Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
škoda... :-(
Profilova fotka
tak veru jdu se na chvili venovat Tomovi nez pro nej kluci dojedou a pujde do prace.tak zatim papa a diky jeste se dneska mozna ukazu
Profilova fotka
Ok.. pa pa a pozdravuj..
Profilova fotka
jste tu nekdo?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme doma oznámení a je úžasnýýýýýýýý!!!!!!!!!!! vypadá to líp než na počítaču a jsme z toho všichni nadšení, akorát jsme to nějak blbě spočítali a tak asi budem doobjednávat - snad to pude :-N
Profilova fotka
ahoj popellko, tak oznámení vypadá opravdu pěkně, i pozvánky ke stolu. :-) Doobjednat určitě půjde, ale vemte toho radši víc, ať neobjednáváš na 3x :-D . My jsme taky napočítali nějaký oznámení, ale budeme jich brát pro jistotu víc. :-p
Profilova fotka
Halo holky je tady někdo?????? ;-) :-o
Profilova fotka
No jo, my jsme si mysleli, že jich berem víc i tak, ale jaksi to nevyšlo. Ale to bylo to, že jsme to počítali jen tak hala-bala a nenapsali to pořádně na papír (spíš to byla na víc papírkách) na toho se zapomnělo a na toho se nevzpomnělo,....a pak to tak vypadá. Už jsem tam psala, že bysme si přiobjednali, dokud to mají v tisku, ale ještě nikdo neodepsal. Jo vážně toho radši objednám víc, jak se tak znám :-D
Profilova fotka
Popelko oznámení máte krásné a musím říct, že je o 200% hezčí než to co jste měli vybrané před tímhle. ;-) ;-) ;-) Já jsem včera s kámarádkou dělala internetové oznámení. Mám ho v albu. Když budete mít chuť tak se mrkněte a bubu ráda, když písnete co mu říkáte. Myslím, že na to že to nefotil profík a ani žádný grafik tak to nedopadlo nejhůř. Vlastně se mi to hodně libí. ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky! Kouzlo na tve oznamko jsem koukala vcera a musim roct ze je opravdu hezke a moc vam to tam slusi ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jak je při pondělku? Popelko, oznamko se mi taky líbí mnohem víc než po předcházející :-D . A teď jdu juknout na tvoje, kouzlo...
Profilova fotka
kouzlo je to opravdu moc povedené...máš ho od nás "schválené" :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Kouzlo, je to skvělé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já mám tenhle styl moooc ráda. Brala bych ho hned a nejen jako netové oznamko. Naše oznámení bude taky jednoduché, jen fotečka a krátký textík - nic víc. Jo, holky už mám domluvené kytí a výzdobu! Jsem zvědavá, jak to dopadne. Na stoly žádná klasika, jen skleněné mísy plné vody, trávy a plovoucích svíček a kytiček. Jako základní barvu jsme vymyslely lila, stříbrnou a bílou a budou tulipánky a kaly. (ty teda bez stříbné ;-) )
Profilova fotka
Jééééééé holky to mě moc potěšilo, takže ho můžu postat do oběhu :-D :-D :-D Jo niky co ten byteček???? ;-)
Profilova fotka
Určitě ho pošli všem. Je luxusní :-) No, Niky, pochlub se!
Profilova fotka
Holky zatim nic vcera to meli dat na net abychom si vybrali jaky velikostne a patro,ale zatim nic!Ale byli jsme se tam podivat je to takova vesnicka ale super vse je po ruce a do centra prahy to mam busem 20 minut a hlavne se to tam zacina vsechno okolo rekonstruovat tak to bude hezke uz jen dle planu co maj na netu je to hezke,teda bude,tak doufam ze dneska to tam daji
Profilova fotka
Holky díky za pochvalu, to byl asi osud, že zrovna to, co jsme měli vybraný už netiskly. Jako úplně první bylo to co máme teď, ale pak jsme se byli podívat v tiskárně Glorii a tam vybrali to žluté a jelikož nám druhý den volali, že to už nejde, tak jsme se vrátili k tomu původnímu a su moc ráda,že se vám líbí a dokonce víc než to rozkládací :-) kouzlo: máš taky moc pěkný oznámení ;-) a taky se mně líbí tvoje korunka. Jak to budeš mít učesaný? Drdol-korunka-závoj?
