Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
ahoj děvčata, :-) jenom jsem tu v rychlosti, měla jsem tu dva statné chlapy, závidíte, co? :-D Ale už jsou pryč a jeden se mi tu válel půl hodiny na podlaze v kuchyni :-D a víte proč? Protože šteloval nohy od kuchyňské linky, konečně mi přivezli tu druhou polovinu kuchyně x-) .... já jsem tak ráááááda x-) Takže jdu jí pomalu zabydlovat, když už jí mám Ufff, tak už je vše splněno, Míšo, můžeš se narodit
Profilova fotka
holky, dostala jsem prave SMS od Lakme: DNES V 15:12 SE MARKOVI NARODILA SESTRICKA BARBORKA. MA 50 CM, 3,6 KG A JE NADHERNA. STASTNI RODICE Lakme x-) Moc moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Profilova fotka
hele: http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
a ještě hele: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Dobré ranko, jé Lakme gratuluji x-)
Profilova fotka
jééééé tak Lakme má nakonec satánka x-) jako by z oka Marečkovi vypadla
Profilova fotka
ahojky elis, jjo je to bobek x-)
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak hlásím, že my stále 2v1 :-D
Profilova fotka
Tak a takhle teď vypadá kuchyň, jsem s ní moc spokojená a líbí se mi to :-D x-) http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Profilova fotka
ahoj Vaaaaaaaaaaaaal :-)
Profilova fotka
zdár bábule lakme Barča je náádherná....druhé dítko našeho září a zase Barča :-D Val: a co ty? ještě nerodíš? co manža, už se uklidnil?
Profilova fotka
ahoj děvčata, ještě nerodíme :-D dneska jsme byli opět na kontrole a opět to na porod nevypadá, Dr už mě připravovala na to, že nás nechají přenášet tak týden ;-) jo a dle odhadu ultrazvuku už máme 3 615 g (jsme kaďoši) :-. elis: jj, už je v pohodě, asi měl nějakou předporodní depresi či co :-.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak dneska máme první termín a zatím nic :-D další dle ultrazvuku máme v pondělí, tak jsem zvědavá, ale zatím se teda Míša vůbec nechystá ;-) :-)
Profilova fotka
Dobré ranko holky, jé Val drž se ;-)
Profilova fotka
Val tak cooo, něco nového?
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak stále 2v1 :-N vůbec se neotvírám, ale zítra jdu na kontrolu a Dr říkala, že se rozmyslí, že bych asi nastoupila v pátek nebo v pondělí na vyvolání :-N
Profilova fotka
Ahojky val, tak držím palce ať je vše ok x-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jakpak se máte? My furt pracovně,zrovna si řežem klády na domeček, je to masakr :-D Jinak zítra tady u nás začíná Svátek Tří bratří takže tu máme zase rušno
Profilova fotka
Tak děvčata je to tadýýýý Včera tedy 20.6.2008 v noci mi psala Val, malý Míša se narodil 20.6.2008 v 21:49 a má 3,60. Všichni jsme v pořádku. Bulíčkovi Takže rodince velká gratulace a malému vše nej nej nej do života x-) x-) x-)
Profilova fotka
nazdárek holčinky ;-) moc gratuluju Val k malému Míšovi a opožděně i Lakme k Barborce :-) Doufám, že se máte hezky. Ahoj Lenka
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... x-)
Profilova fotka
jééééééééééééééééééééééééééééé x-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata, už jsme doma... zrovna zpracovávám fotky z foťáku, tak když mě Míša ještě chvíli nechá, tak vám je pak mailem pošlu ;-)
Profilova fotka
Ahojky MAMINOOOOOO x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojky, tak jsem fotky zpracovala a měly byste je mít v mailech, už tu jenom něco dodělám a musím hodit sprchu a trošku to tu zpacifikovat, včera se mi moc nechtělo a dneska v poledne přijde dětská doktorka se juknout na Míšu, tak ať se nelekne :-D
Profilova fotka
nazdár, díky moc za fotky no a co porod? jak to probíhalo? od kdy jsi už doma.... a prostě všechno napíííš
Profilova fotka
elis: ahojky, až budu mít trochu víc času a sil tady sedět (moc mi to na tom mým křesle u PC nejde :-D ), tak to napíšu a upozorním vás.... doma jsme od včerejška a už jsem se domů moc těšila... ;-)
Profilova fotka
tak aspon napiš, jestli jsi rodila nakonec normál nebo císař?
Profilova fotka
elis: normál bez epidurálu ;-)
Profilova fotka
no ty jsi holka šikovná naše zářijová :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?