Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Jenni koukala jsem na ty tvoje šatičky pro pejsky. To je bomba ;-) Ten náš hafan a rodičů budou mít mašle. Vyfotíme se s nima než pojedem na obřad. Holky čím dál víc přemýšlím o tom úplně rozpuštěném a natočenem účesu s korunkou, nebo s čelenkou co jsem viděla. Dneska jsem se ptala sestřenky jestli by to šlo a říkala, že to musíme zkusit a uvidíme, ale že už o tom taky přemýšlela. Dneska to máme za 59 dní. To je ještě tak daleko. Jo a kámoška mi na letišti koupila ten můj oblíbenej parfém. Vyjde tam mnohem levněji. Tak jsem ráda. :-) A vůbec kde všechny jsteeeeeeeeeeeeee????????????????????????????? :-o :-o :-o :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky, Poslušně hlásím, že už jsem online. Axi-ty šaty jsou krááásný. Taky by se mi na pževlečení taky líbili, ale víc barevné. Mě by ty barvy moc nesedly. Kouzlo: hlavně, že ty zuby máš teď a do svatby ti bude dobře a budeš vypadat zase pěkně. Já viděla botečky, který se mi zatím jako svatební nejvíc líbili. Stojí 800, mají volnou patu i špičku, jsou potažené bílou leskolou látkou, takže mají jakoby stříbrný odstín a kraje-vnitřní na nártu, jsou lemovány kamínky-průhlednými. Ale zdá se mi, že mají vysooký podpatek. myslíte, že ještě nějaké letní, jarní apod.bílé ještě budou? Mám je do pátku odložené, protože je to poslední 36.
Profilova fotka
Kamarádka, jak teď měla svatbu se taky převlíkat nechtěla, aby si je jednou za život a za ty peníze užila. A jak to dopadlo? V 19h se už utíkala převléct. takže si všechny, co to nechcete radši něco na převlečení stejně nachystejte, ono je to asi těžké být v těch šatech celý den. axi: a s tím deštěm si nedělej starosti. nevypadá to, že by mělo být mokré léto. a víš, co se říká, prší štěstí. A ti, co to v tom parku dělají, musí být připraveni na vše, takže třeba to budou mít něčím zastřešené-látkou atd.
Ahoj kouzlo, my právě budeme mít pejsky celou dobu u sebe v hotelu, budou nám je tam hlídat dvě paní, takže je budeme mít pořád na očích. Právě, když jsme sháněli místo tak jsme se první vždycky ptali jestli tam můžou pejsci, protože ten velkej co je na zahradě může být doma, ale tihle tři pokojáčci to by nešlo. Protože bych měla strach jestli se jim něco nestane. Rozpuštěné vlasy jsou pěkné, ono to chce vyzkoušet, aby si viděla co ti sluší nejvíce. Já jsem zvědavá co mi pak ta paní vymyslí za účes, ale říkám si, že když spolupracuje s časopisem a českou televizí a i na filmech tak by to mělo být kvalitní, dokonce když příjmá kadeřnice, tak musí projít zkouškouch tipologie vlasů, jinak je nevezme, aspoň tak jsem to pochopila z internetových stránek. Kouzlo jak budeš mít fotky účesu tak dej vědět, už se těším až se budu moc podívat.
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem vás hlídal až tady budete až jsem vás prohlídala :-D Holky musím věřit, že ty zuby budou v pohodě!! arween a kde jsi slyšela, že bude propršené léto? No to mi ani neříkej!!!! Já bych si moc přála sluníčko, alespoň na to focení. No to bud něco jestli bude pršet. Už mám nervíky teď :-S :-S :-S :-S Jenni ten náš bude doma, protože je to strašnej živel a to by nešlo. Ten rozpuštěnej účes budem zkoušet až v červnu. Pak je sem hodím. Když mi to sestřenka pošle tak vám ukážu i ten co už jsme tak jen orientačně zkoušely, když jsme byla v ČR, ale zatím nemám foto. Holky nemáte některá zkušenosti se značkou Clinique? Slyšela jsem na ní samou chválu. Chtěla bych si pořídit od nich rozjasňovač na oči, makeup a nějaký ten pudr.
Profilova fotka
Opravdu můj pravopis je strašnej. Prosím omluvte to :-S :-S :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
kouzlo: já to neslyšela nikde, ale axi si dělá starosti ;-) na pravopis já nehledím, neboj x-) a ta značka mi něco říká. Myslím, že není špatná, ale kde já o ní něco slyšela....
