Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Já jsem ani netušila, že se zase hraje MS v hokeji. No prostě tohle jde úplně mimo mě. :-D :-D
Profilova fotka
tak to ja vim a mam to i pusteny.trosku magor do hokeje ale trosicku :-D tak uz mam 1 cd hotovy :-D :-D
Profilova fotka
nikkyy: já to mám ještě za dlouho, až za nějakých 64 dní. a klidně to CD můžeš pustit i dřív ne, beztak těch písniček máš tolik, že je nestihneš všechny zahrát, tak ať si tu namáhavou práci taky užiješ. :-) no my po obřadě jdeme rovnou na hostinu. fotit se chceme před, takže počítám, tak ve dvě obídek a ve čtyři přijdou hrát. Mezitím nám slehnou napapkaný bříška, něco pokecáme a půjdem na to. jo jinak, já jsem právě odběhla na MS- hokej miluji-no bodejť-děda,taťka a brácha hokejsti a můj nastávající byl hokejsta a fotbalista, než se specializoval na fotbal, se kterým už před pár letama taky praštil. ještě si semtam zahraje na nějakém turnaji v práci atd. ale to by bylo, abych neměla ráda sport, to bych se jinak tady s něma zbláznila. jinak mamka dělala atletiku a gymnastiku, no a na mě zbyl volejbal. ale nikdo nejsme profíci a taťka už je ve sportovním důchodě :-D
Profilova fotka
Holky tak to abych se styděla, protože mám doma profesionálního sportovce a sporty jako fotbal, hokej ...... mš zrovna neberou. Mě zajímají koně a o těch miláček zase nemá ani ponětí. Né že by se mu nelíbili, ale tak jako já je nežere. Prostě každej máme to svoje a maximálně nám to vyhovuje. Když má miláček házenou, fotbal atd. tak se kouká a já někdy s ním a když mám koně já tak je to naopak. ;-)
Profilova fotka
tak to se stydět nemusíš, hlavně, že vám to vyhovuje, ne? My si se vším taky nekápnem do noty a jeden známý se nás ptal a to vám vyhovuje, že máte jiný styl hudby a koukáte na jiné filmy atd. A já jsem mu říkala, že když je člověk tolerantní a vycházíme si vstříc, tak je to v pohodě. na co nám bude, že posloucháme stejnou hudbu, když stejně nesedíme po obědě u rádia a neoddáváme se polední siestě. A takovej rozdíl jako metal a dechovky to není, takže co. Hlavně, když se prostě respektujete a nevadí vám to. to my jsme se v tom sportě sešli. Ale je fakt, že na fotbal se nedívám, jen když je MS apod. tak např.já mám ráda četnické humoresky a Zdenda je viděl jednou a stačí. to já na ně koukám pořád :-D a na Pána prstenů a Harryho Pottera a to ze mně skoromanžílek nemůže. směje se, ale přeje mi to a jde třeba na net.
Profilova fotka
Tak to mi se ve filmech a hudbě maximálně shodneme. Taky milujeme Četnické humoresky známe je na spamět. Můžem je z fleku dabovat :-D A Pán prstenu je náš megafilm!!!!! Dost často si prostě sednem k telce a P.P si pustíme od prvního až po poslední díl. Takže sedíme skoro10h u telky. Koukám, že máme stejný styl. :-D :-D Taky milujem hystorické filmy ze středověku atd atd. Fakt si v tomhle sednem strašně moc. :-D
Profilova fotka
oprava historické :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jo, nemělo to bát hysterické? :-D :-D :-D Humoresky má taky rád a podívá se i na P.P, ale u těchto filmů mu stačí jednou. nebo po dloooouhé době. To na nějaký válečný (no,voják,no)film se můžedívat opakovaně, ale to zase já nemusím. Když jsme u toho, jsou zrovna četnické humoresky-Béďa Jarý nemá konkurenci, tak utíkám sledovat, mezi hokejem. Už vedeme 8:2!!! :-D Pak se sem vrátím, zatím.
