Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
TAk to je super, gratuluji. Musím přiznat, že Ti trochu závidím, taky už bych ráda byla ve svým, ale ještě musím chvíli počkat. Aspoň o to čekání bude radost znásobená :-D
Profilova fotka
Nazdarek, holky (a kluci, jestli to tu nektery dalsi tajne sleduje). Tak prinasim tu slibovanou novinku ... moje hrosice se na me mozna nube trochu zlobit, ze to zase nekomu 'vyprdelkuju' ale uz jsem Vam to slibil ... Takze ta nase novinka je prosta - uz jsme na matrice zapsany a objednany na 21.6.2007 ... huraaa
Profilova fotka
Jééé, děcka, tak to vám gratuluju. To je super. Sama se hrozně těším, až to tadum budeme mít potvrzený z matriky. V Brně je to ale na dlouhý lokty, takže my to budeme mít potvrzený až začátkem února :-( A to se budu modlit, aby ten termín který chceme byl volný... Hrosicee, dovolmi, abych se tak trošku přimluvila za Zappu. Chápu, že je šťstnej a potřebuje se s tou novinou podělit i s ostatníma, tak se na něj nezlob, že to zase někomu "vyprdelkoval". Buď ráda, že máš takovýho chlapa, jakýho máš, protože znám spoustu těch, kteří se do příprav svatby nezapojili vůbec ničim. A jak pozoruju reakce Zappi, tak si myslím, že by mu vůbec nevadilo, kdyby svatba byla už zítra ;o). Je to samozřejmě nadnesený, ale připadá mi tak. Taky si myslím, že je šťastnej že Tě má a a že budeš jeho manželka... Prostě z těch reakcí z něj cítím to, že Tě má moooooc rááád a hrozně moc mu na Tobě záleží. Tak se na něj nezlob... ;-) Pá a děkuji za gratulace k bytečku. jana
Ahoj holky, já k tomu zamlouvání přidám jeden postřeh. Nevím, jestli už jste to absolvovaly, ale na matrice vám dají vyplnit dotazník. Tak v pohodě vyplňuji a najednou tam byla věta: snoubenci se dohodli, že budou používat příjmení... a najednou jsem to tam nemohla napsat. Se Zappou jsme se o tom bavili a domluvili se, že si nechám jeho jméno, byla jsem s tím smířená a najednou jsem to nedokázala napsat. Mne to tak vyšokovalo, že to vidím na tom papíře a mám podepsat, že od června budu někdo jíný. NAkonec jsem to napsala a podepsala, ale musím přiznat, že ještě teď se z toho vzpamatovávám a začínám si zvykat na budoucnost. ;-)
Jani, díky za ta krásná slova. To já se nezlobím, že to každému vykládá, jen jsme byli domluveni, že doma oznámíme potvrzení termínu, až to opravdu zamluvíme a Zappa to nevydržel a řekl to dřív. To já vím, že se tím rád "chlubí" :-) takže jsem mu také nechala tu možnost to tady napsat, i když jsem tu dnes byla dříve ;-) Je pravda, že u nás jsou některé věci "prohozené", takže svatební nadšenec je Zappa a já spíš ta šedá eminece v pozadí, která se vyjadřuje až k tomu konečnému výběru. Důležité ale je, že nám to oběma vyhovuje. :-D
Profilova fotka
jana06: dekuji JJ, je to tak, jak pise hrosice. nektere veci jsme si prohodili automaticky a vyhovuje nam to :-)
Profilova fotka
Jééé děcka, mě neděkujte, já se jen tak trošku pokusila slovy vystihnout to, co z vás obou cítím. Moc vám fandím a držím pěstičky.
Profilova fotka
Zappo a hrošice, je bezva Vás pozorovat, nejen jak se špičkujete přes net, ale to, že Vám to spolu tak krásně sedí a že si notujete. Jste jistě pro všechny obrovská inspirace. Gratuluji moc k termínu a nedivím se, že měl zappo chuť to vykřičet do světa. Myslím, že to prožíváme všichni, všem říct--ANO JE TO TADY A RADUJTE SE VŠICHNI S NÁMI. Budu držet palce , aby Vám vyšlo u rodičů podle představ. Jani gratuluji k bytečku, moc Vám závidím. Taky bych chtěla prožít Vánoce v novém. Kdyby se ti podařilo, tak pro inspiračku hoď nějaké obrázky do alba. Rádi si to u Vás prohlédneme. Víte, jak nás tak pozoruji, tak se asi shodneme na tom, že už by měl být červen ;-) To čekání...
