Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ve strasnicich to znam mam tam babicku a sestrenky a bydlela jsem v Malesicich.ted jsme v Torje ale budem se stehovat koupili jsme bytecek - konecne
Profilova fotka
My budeme byteček odkupovat, ale zatím je ve hvězdách kdy to bude ... :-( hlavně že na příští rok máme v plánu rekonstrukci ... tak snad do té doby ....
Profilova fotka
no my se budem stehovat v lednu a taky hlavne uz chcem rodinku takze to bude tak nejak vse najednou
Profilova fotka
my se už taky pokoušíme ... tak snad to vyjde co nejdřív :-) ... už mám naoupené testíky do zásoby :-) a manžílek mi včera vytiskl všechno o plodných dnech, tak jsem to dneska študovala.... :-D Budu končit ... už se mi vrátil, tak mu jdu udělat papušku (jídlo) :-D Jinak si zítra jedu vyzvednout šatičky, tak zrovna si rozťapávám svatební botičky :-D
Profilova fotka
Ahoj donko, taky moc gratuluju a po pravdě řečeno v sobotu jsem na tebe myslela ;-)
Profilova fotka
Dobré ranko všem! Tak si holky představte, že jsme včera sehnali větší byt. Já jsem tak šťastná.... Stěhovat se budem sice už teď, ale nějak mi to neva... Začneme nový život v novém bytě....
Profilova fotka
Dobré ránko! Tak jsem dnes zase v tvrdé relitě pracovního procesu :-( Už jsem se 4x představila jménem za svobodna a tak jsem si nalepila na telefon reflexní papírek s novým jménem, asi to bude trvat než si zvyknu :-D Popelko děkuji za gratulaci a přeji Ti co nejklidnější poslední přípravy! Hlavně si vše užívej, protože to až moc rychle uteče ;-( :-)
Profilova fotka
Ahojky :-) manžílek si dneska objevil bouli v třísle, tak asi má kýlu!!! Odpo jdeme k doktorov, tak snad to ještě unosí ty dva dny .... :-( :-( :-(
Profilova fotka
Tak to je blbé dzabii, ale neboj, určitě to bude dobré a všechno dobře dopadne!!! Hlavně buď v klídku a nestresuj se. Stresem si ubíráš možnost vychtnat si tuhle jedinečnou chvíli od začátku až do konce. Bude to dobré, neboj! ;-) :-)
Profilova fotka
taky se zatím představuji jménem za svobodna, protože mi to v práci v adresáři zatím nezměnili, tak bych v tom dělala některým zmatek. Docela závidím těm, které to ještě nemají za sebou, hrozně rychle to uteklo a chtěla bych si vše prožít znovu
Profilova fotka
Broucek2: s tím s tebou musím jen souhlasit! Taky bych si nejraději vše prožila znovu a pořádně si to vychutnala, ale bohužel je to jen jedinečná příležitost :-( , ale za to nádherná!
Profilova fotka
Ahojky holky,tak mam skoro posledni sanci se za Vami stavit tady :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Niikyy, úplně Ti závidím, že to máš ještě všechno před sebou! ;-) Opravdu si užívej každé minuty, je to v den D hrozná rychlovka :-) Poslední den před svatbou si hlavně užívej v klídku. Já se honila do poslední chvilky a pak jsem byla úplně uštvaná! Vše dopadne dobře, uvodíš! Hlavně se těš, stojí to za To! :-)
Profilova fotka
Donko děkuju moc,ale ja se den pred svatbou taky nezastavim mam toho spoustu od rana az tak do 9 do vecera takze vecer padnu a mozna snad i my nervy a stres dovoli na chvili usnout ;-) dekuju moc za pranicko!!!!!snad se jeste zitra za vami dostanu,ale rano jedu na nehtiky a odpo mi segra bude delat pedikuru,budem balit atd,takze se od zitra fakt nezastavim.
ahoj holky, Dzabii, neboj, všechno bude dobré a svatbu si užijete tak nejvíce, jak to bude možné ;-) Niikkyy, souhlasím s Donkou, taky závidím, že Tě to teprve čeká, a je pravda, že si to máš užívat všechno naplno :-D
Profilova fotka
market snad si t uziju ale ted ty dva dny pred to mam strasne nabite,snad vse vyjde a pocasko taky doufam ze bude na nasi strane! Dzabi neboj urcite to nebude nic vazneho a svatbu si uzijete......