Profilova fotka
Jo jo Béďa je nejlepšííííííííííííííííííí :-D :-D :-D :-D Taky máme hokej puštěnej. A koukám, že myláček usnul no to se ještě nestalo!!! Asi když je to 8:2 tak to není tak zajímavé.
ahoj holky, vidím, že bedlivě sledujete hokej. To já jsem se před chvílí konečně dostala domů, byla jsem dnes na dvakrát v Brně, přijela jsem domů a dala vyvenčit kluky a jela jsem znovu. Odpoledne jsem byla v makru a sehnala jsem tam super bílé lodičky, jsou tak měkoučký, tak si nakonec vezmu tyhle. A ještě jsem si tam koupila botičky na běžný chození, taky lodičky, ale černý, a ještě jsem sehnala zlaté boty s oranžovými a bílými kamínky, budou se skvěle hodit k populnočním šatům. Už je budu muset začít rozcházet, ještě že se letos nosí hodně bílá, protože se mi nějak sešlo hodně bílých botů. Pak jsem jela do brna pro tapetu a nakonec jsem skončila v orsay, a nakoupila šatičky a sukně a trička, takže už abych je začala nosit. Pak jsem se stavila našich podívat se ještě jednou na naší psí holčičku, jak jí je , protože se byla ve středu kastrovat, tak zas otec měl proslovy, že jenom nakupuju oblečení, že jsem tak před dvěma měsíci vyhazovala pytle s věcma( rozdala jsem je známým, některé byli úplně nové ještě s cenovkou), ale nějak se mi na mně nelíbili, a že to za chvíli budu dělat zas, nechápu ty jeho věčný proslovy, když sám si pořád něco kupuje a kolikrát je horší než ženská. Prostě nechápe, že každý rok jsou v módě jiný barvy a střihy. ;-)
Profilova fotka
jenni: u nás je to podobný. Zdenda má pomalu víc věcí než já :-) prosím tě, mají v Orsay nějaký pěkný šatečky, něco na způsob co má kouzlo nebo axi? Chystám se tam a věřím, že tam něco vyberu.
Takové jaké chtěla axi, tak asi ne, ale mají skoro stejné tričko na ramínkách, moc pěkné, jinak tam mají pěkné bílé šatičky, jak krátké tak dlouhé, ale řekla bych že dostali zboží. Ty seš hubená tak si určitě něco vybereš. Mají tam i krásné zlaté sukničky, buď čistě zlaté nebo s černýma kytičkama. Já jsem si tam koupila dlouhé bílé šatičky, vyšíváné a krátkou bílou sukni taky vyšívanou i s kytičkama a další zboží, mají tam teď docela pěkný věci.
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych radši ty šaty. to je nejhorší,, když mám představu a hledám ji. To samozřejmě nikde nemají. Ale díky, už se těším, pojedu až v pondělí.
Profilova fotka
Haló, kde jste, já bych si chtěla povídat.... :-(
Profilova fotka
Ahojky jsem na přijmu. Včera nám Jirkovo rodiče ukazovali prstýnky přez webkameru. Sice to nebyl moc kvalitní obraz, ale alespoň trochu jsme je viděli. Jsou krásný. Byl to strašně moc zvláštní krásnej pocit, když jsme je viděli. Nějak mi začíná docházet, že už to tak daleko není ;-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
A kdy vám je dovezou? Máte to celkem těžký, takhle to řešit přes hranice. Á dívám se, že to máte o týden dřív než my. Zrovna 23.6 se vdává moje kamarádka a jsme pozvaní, tak na tebe budu myslet. A na všechny červňačky ;-) :-)
Profilova fotka
Máme to takové složitější. Musíme spoustu věcí stihnout, když jsem v Čechách. Ještě, že je ten internet, jinak bych byla asi pěkně v ............ :-D :-D :-D Prstýnky nám možná doveze kamarád. Myslím, že příští týden jede do Čech ohledně školy a tak by nám je mohl dovézt. Dnes k nim pojedem tak se s ním domluvíme. Hodně se těším, ža budem mít všechny po svatbě a budem to tady probírat a ukazovat fotky ;-)
Profilova fotka
Já se netěším, protože to znamená, že budeme mít ten nejkrásnější den v životě za sebou :-( x-) a budeme-li mít štěstí, tak už žádný takový nebude-vlastně nebude, protože poprvé se člověk vdává jen jednou.
