Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
jj, vim vim. myslel jsem na to kdyz jsem ten prispevek psal. ale nevedel jsem, jak se tomu vyhnout. napsat 'klasicke' nevesty? mno, tak jsem to radsi nechal v obecne rovine. btw - zajimalo by me, jak to vlastne maji? jsou to 2 snoubenky a budou tudiz 2 nevesty, nebo jedna z nich se oznacuje jako zenich? (samozrejme obracene na chlapy ... jak to je tam?)
To Zappa: nee, obe dve jsou nevesty :-) u chlapu nevim, nikoho se mi zatim nepodarilo poznat :-(
Ahoj holky, :-) tak se musím pochlubit, včera jsem si koupila botičky :-) To abych si snad založila album, aby jste je mohly zhodnotit. Zappa totiž o nich prohlásil, že jsou zvláštní a spíše babský a mně zase přijdou velmi netradiční pro mladý ;-) Tak až album bude, dám vědět. A příští víkend se jdu podívat na šaty, tak jsem zvědavá, protože vůbec nemám žádnou představu.
hrosice: Bezva, sem s nimi. ;-)
Ahoj holky, koukam, ze uz vsechny vesele zarizujete a kupujete....zacinam byt nervozni...ze porad jeste nicmoc nedelam....
Profilova fotka
Ty botky mi vazne prijdou netradicni pro mlade. A navic - hrosice zatim zadne botky v takovem stylu nema, tak jsem byl vazne prekvapen ... a rekl svuj nazor.
Profilova fotka
Ahojky děcka, tak se nám ta debata rozjíždí :-) Sary- důležité je mít zarezervované datum hostiny v restauraci a v kostele (tedy jestli to tam máte). Nic jiného zatím dělat nemusíš. Pořád si říkám kolik je ještě času...už aby to bylo
Profilova fotka
jo a s_ary ... nejsou tu jen holky :-)
zappo, promin..... zappa nebo hrosicee: jak vypadaji ty boty? jakou maji barvu...maji kulatou spicku? petral: pred chvili jsme mluvila s clovekem kvuli restauraci....chechtal se, kdyz jsem mu rekla termin 15.6.2007, ale byl fajn a castecne jsme se domluvili...tak uvidime....snad to klapne, termin svatby uz mame napevno zamluveny....tak muzu byt zatim v klidu 8-)
s_ary: jsou bílé s plnou špičkou a volnou patou, ale ta špička není celá plná, ale ze zvláštne propletených pásků, ale prsty vidět nejsou...dnes je nafotím a o víkendu udělám albu :-) Jinak já moc nezařizuju, máme předběžně zamluvený termín na radnici, restauraci zatím velmi laxně sháníme a na šaty se jdu podívat, abych si vůbec udělala nějakou představu. Botky jsem koupila na doporučení mamky, která je viděla a poslala mne, ať je jdu omrknout :-) Kožené za 700 Kč tam přece nenechám :-D Já hlavně nechtěla nějaké svatební, ale bílé, které pak budu moct normálně nosit. A také mám dost problémy s nohama, takže si musím botky "pořádně" rozšlápnout. Ale stejně si myslím, že pořídím ještě nějaké na přezutí. Takže se vůbec neděs, že nic nezařizuješ. U mne je to spíš náhoda, když něco pěkného vidím, než cílené nakupování. ;-)
....hmm, na ty botky jsem zvedava....taky jsem si botky malem koupila kdyz mely slevy ve vagabondu...a meli tam takovy hezky zlaty :-D ale pak jsem si rekla, ze moc plasim.....protoze zlaty se nakonec nemusi hodit k satum....ktery zatim vubec nevim jaky budu mit ...
jj, není to jednoduchý...nemůžeš mít boty dopředu, když nevíš , jaké budeš mít šaty, ale zase by bylo vhodné zkoušet šaty i s botama, kvůli délce...a pak si z toho vyber :-) tak já vím, že smetanovou, ani champagne mít nebudu, protože mi nesluší. Původně jsem sice uvažovala o barevných štech, ale zjistila jsem, že rodině na bílých docela záleží a mne se také líbí, tak proč jim neudělat radost :-) Stejně 99% příprav se odvíjí od šatů nevěsty, takže dokud je nemáš, tak je nesmysl vše připravovat...
