Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 tak nějak to,co je v tom albu...jinak máme taky objednané oznámení od Japosu,zamluvenou restauraci,fotografa, kameramana...a jak jsi na tom ty?
28. únor 2007 v 19:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 My máme místo obřadu, restauraci, místo na raut, fotografa, oznámení , nějaké ty serepetičky na výzdobu, já šaty, ženich oblek a ještě musíme v dubnu zařídit papírování ohledně obřadu, objednat prstýnky, kameramana a na to zaplatit zálohy. Nežijeme v Čechách a proto to musíme udělat až v dubnu. Ještě toho spousty musím koupit. Jídlo a pití zařizují rodiče. Jooooo je toho ještě dost. emoticon
28. únor 2007 v 19:16  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
    Kostel sv. Martina ve Zbýšově, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
 Ahoj eviczko, vítej. Taky mám svatbu 16.6. a tak doufám, že bude krásně svítit sluníčko a všechno se povede a co svatební cesta, už víte kam pojedete nebo poletíte a kolik ti je let, jestli se smím zeptat emoticon
Holky, tak abych pravdu řekla šaty jsou snad jediná věc, nad kterou si nelámu hlavu. taky jsem jich měla na netu vyhlídnutých a líbilo se mně jich moc, ale já jsem si prostě pro sebe vybrala ty nejkrásnější a tak už šatky neprojíždím a nehledám nic jinýho. A když náhodou na nějaký narazím, tak stejně se mně pořád nejvíc líbí ty, co jsem si vybrala, tak na to už nemyslím a už to nijak neřeším.
1. bře 2007 v 06:21  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 niikkyy: jak to, že se k nám nedostáváš? Nemáš asi moc přístup na net, že? ale taky tě zdravím emoticon
1. bře 2007 v 06:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
 Ahojky. No tak já jsem chtěla jednoduchý ale něčím zajímavý šaty. Když jsem šla jen tak kouknout do jednoho salonu, "ty moje" mě hned bouchli do očí a i když jsem jich tam zkusila hodně, vždy jsem se otočila na ty svý...no a mám je doma. Po nějaký době mě začal trochu hlodat červíček, asi to my ženský máme v krvi. Ale asi to bylo tím, že jsem je dlouho neviděla a naopak viděla spooousty jiných, tady v albech. Tak jsem si ty svoje doma zase zkusila a je klid. Vím že to pro mě jsou ty nejkrásnější. emoticon

Jo a včera nám přišel talíř pro novomanžele, ještě musím sehnat ty popisovače, aby nám ho na svatbě mohl každý podepsat.
A taky včera přišly vývazky. Vypadají nádherně. Rozhodli jsme se, že k tomu ty myrty budeme dávat. Vypadali by skvěle i bez myrt, ale s myrtama to nebude mít chybu.

Teda jak já se těším. emoticon
1. bře 2007 v 07:42  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
alja
Registrovala se 4. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 9. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
alja
Registrovala se 4. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 9. června 2007
    Region Ústí nad Labem
 Můj dnešní sen byl snad ještě horší, než ten s těmi bavlněnými šaty emoticon
Brali jsme se v kostele (i když věřící nejsme) na přání dědy a babičky - nesmysl hroznej. Utíkala jsem pak z kostela, co mi nohy stačili a najednou byl večer a místo toho, aby jsme oslavolali s našimi kamarády, tak jsme chodili po městě (já v jákýchsi svatebních šatech - ale ne těch mých! emoticon ) a vím, že jsem strašně brečela, jako želva, že jsem to takhle nechtěla. emoticon Žádný kamarád s námi nebyl a to mě hrozně mrzelo. Ráno jsem to říkala svému skoro mužíčkovi, tak se otočil a řekl, to bude fajn, neboj. Tak se teda nebojím. emoticon
1. bře 2007 v 09:24  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Ahoj holky, to jsou teda sny a nervíky! Pár lidí si myslí, že jsem se úplně zbláznila a tento stav se s blížící se svatbou prohlubuje emoticon. Asi se nevdávaly, neženili nebo co emoticon
1. bře 2007 v 09:40  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Eviczko, tak jsem hodila do albíčka pár fotek z příprav, ale moc jich není. Musí být nějaké překvápko a kdo ví, kdo se kouká...

