Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
kdepak jste?,halo!!
ahoooooooooj, mám nové fotečky v albu, kuk tam :-D
Profilova fotka
Ahojky market..no super jdu mrknout ;-)
Profilova fotka
no bomba fotecky a nadherny kytka,taky budu mit oranzovou :-D ja dneska byla na posledni zkousce satu.nejdriv me vtocili - to uz vcera a pak super
děkujuuu, no těším se, až to bude všechno hotové a nechám fotečky udělat ;-) Kytí se opravdu povedla, ještě ji mám v ložnici, ale nevím, jestli se mi podaří ji usušit, gerberky asi nejdou. Nebo jo? :-| Chápu to, že Tě vytočili? Jestli jo, co provedli?
Profilova fotka
jo vytocili vcera jsem tam volala jestli dneska plati ta zkouska (preobjednavala jsem se) a oni ze me tam vubec nemaj v evidenci ze saty id noch mit nemuzu.tak me to vytocilo,mam od nich smlouvu zaplacenou zalohu 5 tisic a oni tohle?jeste pry ze ty saty nemaj ze jsou pujceny,ale at prijdu ze neco vymysli.jsem myslela ze je prokopu. A kdyz jsem dneska prisla byla tam majitelka - korzet mam svuj co jsem mela zamluveny a sukni k tomu mam jeste hezci nez predtim,takze tak jsem byla nastvana tak jsem ted spokojena, ale stejne je to drzost co?????? gerberky urcite by meli jit ususit,ja budu mit ruze,male oranzove se zelenym. fotecky fakt bomba. zacinam silet jak vse stihnu,vyzvednout veci,zabalit na svatbu a hned v sobotu jedem na svatebni cestu tak aby nic nezapomela
tyy jooo, no to je něco jak já v saloně, ale neboj, ta změna bude k něčemu dobrá, jako u mě :-D Ale jo, je to drzost, mají v tom bohužel ehm jak to říct slušně, prostě zmatek :-| Mě hodně pomáhají seznamy, je to sice pro lidi se sklerozou, ale je to osvědčené. Co, kdy, kam, za kolik, proč, hotovo, úkol trvá a tááák, no je to šílené, ale při takových akcích vděčné :-D a jestli se Ti jedná o tu fyzickou část a časovou, tak jedině začít balit fakt už teď a odškrtávat seznam, co už máš. No vidíš, jsem zase u toho seznamu :-) Hlavně se neboj, všechno dobře dopadne, držím palečky 8-)
Profilova fotka
ja mam seznam to se neboj ze ne mam tam uplne vsechno ale stejne nevim co zabalit atd,urcite vse zbalim a saty necham doma,to jsem cela ja :-D jo maji borcus v tech salonech,by me zajimalo jake saty si vyzvednu,aby to nebyli zas ty prvni :-D :-D
jo jo, já si myslím, že seznamy fungují ve všech domácnostech :-D neboooj, to dopadne dobře. A máš to v albu? Ještě jsem se teď nedívala. Setkala ses někdy s tím, že by dávali v saloně pokutu za to, že jsi vrátila šaty špinavé, mokré, nebo poničené? Já teda nee, ale dneska jsme to rozebírali s kamarádkou, jestli se to stát může, protože mě se podařilo natrhnout spodní sukni, ale paní v saloně říkala, že to spraví, že to nic není a bylo to vyřešené a taky že tam nevěsta vracela šaty úplně od bahna, to bylo v pondělí a že ty šaty byly ještě mokré a taky po ní nic nechtěli. Ale taky vím, že holky doplácely někde i tisíc korun, že ty šaty nebyly zrovna ok. Tak by mě zajímalo, co je teda běžná praxe.
Profilova fotka
no ja jsem o nejake pokute neslysela nikdy a prijde mi to pekna blbost,musi pocatat s im ze se saty uspini.co maj delat holky kteri maj svatbu v zime????? co myslis jestli mam v albumu?
