Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
sonik: jj, to zvládnete ;-) tak jsme teď měli chvilku pauzu, na obnovení mozkových buněk :-D a jdeme zase pracovat :-D jinak Míša je teda už docela aktivní, když nespí :-D
Profilova fotka
val tak aspoň o něm víš ne? :-D ;-) ale zaučuješ teda fest
Profilova fotka
sonik: no, to víš, tlačí mě čas, musím ho nejdřív zaučit to, co umím já, pak postupně i to, co umí i kolegyně ;-) no, snažíme se, znáš to: těžko na cvičišti, lehko na bojišti :-D sonik: jj, je znám, že Míša roste ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko, je středa takže se nám týden láme v pase ;-)
Profilova fotka
Ahojky, máme chvilku času, tak jsem vás skákla pozdravit..... ;-) Teda holky, vy mi taaaaaaak chybíte :-(
Profilova fotka
val však ty nám taky, nejsi tu a ani holky tu nejsou :-(
Profilova fotka
Dobré ranko je čtvrtek a pro mě poslední praocvní den, zítra mám DOVČŮŮŮŮŮŮŮŮŮ :-D
Profilova fotka
sonik: dobré ráno :-) jen v rychlosti zdravím, než se zase vrhneme do práce ;-) ty se teda máš, já mám nejbližší dovču až v dubnu :-N
Profilova fotka
no val ale zase na delší dobu než jeden den ne? :-D
Profilova fotka
Kája šel čůrat :-D sonik: no, myslela jsem jednodenní, ještě v dubnu, jestli to zvládnu ;-) ta dlouhá by mi měla začít v květnu :-D
Profilova fotka
haloooo haloooo :-)
Profilova fotka
bréééééééééééééééééé :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
no elis :-D jsi vylezla z kanafasu??
Profilova fotka
elis: brééé bréééé soni: ahooooj :-)
Profilova fotka
val tak co jak jde zaučování?
Profilova fotka
sonik: docela dobře, te´d máme pauzu, ten velkej úkol, co jsme dělali od pondělka, máme hotovej, tak už se nic dneska neučíme, abysme si odpočinuli, zase až zítra ;-) :-D
Profilova fotka
já jak vás ráno nenajdu, tak se mi to nechce hledat
Profilova fotka
no elis trochu aktivity ne?
Profilova fotka
tak co nofého?
Profilova fotka
bré odpoledneeeee :-)
Profilova fotka
u mě nic, právě končím :-D zítra mám dovču možná nakouknu ;-) tak papapapa :-D
Profilova fotka
sonik: tak papapa a uží si dofču ;-)
Profilova fotka
téééda :-D
Profilova fotka
tjo ty se máááš, tož si ji užij ;)
Profilova fotka
elis: už máme vybraný kočík, jen zvolit barevnou kombinaci :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
No nic, končím, jdeme domů, tak papapa ;-)
Profilova fotka
Dobré rááááno, dneska tohle bude asi poslední příspěvek v tématu celkem, když Soňa má dovolenou :-D
Profilova fotka
čauky čauky tak co????jsem tu na skok, makáme jako diví zachvilku jedem ke kuchřce pak se podívat na výzdobu místnosti no masóóó
Profilova fotka
sonik: to vypadá, jak když zařizujete svojí svatbu :-D
Profilova fotka
DObré ráno :-) Nakukuju, než začneme pracovat ;-) Soni, tak doufám, že s tím dřevem dojeli ;-) Jinak hlásím, že už máme vymalovaný ten budoucí dětský pokoj, huráíááá x-) nakonec je strop takový dorůžova a stěny žlutý a moc se mi to líbí, vypadá to moc hezky x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?