Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Ahoj elis tak dokončení pokud vše půjde tak nějak v pohodě tak příští rok snad na vánoce už budem ve svém x-)
Profilova fotka
ahoj děvčata, díky moc za přání Míšovi k svátku ;-)
Profilova fotka
Soni to možná i dřív ne, dyt vám to jde krásně rychle... my už jsme byli taky na obhlídku bytu, už máme elektriku, rozvody a takové ty kraviny, ted začnou dělat obklady a vnitřní omítky ,tak snad budeme do půl roku bydle Val díky moc za posílání aktuálních fotek ;-) jinak všechny zdravím a přeju hezký víkend
Profilova fotka
elis: jé, tak půl roku uteče jako nic ;-) za fotky není zač, ale děvčata, kdyby vás to některou otravovalo, tak dejte vědět, já vás jima "obtěžovat" nebudu ;-)
Profilova fotka
Zdravím děvčata val děkuji za fotky - malý je senzační :-D jinak my byli o víkednu u bratrance od manžy a maj dvojčátka - holky - no mazec, ale je to krásný x-) elis dřív asi ne spíše pozdějc - vše se odvíjí od peněz a od toho jak manža může, protože tesaři nám nějak utekli, manža byl nasraný jak troky, protože toho spousty podě****, ale holt smůla, takže teď chce u všeho být chystáme se na pokrytí střechy, snad to ještě stihnem ;-)
Profilova fotka
holky, vy jste to tu fakt takhle vzdaly? =-) soni: to je mi líto, že se vám to tak nevyvedlo, ale snad to zvládneme, moc na vás myslím ;-) jj, dvojčata, to musí být nářez, mně stačí ten náš lumpík, doufám, že příští těhu ty dvojčata nebudou, fakt nevím, jak bych to zvládala ;-)
Profilova fotka
zdáááááááááááááár soni: tak co práce, už něco máš?
Profilova fotka
VŠECHNO NEJLEPŠÍ BARBORKÁM Terule a Lakme ;-)
Profilova fotka
Zdárek děvčata :-D elis tak rpáci ještě nemám - je to děs - pohovorů jsem obešla nespočet a nikde mě nechtěj, teď si dodělávám ECDL certifikát přes pracák - takže mi to platěj - je to good v pondělí jdu na další pohovor toš jsu zvědavá, jinak je to bída - tady prostě "chcíp pes" - manža vyhrožuje že se budem stěhovat do Čech :-p val: mě určitě fotky posílej - aspoň vím jak vypadáte a jak se měníte ;-)
Profilova fotka
jo jinak já jsem ofikaná na mikádko - až budu mít fotečky tak možná ukážu :-D
Profilova fotka
šáuu tjo to není možný s tou prací...a zkoušíš i Ostravu? fotky účesy určo pošli od Val jsme už taky dlouho nic nedostali
Profilova fotka
to víš že zkouším - Karvinou, Ostravu, Třinec,Horní Suchou, Havířov, Frýdek-Místek, Hnojník.... :-D Všude jsem byla :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
holky zdravím, jsem dopadla tak, že už ani nestíhám posílat fotky :-N malej mě zaměstnává o 106 a teď ty Vánoce :-S :-D ale jinak hlásím, máme se celkem dobře, občas nás něco trápí, ale je to naše zlatíčko, Mišáček... zrovna včera jsem se u našich dívala na kazetu, co děda natočil v porodnici a potom.... ty jo, takový malý uzlíček to byl, jenom hejbal ručičkama a nožičkama a plakal a potom sotva zvedl hlavičku a teď už máme šikulku, co se otáčí, jak se mu zlíbí - na záda, na břicho, na záda, na břicho.... a už se zkouší i odpichovat :-D jo a už máme 2 zoubky a třetí den zkoušíme přikrmovat mrkvičkou, no netváří se na to nadšeně, dostanu do něho jenom trochu, ale aspoň aby si zvykal.... tka papapa a foto snad bude ;-)
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý :-D je tu někdo?
