Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
no to znam taky, nejsi rozhodne sama kdo vsechno musi zaridit sam. Ja si to vsechno krome tech prstynku vyridila sama, pritel nema jeste kosili a kravatu a pry ma na to spouuuuuuuuuuuuuuuustu casu.... takze co na to rict?? Prinejhorsim ma doma takovy ze by i sly pouzit, ale nebude to ono.
Profilova fotka
Maru, koukám, že je to všude stejné. Přítel má černý oblek, nový na svatbu nechtěl, nosí ho občas na nějaké pracovní jednání, tak jsem chtěla, aby ho alespoň dal vyčistit, nemá čistírnu daleko a ještě do neudělal :( No v nejhorším snad ten oblek není tak špinavý, zatím nevypadal. Košili a kravatu jsem mu už naštěstí koupila sama, má za úkol si jít ještě koupit nové boty a nic :D
Profilova fotka
holky, taky jsem naprosto všechno zařídila sama s mou mamkou - ta se postarala o cukroví a nějaké drobnosti a ještě budeme uklízet. Kdybych příteli nekoupila košili, tak ho ani nehne jít v nové, zároveň jsem mu půjčila kravatu a vestu, aby to šlo k mým šatům a ani se na to nejel se mnou podívat. kytky jsem si objednala sama, přitom o to by se měl postarat ženich a prstýnky šel se mnou vybrat, ale koupit jsem je musela taky sama
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně jsem si dnes koupila botky. uplně jiné, než jsem chtěla, ale není žádný výběr a aspoň je pak někdy můžu mít i ke kostýmku a k šatům apod. tak teď už jen noční košilka, spodní prádlo a něco na převlečení a je to. Ale to už je v pohodě. jinak u nás je to dobrý, přátel se zajímá :-)
Profilova fotka
chybí mi už jen dodělat jmenovky, maximálně menu na stůl a koupit si punčochy, ale mám to už za pár
Profilova fotka
Nám už taky chybí jen jmenovky (pro koho všechno je máte?) Jinak můj miláček se mnou zařizoval všechno kromě kytek :-D to je kapacita, co?
Profilova fotka
mně nepomohl nikdo, dokonce ani jeho rocina se o nic nezajímá. jmenovky budou pro všechny, co jsou pozvaní na oběd
Profilova fotka
my jsme asi bez jmenovek, mame na obed jen 18 lidi a v restauraci nam rikali ze tak mala svatba je zbytecna se jmenovkama. No to se nekdo ma kdyz se pritel zajima.... Kytky, no tak to jsem mu jen rekla cenu, tak to teda vlastne bylo skoro u vseho. i kdyz oblek uz si vyzvedl z cistirny vcera ;-)
Profilova fotka
My jmenovky máme, ale jsem v rodině první. Nikdo si stakovýma cerepatičkama nevyhrál jako já. Všichni to měli tak, jak jim to v restauraci apod. nachystali. Holky, dala jsem si ty boti do alba. Jsem ráda, že je nakonec mám, protože vypadají dobře i s riflama, tak je aspoň vynocím. To jsem chtěla.
Profilova fotka
boticky krasny, ja ty jmenovky chtela, ale je fakt ze je nas pul na :-) pul a v rodine at si kazdy sedne jak chce
Profilova fotka
Ahojky holky tak to je něco co se vám děje. axi s těma šatičkama je mi to moc líto!!!!!!! Ale nevěš hlavu zkus se jětě poohlídnout na netu nebo v nějakém obchodě. Třeba budeš mít štěstí a najdeš nádherné šatičky!!!!!! :-) Moc moc moc vám držím palečky ať to zvládnete a váš den bude náááááááááááádhernej. Uvidíte, že když to teď stojí za ho.......... tak svatba bude nádhernááááááááá ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ty co mají svatbu 2. června už asi musí být v jednom kole a když si představím, že za 14 dní budu to samý tak padáááááám :-D :-D Jinak nám vybuchla kapela 14 dní před svatbou - takže paráda. Nakonec za sebe pošle náhradníky, ale to vůbec nebude ono, ty jsme vůbec nechtěly a dokonce je museli prý přemlouvat, protože za tak málo peněz (5 000,-kč) nechtěli hrát. Je to duo z Brna, ale myslím, že budou dost napapaní a vůbec tam nebude