Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
tak v Praze zase skoro všude berou jen VZP
Profilova fotka
elis aha
Profilova fotka
holky papapapapa mizííííííííííííííííííííííííím
Profilova fotka
soni fáááááááá
Profilova fotka
dobrééééé rááááánko :-)
Profilova fotka
Dobré ranko u nás leje ]-(
Profilova fotka
sonik: u nás pršelo v noci, teď to vypadá, že se oblačno roztrhává ;-)
Profilova fotka
no tak to hned pošli k nám, jsem si dneska po x letech vzala sukni
Profilova fotka
sonik: tak jo, posíííílááááááááám :-D
Profilova fotka
ještě nic nedorazilo, snad pozdějc ;-)
Profilova fotka
sonik: no, taky je to k vám dálka ;-)
Profilova fotka
no to je fakt ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
teda včera mě potěšil manža ;-)
Profilova fotka
jakto????
Profilova fotka
Povídal, že se mu zdá, že kromě bříška, který mi prý krásně roste, jsem zhubla x-) no, potěší to od vlastního manžela x-) x-) x-)
Profilova fotka
no to je krásný ;-)
Profilova fotka
brééééééé rááááááááááánko Val díky za fotky ;-)
Profilova fotka
sonik: včera jsem pozorovala bříško, lehla jsem si na záda a koukala, jak úplně se mi občas vyboulí, jak tam Míša řádil, bylo to úúúžasnýýýý x-) včera manža zrovna filosoval, jak je to úžasný, jak mám v bříšku nový život, který si žije svým "nezávislým" životem, spí si kdy chce, bdí si kdy chce a má svou vlastní osobnost :-D x-)
Profilova fotka
ahojky elis val to muselo být super ;-)
Profilova fotka
ta jedna moje kámoška, co za měsíc rodí, tak jsem s ní byla asi před 2 týdny na kafi a ona měla dycky hrozně velká prsa a tak na ní koukám a říkám jí, že se mi zdá, že má menší prsa a ona se začla smát a prej, že je má o dvě čísla větší, že to akorát tak vypadá kvůli tomu břichu
Profilova fotka
takže optické klamy?
Profilova fotka
;-)
Profilova fotka
jsem včera byla cvičit, došla jsem dom a v tv hrála liga vyjimečných,no né že jsem u poslední reklamy vytuhla a vzbudila se na titulkách??? :-( ]-(
Profilova fotka
elis: jo přesně to říkala kámoška, mě se teď ty prsa tak líbí, jak jsou v těhu velký, ale bohužel si přes to obr břicho nikdo toho nevšimne :-D sonik: ty jo, já šla spát v osm :-N ale zrovna na ligu výjimečných bych se podívala, ale do půl dvanáctý teda neee :-(
Profilova fotka
val jjo proto jsem asi vytuhla ;-) elis mrkla jsem ti na střeše do alba,dole máš přehoz - dost luxusní x-) x-) x-) (my máme doma v ložnici barevný šila mi ho ségra - ještě vydrží, ale něco takovýho možná n= tak tmavýho se mi líbí)
Profilova fotka
téda holky, vy už máte i takový alba na Střeše? =-) a zrovna jsem kukala, že tam má i aktaka :-N
Profilova fotka
holky, stal se mi trapas :-D šla jsem čůrat, sedím na záchodě a čůrám a najednou Míša kop kop do močáku, jsem vyvalila oči a vyhrkla jsem: "Ty jo, co tam děláš?" a od vedle se ozvalo: "čůrám" :-D
Profilova fotka
Soni díky, ten přehoz je dvoubarevný, z jedné strany tmavě hnědý a z druhé světle hnědý a je fkat božíííí :oD Val dobrý :-D
Profilova fotka
val :-D :-D :-D elis a kdepak to maj??? =-)
Profilova fotka
Ikea

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?