Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
tak mě dneska ráno přítel psal, že budeme svoji za 16055 minut. Píše mi to takhle už asi od minulý středy. Ale je to strašně krásný, vidět jak se těší. x-) Jinak my dneska vyzvednem koláčky, večer je připravým a zítra donesu s oznámkem do práce. Už se ptá čím dál tím víc lidí, kdy bude svatba, jako by to tušili. No zatím odpovídám, že jednou určitě ;-) :-D A odpoledne je rozvezem ostatním. Teda fakt to letí. Já jdu do práce naposledy jako slečna příští úterý, pak dovča a paragraf a jako mladá paní se vrátím až v úterý po svatbě, chci si pondělí ještě užít doma a trochu si odpočinout. Makáme teď furt na bytě, připravujem svatbu...už rejem bradou o zem :-p , tak se těším až budeme mít všechno zařízený, hlavně ten byteček a vklidu vychutnávat manželství. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máte pocit, že je ještě spousta věcí nedořešených a pořád je co zařizovat a pořád na co myslet?
Profilova fotka
radus, tak ať to stihnete. jinak já jdu zítra domluvit květiny a v pátek jdu na zkoušku účesu, jsem zvědavá, sama nevím, co chci. Mám takovou představu, no uvidíme, co z toho vyjde. vezmu foťák, snad něco nafotím.
Profilova fotka
arween já jdu v pátek taky na zkoušku účesu, nějakou představu mám, ale klidně si nechám poradit od nich, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. A hned to spojím se zkouškou líčení. Budou mě krášlit v jednom salonu, tak i zkoušku vezmu z jedný vody... ;-) 8-) :-D
Profilova fotka
leandre: jo tak tyhle pocity moc dobře znám, pořád počítám jestli mám všechno na sebe :-D hlavně ty šaty a ty mám, žeee. ale i podvazek, punčochy,...taky ozdoby do vlasů. no a určitě se sebou zapomenu něco udělat třeba si zapomenu vytrhat obočí nebo co já vím :-D na kosmetice jsem byla před 14 dny a v pátek by to obočí už chtělo, tak snad nezapomenu, nebo že si zapomenu dát třpytky na dekolt nebo se navonět, já nevím......snad si to budu muset psat na papírek nebo co a ráno jet podle seznamu :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
popelko: v lékárně ti určitě poradí nebo zkus sojovou omáčku na vatový tampón a mazat a mazat, ono to strašně pálí, ale pomáhá to... jinak zdravím všechny, jsem konečně zpátky a přípravy už zase můžu organizovat jinak než z postele... všem mladým paním přeju hodně štěstí... u nás jsou přípravy v plném proudu, nevíte někdo jak má být 23.6.?
Profilova fotka
vaneskoh no 22.6. bude určitě krásně ;-) takže to určitě vydrží až do soboty 8-) :-D
Profilova fotka
Ahojte všechny! Tak Vás zdravím jako mladá paní :-) Hlásím, že svatba byla úžasná. Vše ale proběhlo moc rychle, že to člověk nestihl ani pořádně vnímat. Počasí vyšlo až moc dobře, bylo šílené vedo a tak jsme se celý den koupali ve vlastní šťávě - hlavně já! :-) Měla jsem strach, že vedrem se brzy unavíme a vše skončí dřív než jsem chtěla, ale nakonec jsme končili až ve tři ráno! :-) Dávám do alba pár amatérských foteček, od foťáka budou až za týden. Mimochodem s fotografem jsem měla taky jobovku :-)) Když jsem seděla u kadeřnice tak mě volal, že zůstal trčet ve Vyškově (90 km od nás), že mu kleklo auto. Naštěstí se vše vyřešilo a dorazil jen o něco později :-)
Profilova fotka
Ahojky Donko!!! moc velka gratulace!!!!!!!!!!!!!! to je fajn ze ti vse vyslo a ze jsi spokojena!!!!!!!!!!!
