Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Ahoj mudra, podle mě to normální je. V některé z diskusí hodně nevěst psalo, že je svatba chvílem také děsí. x-)
Ahooojky holky :-) !! Zdravím všechny stálé i příchozí. Dlouho jsem tu nebyla a koukám, jak se to tu pěkně rozjelo. Co u mě nového? Celá rodina je už seznámena z "akcí 2. červen", zítra jdeme zamluvit místo hostiny, nechala jsem si udělat gelový nehty a nakoukla jsem do pár salonů.Něco jsem si už zkusila a myslím, že si snad vyberu :-) :-) ...
Ahoj holky, díky moc za krásné zhodnocení botiček :-) mudra: Je to normální, že Tě to děsí. Mně to děsí pořád, ale díky Zappovi už méně. Kdynby bylo na mne tak se vdávám maximálně ve čtyřech. Naštěstí on vzal přípravy do ruky a já se pomalu začínám přidávat (už i tím, že tady přispívám) a začínám se těšit a užívat si to ;-)
Profilova fotka
petral: to od tebe nebylo hezke ... ta poznamka at si ze me nic nedela ... alis: vitej zpet ;-) rikla jsem si, kam se ztratila zakladatelka diskuse ... mudra: nazdarek ... svatba je vec krasna, ikdyz na tech pripravach (behem nich) to tak nevypada. ja na to mam recept: predstavim si svoji hrosici, jak tam stoji v tech krasnych satech a s usmevem na tvari a hned je valna vetsina desu pryc.
Zappo, to jsi vyjádřil nádherně :-) x-) ;-)
Profilova fotka
Teda Zappo ty jsi snad básník...mám novinku, tak jsme to řekli vaškovým rodičům...vzali to překvapivě dobře, měla jsem totiž z toho hrozný strach co na to řeknou....prostě jsme to vybalili a hotovo. Takže už je to totálně oficiální!!!!!
Petral, blahopřeji ;-) :-) x-)
Profilova fotka
Ahoj cervnovci:) ptala jsem se uz jinde ale zkusim to tady pokud treba nebrouzdate (a nepracujete!!!!) ruzne po diskusich. Chceme oslavu dloooouhou, a tak se ptam, jestli mate zkusenost s hotelem Troja nebo petrinske terasy jak dlouho tam svatebcany nechaji. pripadne jinde...tohle jsou prozatim navrhy. Diky E
Profilova fotka
Ahoj děcka, kde to vázne? Jaké jsou novinky?
Profilova fotka
Ahoj všichni, chtěla jsem se zaptat, jak daleko jste s přípravami. Já se dnes rozhodla, že si svatební oznámení z 80% udělám sama. Po prošmejdění diskusí tady na beremese, jsem se inspirovala a začínam v hlavě osnovat co, jak, kde. Sama si budu dělat i jmenovky na svat. stůl (materiál už mám nakoupený a nafocený v slbu příprav) a i mašličky na myrty budou domácí výroby. Dnes jsem se domluvila s kolegyní z práce, že v půlce listopadu půjdem na obhlídku salónů. Dřív to bohužel nestíhám, protže do poloviny listopadu si dělám masérský kurz. 10.11. dělám závěrečné zkoušky, tak pokud to dopadne dobře (pevně doufám, že ano), tak 13.11 vyrážím do půjčoven. Už se na ty šatečky mooooc těším.
zappa: Ráda bych tu byla s Vámi častěji, ale jaksi pracovně nestíhám. Ale když je jen trochu čas, tak sem zabloudím. petral: Gratuluju, že to máte už oficiálně ;-) . Já jsem šla k přitelovým rodičům se sevřenýma půlkama, ale všechno proběhlo na jedničku, dokonce s náma hned začali plánovat :-)
Profilova fotka
petral: gratulace ode mne i od hrosicee. alis: nic se nedeje ... casu je dost jana06: jak daleko? mno, dostali jsme se k rozpoctu a natolik se nam z toho zatocila hlava, ze jsme si na chvili dali pohov. ale mame vybrane misto obradu. restauraci zatim ne, porad shanime. a jak uz jsem tu psal ja, mame bily destnik a hrosicee ma botky, ktere jste ji tu tak moc chvalily. co se novinek u nas tyka, tak budete muset pockat do zitra vecer ... (tedy vlastne ctvrtka rano), kdy ta novinka bude oficialni a budeme moci ji sdelit.