Niikkyy, neboj, fakt, nejsi na to sama, máš kolem sebe lidi, co to prožívají s Tebou, takže rádi pomůžou, že jo ;-) A o počasí strach nemám, to bude naprosto v pohodě :-)
Profilova fotka
jo hlasi prehanky az na vecer tak to bude snad fajn. jo mam nekoho kdo mi dost pomaha,to ano.ale stejne nervy to sou a jake
Veru, ty nervy k tomu patří, to je úplně normální a uvidíš, že nakonec krásné :-D :-D :-D
Profilova fotka
market ja vim,taky si je snazim uzivat ale spis vysiluju :-D
Profilova fotka
No já měla taky parádní nervy, ale o půl jedenácté jsem padla do postele úplně vyčerpaná a vzbudila jsem se až v pět ráno, takže jsem se celkem před svatbou vyspala. Ale v den D jsem byla hodně nervozní a taky naměko, pořád jsem měla slzy na krajíčku! :-) Nám hlásili taky přeháňky a nakonec byly třicítky, jasno a ani nefoukl větříček, no na umření, ale zvládlo se to! :-)
Profilova fotka
donka nam hlasi tak vedro a na vecer mozna pehanky..za ktere budu rada jestli bude vedrajs..aspon se vycisti vzduch. ja jsem zvedava jak to bude probihat,hlavne obrad..nemam paru jak kdo kam ma jit atd a nejaky svatebni pochod??haha nevim nic,snad mi neco reknou pred obradem
Profilova fotka
No já předem nevěděla taky nic až těsně před vejítím do kostela nám řekli jak máme jít a kdy co máme říkat jsem taky netušila. Dokonce jsem popletla i slib, ale pořád to nebylo nad méhomiláčka, který u oltáře vytáhnul z rukávu tahák!!!! :-D :-D
Profilova fotka
fakt tahak??????????????y blaho bych se zacala smat :-D to je bomba a pak ze chlapi nejsou nervni no ja doufam ze nam neco reknou atd,jinak tam budem jak 2 blbci :-D
Niikkyy, to Vám tam všechno poví paní matrikářka nebo matrikář, vezmou si občanky do Vás a svědků a prstýnky, poučí Vás, co se jak dělá a jde se na věc ;-) :-D Nojo, hudba, tu jsme taky vybírali dopředu, to byla sranda a nás se taky ptali, kdo půjde první a poslední, jestli jde první manžel s maminkou, pak zbytek a nakonec já s tatínkem, nebo bych šla s manželem první já a zbytek za náma... Nám taky pršelo večer a bylo to super, dalo se dýýýchat :-D
Profilova fotka
market diky to jsem rada ze nam to reknou co a jak :-D jo at vecer sprchne aspon bude super vzduch
Profilova fotka
Fakt tahák a aby nebylo málo tak když nám pan farář řekl, že máme ještě tak 5 minut si to rozmyslet tak vytáhnul s kapse desetikačku a začal si házet jestli pana nebo orel :-D Déšť bych uvítala taky, ale byli jsme odkázáni na nesnesitelné vedro, ale i tak jsme vydrželi třepčit u cimbálu až do tří do rána. Jen už jsem večer vypadala, jako mě někdo polil kýblem vody :-D
Profilova fotka
tak to je mazec,hazet korunou-to by m nenapadlo :-D manzel je srandista co? :-D fandim tomu
Profilova fotka
Jo jo, to je, takže nuda není! :-)) Ale ráno ve svatební den mě dokonce rozplakal, to už pracovaly nervičky :-) On totiš večer před svatbou k nám dovezl i se svým svědkem uzené a naložili mého bráchu a že jdou zapařit. Bráchu dovezl až o půl sedmé ráno v den svatby....... bylo vidět, že toho moc nenaspali a měl spoustu narážek (ve srandě) a já to v tom vypětí neustála a rozbrečela jsem se těsně před tím, než jsem vyjela k holičse. No on pochopil, že to asi krapet přehnal a začal mě tam chlácholit, že se nemusím bát, že určitě v jedenáct přijede a veme si mě .... no komedie :-D :-D :-D
Profilova fotka
Donko tak to je opravdu borec,bych ho asi zabila :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?