Profilova fotka
Tak zase budu držet palečky, aby to klaplo. Jinak já mám dnes zase hladovku tak doufám, že to zvládnu. Axi to bude určitě krásný, protože ty barvičky jsou bomba. My budem mít smetenovou a světle lososovou tak snad to taky dopadne dobře a jo ty mísy s plouvoucíma svíčkama budem mít taky. Je to krásný. :-)
Profilova fotka
Popelko budu mít polorozpuštěné vlasy a bez závoje. Závoj ani drdol mi nesluší a necítím se v tom. První varianta je to co mám v albu, ale moje sestřenka (svědek,kadeřnice) má na mě vymyšleno ještě něco jiného, ale určitě je budu mít z větší části rozpuštěné a nejspíš nějaký tan příčes nebo mi je prodlouží, aby to bylo co nejdelší. V dubnu až pojedu do Čech tak to budem zkoušet tak pak napíšu jak to bude. Jé já se těšííííííííííííííííííííííííím ;-) :-)
Profilova fotka
kouzlo ten účes je moc pěknej. Tak doufám, že pak dáš do alba sestřenky "výtvor" nebo spíš "dílo" ať můžem odbivovat další. :-) Já asi budu mít drdol, ale závoj na 100% ne. Jinak hladovku ti vůbec nezávidím. Já teď dojedla jablečný zívin. Slintáš? :-D :-D
Profilova fotka
obdivovat, budeme obdivovat, jasný ne? :-D Překlep, no! :-D :-D
Profilova fotka
Jo tak ten jsem neměla ani nepamatuju a dala bych si :-D :-D :-D Jo uvidím jak to dopadne a pak určitě ukážu, aby jste mi to potvrdily či vyvratily ;-) :-D Jo a taky budem zkoušet líčení, tak na to jsem taky zvědavá. Jaký obličej mi na ksicht namalujou. :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kouzlo: to netové oznamko je moc hezké. A taky máte užasnýho psa. Vypadá, že je hodně inteligentní a trošku rošťák, ne?
Profilova fotka
Jo účes je bomba, ale já sháním ten bohatej a hustej závoj, takže..... :-D ale jinak se mně moc líbí a kdybych nechtěla závoj, tak bych chtěla taky něco na ten styl a nebo vyčesaný všechny vlasy do vrchu. Hladovku? Já držím dietku už skoro měsíc a nějak to nejde dolů a to u toho pravidelně cvičím a posiluju (takovou výdrž jsem ještě neměla)ach jo. Ať žije musli, bílý jogurty, tmavý pečivo a obědy bez příloh :-p Snad do června zhubnu aspoň ještě 5 kg - to bych vážně chtěla a jak se naštvu a nepůjde to, tak snad přestanu jest nebo co :-.
Profilova fotka
Hokly, o polední pauze jsem si zkoušela jedny popůlnoční šatičky... Seděly mi, jsou dlouhé, na zádech hodně hluboký sexy výstřih, ale jsou bílé s flitry... A já nevím, jestli jsou bílé ty pravé... Co vy na to? Jakou barvu popůlnočních šatiček, já totiž v těch velikých svatebních nevydržím trsat a pařit...
Profilova fotka
Já myslím, že bílý klidně můžou být, proč ne? Vždyť jseš nevěsta :-D hlavně, že ti sedí a cítíš se v nich a jsou pohodlný. A když ne bílý, tak by se mně líbily třeba sv. modrý nebo vínový ;-)
Profilova fotka
Ahojky leandre moc děkuji. Jsem ráda, že se to oznámení líbí. Pejsam je pěkně vyčuranej :-D. Má takovou svojí povahu, kterou člověk musí akceptovat :-) :-) :-) :-) Ale je náš miláček :-D Ještě jsem tě tady nezaregistrovala. Jsi tu poprvé nebo jsi tu dlouho nebyla? Popelko to jsme na tom stejně taky chci do června 5kg a nejde to. Cvičím, jím zdravě a pořád to hapruje 2kg dolů pak 1 kg nahoru a zase dolů, ale nic určitého a trvalého. Teď zkouším to hladovku 1 za týden tak uvidím. :-| Axi taky si myslím, že bílé jsou jako šaty na převlečení vhodné, staále bude vidět, kdo je tam důležitý :-D :-D ;-)
Profilova fotka
axi bílý jsou v pohodě...jen jestli je pak užiješ, pokud si je budeš kupovat. Já pořád přemýšlím, jestli se převlékat a když tak do čeho. Ale čím dál víc se nakláním k tomu převlíkání. popellko závoj seženeš, neboj. x-)
Profilova fotka
Díky, holky. Já pořád přemýšlím, abych je užila i pak na plesy a tak... A nevím, jestli půjdu plesat v bílé jako vdaná paní... Raduš, na začátku jsem nechtěla o převlékání ani slyšet, ale teď se mi to zdá jako nutnost. V těch obr šatech e asi nedá vydržet celý den, teda tancovat a blbnout a o tom já si svatbu tak nějak představuju. Ale když vidím cenu za půjčení, tak si říkám, že bych se neměla převlékat, že bych v nich měla i spát :-D :-D :-D
Profilova fotka
ja taky nevim, jestli se prevlekat nebo ne..ale svatbu mame az ve 14.00 tak si myslim, at si je uziju..jak pise axi za ty ceny :-D bych v nich mela alespon tyden po svatbe spat ;-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?