Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Datum nám opdadlo potom co jsem volala upřesnit nějaké informace ohledně hostiny a paní mě řekla že na 7.7.2007 už tam někoho má že na nás zapomněla a že oni už jí dali i zálohu a jelikož jsme už nenašli žádné volné místo z těch co jsme si vybrali, no hrůza, kadeřnice měla taky plno atd. tak jsme si řekli že na datumu nezáleží že záleží na tom abychom to měli všechno tak jak to chceme a hlavně všechno v klidu bez nějakých nervů. A ještě ke všemu máme toho 30.6.2007 6let výročí tak i proto :-)
Jo, tak to jsou přesně ty problémy, kterým jsem se chtěla vyhnout a 7. 7. jsme odpískali rovnou. :-S Jinak ta paní je opravdu "úžasná", když na Vás zapomněla. Držím palce, ať už vše probíhá hladce. x-) Takže už máte zamluvené místo obřadu i hostiny a kadeřnici?
Profilova fotka
Jo už mám zamluveno všechno co je potřeba jen ještě musím zavolat strejdovi který je kněz aby si přepsal datum :-D
Tak to Ti docela závidím, protože to hlavní už bych také chtěla mít potvrzené, jenže na našem vyhlédnutém i rezervním místě zamlouvají termíny svatby na příští rok až v listopadu, a proto zatím nemůžeme rezervovat místo na hostinu ani na oslavu ;-(
Profilova fotka
jo tak to je škoda, já po téhle skušenosti jsem rychle všechno zamluvila ať mám klid na duši :-) tet mě čeká výběr šatů, to nejsem schopná se k tomu dokopat :-)
Mě se vybírání šatů líbilo. S mami, babi a kamarádkou jsme si udělaly babské dopoledne a zamluvila jsem druhé svatební šaty, které jsem kdy měla na sobě. :-D Kéž by i ostatní přípravy šly tak hladce. ]-(
Profilova fotka
no na tohle jsem zvědavá asi sebou vezmu svou starší družku, mamku a sestřenku ale ještě uvidím jsem opravdu zvědavá jáké šaty mě budou slušet a které si vyberu
Pokud můžu radit, tak zkus různé šatů ve Tvé velikosti. Myslím tím barvu a styl. Do salonu jsem šla s obavami, že mi nic nebude, nic se mi nebude líbit, ve všem si budu připadat jako idiot atd. a rozhodnutí, zkusit vše co by mi mohlo sedět velikostí hodně pomohlo. A to nejsem nervák, jen se holt ve svatební den chci líbit a dobře cítit. Neměj obavy a držím palce. :-)
Ahojky vsechny cervnove nevesty, my mame svatbu 9.6.2007 v Kromerizi u sv. Morice:)))
Profilova fotka
Moc Vám všem držím palečky, aby Vám šly přípravy hezky od ruky a nic to nádherné těšení nekazilo. S dovolením budu občas nakukovat a čerpat inspiraci, protože za rok touto dobou na tom budu stejně jako Vy .... :-D
Profilova fotka
vendula_anna: to zdravis pouze nevesty? to je hrozna diskriminace!!! vis, ze nebyt nas, tak by zadne nevesty nebyly? ;-) silente: tyy jo, to to mate naplanovano opravdu hooodne dopredu ... proc pak tak dopredu? U nas jinak nic noveho neni. Tedy - dnes vecer maji nase zenske slezinu. Pri zasnubach se maminky hododly, ze by se meli sejit i s tetama, seznamit se, domluvit se na saty atd. Proste to, cemu my, muzi rikame zenska drbarna (nemyslim to ale ve zlem).
Profilova fotka
Ahojky! Dnes jsem tu poprvé, tak se rozkoukávám. Všimla jsem si, že tu řešíte téma 7.7.2007, tak chci taky přispět. Toto datum jsme měli vybraný, jenže v Litomyšli na zámku probíhá zrovna Smetanova Litomyšl, tak máme smůlu. :-| Teď jsem docela ráda, protože 7.7.2007 bude opravdu asi hodně velký nával a já bych byla nervózní z toho, že nebudu mít to, co chci (restaurace, fotograf, atd.). Máme tedy zamluvený termín 14.7.2007. Tak doufám, že nebude takový nával! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj děcka, takže nám ta debata roste. Dneska jsem napsala mailík na prstýnky, teda aby mi udělali nabídku...budou na zakázku, snad nebudou drahý. Uvidíme...Takže pomaaaaalu prstýnky, budou jako vánoční dárek...to je u nás nového. Přidám jen ještě storku...byli jsme měřit prsty, je to tak měsíc, no a jaký jsme to sklerózy, my jsme to zapoměli. Prostě moc starostí, nebo že by něco jiného???
