Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Tak holky, dneska jsem střídavě celý den zapracovala na tom porodu, takže kdo budete mít zájem a odvahu ;-) :-D tak se jukněte, je to tady moje dva příspěvky (samozřejmě jsem zapomněla tam ještě něco napoprvé dodat) z dneška z 13:43 http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... a já si du dát s malým dvacet :-D
Profilova fotka
Val jsi jednička x-)
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý zdravím, a mám novinkuuu - včera jsme konečně zalili betonové pásy a asi bylo za 5min 12 :-D
Profilova fotka
:-x :-. :-x :-. :-x
Profilova fotka
nazdááááááááááááááááááár Soni tak co práce? nebo jsi ještě doma? Val: jak válčíš?
Profilova fotka
sonik: ahojky, dobré zprávy ;-) a co práce? =-) elis: válčíme, internet vůbec nestíhám, Míša je celkem hodné, ale časově náročné miminko :-N nestíhám vůbec skoro nic, mamka mi chodí i žehlit plínky, já jsem ráda, že je vůbec stíhám dávat do pračky na vyprání :-N mám miminko, co se chce hodně chovat a nechce samo moc spinkat :-N teď dvakrát v noci se vzbudil a třeba hodinu a půl nechtěl spát, ne že by to prořval celý, ale jak jsem ho dala do postýlky, tak oči jak tenisáky a začne brečet, tak jsme spolu vzhůru, rozbalím ho a on si kope a je spokojenej a mě u toho padá hlava, jak bych spala :-N normálně jsem ještě ani nestihla vybalit krabici, co jsme dostali v porodnici se vzorkama :-N
Profilova fotka
šmankote, mazec teda, já ti to říkala, že to s těma látkovýma je na pytel :-D
Profilova fotka
elis: jenže teď to dělám ještě kvůli kyčlým a tak a on má ty látkový rád (říkal mi to :-D ), jnak s těma plínkama to kombinuju - přes den má 2 látkový a nahoře papírovou, ale v noci (aby byl klidnější a spinkal), tak mu dávám papírovou a nahoru 2 látkový a taky když někam jdeme, tak aby vydržel, on je totiž fajnovka a v počůraných a pokakaných látkovkách se mu nelíbí :-D
Profilova fotka
Hoj hoj hoj holkyyy
Profilova fotka
momentálně jsem doma - práce zatím nic :-( mírně depkuju jinak nevím kam dřív střídám to mezi stavbou - svatbou - a Sofinkou x-)
Profilova fotka
ahoj Soni, já už bohužel mizím, jedeme do Pardubic tak snad jindy, hezký víkend
Profilova fotka
jjo papa a hezký víkend
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Soni :-)
Profilova fotka
hoj káji :-)
Profilova fotka
stli tu sme samy tak zvládnem skype ne? :-)
Profilova fotka
zdár, něco nového?
Profilova fotka
hoj hoj hoj koukám že nikde nikdo, kde furt vězíte?? :-D :-D :-D
Profilova fotka
=-) :-. :-x =-) :-. :-x
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím v rychlosti ;-) Vůbec sem poslední dobou nestíhám, mamka je totiž po operaci a tak s Míšou chodíme furt za ní domů, takže to většinou vypadá tak,že se vzbudíme, najíme, přes město jedeme k ní a vracíme se na koupání, takže sem vůbec nestíhám chodit :-N No, tak vy si snad užíváte léta, mě mrzí, že s Míšou nemůžeme trajdat venku, když jsou ty horka, tak jsem s ním radši zalezlá mně teda horka moc nevadí ;-) Včera jsme byli s Míšou na kontrole kyčlí a zatím vše OK, tak jdeme zase ve třech měsících a pak už snad nebudeme muset dávat široké balení ;-) Jinak se snažím občas i přidat fotky na koníka, ale většinou vám je stejně posílám i mailem :-N tak ahojky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přidala jsem nové fotky ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Ahoj holkýýý jste tu někdo???? Na střeše jsou nové fotos ;-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Profilova fotka
koukám že krom malýho M9ši nejsou žádné nové infos :-D
Profilova fotka
zdááááár Míšu pořád sleduju ;-) i Justýnku od Lenči, je krásná x-)
Profilova fotka
tjo soni vy jedete jak fretky já byla ted o víkendu u kámošky ve srubu, mají ho nově postavený v Mistřovicích, krásný
Profilova fotka
ahoj elis jedem jak freky akorát teď 14dní maj tesaři volno :-p ale je tu pěkně hnusně tak aspoˇň že tak ;-)
Profilova fotka
a co u vás nějaký novinky???
Profilova fotka
jo jo říkala mi mamka, že minulý týden v Těšíně pořád pršel, chnuš :-| u nás nic nového, včera jsem byla na koncertě Coldplay, paráda x-) jinak už máme hrubou stavbu bytečku, i okna a ted se provádí zateplení
Profilova fotka
tak hlásím že dnes v Těšíně konečně vysvitlo sluncééé a my pomalu ale jistě makáme na střešeee, teda já ne :-D jinak u mě momentálně žádná změna, teda krom toho že bratránkvoi od manžy se včera narodily dvě holky Anetka a Vendulka, takže bude veselo :-)
Profilova fotka
O víkendu bylo fakt pěkně tak jsem udělala pár aktuálních foteček http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Profilova fotka
ahoooooooooj soni už jsem se ráno čučala, krásně vám to roste..kdy čekáte dokončení? Val díky za fotečky, sluší vám to tam ;-) , jo a vše jen Míšovi k dnešnímu svátku x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?