale není čas to napéct. Do toho v práci toho je hodně, už ať je víkend. :-D
Profilova fotka
jo tak na víkend se teda taky těším :-) Holky, ve skratce, jaký byl srázek v Brně????
Profilova fotka
Leni, tak to je super krásný dárek, my si ho dáme na nějaké jiné vánoce :-N Jinak jestli plánujete tu cestu do Brna, tak se obrňte trpělivostí, fakticky takové davy jsem ještě neviděla. Všichni kroužili kolem dokola jak supi a hledali místo na parkovišti 8-( Srázek byl bezvadný, popily jsme vínko, poklábosily, ukázaly fotečky a obdivovaly okolní rozmazané obchody :-D To bylo asi tím vínkem, jak jsme usoudily :-D Peti, já peču po večerech, ale už budu končit, páč nevím, kdo to bude všecko jest :-N
Profilova fotka
Zuzi, já to nestíhám ani po večerech, to dělám zas milion jiných věcí. Musím napsat Ježíškovi o nafukovací dny. :-D My teda teď byli 100x v té Ikee a pohoda, ale byli jsme tam ráno a pak pozdě večer. Takže pak se to dá. Ale teď už to bude asi jenom horší. :-S
Profilova fotka
No téda to jste mě nepotešily, snad to nějak zvládnu ;-) A je to fajn, že jste si ten srázek užily, třeba se na další dostavím taky :-)
jen prolitavam a zdravim :-) neco na me leze, tak se kuryruju v praci :-| a navic jdem dneska do tanecnich, protoze jsmeted 2x za sebou nebyli...tak musime. V patek jsme meli firemni vecirek, dopadlo to ok, tento patek mame tady v Praze z domaciho kanclu... Martin mel v nedeli, takze ted jen chodime parit 8-) Omlouvam se, ze jsem jeste nestihla zalozit ty zarijove nevesty, ale nemam ted na to, bohuzel, myslenky. Snad po Vanocich... V patek jsem poslendi den v praci a pak mam faaakt dloöoouheee volno :-N vsechny vas zdravim!
Profilova fotka
Krásné dopoledne , taky vás zdravím. Pavli myslím, že to vadit nebude, když to bude až po Vánocích ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme ještě dodělávali nábytek a upekli 2 druhy cukrovíčka. Ale pořád mám plno těst v lednici, je třeba slepit linecké...budu ráda, když to o víkendu dorazím. Jinak mi manžel pomáhal a dělal vanilkové rohlíčky. Takže nakonec nemáme rohlíčky, ale spíš rohlíky. Dnes se jdu ostříhat - zítra máme firemní večírek a o víkendu besídku s kamarády, tak snad tam budu hezkááá. :-D
Profilova fotka
Jee, Peti, tak to nám vyšlo stejně, já jdu dneska taky pod nůžky x-) Jinak už máme stromeček, krááásnýýý x-) a večírky mám taky, nevím jak zvládnu tři za sebou :-N S pečením už pomalu brzdím, dneska jsem přinesla do práce vzorky a všem šmakuje :-) Už mám devět druhů, nevím kdo to bude jíst, ale nemůžu si hold pomoct :-N No co, sní se to každý rok, tak i tentokrát 8-)
Profilova fotka
Taky mám v plánu 9 druhů (teda 10, když beru jako samostatný druh světlé a tmavé linecké). :-D Dnes jsem si zapomněla doma mobil, to je božský klid. :-D My máme stromeček umělý - sice nevoní, ale je to praktické a já si namlouvám, že to je ekologičtější, což sice asi nebude, ale to je jedno. :-D
a me jste peskovaly, kdo to sni...haha 8-) ]-(
Profilova fotka
Pavli, já ne. ;-) Ale dělám malé dávky.
Profilova fotka
Pavli, však já taky netuším, kdo to bude jíst :-D Ještěže jsou v práci mlsní 8-)
Profilova fotka
téda holky, vy jste se s pečením teda rozjely, já mám max 3 druhy =-)
Jediná letos nepeču, jak to tak sleduju :-) Není vůbec čas, a ani důvod - dvě mamky, dvě babičky - všechny pečou, takže ani tak nevím, kdo to zase bude jíst... :-N Zakázala bych to :-D
Dobre dopo, tak my protancili noc a dneska je to znat - jsem unavena jako kote :-. Ale bylo to bajo a zjistilii jsme, ze nam to krasne jde...tancilo se nam vcera zkratka fakt dobre :-) a ted zase az 6.1.2009 Dneska budu delat na vecu syrove sneky, jsou straaaasne dobre, tak se i Maja tesi na mnamku.-), pak se vrhnu na zbytek cukrovi a tvoreni. Behem zitrejsiho vecera bych chtela dobalit darky a o vikendu ozehlit, douklizet a nacerpat klidek a vanocni atmosku .-) Ficim za kliosem ;-)
Profilova fotka
Ahojte, v rychlosti všechny zdravim v tom vánočním shonu x-) už mám skoro všechny dárky, ještě nějaký blbosti dokoupim.. stromeček jsme včera taky koupili, doufám, že nám ho z balkónu někdo neuloupil 8-( jinak peču ráda, ale není čas, udělám jen rohlíčky a zbytek dostanu od mámy, ta toho dělá strašně moc.. už takhle vždycky něco zbyde do mrazáku na léto, ještě kdybych k tomu měla pár druhů přidat já :-) spíš se pak vyblbnu pečením slanýho na Silvestra.. Dárky zabalim přes víkend, nějakej extra úklid není třeba... hlavně žádný stresy:-D My máme firemní večírek v pondělí - poprvý nám to spojí - kancelářský s dělníkama - takže nás bude dohromady asi šest ženských z kanceláří a k tomu plus mínus sto chlapů - úžasný :-p :-p Včera nám přišlo video ze svatby - jak jsem se těšila, tak jsem byla nakonec trochu zklamaná - dávala jsem dva večery dohromady hudbu, kterou jsme do toho chtěli a kameraman dal jednu naši písničku na začátek a zbytek podle sebe :-S nějak mi to tam nesedí, hraje tam snad dvakrát Boccelli, chjo, hrůza.. ale nevěsta s ženichem dobrý ;-) konečně jsem viděla, co se dělo okolo... Tak se mějte a buďte hodný, ať máte něco pod stromečkem :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?