Profilova fotka
U rodicu je to vpohode ... oznamili jsme jim to na zacatku cervernce a na konci cervence byla 'zasnubni' seslost, kde se seznamili. No a od te doby spolu obe maminky a k tomu 2 tety (z kazde strany 1) a hrosice byli samovolne posedet ... takze se to vyvyji skvele. I oficialni zadost o ruku uz mame za sebou :-)
Profilova fotka
Děkuji patral... Už se těším, až budeme zařivat, kupovat, dolaďovat. Bude to naše první společné dílo. Úžasné je, že se v mnohém shodneme a když ne, tak se ten druhý přizpůsobí. Určitě sem dám fotečky. Jen jsem dneska do práce nevzala foťák. Takže zítra.Jen tak pro představu jsem dala do svého alba obrázek z katalogu SIKO. Tak nějak máme kachličky uspořádaný (bez té rohové vany. Ta barva tam je ale otřesná. Ve skutečnosti je to taková tmavší oranžová, teplá barvička. Kuchyňskou linku bude miláček taky stavět sám. Bude jinčí, ne ze dřeva, ale ze siporexu. Pořádně tomu nerozumím, ale na obrázku to vypadá dobře. S tím, že se nemůžeme dočkat června, jsi uhodila hřebíček na hlavičku... Aspoň teda já už se těším...
Profilova fotka
tak ja se taky pridam...domek jsme koupili pred mesicem (skoro vedle je kostel ...neco sedmeho dne) tak se nam to tam kazdou sobotu a nekdy i pres tyden hemzi vystojenyma cernochama:) Nastesti jsou moc mili. Akorat kdyz jde clovek behem bohosluzby kolem kostela, tak ma pocit, ze se tam nekdo strasne rozciluje a vymita dabla, protoze oni to desne prozivaji...predstavte si takovy kostel nekde v USA. My jsme ted instalovali zaluzie a Rob si koupil vrtacku, tak ted vrta kde se da :-) ..je z toho nadseny! U nas jsme to se zasnubami a tradicemi moc neprozivali...tatka se sice potom, co jsem jim to oznamila, ptal kdy ho prijde "vypytat" Rob, ale na to jsem mu rekla, ze on neumi anglicky a Rob cesky, tak to pujde dost tezko! :-D
Profilova fotka
Jani ta oranžovka je dobrá a dovedu si ji představit. Chtěla bych takovou sedačku. Tato barva je hrozně uklidňující kdekoli. Jen jsem nepochopila, tvůj milý umí dělat kuchyně? Takový se hodí. Ten můj umí dělat s elektrikou...to jsme si dobře vybrali :-D Tak holky jak jsem psala výše, moje rodina si na tradice celkem potrpí, tak zítra na moje narozeniny jde žádat s kytkou moje rodiče, vaškovi jsme zvládli o víkendu. Bylo to v pohodě, tak snad i těch mých to klapne. Maminka dokonce říkala, že při takové příležitosti mají pro mne zvláštní překvápko, tak jsem docelá napnutá...uvidíme. Evi, vrtačka je pro domácí klid velmi nebezpečná hračka, já ji po 14 dnech potají odvezla k rodičům, jinak by jsme měli miliony dírek. :-)
Článek se načítá
jana: Ta koupelna je nádherná. Kde jste sehnali tak krásné dlaždičky? petral: Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať Ti vyjdou všechny představy nejen kolem svatby, ale i v budoucím životě :-) (přeju i za Zappu) Pak dej vědět, čím Tě vaši překvapili. :-D
Profilova fotka
Petral, předem Ti chci pořát k Tvým narozeninám. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a pevné nervy na přípravu svatby a ať Ti vyjde vše, co je Tvým nejtajnějším snem. Jana Jinak v mém albu už je reálná fotka naší koupelny. Můj přítel sice pracuje jako hasič ale vzhledem k tomu, že je to takový "kozlík Šikula", zvládá i hodně jiných věcí. Ještě jedna věc. Pak nám dej vědět, jak dopadlo "žádání" u Tvých rodičů a co to bylo za překvapení... Držím pěstičky....
