Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
1
59
60
Profilova fotka
jj, to je ona :-) rodila císařem 1.6. :-) psala mi to Lenka právě
Profilova fotka
tjo tak to vzala hopem, to nemá rozdíl děti ani dva roky co
Profilova fotka
zas pak už bude mít klid :-) taky mě překvapilo, když mi před půl rokem Lenka psala že Paju čeká druhé... :-)
Profilova fotka
noo tak gratulace
Profilova fotka
Hojky hoj děvčata je tu někdo??? :-D
Profilova fotka
ahoj děvčata, po dlooouhé době zdravím a omlouvám se, nestíhám :-. Kááááji, velká gratulace (máš to už i v albu), moc ti to slušelo a je vidět, že jste si svůj den D užili x-) měli jste těch 60 lidí? =-) Co ty svatební noviny, pomohlo to? =-) ty jo, Pajuli už má i holčičku? =-) sonik: velká gratulaceeeeeeeee k práci a domeček je teda skoro hotov, ne? =-) elis: už jste se přestěhovali? =-)
Profilova fotka
Val na hostině nakonec 50 a večer snad i míň, pár lidí nespalo a odjelo dřív, ale i bez nich to bylo fajn ;-) svatební noviny zůstali už ani nevím u koho v autě, a rozdají se později stejně jako kniha hostů k dodatečným gratulacím, + dárečky... :-)
Profilova fotka
zdááár ženy vše nej Míšovi od Val k svátku x-) co jinak nového? u nás zatím celkem nic, jsem už v třetím trimestru, za tři měsíce porod, toto letí co :-D byt je hotový, jen čekáme až nám předaj klíče a stěhujem v práci už zaučuju nástup, takže sekec mazec tak se mějte hezky ;-)
Profilova fotka
Zdar ženy, matky, manželky ;-) Jak se máte? U nás celkem všechno v poho, furt stavíme, už jsem půl roku v robotě, ségra mi do měsíce rodí, no furt někde něco, jsem ko, ráno v 4:15 budíček šupat na vlak a odpoledne jsem kantáre :-D Nestíhám net, prostě nic :-p Pomalu semi zdá že mi dny splývají do týdnů :-. děs Jinak elis gratuluju k bytečku, teď rychle zahnízdit a za chvilku vás bude o jednoho víc co? Co jména? Jinak moc ti to slušelo, tichá závist x-) :-D Kaji a co vy? Nějaké novinky? Co bydlení? Stavba? Val a co vy??? Co malý? Už plánujete sourozence? :-D tak zatím papapa
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
ahoj holky jak se všem vede? :-) nesu novinku od Elis "Naše silvestrovská holčička se narodila v 10:58hod s 51cm a 4360g a jmenuje se LEA. Všichni jsme ok a moc štastní :-) "
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
ahoj děvčata, koukám, že tady už nic :-(
1
59
60

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?