Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
jj tatku i mamku :-D Soni, není ta tvoje sestřenka co se bude vdávat tady na brms?
Profilova fotka
elis myslím že ne pročpak?
Profilova fotka
ne jen tak, že bych se kukla do přípravného co má vybrané
Profilova fotka
vybrané?to nějak nechápu???sestřenka už je dvaná a čekaj mrně, takže jedině snad na koňovi,ale tam asi určitě není
Profilova fotka
ježiš tak kdo to psal, že se mu vdává sestřenka a že musí zhubnout
Profilova fotka
tak se mi to popletlo?
Profilova fotka
elis já ne ;-)
Profilova fotka
Soni a co je ta mega mega mega novina? jo tak Val ségra se vdává
Profilova fotka
letím na o
Profilova fotka
dobrou chuť ;-)
Profilova fotka
jj, moje ségra se vdává v září 2008, ale já nic o hubnutí neříkala :-x elis: dobrou chuť my jdeme ve čtvrt na jednu ;-)
Profilova fotka
já jdu až v půl :-( ale dneska máme nějaký zákuseček - nějaké ovocné řezy x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem zpět z oběda a ještě půl hodiny budu pracovat a pak se hezky projdu na cvíčo, zrovna je tam hezky, sluníčko svítí, tak to bude příjemná procházka x-)
Profilova fotka
já jsem taky zpět cos měla? já měla směsku luštěnin jako polívku - bylo to super a na duhé těstoviny s masem a takovou zeleninovou omáčkou a teď tu jím ten ovocný řez - celkem fajn jinak u nás taky svítít x-)
Profilova fotka
soni, tak to se máš x-) já měla smažený květáček s brambůrkem a k tomu mrkvičkový salátek s ananasem - mňam x-)
Profilova fotka
já měla špagíny
Profilova fotka
A HLÁSÍM KAJCE, ŽE JEJÍ ONDRA BYL NA OBĚDĚ S KLUKEM V COLOSEU VE 12,00 HOD :-D :-D
Profilova fotka
no právě jsem dojedla, doma je to lepčííí :-D ale dobrý dneska jdu na solááárko
Profilova fotka
tak špagíny u nás byly taky v nabídce, ale s mletým masem a to my teda neeejíme, my nejradši jen tak obyč s kečupem :-N elis: teda ty jsi ale výzvědná služba :-D sonik: jéééé, tka to si to užíííí, já jsem v solárku v životě nebyla :-x
Profilova fotka
val no se budu potit :-D nic na závidění ;-)
Profilova fotka
sonik: no, ale budeš hezky opálená ;-)
Profilova fotka
val snad jo ;-) akortá minule jsem si všimla že mám asi velký zadek protože jsem tam měla bílý pruh :-D
Profilova fotka
díky za hlášení :-D :-D :-D to je možný, chodí tam na pracovní obídky :-)))))))) tos ho poznala nebo si byla s Káťou? :-D
Profilova fotka
sonik: tak to bych se asi v solárku moc neopálila :-D no nic děvčata, jdu na záchod, umýt hrnečky, sbalit se a vyrážím směr cvičení, tak zase zítra papapa ;-)
Profilova fotka
je SOni, tak se opaluj i za mě... já bych měla taky začít něco dělat... ani na spinu jsem nebyla ani nepamatuju a jde to vidět :-|
Profilova fotka
val papa kaji budu se snažit - co te´d jsou ty prachy od pojišťovny za solárko, dveře se tam ani nezavíraj :-D
Profilova fotka
pojišťovna přispívá na solárko ???
Profilova fotka
no RBP a HZP přispívaj, ta rpvní 1200 a ta druhá myslím dokonce 1500 takže momentálně si snad celý ČT šel koupit průkajdu na solárko a hurá na opalování :-D
Profilova fotka
tjo :-D a VZP nic jo
Profilova fotka
elis myslím že nic, proto chci manžu přemluvit ať šupá ke mě, VZPO všeobecně to má trochu horší s podporou svých pojištěnců (si teda myslím já)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?