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás pozdravím jako první v roce 2009 :-)
Profilova fotka
zdááááááááááááááááár fše nej do nového roku Val díky za zprávy ;-)
Profilova fotka
hoj hoj děvčata val děkuji za fotečky x-)
Profilova fotka
ahooooooooooooooooj něco nového?
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) soni, není zač ;-) nového je toho hodně, teda hlavně Míšovi pokroky :-D Míšovi je dneska 8 měsíců, od pondělka krásně leze, ale ještě nesedí, já ho neposazuju, jenom na klíně a sám si ještě nesedl ;-) furt bojujeme se spaním, s kočárkem a v noci usíná v postýlce sám a potom se vzbudí a jde k nám :-N ruce mě pořád bolí, takže potom už spí u nás v posteli, ať ho furt nepřendevám :-N asi to kvůli něčemu potřebuje ;-) zrovna jsem na to četla článek a psychologové tvrdili, že nejsou proti spaní s rodiči, že je to pak přejde, tak snad jo ;-) jinak jsme byli minulý týden i s manžou na plese (do půl jedné) a malý to s babičkou a dědou zvládl ;-) (teda vzbudil se v 11, tak ho nacpali kaší a pak byl s nima vzhůru ;-) ) tak a jinak asi nic, akorát doma malinko budujeme - zateplujeme okolo plastových oken - nechali tam ty původní desky a nám tudy foukalo a taky trošku přestěhováváme nábytek kvůli Míšovi, jak teď leze, ale nic dramatického :-) tak a co vy? elis: jak jdou práce na bytečku? sonik: co domeček? a nevíte, jak je na tom Káťa ?
Profilova fotka
zdááááár Val díky za info Káťa už od vánoc bydlí, byla jsem na kolaudaci a maj to moc hezký x-) , má moc práce a mám Vás pozdravovat my jsme se byli kouknout na "bytě" o víkendu, už to vypadá jako byt, ted nám budou obkládat koupelnu a WC, pak ještě podlahy a dveře a je to, vidím to tak na léto na stěhování - snad
Profilova fotka
ahooooooooj koukám mrtvo a kajka už je ve správné diskusi 8.8.2009 8-)
Profilova fotka
mno jo, už se se zařadila... :-)
Profilova fotka
DOBRÉ RANKO, tak u mě celkem nic novýho, právě se rekvalifikuju a mám taky jednu big novinku :-D v rodině budem mít MIMINKOOO, a já budu tetka :-D takže jsme happy a strašně se těšíme ;-)
Profilova fotka
ahoj Soni, no nekecej...ségra jo...tak to je super, kdy maj termín? už ví pohlaví?
Profilova fotka
Hoh hoj hoj, tak termín maj myslím 29.10., ale ségra říkala že to vidí na pozdějc, viděla jsem fotečku - no pohlaví vidět ještě nebylo :-D takže neví a mě to stejně neřekne ani jméno prostě mě nic - jsme trochu na kordy takže se vše dozvím až se prďola narodí :-D
Profilova fotka
soni: jééé, tak to gratulace :-) i když jsi se ségrou na kordy. Co se stalo? =-) kajka: jé, gratulace k termínu :-D takže přece jenom svatba, jo? :-D než jsem napsala tento příspěvek, tak mi Míša rozházel pečlivě složené uschlé kalhotky na uklizení do skříně :-D
Profilova fotka
Hojky hoj Val: nic se nestalo, jen se ségrou to teď hází ode zdi ke zdi tak občas pěníme :-D jak jste oslavily Velikonoce? My byli na hradě Helfštýn a bylo suprově x-)
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéé na Helfštýně jsem enbyla věky.... jé vlastně vloni na kolech s holkama... :-) mno jo, svatbička v plném proudu.... :-) holky v jaké barvě ste jí měly... furt si nemůžu vybrat... :-N
Profilova fotka
ahojky káji :-D no moje sestřenka měla laděnou do orabžova - moc pěkný a ségra růžovo napůl s bílou, taky moc hezkýýý x-)
Profilova fotka
no sytě oranž nechci, když už tak takovou tu vyblitou... meruňkovou? nebo bílo béž... furt nefíííím, chrůza co? :-D a přitom je to jen blbá barva... o nic nejde.... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?