Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
jj den po tobe vzdyt rikam ze kdyz budu delat vysluzky a vyzvedavat dort .ty uz budes par hodin mlada pani :-D
Profilova fotka
tak to netušim, jak se to dělá :-) ... jo jinak mi ta teplota asi vlezla na mozek ... moc mi to nemyslí :-)
Profilova fotka
jak mas fotku v albu tak nad ni je jestli ji chces posunout a pak jsou tam takove sipky dalsi a tim se to otaci jako kdyz otacis fotky normalni v pocitaci
Profilova fotka
aha ... tak jsem zas o něco chytřejší :-)
Profilova fotka
super ;-) no a jak jinak?nervozni?
Profilova fotka
Ahoj holky. jak, že jsou už všechny vdané? :-o ;-) já se vdávám od nás až poslední, co sem chodíme. Až 30.takže se všichni vyprdnete na mě, protože se vám nebude chtít čekat x-) dzabii, to líčení je moc pěkné, sedne ti. No až mě uvidíte na fotkách, tak mě asi nepoznáte a já sebe taky, ne. Sice mi dala stíny které používám-zlatou, hnědou, akorát tam dala trošku oranžovočervené, ale od ní je to líčení úplně jiné. no jsem zvědavá, bylo to bez makeupu a tak. jinak taky jsem myslela na holky, co se včera a dnes vdávali. Mají krásně.
Profilova fotka
Ahojky arwen,ne nevyprdnem,neboj budu te sem chodit uklidnovat ;-) jee a mas fotky v albu?
Profilova fotka
Nemám, právěže to bylo jen tak narychlo a upřesňovali jsme si spíš barvu stínů. Rty a tvářenku a pudr atd. jsme probírali už dřív, tak jsme jen zkusmo dali ty stíny. Ale bude to bomba-pro mě, co se moc nelíčí. Ale je profík, to je vidět, tak se nebojím, že pořádná zkouška se vším všudy nebyla.
Profilova fotka
Jo a jinak díky, jsi hodná, že mě budeš podporovat :-)
Profilova fotka
no jasne prece se nevdam a uz vas tady nenavstivim ne?,to neeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! no skoda ze nemas ty fotecky jsem zvedava jak budes vypadat ;-)
Profilova fotka
... to já taky. A taky jsem zvědavá na vás. po kouskách to jde, ale celek je pak úplně jiný.
Profilova fotka
no to je pak vsechno uplne jine,kdyz se pak da dohromady liceni uces a saty...hmm uz jsem sama zvedava jak budu vypadat a na vas samozrejmne take
Článek se načítá
Profilova fotka
A ty jsi navíc moc pěkná kočka, tak na tebe bude radost se dívat. Fakt jsem moc zvědavá.
Profilova fotka
no tak to si teda nemyslim,ale diky,ono to zalichoti ;-) vsak ja jsem na tebe taky zvedava a jak,hodne holek uz to ma zasebou tak uz cekam na tebe a na ten zbytek s foteckama
ahooooj holky, tak Niikkyy, přežila jsi dnešní den v pohodě? ;-) Dzabii, to je určitě z těch nerviček, že Ti není dobře, to chce vyležet, vypotit a vypálit bacila :-D :-D Arween, neboooj, taky se dočkáš, to bude za chvíli ;-)
Profilova fotka
ahoj market,ale jo docela ano mela jsem jet ke kamaradce ale nejela jsem neco ji do toho vlezlo,ach jo. a jak bylo na grilovacce?ja ted akorat dozehlila :-S
Profilova fotka
market kde jsi?ja na tebe cekam cele odpo a ty zmizis jen co prijdes :-. ;-( ;-( ;-( ;-( :-(
Profilova fotka
Dobre ranko
Dobré ránko, Veru, omlouvám se, ale nějak mě to zmohlo, dopsala jsem větu a celkem rychle vytuhla, to dělá to slunko :-| . Bazén stojí, kuřátko bylo super, ňami, ale už jsme si mysleli, že ho budeme dělat v troubě, protože se zatáhlo a začlo slušně bouřit :-( , naštěstí nepršelo :-) . Snad vyšlo focení všem nevěstinkám v tu dobu i jinde v republice :-)
Profilova fotka
Ahojky Market. No ja si to rikala,ta se napapala napsala a usnula :-D to mi bylo jasne :-D :-D ,v pohode!tady bylo cely den krasne.Ted prisel milacek z prace a razime nakoupit.Msim koupit neco na utery do prace,abych s nima zapila svobodu a na patek neco na obcerstveni na rano. Takze ja zatim mizim a odpo tady budu,tak zatim pa ;-)
Profilova fotka
Ahojky tak sem tady.kdopak jste tu?
Dobré ráno, jak se daří nevěstinky a nové mladé paní? ;-)
Radusaondra: vidím, že rozlučka nakonec byla suprovní :-D :-D :-D
Profilova fotka
market01 naprosto bez chyby :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak se mi to krátí .... v sobotu :-D 8-) .... jste taky nerózní?
Profilova fotka
Hokky,to mi neříkejte, že už budou mít svatbu i 16 a 15. červňačky!!! To nám to strašně letí. radus, vidíš, nakonec vás ani nemuselo být tolik. Holky, já jedu dneska na takovou pidirozlučku. jedu za holkama z bývalé práce, pokecat, popít, dáme si nějakou dobrou véču. se těším, neviděla jsem se s některýma 3 roky. Tak to bude i taková trošku rozlučka, jinou dělat nebudem-hlavně není už kdy a taky už ani není s kým. Všechny, se kterýma bych to slavila, půjdou na svatbu a ten zbytek mě uvidí dnes.
Profilova fotka
Ahojky, já taky v sobotu a nervíky pracujou. Teď v sobotu jsem se vzbudila brzo ráno (a to prosím miluju spánek a su velký spáč) s tím, že za týden už se budu chystat,....v 11.hod. jsem si říkala, že už jsme v kostele atd. No už to se mnou pere, já si to snad ani nevychutnám nebo co, jak se nervuju. Do práce budu chodit ještě do středy, ve čtvrtek se budou rozvážet výslužky a o pátku ani nemluvím. Teprve zítra jedu na zkoušku šatů, holky já to snad nevydržím nebo co :-o :-o :-o :-D :-D :-N :-D
Profilova fotka
ještě ke všemu se mně teď udělaly koutky na pusince, i když na to normálně netrpím, ale asi jsem byla dlouho na sluníčku a nenamazala si rty a nevím jak to teď rychle sundat, nemáte nějakou radu????? :-N
Profilova fotka
popelko, koutky už jsem dlouho neměla, ale měla jsem je vždycky tak 4-5 dní a pak zmizeli bez jakékoli léčby. Jinou radu nemám, ale neboj, není to jako opar a mělo by to za chvíli zmizet. Držím palečky, ať se jich zbavíš.
Profilova fotka
no co se týká pusy, tak mně hodně pomáhá placenta, takže mažu a mažu a doufám, že do soboty to bude pryč ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?