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda zappo a hršice budu Vám držet moc palce, určitě to vyjde...hlavně potom napište jak jste dopadli a jak to probíhalo. jano06: my jsme daleko relativně. Dostali jsme návrh na prstýnky- pouze ze stříbra, a podle toho nám je pán udělá na míru do Vánoc, moc se povedly, takže do toho půjdeme a do Vánoc už asi nic moc dělat nebudeme. Budou stát 8.000,-, ale je tam i malý briliant, takže to vyjde ještě dobře. Upřímně už bych ráda šla koupit stužky na myrty atd, ale Vašek to brzdí a jsem zato ráda, aspoň nešílím. Jinak bych už taky šla na šaty někdy v listopadu, ale než půjdu tak potřebuji zhubnout, takže jsem nucena ještě nechodit, abych nebyla zklamaná...každopádně budu ráda, když vložíš do alba fotky ze zkoušky. A´t si děláme představu. Budu držet moc palce, jak s kurzem, tak se šatama. :-)
Profilova fotka
Ahojky Petral, děkuji za podporu (budu ji potřebovat ;o) Já se teda musím pochlubit, že už mám materiál na jmneovky (v mém albu), pomalu nakupuji stužky na auta (ve finále bych se z těch částek asi vočtverečkovala, tak to nakupuju postupně - ono ty částky zas až tak nebolí ;o)). Včera jsem se rozhodla, že i oznámení si udělám sama. Už mám představu, jak asi bude vypadat ay z čeho bude. Udělám ho zručního papíru a text normálně vytisknu na tiskárně doma (inspirovali mě holky na beremese). Bude v barvě svaatby (lehce oranžové) a dám tam mašličku z líka. Jo, jinak. Včera mi došla svatební korunka. Koupila jsem ji tady v bazaru na beremese od figice a můžu říct, že je nááááádhernááá. Hned jsem si ji včera zkusila a motala se před zrcadlem asi hoďku a vůbec se mi nechtěla schovávat. Dnes mě kolegyňka v práci vyfotí i s tou nádherou a hned ji dám do alba.... Nebojte, hned jak budu mít nějaké fotečky se šatkama, tak je okamžitě vložím do alba.... jana
Ahoj holky a Zappo, jdeme na to pomalu....o vikendu chceme udelat seznam hostu a predbezny rozpocet...ufff....premyslim, ze se pujdu pristi mesic podivat do pujcoven, abych se rozhodla jestli si saty pujcim nebo si je necham usit, taky se s Lukinem rozhodujeme o finalni podobe prstynku :-) zatim, S.
Profilova fotka
jana06: podle toho co pises se tvuj chlap na pripravach nepodili? to by byla skoda ...
Profilova fotka
Ale jo, jen tyhle věci jsou prostě tak nějak v mé režii, protože teď nám dostaavěli úplně novoučký byteček a Robert spíš běhá okolo toho a mimo svojí normální práce ještě chodí na brigády. Však já vím, že se zapojí hned, jak bude něco velmi důležitého. Toto nechává na mě. Hrozně mě to baví. Jsem totiž hyperaktivní člověk a jakmile nemám milión úkolů a zařizování, tak se nudím a mám roupy;o)
Ahoj Jani, ta korunka je moc krásná a Tobě ohromně sluší. Prostě náááádhera :-) Taky jsem si něco podobného chtěla pořídit, ale teď to moc nevidím. Včera jsme se Zappou zjistili, že rozpočet bude z 90% na nás, takže asi budeme muset plány přeorganizovat a uspořádat svatbu ve čtyřech. Jelikož chceme hned po svatbě kompletně rekonstruovat byt, tak na svatbu toho moc nezbyde. Zatím tomu necháme do Vánoc čas, jak se situace vyvrbí, ale pak už bychom měli zamluvit restauraci a je rozdíl, zda to člověk pořádá pro 4 nebo 50. Určitě budeme průběžně informovat.