Profilova fotka
Holky a zappo, děkuji moc za přání, takže píšu hned po osudném večeru, vše proběhlo něčekaně dobře. Rodiče byli rádi a protože to oba dva čekali, tak to nebylo žádné překvapení a více méně se řešily jen organizační záležisti, jako kdo bude pozvaný, jak a kam pojedeme a kde bude hostina. Nakonec jsem dostala dálrky dva a to, že nám rodiče celou svatbu zaplatí (od táty) a od mámy jsem dostalo zlato-brilianty - sadu ke svatebním čšatům. Pokusím vyfotit je to krása, jsou to propletená srdíčka. Prostě jsem to jednou viděla za výlohou a jen tak prohoodila, že se to jednou bude na svatbu... S těma penězma nevím, je to takový blbý...počítali jsme, že to budeme platit celé sami, aby rodiče neměli žádné starosti. Je to krásný, ale nevím zda to mám přijmout. Děcka poraďte, jak Vy by jste to řešili...zase odmítnout? Je to velmi zvláštní situace :-| Jani ta koupelna je velmi útulná a myslím, že kombinace barev je skvělá...jste šikulky. :-) Děkuji za fotky.
Profilova fotka
Ahoj Petral, bud rada, ze se rodice takhle mile nabidli. Je to od nich hezke a urcite si to uziji, budou mit dobry pocit, ze vam prispeli. Ja bych si s tim hlavu nelamala, jen bych jim moc podekovala. :-)
Profilova fotka
Ahoj Petral, tak to je ale úplně skvělá zpráva. Teď už se můžeš pustit do všech příprav úpůně oficiálně a naplno. Tvoji rodiče jsou skvělí. Nepřemýšlej na tím, jestli to je, nebo není blbý, když vám to vaší zaplatí. Ber to tak, že za ušetřené penízky můžete jet na kráááásné líbánky. Já sama jsem zvědavá na to, až přítel půjde žádat o mou ruku. Doufám, že to u mých rodičů projde. Chtěl by moje rodiče požádat o mou ruku Štědrý den. Uvidíme ale, jak to vyjde. :-( Přítelovi rodiče už o našem úmyslu ví. Naši teda taky už něco tuší, ale uvidíme... Jo a děkuji mockrát za pochvalu koupelny...
Profilova fotka
Děkuji Jani, jsem hrozně ráda za to, že rodiče to takhle skvěle berou. Jinak Vánoce je skvělá příležitost na to se vyslovit. My jsme to měli také v plánu, ale při těch přípravách to jen těžko utajíš. My jsme začali plánovat a zařizovat velmi aktivně, takže to byla jen otázka času. Každopádně to víš, že člověku spadne kámen ze srdce, že už může o všem normálně mluvit a že nemusí nic tajit a že se může zeptat na radu, když potřebuje. Jak to zjistili přítelovi rodiče? Taky spolu bydlíte a stavíte a zařizujete bydlení, tak je svatba další logický krok... :-)
Profilova fotka
Ahojky Petral. Chapu, ze se ti to s tema penezma zda blbe. My jsme na tom taky zajimave. Jedni rodice uz nam rekli, ze nam prispeji a rekli i kolik prispeji. Z druhe strany je to takove, ze bude chtit (nejspis) dorovnat prispevek strany prvni. Vime ale, ze tam na to tolik penizku neni. Takze take premyslime, jestli od jedne strany to muzeme prijmout aby to druhe strane nevadilo a neprislo blbe, ze nedali stejne tolik. A pak mame super zpravu ....
