Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Popelko, koukni do mého alba, já mám jakoby křišťál... A nebo na Harman-art. Ta paní tam je zlatá, úžasná. Poslala jsem jí fotku šatů a ona mi na míru udělala šperky. Tak bych jí poslal korunku, ať třeba vymyslí něcok ní ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky já za 4 měsíce budu ještě relativně v klidu, protože budu mít ještě čas :-| Popelko tak zkus vyfotit tu korunku ať přesně víme jak vypadá a pak ti zkusíme nahodit nějakou inspiraci. Ta koruka co máš v albu píšeš, že je podobná, ale lepší je, když uvidme pravou a poradíme ;-) ;-)
Profilova fotka
http://www.harman-art.cz/index.php?ka... vzorek - W 6 - 882. Je to hodně jemňoučké :-)
Profilova fotka
A když už štras, tak já mám ráda něco jemného... 30437 L Perleťová souprava - na mia design :-) 7430-0176 S Štrasová souprava na mia design :-) Popelko, ale to jen to, co se líbí mně... Takže je nápady. Určitě si vyber něco, co se bude straaaaašně moc líbit tobě ;-) . Určitě najdeš něco, co ti úplně vyrazí dech a budeš spokojená :-) Kouzlo . Jak za 4 měsíce? Za tři a kousek :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
díky za názory :-) mně se na miadesign ještě líbila štrasová souprava S3S Štras za 442,-kč, ale asi to udělám tak, že doma vezmu korunku nasadím a k tomu vyzkouším 2 štrasovy soupravy, co mám doma, nějakej ten stříbrnej proplítanej řetízek,..... a když nic nevyberu, tak zkusím svatební veletrh a když ani tam, tak jedině projít bižu a nebo objednat něco na miadesignu nebo har.-art. - tam bych si klidně nechala ke korunce něco udělat, jenže mám problém (jako i některé holky tady) - vyfotit korunku a dat ju sem a to všechno tak, aby to miláček neviděl. Jinak už by tady samozřejmě byla, jenže to asi neprojde, i když se pokusím.
Profilova fotka
Jééééé no jo už z toho blbnu :-N :-N :-N ;-) :-) :-D Já s tímhle problém nemám, miláček tyto sránky ignoruje a i proto, že chce mít překvápko, takže sem můžu dát co chci. Ale popelko určitě něco seženeš udělej přesně to co jsi napsala. Vyzkoušej všechno co máš a uvidíš co se ti bude líbit. ;-) ;-)
Profilova fotka
OK holky, asi to takhle udělám a třeba vážně najdu něco co bude to pravé ořechové a když ně, tak už něco vymyslím ;-) tak pěkný víkend přeju a užijte si ho a taky si odpočiňte (já to určitě zase nestihnu) :-D :-D :-D :-D
Ahoj holky,dekuju za rady, nechceme to zadani o ruku udelat formalne, kytka pro mamu nas napadla, dekju za tip na flasku pro tatu, to je vyyybornej napad, aspon se atmosfera trochu uvolni :-) :-) :-) :-D :-D . Chystame se na to v nedeli,pozvala jsem rodice na obed, takze mi holky drzte palce. Poreferuju jak TO dopadlo....
Profilova fotka
Ahojky holky tak co je tu noveho?konecne mam cas se tu za vama stavit na dele.nedocitala jsem vas.mam nejakou chripajznu tak me nebavi to docitat :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ze mě je do čtrvtka slamněná vdova. Před chvíli jsem přítele odvezla na autobus a už teď je mi smutno.
Profilova fotka
Ahojky veru,Kam pak jel???ja jsem dneska sama ;-)
Profilova fotka
Do Itošky na lyže. A ty máš skoromuže kde?
Článek se načítá
Profilova fotka
v praci a prijde az rano a pak se jedem podivat na bytecek.Na lyze???t jsi nejela?
Profilova fotka
Neljela, protože Míra už asi 10 let jezdí na lyže se strejdou a sestřenkou. Jsou celkem fajn, ale já si dovču představuju buď sami nebo s kamarádama. Jet lyžovat s lidma, s kterýma bydlíš a navíc je to jeho rodina, to se mi prostě moc nechce... A navíc máme pejsku a tu nechávat mámě na krku taky nemůžu. Stačí že nám jí bude hlídat v červnu jak budeme na svatebce.
Profilova fotka
tak to chapu taky bych nejela s rodicema jeho taky bych radeji byla doma
Profilova fotka
veru jdu hajat jsem mrtva tak pa a dobrou
Profilova fotka
Dobrou noc a ať je ti zítra líp. Papík.
Profilova fotka
Ahojky kdo pak jste tu?? :-)
Profilova fotka
Ahojky, já ti asi budu k ničemu když jsem tu viď? :-)
Profilova fotka
nene nebudes.Ahojky. koukam ze jsi tu skoro poprve co???nebo ne? ;-) :-)
Profilova fotka
To ne, ale moc se nazapojuju do diskuzí, chodím sem spíš pro inspiraci a rady kde co koupit a tak. Nemám moc času zařizovat svatbu tak mi veškeré info, kterým ušetřím čas moc pomůžou. A kde máte svatbu? Kouknu se ti do alba.. :-)
Profilova fotka
máme jí v Praze 5 na Zbraslavi a vy??Taky teď nemám moc času sem teď moc chodit tak aspoň teď mám chvíli čas
Profilova fotka
Jéé, nebudeš tomu věřit, ale já asi znám tvýho nastávajícího... My ji máme 30.6. v Záběhlicích v hotelu na Zámečku. Tam budeme mít všechno dohromady..
Profilova fotka
znas????a odkud??
Profilova fotka
Myslím že z práce, ale fakt si nejsem jistá. Dělal u policie?
Profilova fotka
jo dela :-o :-o
Profilova fotka
Tak to ho znám.. :-) Ale naposledy jsem ho viděla tak před 4roky. ;-) To je dobrý tedy.. Tak to moc gratuluju k svatbě..
Profilova fotka
tak dekuju a odkud se znate???z prahy 1??ty tam delas taky? ja taky jinak gratuluju ;-)
Profilova fotka
Z práce ve který jsem dělala když jsem se přistěhovala do Prahy. Dělala jsem v casinu asi rok na Václaváku a oni (všichni policajti) tam chodili na pití, měli tam všechno zadarmo od toho našeho debilního majitele :-) Tak od tud, ale on už si mě asi nepamatuje..
Profilova fotka
aha jo to vim ze tam chodili.Treba si te bude pamatovat az se vzbudi se zeptam ;-) Takze do toho letos prastite??A jak se pripravujes? my uz mame vsechno akorat prstynky jsi jdem vyzvednout az v dubnu ale jinak uz je vse doma

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?