Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
  • Svatba byla 23. června 2007
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
 U nás je to podobný, děda nechce jít, že by tam nevydržel sedět a jiné řeči... ach jo

jinak jsem konečně vybrala kytičku, mám jí v albu... dneska jí půjdu definitivně zamluvit a doobjednat kytičky pro všechny....jo a ještě si musím koupit náušnice, chci nějaké dlouhé štrasové, protože na krku nebudu mít nic.

Největší problém mám s šatama na převlečení... pořád se nemůžu rozhodnout. ženich je přesvědčenej o džínách a košili, tak jsem myslela jenom nějakou sukni a tričko... nu ještě uvidíme
3. kvě 2007 v 08:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 vanesko: kytička je moc pěkná.
Původně jsem chtěla taky kulatou, ale k mým šatům se líp hodí převislá. Ale je opravdu moc krásná.
Bude se ti určitě líbit ještě víc v reálu.
3. kvě 2007 v 08:59  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
Registrovala se 16. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 229 příspěvků a 5 alb. Má 5 přátel. Region Břeclav.
 Ahojky holky hlásím se taky červnovým nevěstám, můžu se ještě přidat? Už se nám to blíží emoticon
3. kvě 2007 v 09:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Jasně emoticon
Zítra jdeme konečně ženichovi vybrat oblek .... a o víkendu konečně vlítneme (snad) na prstýnky a na dort .... A taky si už půjdu objednat kytičky .... Se těším. Manžílek mi včera řekl, že se na to strašně moc těší ....
3. kvě 2007 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holky!!!!!
Vítám novou červnovku emoticon emoticon
Radus jsme na tom stejně já myluju balerínky to jsou botky pro mě, ale ty na podpatku se mi moc líbí. Jsou elegantní, ale zase mám strach, že v nich dlouho nevydržím, protože nejsem na podpatky zvyklá. Ty druhy barevně perfektně pásnou k těm mím šatům a jsou pohodlné. Ty na podpadku jsou také moc poodlné což mě dost překvapilo, ale stejně si nejsem jistá jestli bych to vydržela. Zase se mi na nich líbí, že mě o pár cenťáků prodlouří což u nás není na škodu, protože miláček má 201cm a já 169cm. Já fakt nevím. Musím tam ještě jednou jít a promyslet to. emoticon emoticon
vaneskah kytí je krásná. Taky mám kulatou. O jiné jsem ani neuvažovala.
Taky jdu dnes k zubaři a odpoledne ke kosmetičce. Vůbec neví kam se mám bát dřív. Snad mi jen vyndají stehy a nechají mě ještě v klidu. A kosmetička tak té se bojím jak čert kříže. No, ale musím říct, že můj obličej vypadá po dlouhé době zdravě. Tak snad mě nebude moc trápit, když už to mám o 100%lepší.
3. kvě 2007 v 10:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Jeké stehy ti budou vyndávat? emoticon
3. kvě 2007 v 10:48  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 anien, vítám tě mezi námi!!!

Kouzlo, já mám taky boty na podpadku, ale mám i boty bez podpatku, protože taky na podpadky nejsem zvyklá.
Pro jistotu si vezmu ještě reeboky, mám je bílé a pod šaty nepůjdou vidět, pokud bych je použila.
Večer už mě určitě budou pěkně bolet nožičky.
Držím palce s kosmetičkou i se stehama emoticon
3. kvě 2007 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 No jelikož Se chci převlékat tak kolem 7-8, tak do té doby v botkách vydržím a pak si vezmu svoje oblíbený merrelky a bude pohodlíčko ... Budu se převlíkat normál do nějakých kalhot ... emoticon já na ty sukně a šaty moc nejsem .... emoticon
3. kvě 2007 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
 jé taky bych si vrala svoje oblíbený merrely nebo alpinky, ale převlíkat se budu do šatů, takže to by asi neprošlo. Doufám, že seženu nějaký pohodlný, pěkný, bez podpadku nebo hodně nízkých a hlavně širokým, na jehlách bych se zabila, a nějaký ne drahý. emoticon emoticon

Teda holky, pořád jsem byla přesvědčená pro kulatou kytku, do převyslí bych nikdy nešla, je nepraktická atd. ...jenže teď jsem jednu objevila a říkám si proč ne? emoticon
Tak jsem zvědavá jakou nakonec zvolím emoticon emoticon
3. kvě 2007 v 11:50  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 Díky za přivítání emoticon

