Září 2008 - už manželky :)

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky všechny sem :))
Profilova fotka
Nazdarek, Peti, ja uz asi tu Moulinex nechci. Sestrenka si ted koupila Domo-Bielmeier B 3955 a ja uplne paradni co se tyce funkci (i kdyz jak se znam tak jich vyuziju minimum). Tak zvazuju tuto ;-)
Caute, macicek29: co jsi vymyslela na toho Mikulase? My jsme vzdy dostavaly ovoce a sladkosti, je fakt, ze dnes uz ovocem deti asi moc nenadchnes, zvlast kdyz tam nedas ty sladkosti, co :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny moc zdravím, Ivi Tobě dodatečně všechno nejlepší k svátku, nenapadlo mě, že jsi přímo Iva a ne Ivana x-) Jo a taky vše nej k narozeninám, když jsi to na sebe tak práskla :-D Přeji Ti jenom to nejlepší a nejkrásnější x-) Jo a jaký máš sestřih? Pochlub se nám 8-) To já hafanovi Mikulajdu nekupuju, ale Vánoce mu dělám, taky vždycky dostane fůru dárků, nejradši má plyšáky a když ten dárek voní něčím sladkým, tak to je úplně nejlepší :-D ale je fakt sladký, jak pod stromečkem hledá svoje dárečky, pozná si je podle vůně x-) Jinak už mám skoro všechny dárečky, poctivě jsem obešla město, z netu mám jenom jeden dárek 8-) Už budu kupovat jenom drobnosti. Jééé a zítra se u nás rozsvěcuje vánoční strom, přijeďtééé, bude fůra dobrot x-) No ale já to zase neuvidím, páč jdu zítra na večírek =-) Šári, kdy vy startujete v Napásku? :-) Pavli, 13. 12. na Václaváku, šlo by to? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! Marti, taky jsem slyšela, že Domo je fajn, ale (asi to bude znít blbě) ten Moulinex je taková ověřená značka... Zuzi, tak já Tenessy nebudu nic extra kupovat na Mikuláše...jen pár těch smradlavých psích tyčinek, to je vše. Myslím, že to ocení. :-D Ivi, taky vše nej, i když nevíme, kdy to přesně máš (nebo jsem to přehlídla?)??? U nás je v sobotu nějaká předvánoční akce, ale my už něco máme, což je blbý. Dnes jsem už v práci, ale zdravotní stav nic moc. :-|
Zdravim... Zuzi: mne to vyhovuje, Martin maka, ale neva .-) My teda psovi dame pod stromecek nejakou vitaminovou tycinku nebo uzene ucho a hotovka. Peti, promin, ale ani tve "slunicko" :-N se mnou nic nedela. Ja jorksiry nerada |-| A nezlob se, je to tvuj hafik, takze si ho klidne oblikej a davej mu Mikulase ;-) x-) Ale chapu, ze je to clen rodiny, to je nas Kubik taky... Ja mam pekarnu Moulinex a jsme spokojeni :-) Ivce vse nej ke vsemu :-D
Profilova fotka
Pavli, nezlob se, ale musím na to reagovat...já nejsem žádná blbka Paris Hilton, co má psa věčně namaškařeného - já ji oblíkám jen proto, že od té doby, co je ostříhaná, tak jí je kosa, takže v mrazech. A ostříhat jsem ji musela, protože jsme pak nemohli chodit do lesa...měla kožich plný jehličí. A jorka jsme volili z důvodu, že nelíná...já chtěla černého mopse původně. Takže k Milulášovi dostane tyčinky za cca 25 Kč a k Vánocům má malinkou plyšovou ovečku a tmavomodrou mikinu, aby na tom nebylo vidět, když je zaprasená. A možná ještě Rodeo od Pedigree...to jí chutná. Hele, mě se to nezdá nějak přehnaný, když je součást naší rodiny, jezdí s náma na dovolenou, na hory, apod. Když dávám Mikuláše manželovi, tak i jí.
Macicek29: taky mám stejnou pekárnu jako tvoje sestřenka a jsem s ní navýsost spokojená. Třikrát týdně manželovi peču semínkový chleba :-D moc mu chutná.