Ahoj , s tou značkou zkušenosti nemám, tak ti bohužel neporadím, ale taky jsem se na to na netu dívala. Já taky doufám, že bude pěkně, obřad máme na zahradě v hotelu, naštěstí je to zastřešené, ale chtěla bych pěkné fotky, hlavně mi dalo práce sehnat fotografa podle mých představ. Už se těším na fotky tvého účesu. my to máme už za 38 dní, nějak se to krátí.
Profilova fotka
Já už si je dělám taky :-o :-D No, ale zase proč stejně to neovlivním že. ]-( ]-( Já jsem právě slyšela samou chválu a i když otevřu časopisy tak všude od této značky něco reklamují jako dobrou věc. No uvidíme zajdu do Douglas a juknu co tam mají.
Přesně, počasí se nedá ovlivnit, ale snad bude hezky. Když ne,tak si to užijeme i tak. Nejdůležitější je pohoda na svatbě. Včera jak jsem byla u té kadeřnice, tak jsem se chtěla podívat konečně na pokoje jak vypadají, ale normalně byl hotel celej obsazenej. I moje prezidenský apartmán, my ho totiž dostaneme od hotelu jako svatební dar a jelikož už tam budu v pátek odpoledne, tak už v něm budu bydlet. Budu mít celý patro pro sebe, on ten pokoj má totiž 166 m2, a vířivou vanu, tak jsem to chtěla vidět i ostatní pokoje, mají to totiž rozdělení tak, že první patro jsou standartní pokoje, ve druhém patře jsou lux pokoje, ve třetím jsou apartmány a ve čtvrtém je prezidenské apartmán. Tak jak tam příště pojedeme tak se podívám ve skutečnosti, protože včera tam měli nějaké kongresy a akce, tak byl hotel fakt plnej- Ještě mě paní kadeřnice z brna potěšila, že když máme obřad v 11 hodin, tak bude stačit, když příjdou v 8, což je fajn, tak se v klidu vyspím, pokud se vyspím, pokud mě něco nebude v noci strašit. :-D
Profilova fotka
Jenni, to si užiješ. na netu to vypadá krásně a vím, že to je blbý, ale my tam měli smuteční hostinu. moje sestřenice tam dělá nějakou ředitelku managmentu či co. takže jsem něco skoukla a je to moc pěkný.
Profilova fotka
Ty brďo tak to je bomba celé patro pro sebe! No už se opravdu těším na fotky ;-)
Článek se načítá
já jsem byla taky překvapená,že je to celý patro, tak jsem zvědavá jak to vypadá v reálu. Arwen a jak se jmenuje tvoje sestřenice, třeba nám chystá svatbu.
Profilova fotka
Ahojky dámy ... :-) tak jsem včera byla u kadeřnice (ale ne na zkoušce, tam jdu 31.5.) a je to fakt bomba, protože v den D přijede k nám domů, takže se nemusím trmácet přes centrum Prahy ... což je super. Jinak jsme se shodli (což mě fakt těší) na účesu pro mě ... je fakt libová kadeřnička moje :-) Jinak jsem do albíčka přidala svoje svatební botičky, mám znich opravdu ohromnou radost (ten podpatek je bombaaa) :-) Co se týče převlíkání - určo se převlíknu, ale až tak ve 20.00, abych si to v šatičkách užila ... a hlavně někteří opozdilci, co se nedostanou na obřad a dorazí pozdě, tak aby mě viděli :-) Jinak zítra jdemem na svatbu mojí budoucí švagrovce, tak se na to těším ... snad pochytím inspiraci :-)
Profilova fotka
Ahojky něvěsty :-) O počasí mám strach, protože chceme obřad v parku u radnice, kde se obřady tradičně nedělají, ale máme výjimku :-D . Naštěstí, protože radnice je u nás docela ošklivá... a když bude pršet, budeme muset absolvovat obřad právě uvnitře radnice v tom nic moc sále :-( a to já vůbec nechci, jenže počasí člověk fakt neporučí... Kouzlo, ty stránky s šatičkama jsem vůbec nenašla... Nejsou ty stránky nějak jinak? Jo a ta kosmetika je rozhodně super! Měla jsem make-up a byl skvělý, tah hodně štěstí při nákupu, já vždycky trpím, než vyberu odpovídající odstín u nového make-upu. Teda jenn, vy máte svatbu jak z nějakého filmu, celé patro, hotel, pejsánky v šatičkách :-D
Axi, zadej tu stránku naopak a půjde ti to, taky jsem se chtěla podívat a nešlo to, ale když jsem to zadala tak to taky právě nešlo, ale naopak to funguje. To víš pejsci nesmí chybět a jsou to takový naše mimina, tak aby jim to taky slušelo tak jsme jim koupili oblečky, byla to fuška je sehnat. Ještě čekám na jeden fráček a už to bude kompletní. Patro mám celý pro sebe z toho důvodu, že na tom patře je jen tento aparmán, jelikož nám ho dá hotel jako svatební dar tak jsem si o vzala už v pátek, protože už tam budu a přece nubudu stěhovat věci z jednoho pokoje do druhého. ;-) Taky doufám, že bude pěkně.