JO, včera jsme dostali od babičky 10.000,- na prstýnky! Je zlatá a budou zlaté emoticon, teda z bílého zlata emoticon
1. bře 2007 v 09:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 Tak mě se sice moc svatební sny nezdají, to spíš mýmu Ondrovi (ale ne takový noční můry emoticon ).
Ale včera si mi jeden zdál. Nemělo to moc hlavu ani patu, jen vím, že nikdo neměl zájem, moc mě to mrzelo a nechtěla jsem si brát ani šaty, nakonec jsem si je vzala a najednou jsme byli na nějakým hřišti (asi už po obřadě) a místo aby se slavilo, tak si nás nikdo nevšímal a hosté hráli nějaký trapný hry, ale vůbec ne svatební, prostě běhali po hřišti jako pošuci. emoticon Hrozně jsem pak litovala že jsme to neudělali někde u moře sami. emoticon
Je totiž pravda, že jsme si s Ondrou říkali, že být to naše druhá svatba, tak se vezmem někde u moře, domluvili bychom se s našima svědkama a vyrazili bychom na dovču a přitom se vzali. Ale jelikož je to naše první svatba, tak to chceme se vším všudy, se všema které máme rádi.
No a jediný opravdový v tom snu byli moje šaty, prostě jsem si vzala ty, které opravdu mám.

TAK JSEM ZVĚDAVÁ emoticon emoticon
1. bře 2007 v 09:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 axi tak to je babička opravdu zlatá. A vejdete se do 10.000,- nebo si něco přidáte? Už máte vybrané nebo aspoň představu? Kromě toho že budou z bílého zlata... emoticon
1. bře 2007 v 09:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 No tak s těma snama je dost o nervy, ale snad to nakonec vážně všechno dobře dopadne a ještě líp, než bysme čekali emoticon
radus: jo s tou svatbou to máme taky tak, kdyby to byla naše druhá, tak to bude taky někde jen ve 4 a pak pořádná dovolená (prostě za ty peníze, který teď vrazíme a hlavně rodiče vrazí do svatby, tak by to byla nějaká pořádná krásná dovolená), ale jelikož je to poprvé, tak to taky chceme se vším všudy a já chcu být ta obletovaná nevěsta, kterou si budou všichni prohlížet a říkat si, že su jako princezna emoticon
Nám prstýnky vyjdou tak kolem 7 000,-Kč oba i s vyrytím emoticon
1. bře 2007 v 10:34  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahoj holky mě dnes opravdu začal den super emoticon Přišel opravář na myčku a hle 223euro ani nemrknem emoticon emoticon emoticonCož mě tedy vytočilo mnimálně na týden dopředu. Nejvíc mě se..... že to vůbec není naše vybavení a musíme to platit my. Ještě se zkusíme zeptat na klubu jestli to nezatáhnou, ale jak je znám tak to budem muse zaplatit my.
Jinak jsem včera dělala zasedací pořádek tak to byla taky paráda 2 hodinky jsem vymyšlela, přehazovala, atd, ale už je to hotovo emoticon
Axi to je super, že ti babička dala penízky na prstýnky. emoticon
Mě se teď asi bude zdát spíš o té myčce než o svatbě emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. bře 2007 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 NO, už jsem to tady psala emoticon... Budeme mít prstýnky od zlatníka Brosche z Brna (aspoň doufám, že to dopadne), už je to předjednané. Mám vybrané favority... A on nás přesvědčuje, že bílé zlato je strašně měkké, takže jádro bude z oceli a na ní velikáááá vrstva bílého zlata. Tak uvidíme, příští týden si domluvíme schůzku. Jupíííí
1. bře 2007 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 holky nevíte kde bych mohla sehnat nějaký vlásenky se štrasem? nebo s kamínkama?
1. bře 2007 v 11:33  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 popelko zkus www.miadesign.cz emoticon
1. bře 2007 ve 13:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 tam už jsem se dívala, ale mají akorát pérka se štrasem a to nevím, jak by se do drdolu zapíchly a jak by tam držely emoticon chtělo by to ty vlásenky emoticon
1. bře 2007 ve 13:15  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 A na Harman-art? emoticon
1. bře 2007 ve 13:20  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 jéééé kouzlo - děkuju moc, na harman - art jsem mrkla a už jich tam mám pár vyhlídnutých, akorát nevím, jak se to tam objednává, ale snad na to nějak přijdu (já jsem to jen tak prolítla) emoticon
taky jsem našla něco na juwel - ale tam zase byly štrasový kytičky.
1. bře 2007 ve 13:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
 Ahoj holky,potřebovala bych radu,nevíte,kde bych na internetu sehnala "vyřezávačky" na ssrdíčka...koukala jsem,že některá děvčata je mají vesvých albech...potřebovala bych to pro výrobu jmenovekemoticon
1. bře 2007 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
 Axi:už jsem koukala na tvé album...máš pravdu,že má být nějaké to překvápko...o mých šatech vědí skoro všichni,tedy až na mého budoucího mažílka Pepčuemoticonpřed tím to tajím a na tyto stránky on naštěstí nechodíemoticon
1. bře 2007 ve 13:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 jé axi vždyť já vím, už jsem to četla, ale vždy všechno hned zapomenu. Nevím jak moc je bílé zlato měkké, ale má ho spousta lidí, a snad si nestěžují. Tak aspoň tím středem z oceli něco ušetříte. Mě by se líbilo 18ti karátový zlato, ale to je moc měkký, tak jsme se "spokojili" emoticon se 14ti karátovým. Nemusíme mít všechno ne? emoticon