Profilova fotka
Almo díky za palce a za radu :-)
Profilova fotka
Zappo - finance :-) Zařizujeme nové bydlení a příští rok si chceme jet odpočinout na Bali. A vzhledem k tomu, že chceme velkou svatbu, tak bychom něco z toho museli ošidit, což samozřejmě nechceme. A jak tak sleduju to šílení kolem roku 2007 a hlavně magického data 07.07.07, tak jsem skoro už i raději, že to bude o rok později :-D I když mně datum 07.06.08 také přijde zajímavé ;-)
Profilova fotka
anoli mi jsme taky měli mít svatbu 7.7.2007 a měli jsme zamluvené i místo pro hostinu ale všera se to nějak zvrtlo, volala jsem paní kde jsme měli zamluvenou hostinu abych ji řekla počet hostu atd. a ona mi řekla že na nás zapoměla a že už tam má jinou svatbu fakt super ]-( takže jsme se po dlouhé debatě s přítelem rozhodli že to posuneme na 30.6.2007 :-D
Profilova fotka
Lusie - ale i tak je to hezké datum - podívej: 30.06. = 3+0+0+6 = 9, 2007 = 2+0+0+7 = 9 a dvě devítky jsou přece roztomilé :-D A aspoň sis všechny "nepříjemnosti" vybrala hned na začátku :-D
Profilova fotka
silente.... jo je to pravda, a ještě ke všemu mám 6let výročí 30.6.2007 :-D :-D
Profilova fotka
Jojo ... finance. To resi kazdy. Taky se nam nas rozpocet zda dost vysoky. My budeme bydleni zarizovat az pristi leto (srpen 2007) a myslim si, ze pozdeji jsme si to nedoprali v takovem stylu, protoze vetsina financi pujde prave do toho bydleni. Ale hlavni duvod, proc se bereme je proto, ze se mame radi ;-)
Profilova fotka
Lusie - tak vidíš, mělo to tak být :-N Zappo - máme stejný důvod, proč se chceme vzít ;-) Já beru tu svatbu i jako vůbec velký předěl ve svém životě, protože vím, že můj miláček je skutečně nejlepší chlap pod sluncem (pro mě 8-) ). A vzhledem k tomu, že to bude - bohužel - má druhá svatba, tak si ji chci opravdu užít přesně podle svých (a našich) představ. A příští rok mi bude 30 (fuj), tak se na to vše koukám také trošku jinak. Než zbrkle, rychle, uškudleně, tak raději hezky v klidu si užít NÁŠ VELKÝ DEN SNŮ. A s těmi financemi do bydlení to vidíš správně, pak bude hůř ... :-D Vidím, jak to lítá u nás... :-.
Profilova fotka
Hele, my mame ty 9tky take: 21.6 (2+1+6=9) a 2007 (2+7=9)
Profilova fotka
Zappo - no vidíš, takže také kouzelné datum ;-) Ale ono je kouzelné každé datum, ke každému se dá cokoliv najít :-D Já si třeba mohu představit ten jiný styl psaní datumů - někde by psali 06.07.08 a znamenalo by to právě mé datum ;-)
Profilova fotka
to jsou mi to výpočty fakt super :-D takže zappo to jsme na tom stejně :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj při pondělku, je tam někdo? Nějaké novinky?
Profilova fotka
jj, jsem tu ... novinky zatim zadne, mozna ze vecer pribyde dalsi zarizena/pripravena vec - destnik :-) mam sraz s jednou holcinou, ktera ho tady na beremese prodavala.
Profilova fotka
tak to je bezva, mě by zase měl z bazaru přít polštářek, tyl na auto a kabelka. Taqky jsme volali kvůli prstýnkům, budeme je mít dělané na míru, poslali jsme obrázek s představou a pán nám vyrobí maketu a tu nám pošle, pokud se nám to bude líbit, tak nám vyrobí ze zlata....jak znám svého milého tak bude ještě tisíce změn. Jinak to vypadá dobře...pomalu se to hýbe, víš jak...nespěcháme!!!
Profilova fotka
Ahoj taky bych se ráda mezi Vás přihlásila. Konečně máme zamluvený termín, takže sem "definitivně" patřím. :o)
Profilova fotka
bezva, další...ať se ti u nás líbí
Ahoj, u nás asi dojde ke kompletní změně místa obřadu a hlavně oslavy. Nabídka pronájmu místa na oslavu byla tak "skvělá", že nás přinutila zvednout telefon a hned jsme našli ;-) Do konce týdne se rozhodneme, dám Vám vědět x-)
Profilova fotka
tak budu držet palce...snad Vám to vyjde.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?