Ahoj všichni, tak je asi řada na mně... :-D Ta super zpráva je, že mám svatební šaty a můžu si další bod odškrtnout. HURÁ!!! :-) Musím říci, že to byl docela "porod". S mamkou jsme se rozhodly, že tomu věnujeme víkend a uvidíme. Byla jsem objednaná do Potěšení 79,vřele doporučuji - úžasný profesionální přístup. Hned jsem měla pocit, že v životě krásnější nevěstu neviděly :-) , ale přitom se vůbec nevnucovaly a do ničeho nenutily. A šaty tam mají nááádherné :-) , tam jsem si vybrala jedny, dokonce i k zakouoení za suoer cenu 6000kč. PAk jsme byly v Della spose, šaty ná s nechaly v pohodě zkoušek, ale zajištění pro "poradce" tam moc nemají, vlastně ani kabinku. Dále jsme vyrazily do Andělského svatebního studia, teda takhle arogantní přístup jsem už dlouho nezažila. Napřed se mi vysmály, že jdu moc brzo, když mám svatbu až v červnu. PAk mi oznámily, že nová kolekce jim přijde v listopadu/prosinci a spostu šatů, že budou vyřazovat, tak ať přijdu až v lednu. Ani mne nenechaly žádné zkoušet a to v katalogu teda nemají zrovna velký výběr. Odpoledne jsme ještě zkusily salon Nevěsta na p9 v Letňanech a tam nás též velmi nevybíravým způsobem poslali někam - že jdu moc brzo, že jim přijde nová růžová kolekce a že budou šaty vyřazovat. Vrcholem všeho bylo, když jsem řekla, že chci bílé a tam mně začly přesvědčovat, že champagne je lepší. Tak jsem řekla, že mi nesluší a dozvěděla jsem, že sluší všem a že bílé už jsou mimo. No hrůza. TAkže to byla sobota, v Potěšení 79 a Della Spose jsem měla vyhlídnuté po jedněch šatech a o těch dalších ani nemluvim. V neděli jsem měla naplánovanou Adinu a napřed jsme šly do Argentinský P7. NAprosto něco dokonalého. Velmi ochotné dvě mladé slečny, prostředí úžasné, skvěle poradily. A tam jsem objevila ty svoje šaty a hned zamluvila. A teď se podržte. Stály 4500 Kč, spodnička 200Kč, závoj 500Kč a šál 200Kč, takže celkem 5400Kč za 4 dny a to tam prý i půjčují svatební boty za 100Kč. Tak jsem moc ráda, bohužel fotky do alba nedám, neb Zappa je strašně zvědavý a hned by vše prošmějdil :-) A omlouvám se za tak šílené slohové cvičení :-) Petral: to je úžasné, že Ti to u vašich tak vyšlo a s těma penězma buď ráda, že takhle pomůžou, protože ví, že je budete potřebovat a mají radost, že mohou nějak pomoci.
Profilova fotka
Petral, u nás se to má tak. Přítelova maminka pracuje v závodě,kde je možné za velmi výhodnou cenu získat materiál na oblek (vyhlášená firma-z určitých důvodů nebudu psát jméno té firmy). V srpnu, když jsme si koupili stejné zásnubní prstýnky, se hned pochlubil mamince. Maminka, když to viděla, tak mu řekla, že mu, až to bude aktuální, sežene látku na oblek a nechá mu ho ušít. Ať jí prý jen řekne dostatečně dlouho dopředu a jakou barvu by si představoval. Přítel jí na to řekl: "Tak už začni shánět mami, do června nemáš moc času" :-D Pak se podíval na mě a zeptal se: "Jakou barvu by jsi si představovala, Jani?" Jeho maminka (jinak hrozně hodná ženská, která mě i přes ty peripetie, které byly kolem našeho seznámení) jen tak trošku zalapala po dechu, ale jinak to zkousla... Podle toho, jak se mnou mluví i jeho tatínek, tak bych řekla, že celá rodina už je informována opravdu dokonale. Dokonce i před kolegama z práce (pracujeme spolu) otevřeně prohlásil, že se příští rok bereme. Co se týká mojí rodiny je to tak, že o tom ví moje sestra (nejlepší člověk na světě a zároveň moje svědkyně) a moje mamka viděla zásnubní prstýnek. Ale kdy co a jak bude, to nikdo neví. Pro hrošici: Vůbec se neomlouvej, že jsi psala slohový cvičení, určitě Tvoje zkušenosti pomůžou a napoví hodně nevěstinkám z Prahy. Taky jsem se tady dívala na názory koček, co jsou z Brna na naše brněnský salóny. A protože jsem "nevěřící Tomáš", musela jsem se jít přesvědčit sama. V hodně případech ty reference (byť byly negativní) byly pravdivé. S tím, že nedáš fotky svých šatek do alba Ti rozumím, i když bych si je velice ráda prohlídla. Ale jak znám chlapy, tak ač se dělají, že je nic nezajímá, jsou zvědaví a prošmejdí kde co. Znám to, mám takovýho jednoho doma :-D A jinak? jak se máte?