Popellko zkus oběhat nějaký krámky, určitě jich v Brně (a okolí) bude spousta.
Ve svatebních salonech by toho mohli mít spousty, nebo na tom veletrhu, myslím, že se na něj chystáš kvůli závoji. Jestli se nepletu. emoticon
Já jsem zvyklá všechno hledat na netu, protože nemám čas lítat po krámech kvůli všemu, ale tuhle mi Ondra koupil soupravičku, kterou měli hned naproti mojí práci... emoticon ...já jen čekám kdy z toho netu všichni zblbnem. emoticon emoticon Ale přitom na druhou stranu z netu nic neobjednávám. Jen poslední dobou pár věciček na svatbu. Nemám k tomu ještě takovou důvěru. emoticon
1. bře 2007 ve 13:56  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 15. června 2007
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
Registrovala se 8. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 554 příspěvků a 1 album. Má 55 přátel. Region Praha - západ.
    Praha, Region Praha
 ahojky holky!tak jsem konecne zase tady

Popellko nejak nedostavam! v praci me to odrizli a doma to moc nestiham mame behani ohledne bytecku.

asi nam to vyjde ale nakonec jiny nez jsme chteli a jeste hezci vetsi a levny tak mi drzte palce v nedeli totiz musim hlidat jejich stranky a hned ho zamluvit,uz to mame sice tak na 60 procent zamluvene ale nikdy nevis musi se udelat objednavka pres net!
1. bře 2007 v 16:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
barbuska07
Registrovala se 22. února 2007 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
barbuska07
Registrovala se 22. února 2007 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Rokycany
 Ahoj holky, ja se pridavam mezi cervnove nevesty roku 2007. Brat se budeme 2.6. na zamku v Mirosove. Pripravy zatim trochu sulime, mame jen termin na matrice a od vcerejska zamluvenou restauraci. pristi tyden vyrazim lov satu!!!! Doufam ze neni prilis pozde. Mate nekdo zkusenost jak ma zenich zadat o ruku u partnercinzch rodicu? nas to ceka ted o vikendu a moc nevime,jak na to (abz to me rodice,zvlast otce,nepolozilo uplne na lopatky emoticon )
1. bře 2007 v 16:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Ahojky Niky držíme palečkyyyyyyyyyyyyyy ať to klapne a pak napiš emoticon
popelko jsem ráde, že jsem ti pomohla a taky se přikláním k raduš. Zkus třeba ty obchůdky s bižu. Já teď nevím jak se jmenujou, ale jsou většinou v nákupních centrech, je tam toho taková spousta, že člověk neví kde má začít hrabata a hledat. emoticon emoticon emoticon
Barbusko vítám tě u červňaček emoticon emoticon emoticon emoticon Nevím jak moc jsou vaši na formality, ale u nás to proběhlo s kytkou pro maminku a pro tatínka basičku Plzeňské dvanáctky. Vínko a jiný tvrdý alkohol u nás moc nefrčí. emoticon Podotýkám, že místo toho, aby rodiče váhali se spíš ptali jestli si to pořádně rozmyslel. emoticon emoticon Pak jsme si všichni sedli dali si to pivečko a dobrou véču. emoticon emoticon Bylo to super nic křečovitého a byla pohodička a sranda emoticon emoticon emoticon
Tak držím palce ať to tatík přežije emoticon emoticon emoticon emoticon
1. bře 2007 v 18:26  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ppavlik