Profilova fotka
Konečně jsem našla stránku (opět úplnou náhodou), kde mají ty dekorace na zeď, co byly použity v tom pořadu o bydlení na Primě. Je to stránka wewewe tečka nalepsi tečka cezet. ;-)
Hm, tak nic...nemyslela jsem to zle. Proste jsem jen vyjadrila nazor...Nemyslim si, ze je stejne srovnat manzela a psa. Ale Tobe to, Peti, neberu, klidne delej co chces, mne je do toho prd. :-. Kazdopadne jsem te neprirovnavala ani k blbce, ani k Paris a vubec ...uz radsi mlcim :-| pro dnesek se loucim, mame pracovni poradu a potom frcime na ty trhy... x-)
Profilova fotka
Ahojte, Peti, jeste uvidim, bud to bude Moulinex nebo Domo. Taky o te znacce slysim poprve ale zase se specializuji jen na pekarny tak je asi budou mit vymakane. Berul, tak to jsem rada, jak dlouho ji mate? Ja jsem dnes ve meste videla adventni kalendare pro psy, kocky a hlodavce - super :-D
Profilova fotka
Pavli, já to taky nemyslela zle, ale fakt nevím, co je na tom špatného koupit psovi k Mikuláši cca 3 psí tyčinky??? Já jí občas něco koupím i když jdu kolem zveráku nebo tam jdu pro žrádlo. Prostě, když my si rozbalíme pár sladkostí, tak ona tam bude mít zas ty její fujtajbly (smrdí to jako maggi). ;-) Je nesmysl to tady pořád řešit a hádat se kvůli tomu. Prostě já to koupím a jiný ne...stejně tak někdo koupí psovi dárky k Vánocům za 15 tisíc a já jen za pár stovek (nedívaly jste se holky myslím minulý týden na zprávy na Nově??? Tam to bylo...to už bylo fakt psycho :-D ). Marti, lidi si to dost chválí, to jo, ale já to vůbec neznám, takže jsem nedůvěřivá, ale tady berulka si ji taky chválí, tak by to mělo být ok. Ale Etu si naši kamarádi taky chválí a ta naše nepekla...já ji teda fakt nechtěla, ale manžel to prosadil. :-|
Profilova fotka
Tak baby a dost debat o dárcích pro hafany nebo se mi tu ještě virtuálně zabijete :-D 1000 lidí, 1000 názorů 8-) Každý ať si kupuje co chce jak svým manželům, tak svým hafanům :-D Dneska měli být ve Zlíně Katapulti, ale přeložili koncert na leden ;-( Už jsme se docela těšili :-( Teda ne, že bych jim nějak holdovala, jdu kvůli Zdeňovi, ale zase proč si před Vánocema nezaskotačit, že jo :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Marti, jak prožívá Mikulajdu a Vánoce Natálka? Už se těší nebo to ještě asi moc nevnímá, co? ;-)
Profilova fotka
Zuzi, už mlčím...ale já se hádat nechci...a už vůbec ne s Pavkou. ;-) Taky bych někam zašla, ale nějak nic není. :-S
Profilova fotka
Peti, já jdu pátek, sobota a končím nedělí u oslavy narozenin ;-) A to jsem byla v týdni ještě u kamarádky a na kafe, noo, asi bych měla být i občas doma, jako vzorná ženuška, že? =-) Ale byla jsem včera a dnes, to stačí 8-)
Profilova fotka
Zuzi, uvidime, minuly rok z toho nemela vubec nic, mela 9 mesicu, letos to snad bude lepsi. Vi ze Mikulas prinese dobroty a Jezisek darky. Tak jsem zvedava, ani nevim jestli ji Mikulase zitra ukazu, mozna jen za oknem a uvidim jak bude reagovat...Sari, nakonec jsem ji stejne ty sladkosti koupila, ale jen Kinder hrosiky, cokoladovyho mikulase (toho jist nebude), lizatka, gumove medvidky a adventni kalendar (toho taky snime my). Stejne dostane plno sladkosti od babicek...Koupila jsem ji krasnou soupravicku s medvidkem Pu - kosilku a kalhotky a doma jsem zjistila ze je to pro kluky!!!Takze asi tak :-)
Profilova fotka
Marti a to se nějak liší kromě barvy??? Já moc nefandím tomu strašení dětí čertama...mám pocit, že z toho mají pak trauma. :-S
Profilova fotka
Peti, kluci maji slipy, jinak barva je bila a barevne obrazky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mám prosbu, píšu argumentační esej do filosofie a pustila jsem se do takového ožehavého tématu, vím, že některé jste se vdávaly v kostele. Můžete mi prosím poradit, kde v bibli najdu, kde se píše o rodině, tedy konkrétně o tom, jak je tam napsáno - že je to svazek muže a ženy, nebo jak to tam přesně je. Díky.
