Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Dobrééé rankooo, jsem tu ;-) oslavy jsou za náma, my máme kila navíc, ale jinak je vše ok :-D
Profilova fotka
sonik: tak hlavně, že jste to zvládli ;-) Tak my jdeme pracovat, papapa ;-)
Profilova fotka
val tak papa ;-)
Profilova fotka
jinak mrkla jsem na koně na volnou diskuzi a to je mazec
Profilova fotka
ahojky já si přečetla jen témata, dovnitř snad raději ani nejdu =-)
Profilova fotka
ahojky káji jaký byl víkend?
Profilova fotka
ahoooj, sobota byla čupr, zašli jsme si do servisu pro kola, tak už zas můžem začít drantit kopce, pak jsem byla s kámoškou na CHodově (pokecat) a tak jsme nakoupili i barvičky a jiné na vajíčka, pak jsme se jeli mrknout na veletrh, ale nič moč... mno a neděle byla na půl vegetící napůl aktivní žehlení... a O konečně napsal zas pár řádek bakalářky...chjo :-) práce s ním... co ty?:-)
Profilova fotka
My jsme slavili, pili jedli, mám zase 2kila nahoře no děs ale bylo fajně, počasí vyšlo suprové no myslím že si to všichni užili jo a zjistila jsem že: měla jsem totiž boty na podpatku (celkem takový úzký) no a večer jsem dělala řidiče a normálně se mi jezdilo špicově - tím že jsem menší tak nedosáhnu na pedajle musím být úplně vepředu no a v těchto botech to jezdilo špicovně, podpadkem jsem se zapřela a už jsme fičeli :-D
Profilova fotka
brééééééé ráááááááááánko
Profilova fotka
ahojky elis jaký jsi měla víkend???
Profilova fotka
náročný :-) v pátek jsme oslavovali narozky tchýně v sobotu jsme měli schůzku s tím chlapíkem, co nám bude dělat kuchyn a ostatní, pak jsme byli hrát na dvě hodiny bembajs a pak jsme byli pomoct kámošům stavět dětský nábytek a včera jsme skoro celý den prospali, páč jsme měli dost
Profilova fotka
jj, s podpadkem se mi taky jezdí dobře.... zato na boso, bleeeeee bré bré Elis
Článek se načítá
Profilova fotka
kaji no já právě myslela že to bude o držku elis a co kuchyň?
Profilova fotka
no kuchyn dobrý, má poslat cenovou kalkulaci, tak jsme zvědaví
Profilova fotka
aha a typově?jak bude vypadat?
Profilova fotka
bude bílá s se dřevem
Profilova fotka
hm toš pak musíš nafotit ;-)
Profilova fotka
to fi pif :-)
Profilova fotka
se mi nic nechce a jak na potvoru jsem dneska zapoměla děštník a venku se rozlilo :-p
Profilova fotka
Soni, já taky zmokla...:-(
Profilova fotka
no já ještě nezmokla ale mámobavu že večer půjdu jako mokrá myš domů :-p :-D
Profilova fotka
děfčata vy nesledujete předpověd počasí :-D
Profilova fotka
elis já ne :-N
Profilova fotka
ale sledujem, ale kdo má ten deštník tahat furt, mě stačí ta kabela s cvičením :-D
Profilova fotka
kaji ty jdeš na cvíko???
Profilova fotka
Teda děvčata, já mám po vás taaaakový absťák ;-( Teď jsem na PC u kolegyně, někam šla :-N Jinak mám nooovinku, v sobotu budu mít kuchyň, huráááá, měla jsem jí objednanou od 4. ledna ]-( furt nebyl ten dřez, co jsem chtěla - byl k té sestavě zadarmo, už bylo trapně i tomu prodejci, takže mi sleví 1 000 Kč z ceny a my si ho seženeme samy, kuchyň už je přes měsíc hotová, čekalo se na dřez ]-( ten by prej byl min. za 2 další měsíce ]-( ale v sobotu mi jí přivezou, hurááááá, já mám taaaakovou radost x-)
Profilova fotka
Val a co je to za dřez? a jaká kuchyn?
Profilova fotka
elis: obdélníkový jednodřez bez odkládací plochy ;-) no, kuchyň hnědá, foto dodám až bude :-N
Profilova fotka
jj, taky takový plánuju a vy budete mít taky myčku?
Profilova fotka
val super ;-) ty máš dřez bez odkládací plochy???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?