taková atmosféra, jakou bych chtěla :-( |-| doufám, že víc problémů mě snad už nečeká, ale myslím, že to bude ještě horší. Tohle byl asi jen začátek :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko všem! Tak dnes jsem se rozhodla nejít do práce a zůstat aspoň jeden den v posteli. Sice odpoledne mám jít do kosmetiky, takže jsem zvědavá, jak mě bude líčit, když vypadám jak....no děsně. Průdušky už se rozjely v plném proudu, že jsem se v noci kašlem i budila, ale snad to do týdne bude dobrý! Jinak včera jsme už domluvili meníčko a dokonce mám 2 kladné reakce na fotografa. Jedna nabídka je za 10 tis. což mě připadá přehnané s do toho nepůjdu a jedna je kolem 5 tis. takže to je schůdnějším. Tuším Jenn, že je to doknce ten tvůj tip :-) Ještě počkám co se vyvrbí dnes a už to rozseknu. Jinak jsem přemluvila drahou polovičku ať jedeme pro ty prstýnky a co čert nechtěl, dojeli jsme tam zrovna když měli polední pauzu a tak jsme se zase obrátili a jeli domů, protože přítel nechtěl čekat :-( Ale jinak já nemám problém, že se drahý nestará, spíš chce vše zařizovat sám. Jak už jsem psala oblek, košili i kravatu si pořídil sám bez mé maličkosti, boty ještě nemá (taky prej dost času) a v těch jmenovkách je problém, páč to chce zase dělat sám ( má tiskárnu) a tak je na to samozřejmě taky hrůza času...... Kytku vybral taky sám a já vůbec netuším jakou, to bude to největší překvápko a prstýnky vlastně ze 70% navrhl taky on. Foťáka chtěl taky zajistit sám a to trochu vybouchlo...... Stará se, zlatíčko, ale někdy až moc :-D S tou hudbou je to Popelko pech, ale určitě to tak hrozné nebude. Vše je o lidech a když jsou veselí a chtějí se bavit, bude jim stačit děda s ozembouchem! ;-) Ikdyž já mám hudbu zamluvenou od ledna a taky jsem jim ještě nevolala a bych se připomněla :-N
Profilova fotka
donka: to máš dobrý,že je přítel takovej ochotnej,myslím, že na všechno mají chlapy dost času, ale nakonec to dotáhnou do konce U nás žádné změny, jenom jsme byli doobjednat kytičku pro svědkyni, nakonec budeme mít dvě...Květinářka měla blbý keci, že si to jako svědek rozmyslel - tak jsem se tam málem rozeřvala, chtěla jsem jí usadit, že umřel, ale co... Pak mi říkala, že se jí to ještě nestalo,aby někdo tolikrát změnil objednávku...Jenže já si chci všechno udělat podle svého a ona mi vždycky něco nanutí, tak jí to odkejvám a pak jdu za týden a stejně si to změním podle svého ;-)
dobré ránko holky, tak máme za sebou první koláčkový maraton...To byl záhul, tyjo, od čtyř odpoledne se balilo, mašličkovalo, roznášelo a zase balilo, jééé, toho bylo tak hodně :-D a dneska to snad zvládeme rychleji, ale stejně se mi o tom bude asi i zdát :-) Donko, u vás je to takové veselé, samá překvapení :-D
Profilova fotka
dobré ráno, popelka: to je hrůza, ale taky myslím, že pokud se budete chtít bavit a nebudou to vysloveně nějací amatéři, co by hráli falešně, tak to půjde. My taky hudebníka domlouvali dávno dopředu a teď se za ním v pátek chystáme to ještě upřesnit, tak doufám, že nás nečeká nemilé překvapení ]-( vaneskah: obdivuju tě, jak jsi to s tou květinářkou zvládla. Já bych jí to vmentla do tváře. Baba jedna. Člověk neví kam dřív skočit a ona má blbý kecy. Včera jsme byli domluvit další podrobnosti v hospůdce. Nebyli schopní mi zkusit seskládat stoly, abych mohla udělat zasedací pořádek. Takže taťka zavelel a zrovna sme tam seskládávali tabuli. :-D Oni to chtěli nechat až na svatební den!! Nakonec to rozhodně nebyla žádná sranda,vlezeme se tak akorát a byl kumšt to vymyslet, abychom tam nebyli jako sardinky a obsluha mohla volně procházet.