Profilova fotka
Jéé, děkuju za přáníčka :-) (pro vysvětlení: 1. sem měla svátek a příští týden budou narozky ;-) ) Naprosto refulérně se přiznávám, že my psovi taky dáváme dárky na Mikuláše a Ježíšky a narozky... Já k němu mám prostě vztah jak k dítěti... Nevím, jestli je to na psychologa, ale je to tak... Macičku, tak jí k tomu koupíš bílé kalhotky a slipáče necháš pro další dětičky :-D
Profilova fotka
Tady je sice mrtvo, ale tak vám chci popřát alespoň pěkný víkend, Mikuláše a ať vás někde u svařáčku nesebere čert. ;-)
Profilova fotka
Aho holky vůbec nestíhám takže taky vám chci popřát pěkný víkend. My jedeme ke tchánům zabíjet berana takže snad bude obstojné počasí :-) tak páááááá V.
Profilova fotka
Tak a teď se to pozná....kdo sem dneska nepřijde, ten zlobil a odnesl ho čert 8-) Já jsem tadýýý :-N Ale měla bych pro peklo tolik adeptů, ale jde vidět, že ani v tom pekle je nikdo nechce 8-(
Profilova fotka
Já jsem taky tadýýýý :-) a hlásím že čert mě neodnesl kdo bude další ? :-) jinak zdravím a přeji rychlý a úspěšný den :-)
Profilova fotka
Su tu... Ani sem žádného neviděla... Ale nechal mi kindrvajíčko v ponožce (sem si tam dala sama :-D ) a kokina za oknem... :-)
tak je UPLNE JASNE, ze nejhodnejsi Pajinku odnest cert rozhodne nemohl 8-) :-N :-D Zdravim a mizim makat, ti lidi by furt nekam jezdili... :-p ]-( Vcera jsem udelala vanocni vyzdobu a muz prisel domu z prace a delal jenom:" jeee, zjovaaaaa, tyjoooooo, kraasaaa..." x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem tady, me ani Natalku cert neodnesl ale toho naseho tatku asi jo, uz je tyden v kuse v praci ]-( . Natalka mavala na Mikulase a spol z okna ale jak prisel dovnitr cert (blbej napad) tak rvala jak tur a uz nechtela nikoho videt ani z toho okna :-( . Tak snad pristi rok to bude lepsi...
Profilova fotka
Jsem tu taky 8-) Ale Peťa a Saraned se nám nějak zatoulaly, obávám se nejhoršího....už se někde smaží :-N Taky jsem dostala maxi čokoládového Mikuláše, hrníček a spousty dobrot, nějak jsem tento rok poslouchala x-) Macicku, chudinka malá, doufám, že z toho nemá trauma =-)
Profilova fotka
Čau baby, já tady teda jsem, ale tady bylo pořád mrtvo, tak sem tak často nekoukám. Já žádného Mikulajdu taky neviděla, ale přinesl mi pár dobrůtek. Jinak přes víkend už musím začít fakt péct a v pátek budeme malovat zdi ve dvou pokojích na barevno a o víkendu si snad konečně pojedeme pro tu novou sedačku...jééé, my to budeme mít na Vánoce i hezký. :-D Mari, já jsem fakt proti strašení... :-S
Profilova fotka
Na mě taky čučí z okna sobi a sněhulák :-) Manža jenom prohodil - kdo to bude umývat! :-) a teď ho štve, že mu nechci dovolit zatahovat žaluzie (abych ty obrázky viděla :-) ) Já nikdy nezapomenu na Mikuláše na Žlutavách u Otrokovic - je to tam tradice... Jsou tak strašní, že se tam bojí i maminky a tatínci, nejen děti :-) To sem se FAKT bála... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?