Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
No, já bych právě chtěla ty jedny a na celou noc. A taky, ať je pak užiju i na normální chození. Jíťa je supr holka, akorát se teď už moc nevídáme. jako děcka to bylo jiný.
Já ty boty taky užiju na chození, ale ty druhé nevím, protože jsou saténové, ale hlavně, že bude pohodlí. Kdybych si vzala pod ty šaty i papuče tak to stejně nebude vidět, protože mají spoustu tylu, a okolosebe potřebuju hodně místa. Ale šaty jsou fajn. Jo Jitka je super. je moc příjemná.
Profilova fotka
Ahoj axi promiň špatně jsem to napsala tohle je přesná adresa http://www.coolboutique.cz/ Jinak tady na chatu je diskuze ebay- nakup šatiček a jiných doplňků A tam jsou holky které je pro tebe vydraží. Zkus tam mrknout a domluvit se. Doufám, že už to tady někdo nepsal. Nestačila jsem si přečíst vše co jste za dnešwk napsaly. ;-) :-N
Profilova fotka
Tak jsem si přečetla :-D :-D :-D :-D :-D :-D No axi tak jsem ti to zdělila podruhé o ebay. Jinak šaty jsou krásné. Určitě to klapne a neboj, když né v sobotu tak tam určitě ještě budou, nabo se zkus mrknout na ty webovky co jsem ti poslala. Jinak dnes jsem si kopila něco na ten můj čumáček. Tuhý pudr od Clinique a rozjasňovaš pod oči od Estee Lauder. Našla jsem i úžasné stíny tak je asi taky přikoupím. Ještě bych chtěla nějaký super makeup. V časácích jsem našla jeden od Estee Lauder, ale bohužel jsem ho v Douglas nenašla. Má zabraňovat mastnému efektu což se bude moc moc hodit.
Profilova fotka
Jéééé teď mi volal pan zlatník, že máme hotové snubáčky to jsem na ně moc moc zvědavá. Škoda, že nevím kdy je vůbec uvidím ;-( ;-( ;-( Doufám, že jsou tak jak jsme si představovali a nebude žádnej problém.
Profilova fotka
A kde zase všechny jstééééééééééééééééééééé :-o :-o :-o :-o :-o
Ahoj koulo, to je super, že už máte snubáku, určitě budou podle vašich představ. Já už jsem si konečně vybrala motiv k vypískování na skleničky, skleničky už máme doma dávno, dokonce dvoje, ale motiv jsme pořád nevěděli, na jedny si necháme dát ženicha s nevěstou a na druhé ptáčky se srdíčkama a samozřejmě i datum svatby, ještě přemýšlím, že by se tam mohli dát i jména, že jména by jsme dali nahoru, pak motiv a pod to datum, ještě uvidíme co nám na to řeknou, protože nám tvrdili, že udělají cokoliv co si řekneme. Tak uvidíme.
Profilova fotka
Ahojky jenni taky doufám, že se jsou tak jak jsme chtěli. Mrzí mě, že si je nemůžem sami vyzvednout. Ale možná už jsme našli způsob jak je dopravit do německa a nemusí poštou. Tak uvidíme jak to dopadne. No nic měně nám je vyzvednou přítelovi rodiče a pošlou nám alespoň fotku jak vypadají. Jsem jak malé dítě co se těší na hračku. To vaše pískování bude určitě krásné. :-)
Ahoj kouzlo, je fajn, že Vám je přítelovi rodiče vyzvednou a pošlou aspoň foto. Je mi jasné, že to není jako v reálu a hlavně to chce člověk vidět na ruce jak to vypadá a jak sedí. Je fajn, že jste našli způsob jak je dostat do německa, snad to vyjde. Držím palečky. :-)
Profilova fotka
Ahojky všichni, tak už máme prstýnky vyzvednutééééééé. Prý jsou moc krásné a stály ještě o 840,- více než nám spočítali. Moc bych je chtěla vidět :-( :-| ;-(
Profilova fotka
Kouzlo tak gratuluju. :-) Neboj dočkáš se. Už brzo! x-)
Profilova fotka
Ahoj radus to doufám ;-) ;-) ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jé kouzlo, tak to jsem zvědavá. A neboj, dočkáš se. A stejně je můžeš nosit až po svatbě ;-) já už jsem konečně nadepsala oznámka, ještě koupit známky a můžu je poslat. je to celkem sranda, po naší rodině jich pošlu moc a po kamarádech a přítel jen snad 5?!Nejsou moc rozvětvená rodina a navíc se moc nevídají. je to ale takové zvláštní. takže nám jich ještě dost zbyde, tak to asi porozdávám kolemjdoucím :-D
Profilova fotka
Ahojky holky,dlouho jsem tu nebyla,copak je noveho??