Sukni k tomu korzetu. Tu novou a hezčí :-) Mě se to taky nelíbí, myslím, že všechno by mělo být započítané hned v ceně půjčovného :-|
Profilova fotka
jako ja za saty platim 7500 a jestli po me jeste neco budou chtit jeste po tomhle co se stalo - tak je tam prastim. ne nemam ji tam,ale je uplne stejna,akorat trosku jinak zdobena,drobneji a jemneji nez je ta co mam v albu,ale na pohled je stejna jako ta prvni jen v detailu je jina
Článek se načítá
určitě to bude krásné, už se těším na fotečky :-) A na kolik vás vyjde fotograf? ;-)
Profilova fotka
mame jen fotografa bez kamery a stoji 2900 jo snad to vse bude hezke ;-)
určitě, to co máš v albu (teď jsem to znova přelouskala) Ti moc sedí, je to jemné, ale krásné :-) Ty jooo, tak to je dobrá cena, a na kolik foteček to vyjde? :-) Předpokládám, že CD je už dneska automaticky k tomu :-)
Profilova fotka
vsechno co vyfit dostanem na Cd at uz povedene ci nepovedene footky proste vsechno a vyvola nam 50 ks fotek,ktere si vyberem.foti prijezd na obrad,obrad, fotky ze zahrady a pak odjezd aut.cena mi prijde super. Jee diky ja chtela jednuduche ale hezke saty,nemam rada preplacane a zbytecne moc nadychane a volanky ja nemusim
fakt jsou šatičky super, mají své kouzlo, jednoduché, ale opravdu krásné, budeš krásná nevěstinka :-) :-p Tak ta cena je super, fakt že jo, my jsme si nechali fotit od rána mé přípravy a celý den a fotograf odcházel po večeři a cena by měla být pro nás taky přijatelná (počítám, že se vejdeme max. do 4 tisíc, ale tam dávám teď velkou rezervu)
Profilova fotka
tak to bude te mit taky super cenu,me bude fotit pripravy a oblekani kamoska co mi dela takovou jakoby organizatorku :-D moc dekuju za pochavalu,dneska me v nich pustili ven na denni svetlo a jsou uplne snehove bile- uzasne
tak to je taky dobrý nápad, to focení od kamarádky, jenže u mě by asi tak brzo nikdo nevstal, kolem páté a úderem šesté už jsem se malovala a česala :-) 8-) Jééé, sněhověbílé, já měla z těch svých trošku obavu, přeci jen je to tyl, který rychle šedne, ale na fotkách si myslím vypadají hezoučky :-) Budeš v nich fakt jako panenka :-)
Profilova fotka
diky diky, :-) ne vypadaj moc hezky na fotkach jsou super!!! no ja budu vstavat v 5,30 v 6 u kadernice a bude to fotiti segra,pak me pri suseni vlasu(abych mela kudrlinky) bude segra malovat a fotit bude kadernice a pak pri vytvoru ucesu zase segra-pekne jsem jim rozdelila praci co??? a pak pijede kamoska a bude fotit doma oblekani atd.
noo, máš to hezky zorganizované a rozdělené :-D ale ty fotky z příprav jsou taky super, mají své kouzlo ;-)
Profilova fotka
to urcite a hlavne jsou to ameterske a zachyti urcite nejake dobre momentky-jako nejaky vytlem nebo ksichty atd,to budou fotky :-D jo organizovani mi jde dobre :-D
vytlem, hihi, to je pojem, ale chápu, co to je, to mě tak bratránek od manžela vyfotil, jak jsem si olizovala prsty po krájení svatebního dortu, koulím tam hezky očima a pochutnávám si :-D
Profilova fotka
no vidis to je presne ono takove fotky jsou bomba necekane a super vytlem?to neznas? :-D
jooo, znám, ale zase tak moc nepoužívám :-D :-D :-D
Profilova fotka
hi marketko jdu chrupkat jsem hotova,tak dobrou noc a zese se tu urcite sejdem ju?papaa
okiii, já jdu, tak přeji dobrou noooc a krááásné sny, papapa :-)
Profilova fotka
Ahojky, za chvilku mi přijede kadeřnice s vizážistkou a miláček s bráchou jeli pro kytky a chlebíčky. Jsem kapku nervózní, ale jinak pohodička. Už teď je mi horko :-D Mějte se, loučí se s vámi ještě svobodná Anien :-D
Profilova fotka
Ahojky Anien.jak to ze ve svatebni den jeste litas na netu???teda teda :-D Preju hodne stesticka a lasky a at ti to dneska vyjde dle tvych predstav-uz se tesim na fotecky!pocasi vam taky vyslo tak super. UZIJ SI TO!!!!!
ahoj Anien, co tady dneska děláš? ;-) Krásnou svatbičku, hodně pohody, sluníčka, úsměvů. Už aby byly fotečky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?