ahoj Donko, vítám Tě mezi mladé paní ;-) To je super, že vám všechno skvěle vyšlo :-D
Profilova fotka
Ahojky market
Ahooooj Niikkyy, tak co, nakoupeno všechno, co potřebuješ? ;-) Už začínají pracovat nervičky nebo jsi v klídku? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji holky! Jen by to chtělo ještě jednou a víc si to užívat :-)) Moc rychle to uteklo! Teď mě budou čekat ty nepříjemné formality... dnes jsem se byla vyfotit na občanku a vrátit šaty....no musela jsem se i zastydět jak byly špinavé...trochu víc jsem večer řádila a vymetla s nima snad celý parket :-D :-D
Donko, z toho si nic nedělej, že jsi vrátila šatečky v takovém stavu, aspoň víš, že sis je pořádně užila ;-) No jo, my už jsme konečně dali podklady na nové občanky dneska, budou za tři týdny. A taky jsem byla na zdravotní pojišťovně, nová kartička bude taky za tři týdny, dostala jsem jen provizorní papírek, snad se nic nepřihodí :-|
Profilova fotka
To jo, to užila a alespoň mám na co vspomínat. Cimbál byl naprosto úžasný. První jsem zula svatební střevíčky a později i sandálky na přezutí a zbytek večera jsem odtančila bosky....no v neděli jsem nemohla ani na nohy :-D Já si nejprve vyřídím občanku a pak až to ostatní. Užiju si svatebku a pak budu běhat po úřadech a vyřizovat a vyřizovat a vyřizovat :-) Tak co nikkyy, jsi nervozní? Já byla hrozně i ve svatební den, vše ze mě spadlo až při obědě :-D
Profilova fotka
market snad vse mam. nerviky mam.a jakee.vcera mi volal tatka ze ma pro me jiny vuz nez jsem mela jet.mela jsem jet ve svem auticku,ale to ted bude odpocivat doma
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsme byli domluvit hostinu (teprv) ... ale naštěstí jsou majitelé moji známí, tak je to vše v poho ... Dali jsme jim záložku 45000,- tak jsme zvědaví, kolik budeme doplácet :-) Tak už jen sháním tlustou bílou stuhu ženichovi na auto .... :-|
Profilova fotka
ahojky Dzabi?,ty jeste jsi nemela hostinu zamluvenou?a stuzky taky nemas?teda to bych zesilela to schanet teprve par dni pred svatbou,to te obdivuju
Profilova fotka
Místo už máme reservovaný snad půl roku, ale menu jsme skládali až dnes :-) ... Teprve jsme tam i vezli dekorace atd ... Jsme se nasmáli ... na hostinu nás nakonec bude jen 25, ale to nevadí....no a odpo se nás tam sleze asi 60 ...tak máme zamluvenou celou restauraci i se zahrádkou na celý den ... No a ty stuhy nějak nemůžu sehnat ... už jsem říkala, že koupím záclonu, ale fakt nádhernou, ani bys neřekla, že to je záclona :-) ... ale jak jsem se v obchodě zmínila na co to mám, tak mi řekla že se to na to nehodí a odešla ... No tak schytala pár nadávek ... Místo toho, aby byla ráda, že má kšeft, tak držkuje ... :-D Ale co, nebudu se rozčilovat ... něco seženu, ať je to cokoliv ...
Profilova fotka
co?co to je dneska za pristup,vzdyt ji to muze byt jedno ne?no teda to bych ji to tam rychle vysvetlila.ja stuhy kupovala normalne v obchodu myslim ze v Tescu,ale jinak v galanterii je maj.nevim odkud jsi,ale v Praze vim kde je maj
Profilova fotka
Také jsem z Prahy, tak peoisím, poraď :-) Kde budete mít obřad?
Profilova fotka
mame ho na Zbraslavi-Praha 5 hele maji je v kotve v galanterii jestli vis kde,je to myslim 3 patro
Profilova fotka
Na náměstí Republiky? Pokud teda není ještě nějaká ... sice jsem pražanda od narození, ale teda moc se v naší matičce nevyznám :-) :-D
Profilova fotka
Nikyy, ty to máš den po mě, že? Tak poslouchám počasí a ve čt má být až 31 a v pá až 33 - což je hrůůůza .... :-p :-p :-p
Profilova fotka
jojo na Namesti republiky tam jsem je taky kupovala,ale musis to prolezt maj tam toho hodne a kde mas ty obrad?a hostinu?
Profilova fotka
My to máme v Libni v zámecké kapli :-) ...dnesk jsme se tam byli podívat :-D
Profilova fotka
jo bydlim kousek od toho,jezdim kolem toho kzdy den do prace
Profilova fotka
.. jo a hostinu ve Vysočanech
Profilova fotka
tak to mate taky super ze to mate u znamych.a kde bydlis v Praze?
Profilova fotka
Celý život jsem bydlela ve Kbelích a teďka jsem ve Strašnicích :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?