Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
a taky ste se zatoulali do senior haly? my úplně omylem a než sme stihli utéct, přiřitila se ke mě baba ať navalím ruku, než sem stihla zareagovat, už jsem měla v dlani jakousi vodičku a furt proměte si ruce ucítíte vůni bla bla bla... no nedokázala pochopit, že jí tvrdím ež nic neucítím, furt ale jooo, ucítíte, čichněte si :-D koza, chudák O pak v autě umřel smradem z tea tree oleje :-D
Profilova fotka
tam jsme jen vešli, děsně to tam smrdělo tak jsme hned zdrhli
Profilova fotka
no pěkný zážitky :-D kaji a už jste to teda vzali?
Profilova fotka
Soni dneska nebo zítra jede O na místní úřad pro doklady..ale už je asi jasno, pač doma výkrejumeme jak prdlí :-)
Profilova fotka
kaji tak ffajně ;-) takže zachvilku jsi na střeše pečená vařená :-D
Profilova fotka
až tam bude co dát, určo ;-) někteří začínají svatbou, my to holt vezmem od konce :-D
Profilova fotka
Soni zatím mám jen vyfocený náčrt přízemí, jak sme si udávali min./max velikosti pokojů, pak štříhali a pak skládali puzzlíky :-) ale to tam dávat nebudu... spíš až tam toho bude víc, tak jen na ukázku pro zasmání :-) dneska jsem to posílala kámošovi architektovi aby se po ránu zasmál...říkal že náhdou supr, že arch. jsou rádi za každou představu zákazníka, apč někteří nepříjdou ani s představou, ež by mě za klioše bral :-)))) že si to i sama načmárám :-D
Profilova fotka
kaji čučnu ;-)
Profilova fotka
je to teprv v plenách, to vidím že budem ještě 100x měnit :-)
Profilova fotka
kdepak jste??? u nás je nádherně myslíte že počasí vydrží???
Profilova fotka
ahoj děvčata, máme na dnešek splněno, tak jdu chvíli za váma :-) u nás svítí sluníčko, ale prej to nevydrží ;-)
Profilova fotka
ne ne zítr auž má být zase kosa
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, kosa bude ]-(
Profilova fotka
Val tak abys neyvšla ze cviku, tak co kočár :-D
Profilova fotka
:-D
Profilova fotka
no nic holky, končí nám pracovní doba, jdu na cvíčo, tak papapapa ;-) elis: nakonec to zbylo na to Tako, tahle verze, co chceme my, je testovaná a v sobotu jsem v ní vozila kámoščinu holčičku a bylo to moc fajn.... ;-) akorát jediný, co jí vadí, že když ho složí, tak ho nenaloží do kufru jejího malýho auta, s tím problém nemáme, takže bude asi to Tako, co mám v Ko'novi v albu jako první fotku ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Nakukuju, Kája má čůrací a kouřící pauzu, tak mám chvilku, no už je po ;-)
Profilova fotka
bré ránko
Profilova fotka
Ahoj děvčata, byla jsem na komisi ale už jsem zpět ;-)
Profilova fotka
Soni a jak to vypadá s tím tvojim místem?
Profilova fotka
elis co myslíš? 31.3.končím :-S a pak....???
Profilova fotka
no a pak?
Profilova fotka
no a pak asi zavítám na pracák :-p :-D
Profilova fotka
nic jsi ennašla?
Profilova fotka
no zatím nic, teď jsem psala do jedné firmy, ale ještě nic :-(
Profilova fotka
a to sháníš jen v těšíně? nebo i jinde?
Profilova fotka
dívám se i v okolí od Ostravy po Frýdek (okres)
Profilova fotka
soni: tak ať brzy něco seženeš ;-)
Profilova fotka
val díky díky, no kéž by :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?