My se převlékat nebudeme. Koupila jsem si botky na podpatku, taky moc nenosím podpatky, ale jsou pohodlné, tak doufám, že to vydržím.
A když se budete přezouvat, nemáte strach, že na nižších botkách si ušouráte šaty?
3. kvě 2007 v 11:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 No já se budu přezouvat a hlavně i převlíkat, takže strach nemám. Koupím boty až podle šatů na převlečení. Uvažuju o něčem co mám v albu...
3. kvě 2007 ve 12:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
 jo holky díky za pochvalu, ale nakonec mám kyti úplně jinou, květinářka mě přesvědčila o jiné barvě i formě, takže nakonec mám bordové růže s břečťanem.... kouknu jestli někde najdu podobnou a pak jí dám kdyžtak do alba.... emoticon
3. kvě 2007 ve 13:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 no já se budu přezouvat i převlíkat a strach o šaty nemám, jelikož jsou moje, takže je to jedno, nikdo mi v půjčovně nenadá.
Vanesko někde jsem podobnou květinu vyděla, myslím, že to bylo v květinářství u želviček.
3. kvě 2007 ve 13:50  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 u želviček mají úžasný květinový vazby.
Moje floristka naštěstí zvládne vše co si navymýšlím, mám to už móóóckrát vyzkoušený emoticon emoticon
3. kvě 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 my máme taky úžasný květinářství, vždycky udělají přesně co chceme. Je to fajn. Hlavně z toho důvodu, že dělají konečně rozvoz a to je fajn, hlavně jsme si ho včera vyzkoušeli, přítel mi tam objednal kytičku a dovezli jí hned, ráno v 8 zavolal a v půl dvanácté už jí měl, bylo to překvapení.
3. kvě 2007 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 já ocěňuju i to, že se nás nesnaží natáhnout. Když řeknu, že chci kytku k takový příležitosti a pro takovýho člověka, tak něco navrhne, doladíme to a já řeknu, že to chci do 500,-, tak to udělá opravdu do 500,-. V jiných květinářstvích to téměř vždy bylo 520,- nebo 530,- Prostě natahovali na přízdobě. Přízdoba pomalu dražší než kytka. To tahle se ptá pomalu na každej drátek, když si na kytku čekáme.
3. kvě 2007 ve 14:09  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 já mám taky super květinářku (dvě) a nevím, kterou si mám vybrat .... trošičku dilema ... emoticon
3. kvě 2007 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 u nás to vždycky udělají taky přesně podle ceny a hlavně moc krásně a kytky jsou vždycky čerstvé.
Přítel vloni v jiném květinářky u známé objednal růže, bylo jich 25 k mým narozeninám a ještě že mi je dal v pátek hned jak je dovezl a ne až v neděli kdy jsem měla narozeniny, protože už v soboru ráno jich byla půlka povadlá, takže už nikdy. Vzal to od ní hlavně z toho důvodu, že říkala, že budou čerstvé a dlouho vydrží.Tak to jsme viděli.
3. kvě 2007 ve 14:16  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 tak já dostala 23 růží předloni k narozkám a vydrželi dlooouho. Jennifer to muselo mrzet, viď? Hlavně teda asi přítele...
3. kvě 2007 ve 14:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 momentálně taky řeším dilema, už mám u květinářky zamluvené kytky, ale musela jsem jí říct přesně jak to chci, pač ostatní svatební kytky co dělala mi přišly nemoderní. Jinak je ale moc šikovná.
teď jsem objevila supr floristu, kterej váže krásný kytky a váže je podle typu člověka, umí to dobře odhadnout a má fakt fantazii. nevím, jestli to mám změnit. emoticon
3. kvě 2007 ve 14:32  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 .. asi za tou jednou skočím dneska ... donesu jí obrázek a uvidíme, jak se zatváří na poprvé emoticon kdyžtak zkusím tu druhou emoticon ono už taky záleží na přístupu.... tyhle jsou obě super... emoticon
3. kvě 2007 ve 14:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 dzabii: hodně štěstí, já du dnes za tím floristou, uvidím co a jak a pak se rozhodnu. Jen nevím, co říct té květinářce, docela jsem ji otravovala, tak už je mi to blbý.
3. kvě 2007 ve 14:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 radusaondro, to víš, že přítel byl pěkně naštvaný.
