Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Tak to mi pak napiš jestli si mě pamatuje. :-) No nepřipravuju se fakt nijak. A doma nemám vůbec nic. Mám jen zamluvené šaty z prvního salonu abych nemusela obcházet víc a taky místo a termín. Nějakou výzdobu mám na fotkách, ale máme květinářství takže pohoda a vizáž v pohodě mám kosmetický salonek. Ještě ke všemu tam chodí jen samý mladý holčiny který se tak průbežně vdávají a fakt to mají promyšlený takže mám kontakty taky od nich. Jo a taky fotografku, je to dcera Jadrana Šetlíka, opět moje zákaznice, tedy spíš už kamarádka.. Takže tak.. :-)
Profilova fotka
aha tak to mas taky super.ty mas vlastni kosmetak??
Profilova fotka
Jo na Flóře.. Takovej malinkatej, útulnej a s moc prima zákaznicema.. :-) A co děláš ty?
Profilova fotka
ja jsem taky u policie ale u mestske a sedim v kanclu takze pohoda.vidis a nedelas tam nehty??tak to delame kousek od sebe ja delam na korunni.A kde jsis pujcovala saty?
Profilova fotka
Dělám nehty, přímo já dělám nehtíky :-) V andělském svatebním studiu, o tom se tu hodně psalo tak jsem šla tam.. A ty?
Profilova fotka
tak se vzbudil a pry si te pamatuje ale uz nevi jak vypadas pry chce fotku ;-)
Profilova fotka
ja je mam z della sposa to je kousek od flory.Fakt??ja jsem si je nechala udelat a nejsem s pani vubec spokojena udela mi to porad krive a gel je vzdycky spatne udelanej.musim si to opravovat sama.
Profilova fotka
Tak já prohledám PC jestli tu nějakou nemám, ale měla jsem blond vlasy,delší, rovný..
Profilova fotka
no krouti hlavou ale pry jestli ti nerikali Šakira.pry nejake tak rikali :-)
Profilova fotka
Jo to říkali mě... Nevím sice proč ale jo.. Už jsem dala foto do alba jsou z mobilu tak se nedivte.. Jo a pak mi napiš ať to můžu smazat.. :-)
Profilova fotka
Jestli chceš nehty napíšu ti do pošty číslo..
Profilova fotka
jojo uz koukal a vi o koho jde.a pozdravuje te a preje hodne stesticka
Článek se načítá
Profilova fotka
mas na netu sve stranky salonku?
Profilova fotka
No tak jsem se nespletla, že ho znám.. Z práce se stýkám už jenom s holkama co tam dělali ale jinak už jsem nikoho neviděla ani nepamatuju..
Profilova fotka
nespletla.uz jsem se lekla buhvi co z tebe nevyleze a odkud ho znas ;-) :-D
Profilova fotka
Nee, tak to neboj... To bych ti to nepsala... :-) :-)
Profilova fotka
jasny ;-) mas ty stranky na netu?
Profilova fotka
Stránky bohužel nemám.. :-(
Profilova fotka
skoda jsem se chtela podivat jak hzoucke to tam mas?za kolik delas doplneni??ze bych uz k te me nesla,je hrozna
Profilova fotka
Tak to se budeš muset podívat asi jen osobně.. :-) Dopl. i s bílou francií 490,- opravy zadarmo. A kam chodíš??
Profilova fotka
byla jsem v BBC na zelivarne
Profilova fotka
NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam jsem měla salonek 2 roky, teď už jsem rok a půl na floře. A ta krááááááva co tam dělá nehty, starší pani že? Už mě pěkně sere!!! Každý týden po ní předělávám nehty alespoň 2 holkám takže si dovedu představit jak to vypadá... Možná ti najdu fotky ze salonku..
Profilova fotka
znas??tak vis o cem mluvim.gel je nerovny mam tam vystupky a nehty vzdycky spiluje do kriva takze to doma piluju sama a minule mi ten gel popraskal a ona ze to opravi.ani to nezbrousila a dala na to stary novy a ono to je videt jak to bylo praskle a hlevne mi jsou videt moje nehty pod tim a pak mi rekla ze to je moje vina ze to prasklo a nechala si to zaplatit.a to jsem tam sla na opravu po 3 dnech.jo starsi pani krava
Profilova fotka
Moc dobře jí znám a hlavně její práci.. Když budeš chtít tak přijď, pošlu ti číslo do pošty, ale upozorňju předem na odpolední termíny tak měsíc dopředu.. :-(
Profilova fotka
jasne posli ja se ozvu.odpoledne??mesic do predu?,ty jo a ja vlastne muzu i dopo pred praci a od tebe to mam 5 minut do prace ne?
Profilova fotka
Tak to je v pohodě.. Mám fakt až moooooc zákaznic.. :-) Právě teď hledám zaměstnance tak se to snad zlepší..
Profilova fotka
segra je kosmeticka a bude hledat novou praci tam kde je je nespokojena :-D
Profilova fotka
dik za cislo vim kde je nakupni stredisko Flora kousek tam odtud delam ;-)
Profilova fotka
Fakt? Já chci do svatby otevřít ještě něco nového, ale teď kosmetičku už tam mám. Hledám někoho na nehty aby mi pomohl jinak se z toho picnu..
Profilova fotka
taky nikoho z nehtama nemam.mam jen segru kosmeticku :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?