Profilova fotka
A copak ty nikyy? Už je všechno zase v pohodě? Jak jsem tady brouzdala, tak se mi úplně zalíbila ta tombola. už mám i vymyšlených několik cen a fakt super. zase tady někdo v albu má úplně nádherný boty, jak si představuju, ale já je pořád nikde nemůžu sehnat :-( x-)
Profilova fotka
ahojky,v pohode ...no jde to museli jsme si neco zaridit samy co mel delat nekdo jinej takze se nam to pekne zkomplikovalo a ted je dusno :-( tombolu jsem taky chtela ale pak jsem od ni upustila. jinak mi uz mame vsechno jen cekame na cerven :-) ted akorat davam dohromady a mixuju CD na svatbu a uz i mame pisnicku na kterou si hodime novomanzelsky tanecek :-D
Profilova fotka
Nám se to taky komplikuje, taťka jde na operaci s plotýnkama, takže jako řidič před svatbou vypadl a všechno bude muset s semnou objezdit brácha. 2 řidiči na rozvoz hostů nám taky odpadli, naštěstí jsme našli náhradu, ale jestli klekne i ten, tak nevím, nevím. A jakou máte? nám muziku naštěstí bude mixovat jena skupinka, takovou tu klasickou na živo, ale těším se, jak si to užijem. My budem tancovat na Bryana Adamse a Everything? my ještě ne, pořád nemám ty boty a šaty na převlečení.
Profilova fotka
ja taky jeste nemam nic na prevleceni ale saty nechci chci asi 3/4 kalhoty a topik nejakej hezkej,jelikoz vecer dojedou kamosi a prijedou taky obleceny normalne.nebudu se jeste mackat v nejakych spol,satech. my mame od Gunse´s roses donť cry jinak Bryana Adamse jsem chtela taky
Profilova fotka
vlastne jsem chtela tu samou jako vy,tu ja miluju,rikala jsem Tomovi ze tu chci bud na svatbe nebo na pohrbu :-) tak vitezi pohreb :-D
Profilova fotka
Tak do té doby máš ještě spoustu času :-D já budu mít na pohřbě veselo. pustí se všechny moje oblíbené a bude se pařit. i když nevím, jak to ti zbylý 70tníci zvládnou :-D
Profilova fotka
no mame dobre tema,fakt jo :-D ach jo ja nevim jake pisnicky namixovat,kdybych mela jen 10 pisnicek je to jednoduchy,ale mam jich asi 1000 v PC ]-(
Profilova fotka
Tak všechny, co se ti líbí ne? Času na to budeš mít dost a aspoň se ti žádná nebude opakovat x-)
Profilova fotka
jo ja to tam proste nahazu a je to prolozim to plouzakama a je to stejne tam kazdy bude trsat na vsechno mam super vypalovacky :-D no a jak se tesis? ja to mam za 49 dnu :-o
Profilova fotka
Ahojky holky my jsme před pár dny vybrali Don´t Let the Sun Go Down on Me od Elton John a George Michael. Strašně se nám líbí tak doufám, že tan zpívají o něčem krásném. Angličtinu ani jeden neovládáme. A kdyby nám se strašně líbí ;-) A musím říct, že s ní přišel miláček. Hned jsem nás viděla jak tam na ní tancujem.
Profilova fotka
no my prave jsme se dohadovali jakou a tak si tak v praci posloucham radio a najednou hrajou tu co mame nakonec vybranou a prvni co me pri ni napadlo,,,,,to je ona!!!!a milacek ji schvalil-je to jeho krevni skupina :-) holky kdy budete tancovat,hned po obede?ja jsem chtela zacit az se najime a dojedou prvni nejdrazsi kamaradi a teprve pak se do toho pustime
Profilova fotka
je Kouzlo ja te ani nepozdravila :-N A H O J K Y K O U Z L O :-D :-D
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooj NIIKKYY :-D :-D My to máme trochu slozitější. Po obřadě a focení jdeme jen s rodinou (což je asi 50lidí) na oběd a ostatní hostlé budou čekat v zámecké zahradě popřípadě půjdou na prohlídku zámku a až se najíme tak se přesuneme do rautové místnosti, kde se k nám připojí dalších asi 50 lidí a bude se hodovat. Až se všichni napapají tak začnou tanečky. Do té doby bude jen takový podkres, aby se dobře papalo a budou se pomítat ty naše fotky.
Profilova fotka
no my taky mame jen obed s rodici a pak tam najedou kamaradi ale ne vsichni najednou,tak jak jim to vyjde.takze nevim kdy zacit,n uvidime jeste se poradim s kamoskou jak tam mame tu hostinu, a na obed mame taky jen podkres pomale hudby,tu uz mam hotovou a vypalenou,uff aspon neco. ted si tu poustim u pisnicku ta je boziiiiii
Profilova fotka
Taky jsem jí tady poslouchala, ale začal hokej tak jsem to vypla. :-D :-D :-D Niky uvidíš jak přijdou, ale zase, aby jsi nečekala a ostatní se třeba nezačali nudit :-)
Profilova fotka
prave no uvidime proste to rozhodne majitelka az uvidi kolik lidi prislo a nebo ji dam povel :-D to ja jsem sama samotinka tak si delam co chci :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?