Profilova fotka
Jani naprosto tomu rozumím, mám to s tou hyperaktivitou podobně...a chlap se zapojí at chce nebo ne ;-)
Profilova fotka
No, hrosicee, tomu rozumím. U nás to s financováním svatby bude hooodneě podobné jako u vás se zappou. Ale máme i trošku štěstíčka, protože se v prosinci stěhujeme do přítelova novoučkého bytečku a můj, který je sice velky a ve středu města budeme pronajímat. Jednak si chceme užít novostavby, oslavit tam naše první společné svátky a přítelovu třicítku a jednak chceme pronájmem bytu tak nějak schrastit převážnou část penízků na svatbu ;o) Jinak moc děkuji za pochvalu korunky. Včera, když jsem otevřela balíček, tak mi vhrkly slzy do očí. Ještě štěstí, že přítel nebyl doma. Točila jsem se před zrcadlem a prohlížela se. Jen doufám, že mi do června dorostou vlasty tak, aby vynikla korunka ještě víc. Petral: Ono je to se mnou spíš tak, jak jsem to četla u nějaké budoucí nevěsty v albu (nevím, jestli to napíšu správně): Svatba bude sice až příští rok, ale těšení, plánování a zařizování se u mě prostě zadžet nedá :-D ... S tím se můžu s klidným srdcem ztotožnit.
Profilova fotka
chápu u mne je stejné....každopádně ta korunka se povedla...víš měla jsem stejný pocit jako s tou korunkou...přišly nám návrhy prstýnků od zlatníka, no a já jsem s ním asi dvě hodiny chodila, abych se na něj podívala snad ve všech druzích světla...vašek byl tolerantní a nic neřekl :-)
Profilova fotka
Petral a nechceš ho vyfotit (te návrh) a aspoň dočasně vložit do Tvého alba příprav? jen tak, pro zajímavost. já jsem totiž hroozne zvědavá... A jaký budou ty vaše prstýnky. Ze zlata žlutýho, nebo bílýho?
Profilova fotka
Ahoj všichni... Teď mě úplně dokonale zkazila náladu moje setstra. Včera jsem jí poslala MMS-kou fotku korunky na hlavě. Vůbec se mi neozvala a když jsem jí teď volala a na rovinu se jí zeptala co na ní říká, tak se začala vykrucovat a že jsem hloupá, že mám ještě dost času na zařizování a že jí z té fotky, že mám mastný vlasy. Beru to, že má teď osobní problémy a kope kolem sebe, protože je jí to líto.A mě vlastně taky :-(
Profilova fotka
jani nic si ze sestry nedělej...korunka je krásná a vlasy jsou teď jedno...poděl se o to s námi, protože my tě chápeme, neb prožíváme to stejné...ten kdo se nevdává jistě nemá náladu :-( Hlavně jí to nevyčítej, ale taky ji už o svatbě nic neříkej, když to nechce slyšet...
Profilova fotka
Jani - je mi jasné, že Ti to musí být líto, ale neboj, to se srovná a bude to dobré. Vím, že to Ti je jasné i bez mých "chytrých" vzkazů, ale chápu, že to bolí. Korunka Ti moc sluší a je opravdu nádherná. Nějakou takovou si také představuji - zářivý "bonbónek" :-D
Profilova fotka
Holky, děkuji vám. Jak psala Petral, kdo se nevdává, asi to tak neprožívá jak my a vídí to z jinýho pohledu. Ale co je špatnýho na tom, že to chci mít v klidu a pohodě všechno zařízený dřív a né se na poslední chvilku honit s jazykem na vestě a stresovat sebe i okolí a hlavně partnera tím, co všechno je ještě potřeba a co mám a nemám. Chci si ty přípravy tak nějak užít...
Profilova fotka
Jani - mrkni se na datum mé chystané svatby .... :-D Také si užívám a jak se jeden čas vžilo z reality show - "jedu na pohodu" :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jste tady někdo?
Ahoj Jani, nějaké novinky?
Profilova fotka
Ani ne, snad jen to, že jsme se včera byli podívat na náš nový (už dostavěný a zkouladovaný) byteček a byli jsme z něho naprosto unešení. Sice je oproti tomu mému, v kterém teď bydlíme menší a dál od centra, ale o to útulnější a teplejší. Koupelna i záchod je oranžová (teda né křiklavě, ale jemně), je to taková zvlášní barva. V katalogu je nazývaná jako India. Prostě jsem z něho naprosto unešená a už se těším, jak tam budem slavit naše první společné Vánoce.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?