Profilova fotka
Ahojky děcka, gratuluji hrošici k šatům, určitě budeš nejkrásnější. Teda já jsem tak zvědavá...ale nedávej je na net, zappa je vynalézavý a ať má překvápko. ;-) Sorry zappo... Děkuji všem za podporu ohledně rodičů. :-) Holky klidně piště slohovky, je to fajn a napínavý čtení. Jani to s maminkou bylo možná nešikovný, teda trošku byla asi v šoku. Myslím, ale že dnešní rodiče jsou relativně rozumný. Někteří sice potřebují trošku tradice (jako naši), na jiné se může jít zhurta. To musíte vědět vy, co si lze dovolit...pořád si říkám, že stejně ti naši chlapi mají štěstí, že nás mají!!! No a maminky na to časem taky přijdou, pokud už to neví...horší je když to ví maminka a synáček se chová jako d....
Profilova fotka
Nic se nedeje ... plne to chapu. Sam jsem ji rikal, at to na web nedava, ze bych to urcite nejak nasel. Proste chlap by nevestu nemel ve svatebnim vubec videt a myslim si ze ani ve svatebnich satech, ktere si jenom zkousi.
Profilova fotka
Ahojky, sledoval jste někdo debatu: Na kolik Vám vyjde svatba? Celkem dost síla...
Profilova fotka
Ahoj petral, sledovala jsem to, dokonce jsem se i zapojila. Je mi opravdu dost zle z některých holek, co tam psali ty hnusný poznámky. Taky mě včera dost hnula žlučí debata na téma Album Tereza a Pavel. Taky dost síla. A aby toho nebylo málo, nakonec jsem v albu Figice dost hnusnou a uštěpačnou poznámku (podotýkám v místě, které je vyhrazené pro gratulace) o jejím vzhledu. Už tam naštěstí není, ale byla to fakt síla a dost mě to naštvalo.
Profilova fotka
Petral - jo, jo, trošku drsnější, ale myslím, že mnohdy zbytečně ostré názory. Vždyť tenhle server je o společném těšení, no ne? :-D Jinak - s těmi penězi se netrap. Já záživám něco podobného ze strany rodiny mého miláčka. Jeho tatínek je opravdu úspěšný podnikatel a hrozně hodný člověk, který nám chce všemožně pomáhat a nyní nám např. chce koupit celou ložnici. Ovšem má jednu podmínku - nesmí být nějaká taková ta lacinější, něco pořádného. Takže se občas cítím jak "blbec", když si vlastně "musím" vybrat dražší variantu. Ale je to zlatý člověk. Přes přítele jsem se nenápadně ptala, jak mu to vlastně budeme moci vrátit - odpověď zněla jednoduše - "chci vnoučka" :-D
Profilova fotka
Holky, netrapte se tím,že vám rodiče (ať už vaši, nebo vašeho přítele)budou platit svatby. Berte to tak, že to má být. Už odpradávna platili svatby rodiče. Tak je to přirozený a mělo by to tak být. Jsou i rodiče, kteří na to z určitých důvodů nemají, nebo mít nechtějí. To je pak jiná. Ale když vám to zaplatit chtějí, tak pak to s velkým díky přijměte, oni budou jen a jen rádi, když vám budou moci pomoct aspoň takhle.
Profilova fotka
ono je to vlsatně takové hezké trápení...když se to tak vezme kolem a kolem ne ;-) My si svatbu budeme platit sami, naši moc peněz nazbyt nemají (a navíc mi věčně taťka vštěpoval, že věno nedostanu, že investuje do mého vzdělání, ať si ho pak pořídím sama HEHE :-D ) a Robovi rodiče nám hodně pomohli s hypotékou. Takže každý pomůže jak může. Jsem si jistá, že to rodiče nabízí s tím, že to udělat chtějí a je to moc hezké gesto. Mě bylo taky divně, když nám nabídli tolik peněz, ale strašně se to hodilo a pomohlo a obě strany jsou spokojené!
Profilova fotka
jééé ahoj holky a zappo, teda člověk je tři týdny nemocný a tady se to tak rozrůstá. To mám radost. :-) Teda řeknu vám, že mi to tu chybělo, taková dlouhá doba bez vás. 8-)
Profilova fotka
Rozrusra? Mno, spis tu rec nestoji :-) Copak je u koho noveho?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?