Profilova fotka
ahoj holky, tak to je desny v kvetinarstvi, oni za to chteji takovy penize, jen proto ze to je svatba a jeste budou mit reci, to je fakt drzost. Ja tam byla si ctyrikrat menit moje predstavy a zatim v pohode a uz tam mylsim nepujdu... :-p
Profilova fotka
maru: tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo mění své přestavy... já bych je ani neměnila, ale kdyby si nechala ta květinářka říct... vždycky mě do něčeho uvrtala, já jí to odkejvala a pak doma přemýšlela a přemýšlela... nakonec budu mít tu kyti co mám v albu a jsem za to strašně moc ráda....
Profilova fotka
Tedy s tím květinářstvím ti to nezávidím. Sice vím, jak mají leckdy hodně práce (sestra dělá v květinářství), ale to přece neznamená, že nemůžou být milý a dokud ty kytky neuvážou a neobjednají zboži, což stejně dělají tak 3 dny před svatbou, tak není co řešit, ne? Pokud to není moc práce navíc a není problém to stihnout. Předpokládám, že pro svědkyně nemáš žádné velké pugety.
Profilova fotka
Jinak holky, co vás tento víkend čeká svatba, přeji vám všem, aby se všechno vydařilo, s nastávajícími si tento den maximálně užili a pokud bude tak krásně sluníčko, jako teď a k tomu přiměřené teplo, ani moc vedro ani zima, bude to ideál.
Profilova fotka
ja taky mela puvodne ruze, tvoje kyticka je moc krasna. pak jsem to menila na kaly a pak jste nejaky zmeny Doufam ze se jim povede, je to vyhlasene kverinarstvi, je jim jen rekla predstavu, takze nevim presne jak bude vypadat.... x-)
Profilova fotka
my tady mame zatim zatazno - Brno :-(
Profilova fotka
my mámá sluníčko, pomalu vylézá - okr. Břeclav, takže do Brna to taky třeba dojde. Já taky byla u květinářky několikrát a měnila jsem to. Nakonec jsem měnila i květinářství. A to mi to bylo blbý, když jsem ji tolikrát otravovala, ale vzala to úplně v pohodě.
Profilova fotka
ahojky tady slunicko uz sviti - Praha :-D
Profilova fotka
tady je uz taky aspon polojasn a ne jen mraky Hlavne vsem co se vdavaji zitra taky preju krasne pocasi
Profilova fotka
Jo nevesty k tomu se pridavam moc na vas zitra budu myslet at vam to dobre dopadne a jsou z vas stastne mlade pani ;-) uz se tesim na Vase fotecky.Hlavne at vam taky vyjde pocasi - urcite ano ;-)
Profilova fotka
No jo je to pech. Vždyť my jsme měli problém někoho sehnat v lednu natož teď. Ach jo, snad to dobře dopadne a hudba na svatbě dělá hodně :-S :-N Jinak jsem se holky chtěla zeptat jaký kytičky budete mít pro maminky a pro svědkyni (jestli budete mít pro svědkyni kytku)???? já budu mít oranžové růže asi s bílou frézií a nevím, jakou kytku pro maminky a svědkyni. Jestli taky z oranžových růží nebo něco jinýho???? a budete házet kytku? já bych hodila tu od svědkyně - no uvidím :-D
Profilova fotka
ja hazet nebudu, kaly by to asi neprezily..... Maminky i svedkyne buou mit taky kaly s necim, ja to nechavam na kverinarce za to udela hezky a druzicka bude mit naramek s kytickama na rucicku, protoze normalni kytku by si zlikvidovala :-)
Profilova fotka
popellka: pro maminky mám jiné kytky. moje mamka má bílo-zeleno-oranžovou, pač má i oranžové šaty a ta druhá bude mít z krémových růží. pak mám kyti pro svědkyni a pro družičku. já budu mít oranžovou kytku s bílým a něčím zeleným, nechávám se překvapit, ale bylo mi slíbeno, že budu mít kytku ze všech nejkrásnější :-D Vlastně ani nemám komu tu kytku házet, ale přijde mi líto házek kyticí svědkyně, nevím jak by se na to tvářila :-)
Profilova fotka
ja taky hazet nebudu - chudak kytka a chci si ji nechat a ususit. ;-) jinak ja budu mit oranzove ruze se zelenym. svedkyne bude mit nejake kremove a maminky neco do oranzova. druzicka ta bude mit kosicek a v tom udelanou kytku take do oranzova ;-) uz jsem na ty kytky zvedava - dela mi je kamaradka tak to bude super.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?