Profilova fotka
já se teď prstýnkama kochala, něco vyfotila, tak se to pokusím dát do alba. a na kolik že vás vyšli?
Arwen, máte moc pěkný prstýnky. Vidím, že je nás víc, které jsem vysazené na kamínky. Já jsem taky chtěla jen s kamínkama. S těma šatkama je to těžký, protože když má člověk určitou představu tak se špatně shání. Přeju hodně štěstí při nakupování. Kouzlo, je super, že jste prstýnky viděla aspoň takhle, ale je jasné , že už je chcete mít u sebe a vidět je.
Profilova fotka
Ahojky holky,jste tu někdo???
Profilova fotka
Ahojky holky, pracujete některá? :-( Já tady trpím :-( a už chci domů, jenže den bude dlouhý, ach jo
Já dneska nepracuju, jelikož zítra je svátek, tak u nás se dneska nepracuje, jelikož by se chlapům nevyplatilo jet do práce a hlavně firma pro kterou pracuju, tak taky nedělá. Takže jsem doma, ale začíná na mně lést chřipka.
Profilova fotka
ach jo, to je blbý Jenn... Aspoň nemusíš být v práci... A nikdo dneka nepracuje, takže ani já nemám co dělat. Ach jo
Profilova fotka
vy se mate..tady svatek neni :-S ..domu bych sla hned!!
Profilova fotka
taky jsem v práci a myslím si, že u nás je v práci celkem hodně lidí
Profilova fotka
Taky si dnešek užívám pracovně .. každopádně mi to nevadí, jelikož mám jen do 16h. Paráda :-D V pátek jsme byli na svatbě mojí budoucí švagrový ... Bylo to super a chtěla bych to ustát stejně dobře jako ona.... Normálně jsem se při tom projevu oddávajícího rozbrečela ... no tak teda nevím, co budu dělat na tý naší :-) to bude ostuda ... nateklá na fotkách ... ;-(
Já jsem se před chvílí vrátila z veteriny, byla jsem tam pro prášky našemu hafánkovi, chtěla jsem jet dneska do termálů, ale pojedu až zítra. Ve středu se konečně dozvím, kdy a kde přijde smoking pro pejska, paní nám sehnala na veletrhu tak uvidíme. Taky jsem se byla dneska podívat na obleky pro bráchu a taťku na svatbu, jelikož se pořád nerozhodli kde si ho koupit, tak jsem se byla podívat abych věděla kde jaké mají a pak nemusela přejíždět z obchodu do obchodu, tak uvidíme co si nakonec vyberou, protože s naším otcem je to kolikrát horčí nezž s 10 ženskýma. Tak uvidíme.
Profilova fotka
Ahoj holky, po dvouch dnech se hlásím. Nic si z té práce nedělejte, já měla teď dvě noční po sobě a zítra-ve svátek-jdu zase makat. x-) dzabii: však to budou slzy radosti ne, A na tech fotkách se to zpraví a neboj, nepujde to vidět, třeba to ustojíš, ono na vlastní je to něco jiného :-) tak já se dnes byla dívat na šaty a boty a to, co by se mi líbilo stojí 2000 a víc, což si nemůžu už dovolit, takže nevím,nevím, jak to udělám. Budu se muset smířit s levnější variantou.
Profilova fotka
Arween: Jaký šatičky a botičky sháníš? .. Jinak v to taky doufám, že to na fotkách nebude vidět :-) :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?