Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
ale jde, vždyť to bude tvůj den D ne?
Profilova fotka
no O. se mi spíš smál, stli není zbytečná ta čokofontána pro kterou sme včera jeli ke kámošce, stli jí budou umět obsloužit.... říkám no budou muset, jinak jim to strhnu z ceny :-D
Profilova fotka
:-D jjo jen si to užij :-D já bych se hned vdávala znovu :-D
Profilova fotka
ti pěkně děkuju :-D já už to chci mít za sebou :-)
Profilova fotka
kolik vás asi bude?
Profilova fotka
asi 60, podle posledních výpočtů... ještě to neví rodiče tak kdoví jak se to poupraví ještě...
Profilova fotka
fíha no pěkně, a to věř se až se to dovědí poupraví vám to :-D
Profilova fotka
a co šatičky vybrány?
Profilova fotka
povolím jen rodinu, zbytek ať si trhnou kopejtkem... ale myslím, až jim řeknem kolik máme lidí, ani si to už nedovolí :-D
Profilova fotka
Hoj hoj hoj děvčata :-D Protože jsme dnes neměli dřív možnost na internet tak až teď :-S Tak mám pro vás novinku!!!! Jdu do práce :-D a to od pondělka 27.4.2009 na kastr nemovitostí :-D Je to šok šok šok šok......
Profilova fotka
gratulieren ;-)
Profilova fotka
káji děkujííí ;-) :-D ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím děvčata, koukám že se tu už nic neděje :-( No každopádně já už mám skoro tři týdny v práci za sebou :-D Je to celkem nářez, ale na druhou stranu je super zase makat :-D A jak u vás??? toš papapa
Profilova fotka
ahoj holky soni no gratulace veliká kde na katastru děláš?
Profilova fotka
hojky hoj, dělám v Kariné, dojíždím vlakem v 5:35 no maso, ale za práci jsem fakt vděčná a je to celkem zajímavé takže jsem to fakt v této době vyhrála :-D
Profilova fotka
Soni: tak Karviná to je pohoda, to je hned vedle ;-) a určo dřív končíš, když jsi tam tak brzy
Profilova fotka
SOni hlavně že se daří a dařit bude dál, nechcu být ukamenována :-))))
Profilova fotka
Ahoj holkýýý elis: no nevím jestli je hned vedle, ale jezdím vlakem v 5:35 takže ráno je to masakr, končím kolem 14-15, tak to je celkem v pohodě ;-) co byteček??? káji: jjjo, snad se bude dařit ;-) a jak ty nevěsto? co přípravy??? jinak já teda nevím kam dřív, je toho moc, na net se dostanu tak maximálně k večeru a někdy ani to ne, takže děs :-p na baráku už máme konečně hotovou střechu, manža barák brousí, chce dělat okna a dneska začli dělat plot takže furt něco, znáte to ;-)
Profilova fotka
ve spěchu jsem hodila nějaké fotky tak mrkněte:-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Profilova fotka
soni: téda, už vám to pěkně roste my už máme byt hotový, jen čekáme na předání, tak snad bude o prázdninách stěhování hlavně budem muset zařídit i dětský pokoj, páč na silvestra čekáme mimi :-D
Profilova fotka
zdaar ženy :-) Elis gratulejšn i tady :-) Soni přípravy ok, už nám chybí jen pár drobností jako jsou bílé okvětní lístky na stůl, pak O. oblek, až mi přijdou objednané boty.... pak už jen zkouška nalíčení princezny na ksicht, seřízení vlásků, objednání minizákusků a jsme ready... etď už jen to hezký počásko :-)
Profilova fotka
Zdar nevěsty a budoucí maminy :-D elis jedna velká gratulace a tichá závist, hned bych to brala :-D a jaký jsou pocity??? kaji téda hned bych si to zopákla jak si čtu tvé řádky - ách jo x-)
Profilova fotka
zdáááár, tak jsem vás včera jaksi nestihla kajka: to jste stihli celkem rychle ;-)
Profilova fotka
nojo, nějak ze strachu, že to nestihnem jsem se do toho pustila s vervou :-)))
Profilova fotka
to je dobře, aspon budete mít klid
Profilova fotka
když já nevím, furt mám v hlavě červíčka, stli jse mna něco nezapoměla.... :-N přijdu na to týden před a bude pozdě... :-p
Profilova fotka
a co AKtaka, máte někdo zprávy?
Profilova fotka
tak tady na beremku je nějaký seznam ne....aspon kdysi byl Káta se má dobře ale Lenka tu dlouho nebyla
Profilova fotka
ten mi přijde na... s Lenkou si občas píšu na icq a teď za ní jedu v sobotu a víte že PAju má ALžbětku od 1.6. ? :-)
Profilova fotka
Paju? Co má Adama?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?