Ona fakt záleží na květinářce a přístupu, protože my co máme květinářství tak je super a hned naproti je další květinářství, ale tam než něco uvážou to je doba a nikdy to není podle toho co si člověk řekne.
Sama vím, že když jsem si nechala cenit kytky ještě někde jinde, tak cena byla teda 3 krát vyšší, ale hlavně mně vůbec nepochopila, říkala jsem, že sobě chci převislou kytku do oranžova s kalama a růžema, ale pro maminy kulatou, ale podle barvy šatů jakou budou mít, a tak dále i pro babičky, svědkyni........, a ona chtěla udělat všechny stejné jako moje jenom kulaté a podle toho kdo to je tak by změnila velikost, v žádném případě bych nechtěla nikdy stejnou kytku jako má moje maminka nebo babička, a už vůbec drůžičky, hlavně když jedné je asi 7 nebo 8 a druhé jsou dva. Takže tam už nikdy.¨
Hodně záleží na ochotě a přístupu a dovednosti květinářky.
3. kvě 2007 ve 14:41  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 jennifer, no to je zajímavý, mě to ta květinářka říkala taky. chtěla jsem pouze zmenšeniny, ale ona řekla, že musí být jiná barva kytek.
3. kvě 2007 ve 14:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 anien, já jsem právě nechtěla aby měli stejné kytky, ale pokud by jsi chtěla změnšeniny, tak by ti je měla udělat, protože je to tvoje svatba a měla by si mít všechno jak chceš ty. Jinak dřív se dávali stejné kytky jako měla nevěsta družičkám, ale dneska se na tom už tak netrvá.
Ono fakt záleží na tom co chceš, protože je to jenom a jenom tvůj den.
Já jsem to ladila do barev šatů jaké mají maminy, svědkyně, jenom babičky mají obě dvě stejné barvy, obě mají bílé, protože když jsem to byla domlouvat tak jsem ještě nevěděla jakoubarvu budou mít na sobě.
Jinak všechno máme laděné do oranžova, ale kytky pro maminy a spol. jsou podle šatů, aby spolu ladili, stejně to výzdobu sálu rušit nebude, protože na kytky bude odkládací stůl.
3. kvě 2007 v 15:03  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
fotoportrét
fotoportrét
anien
4
 tak jsem do toho spadla ani nevím jak emoticon původně jsem se chtěla jen mrknout a už mám i objednávku. chlapík fakt supr, hýřil nápadama i vtipem, cena ještě lepší než u květinářky a to tam vymýšlel i různé zajímavosti. jsem moc spokojená a už se těším na kytičku
3. kvě 2007 v 18:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 anien, to je fajn, že si sehnala ochotnýho a milýho člověka a ještě dovede poradit a za dobrou cenu.
3. kvě 2007 v 19:15  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahojky holky tak snad ten dnešní konec dne už budu mít poklidný. Po zásahu kosmetičky vypadám zase jako obludka, ale musím říct, že to není tak strašné jako napoprvé. Udělám si bylinky a sna se to rychle zahojí. Domluvila jsem si tady s mojí kamarádkou, že mě zkusí namalovat. Naní profík, ale strašně ráda maluje a tak jsem jí poprosila zda by mi pomohla vymyslet nějaký pěkný makeup. Jenže to musím počkat až se to zase pěkně zahojí. emoticon
Anien důležité je, že z něho máš dobrý pocit a jsi spokojená. Bude to super. Taky doufám, že naše kytí dopadnou dobře, protože s květinářstvím přímo zkušenosti nemám, ale spousty lidí mi ho doporučilo. a Tyky je pravda, že když jsem tam byla udělat objednávku tak byl neustále nacanej obchod lidma.
3. kvě 2007 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Taky jsem si holky koupila ty botky k šatům. Mám je v albu mrkněte. Myslím, že k šatům sedí perfektně. emoticon
3. kvě 2007 v 19:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
 Ahoj holky, tak se hlásím an příjmu. Kouzlo, držím palečky se zubařem,snad tě nebude moc trápit. Já mám ten obličej asi taky lepší, od té návštěvy od kosmetičky. Akné se mi sice ještě dělá, ale je to lepší, když mi řekla, kde dělám chybu.
Mě řekla květinářky, že stačí si je zamluvit cca 14 d ní dopředu, ale asi to taky obejdu a pozeptám se na cenu, ať nevyberem to nejdražší, ale nejvalitnější.
3. kvě 2007 v 19:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.