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja se taky pripojim. Sice cerven je jeste predbezny, protoze nemame zajisteno nic...ale chceme:) Taky jeste nic nemame pripraveno a teprv az v listopadu prijedeme na vikend do Prahy, abychom obehali hodne mist. Ja se vzdycky vydesim, kdyz nekdo ma uz vsechno predpripravene 18 mesicu predem...ale pak vidim, ze jsou na tom nekteri podobne jako ja:)
ahoj evo_londyn, vítám Tě. Tak to se také vyděsím :-) Už jsou tady i diskuse na rok 2008 a 2009 :-D , takovéhle přípravy by mne asi za chvíli totálně odrovnaly. U nás ty přípravy zatím probíhají jen v mezích nápadů, představ a zjišťování reality, že vše stojí peníze :-)
Profilova fotka
Já se tedy budu vdávat až v roce 2008, ale tuhle (pro mě bohužel druhou svatbu) si chci užít, tak sbírám nápady, inspirace a tak. A za rok touhle dobou na tom budu úúúúplně stejně jako Vy :-D Hrosicee - na ty boty jsem tedy taky zvědavá ;-)
Profilova fotka
holky a zappo, my zařizujeme ve vlnách. Dlouho a nic a potom něco uděláme. Jdu se zeptat do salonů kdy si myslí, že je vhodný čas na zkoušení šatů a taky kdy budou mít nové kolekce. Baví mě to nejraději bych už vše chtěla mít...A jen dolaďovat
Profilova fotka
Ahoj Petral. Já už jsem se v salonech ptát byla. Říkali, že tak v prosinci, max. začátkem ledna je to nejideálnější, protože červen je celkem hodně žádaný měsíc na svatby, tak aby byly ty šaty, které chci. Jinek třeba v Evanii v Brně na Orlí budou mít novou kolekci v říjnu a listopadu. Většinou jim ty kolekce chodí koncem, nebo začátkem roku.
To Eva-Londyn: Ahoj Evo, tak to nejsme sami, kteri zarizuji svatbu z Anglie. My jsme si vybrali saty a zamluvili kosetel v zari, kdyz jsme byli v CR. Taky mame ale jeste spoustu zarizovani, nebyt moji zlate mamky tak by to blo mnohem tezsi :-) Doufame, ze vse zaridime v unoru, kdy zase letime do CR. Preju vam, abyste si pripravy krasne uzili ;-)
Profilova fotka
Ja jsem vcera volala na matriku Prahy 1 a rekli mi ze terminy budou vypisovat v listopadu, ale telefonni linka "pod kanalem" byla strasna, tak jsem rozumnela jen asi kazde treti slovo, tak doufam, ze jsem to pochopila spravne. Nemate nekdo zkusenost? Na saty teda prosinec...zkousel jste to nekdo v Praze?
Profilova fotka
Eva_londyn: co se matriky prahy 1 tyka tak mas pravdu - terminy budou mit az v listopadu a asi spis v druhe pulce. mluvil jsem s nima v zari a tohle mi na rovinu rekli. hele, holky co jste ted v londyne a brat se budete v praze ... procpak se neberete v londyne?
Profilova fotka
zappa: duvody jsou dva a velmi proste. 1. pochazim z Cech (no tedy narozena na slovensku ale to se uz skoro nepocita :-) ) a tak bych chtela mit svatbu v rodne zemi, a Praha je krasna. 2. Zaplatit za svatbu 15-20,000 liber mi prijde nehorazne a i kdyz s tim bude trochu vice prace odsud a par letenek navic porad to vyjde mnohem levneji! Diky za tip na matriku...doufam, ze termin bude mozne nakonec zamluvit telefonicky
Profilova fotka
eva_londyn: a ty si beres cecha nebo anglicana? jeste k te matrice ... my se nakonec budeme brat na novomestske radnici na praze 2 a na matrice nam to pres telefon zamluvili s tim, ze se do unora mame zastavit s rodnymi listy.
Profilova fotka
Anglicaka;) My bychom chteli asi Prahu 1 (libi se nam Palacove zahrady...ale jedeme se na ne teprve podivat v pulce listopadu), a pani vcera rikala, ze mam zavolat v listopadu. Ale jak jsem psala, strasne spatne jsem ji slysela, tak to zkusim asi jeste jednou.
ahoj, tak mám slibované album s botičkama, takže prosím o reakce. Ty nepříjemné :-D mi pište jen do IP, Zappa o nich vědět nemusí... ;-)
Profilova fotka
Hrosice Tak tyhle boticky jsem si koupila v srpnu :-) a byla jsem z nich nadsena... Na svou svatbu si je asi brat nebudu, potrebuju nejake nizoucke, abych byla aspon trochu drobecek vedle zenicha, coz normalne nehrozi... Ale mela jsem je na svatbe kamosky a sklidily uspech :-D . Jen bacha, desne me tlacily, musela jsem je sundat... Tak doporucuju poradne proslapnout |-|
Hrosicee, ty boticky jsou super...trochu uletny....ale moc krasny....takovy bych taky brala x-)
Profilova fotka
hrošice, jsou moc pěkné, opravdu se ti povedly...ze zappy si nic nedělej
Profilova fotka
Hrosice, me se boty taky líbí, akorát mě překvapuje, že Sari říká, že jí tlačily, u těchto jsem si právě říkala, super, mají kulatou špičku, to nebudou tlačit a mají podpatek, ten vypadá dobře u svatebnách bot. Ale možná že u tebe budou v pohodě a je ani nebudeš moc potřebovat prošlápnout.
Ahoj holky, tak se přidávám k červnovým nevěstám :-) . Jsem ráda, že v tom nebudu sama. Termín už vím docela dlouho, ale čím víc se blíží nějaké to zařizování, nějak mě to děsí.......myslíte, že je to normální ? :-D
hrosice: Botičky jsou nádherné, měla jsem přesně takovou představu, jen nižší!!! :-) Nakonec budu mít půjčené champagne od kamarádky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?