Profilova fotka
Musí být krásně!!! :-D Nebo ať je klidně pod mrakem, hlavně ať neprší!!! To by byl prů... :-(
To fakt musí. Moje vlečka by byla asi fakt pěkná, kdyby bylo popršené nebo pršelo. Jinak mně vůbec nepotěšila slečna v hotelu s dortem, prý to nikdo v Přerově nechce potáhnout marcipánem, chtěli mi na to dát bílou polevu, to tak. :-S Vždyť ty marcipánové kvítka co jsou nahoře by se do té čokolády namočili a hlavně, když se řízne do polevy, tak se rozdrtí, tak nám to udělá cukrárna v Olomouci, tu cukrárnu znám, protože jsme od ní původně chtěli cukroví, je fakt výborný, ale špička za 17,- se mi zdá fakt hodně a podobnou cenou je tam všechno cukroví, tak jsem zvědavá na kolik nám vyjde dort, ale je pravda, že lepší cukroví jsem nejedla, tam fakt cena odpovídá kvalitě. ;-) Hlavně když udělají co budu chtít. U nás by to v cukrárně udělali, ale 100 km vést dort bych měla strach.
Profilova fotka
Jenn, obráceně? Asi jsem natvrdlá :-) jo, našla jsem na Ebay další šatky (jsou v albu), tak nevím ... Nedražila jste některá? potřebovala bych s tím hoooodně pomoct.
Axi, mně to hned taky nenapadlo. S dražením zkušenost nemám, ale zkus se podívat na téma ebay, hodně věcí holkám objednává artichoke, tak se jí zkus zeptat jestli by ti nepomohla nebo je vydražila, oni se totiž takhle s holkama dělí o poštovný.
Profilova fotka
Axi: ty šatky jsou fakt luxusní ... taky bych takové nějaké chtěla .... :-D
Profilova fotka
Jen: Arti, už se mnou mluví, je to zlatíčko!!!!!!!!!!!!!!!!! Vycházejí podle Arti na 1.400,- To mi přijde moc fajn, jen aby mi byly, ale mám docela konfekční postavu... Holky, kdyby to dopadlo, já bych šílela štěstím :-D . Arti psala, že už jsou ušité a posílají se do 9 dnů .... já je chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Dzabii díky
axi: to je super.
Profilova fotka
určo je budeš mít :-)
Profilova fotka
jenny: Jitka Garstková, podle vzhledu-malá černovlasá, nějaké to kilenko. axi: ty první jsou nej, fakt. dzabii: botky pěkný, ale co ten podpate??? Jsi zvyklá? Mě by už po obřadě upadla noha, pokud bych si ji dřív nezlomila :-D Já mám vybrané na o něco nižším podpatku a váhám, abych v nich celý den vydžela.
Profilova fotka
Na podpatky jsem zvyklá,tak se v nich akorát projdu párkrát doma :-) ale stejně sse bojim, že si rozbuju hubu (už když polezu z auta :-) ) ale sranda k tomu určitě patří
Ahoj arwen, Jitka nám to zařizuje také, v úterý tam s náma taky byla. Dělá nám to ona, ještě její kolegyně Lenka a Andrea. Jitka s Andreou budou právě na svatbě a budou se o hosty a hostinu starat. Jitka je moc příjemná a vždycky něco vymyslí. Axi, já mám taky menší podpatek, na tom tvojem bych se asi zabila, ale je pravda, že ségra s maminou mají taky takovej, možná i větší, hlavně, že se v nich cítíš pohodlně.
Profilova fotka
Jojo, jsou strašně pohodlný ... taková měkoučká kůže ... :-D takže mě ani nikde natlačí a nedřou x-)
já už takys začínám chodit doma na podpatcích, protože bych pak nerada,abych měla dodrané nožky. Dala jsem si do nich party feet, a je to pohodlnější. Pak až mně budou bolet nožky na svatbě tak se přezuju do jiných botiček.
Profilova fotka
Takový podpatek bych nezvládla :-) a ženich by se asi vedle mě ztratil. Jsme stejně vysocí, takže já mám botičky na malilinkém podpatečku jako papučky! Holky, já tak šílím z těch šatů ;-) Snad mi nebudou malé. V soboru se uvidí, jak bude Arti moooc šikovná :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?