Registrovala se 8. února 2007 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků. Region Praha.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
ppavlik
Registrovala se 8. února 2007 na beremese.cz. Přidala 156 příspěvků. Region Praha.
    Region Olomouc
 Ahoj holky, přidávám se do červnového klubu - ja se budu vdavat taky 2.6. a to na Svatém Kopečku u Olomouce emoticon
U nás proběhlo žádání o roku v restauraci - přítel zorganizoval oběd, nakoupil květiny pro maminku i pro mě (aby naši věděli, že mě dávají do dobrých rukou - ale to oni už stejně ví emoticon a všichni jsme si to užili.
Myslím, že z takové informace mají rodiče většinou radost, takže není třeba se obávat nějaké nečeká reakce.. ale je pravda, že každá známe své rodiče nejlíp..
1. bře 2007 v 18:31  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ppavlik
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
ppavlik
    Region Olomouc
 Jo a Barbusko, ja jsem byla saty vybirat teprve tento vikend a nestalo se mi, ze by byly nektere zamluvene, takze urcite nejdes nijak pozde.
1. bře 2007 v 18:36  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
niikkyy (32 r.)
    Praha, Region Praha
 Kouzlo ahojky a moc ti dekuju pondeli vsechno rozhodne a budu i rano doma na netu tak vam hned pisnu jsem nervni jak to dopadne emoticon
1. bře 2007 ve 20:05  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 Ahoj holky,

niikkyy: taky přeju hodně štěstíčka i při zařizování, nás to bude čekat za chvilku emoticon
jo zkusím se mrknout v bižu, ale zase jsem včera moc přemýšlela a přišla na to, že ta korunka není vyloženě třpytivě štrasová, spíš taková stříbrná s malýma kamínkama, tak nevím, jestli k tomu dám vůbec štras, jestli si radši nekoupím nějaký stříbrný řetízek a naušničky k tomu emoticon
A vítám nové červnové nevěstinky emoticon
2. bře 2007 v 07:30  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Ahojky holky... Za tři měsíce ode dneška to propukne emoticon !

Popellko, já osobně bych do štrasu nešla, zvlášť pokud máš hodně jemné šatičky
emoticon , ale je to jen otázka vkusu... Určitě si vybereš ty úplně nejlíp emoticon

Naše žádání o ruku bylo legrační, já naše předběžně připravala, že se něco takového může stát, oni sami s tím už dřív počítali. Ale když nastal den "D", tak byl taťka špinavý od hlíny ve skleníku a mamka od mouky, neb dělala buchty. A na sobě meli domácí oblečení a do toho se vřítil budoucí ženich v obleku, s kravatou a velikánskou kyticí - trochu trapas. O to větší byla legranda pak emoticon emoticon
2. bře 2007 v 09:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 axi: šatičky mám takový jednoduchý, ale přitom krásný emoticon a co myslíš kromě štrasu? Nebo co radíš? Stříbro nebo jeno něco jemňoučkýho na silonu? Ach jo, já vůbec nevím. Stříbro mně zas připadne takový všední. Hlavně ne perličky, protože to bych musela mít perličkovou korunku a tu nemám.
Jo ode dneška za tři měsíce budu ještě před, ale už tak budu vystresovaná, jestli je všechno jak má být a jak to všechno dopadne,....
holky to tak strašně rychle utíká, vždyť před chvilou byl leden a najednou březen emoticon
2. bře 2007 v 09:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.