Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
sonik: že jsi se vůbec ptala, vždyť Elis jinde nanakupuje :-D ty jo, tolik hodin, musím zapracovat, dneska končím v půl dvanácté :-N jo a těšte se, po víkendu vás čekají zase fotky z těch mamčiných padesátin :-D
Profilova fotka
val jasně že se těšíme :-D elis a na kolko to zhruba vychází?pokud to není secret ;-)
Profilova fotka
Val to není pravda, jen proti Ikee nic nemám jako někdo :-D mají tam dvoje velikostí, ten náš větší stál litr
Profilova fotka
větší znamená co?rozměr prosím :-D
Profilova fotka
260x280
Profilova fotka
jinak Ikea má svoje stránky na netu ;-)
Profilova fotka
no pěkně ;-)
Profilova fotka
Tak jo holky, končím, zajdu si ještě na oběd (moje milované plněné bramborové knedlíky uzeninou se zelím) a pak jedu na tu kontrolu, kdyby se něco dělo, tak písnu Soně SMS, ale očekávám, že všechno bude OK, takže se ozívat nebudu a uvidíme se tu zase zítra ráno ;-) tak papapapa :-)
Profilova fotka
val tak se opatruj a a´t je vše ok ;-)
Profilova fotka
haló haló kdepak jste kdo???? :-.
Profilova fotka
ahoooj, já su tadyyyyyk :-)
Profilova fotka
no konečně kde se flákáš?
Článek se načítá
Profilova fotka
nám moc nejde net, dopoledne tak dycky na dvě minuty naskočil, pak zas spadl... až kolem poledne naskočil... včera dokonce ani telefony nešly.... byli tu technici ale sami z toho nebyli moc chytrý... takže doporučili nový modem... O mi ještě poradil splitr - takež zítra provedeme zkoušku a v pondělí kdyžtak nasadíme nový modem...do té doby to se mnou bude špatenka....
Profilova fotka
kaji to je blbý, mo zrovna včera doma zapojovaly router(nevím jak se to píše), já se svojí maminou - já jsem dokonale netechnický typ takže byla sranda :-D
Profilova fotka
máte doma net? :-)
Profilova fotka
kaji jasně, jsme online ;-)
Profilova fotka
tak píma, budem po večeerch drbat 8-)
Profilova fotka
Dobrééééé ráno děvčata :-)
Profilova fotka
Dobré ranko Val,tak co????????????????????????????????????????????????????????????????, panejo v kolik vstáváš?????????
Profilova fotka
sonik: dneska jsem vzhůru od 2, jsem šla na záchod a pak už neusla :-N sonik: dobrý, dokonce jsem i Míšu viděla x-) hlavičku, tělíčko, srdíčku mu krásně tlouklo a nepřehlédnutelný pindík a pytlík x-) :-D
Profilova fotka
val tak supééér x-) :-D
Profilova fotka
sonik: jj, Dr si chtěl zkontrolovat, jestli už je Míša natočený hlavou dolů a je, tak prej už se neotočí ;-) no, už jsem to poznala i na břiše, už mi nešťouchá do boků, ale hraje si na boxovanou s močákem :-D a Míšánek mi zrovna mával, pohyboval ručičkou směrem k obličeji a zase od obličeje - paleček si necucal x-) vyžebrala jsem si fotku, ale není zrovna nejlíp kvalitní, ale mám jí, po víkendu jí potom strčím na Koně ;-)
Profilova fotka
no už se těším a proč až po víkendu?
Profilova fotka
sonik: no, tak já to oscanuju a pošlu ti to, akorát jako pdf, převést na jpg mi to nějak nejde :-N
Profilova fotka
no a nejde ti to přímo u skenování uložit jako jpg?
Profilova fotka
sonik: no, právě že nejde, máme nějakou zvláštní kopírku - novou :-N
Profilova fotka
no je to nějaký divnýýý právě když máš novou tak by měla umět víc ne?
Profilova fotka
sonik: no, na tu velkou kraksnu abych potřebovala velký školení :-D
Profilova fotka
val :-D
Profilova fotka
sonik: dneska jsem tu tenhle týden naposledy, zítra jsem doma, jdu na 6. hodinu na test na těhotenskou cukrovku ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?