Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2007
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
Registrovala se 8. března 2007 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Region Brno.
    Region Kladno
 od kamaradky budou urcite krasny.
Ja jsem nasi drzuzicce, nasi dceri, radsi nevzala ani ten kosice, kdyz ji to chytne tak proste si nic nevezme do ruky a nebo to hned zahodi, no maly deti, emoticon
31. kvě 2007 ve 12:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
    Kostel sv. Martina ve Zbýšově, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
Registrovala se 18. října 2006 na beremese.cz. Přidala 479 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel.
 No já jsem myslela, že maminky by měly mít kytky stejný.
Jinak kytkou svědkyně bych hodila, protože na svatbě budu mít všechny holky popárovaný, ale svobodný a jedna už je zasnoubená,.....takže myslím, že by to byla sranda a taky sestřenka jako svědek ju bude mít jen protože ju chce dávat přes bříško (je těhotná, tak aby měla něco před pupíčkem), jinak bych svědkyni kytku ani nedělala.
No a mně zas bude dělat kytí jakoby nevlastní babička emoticon tak su taky zvědavá, určitě si na tom dá záležet, jen nevím co pro ty mamky a svědkyni. Asi jim nechám udělat z oranžových růží, ale světlejších než budu mít já a nebo z těch smetanových nebo nějakých světlých emoticon
Holky je ještě něco co vám chybí, co nemáte zařízený nebo koupený nebo tak? Já jsem se nakonec rozhodla pro úplně jinou korunku a tak jsem si ju nechala udělat na zakázku a teprve se dělá, tak doufám, že stihne dojít emoticon
31. kvě 2007 ve 13:35  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 9. června 2007
    V Brně (Brno - dóm), Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
Registrovala se 6. února 2007 na beremese.cz. Přidala 568 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Praha.
 asi už mám téměř vše, dnes ještě jmenovky, ubrousky a taky zvažuji, že si pořídím eště jednu malou kytku, abych ji hodila svobodným slečnám, bude jich tam dost
31. kvě 2007 ve 14:15  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 a kdy ju budeš házet? kdy myslíš, že bude ta vhodná příležitost??? já tam budu mít mladých svobodných holek asi 7, jestli dobře počítám, tak to by šlo emoticon
31. kvě 2007 v 15:06  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 ja jsem chytla loni na kamaradcicny svatbe, ale nechaly me ji chytit, protoze uz jsme byli zsnoubeny takze bylo jasny ze se i vezmeme... emoticon no a navic se tam nikdo jinak vdavat nechtel a ja budu mit stejny kamaradky jako byly tady na ty svatbe, takze vlastne ji ani nemam ko¨mu hazet... emoticon .
Pry je normalni si nechat jeste mensi na hazeni, ja si teda chytla tu pravou emoticon , chtela jsem ji pak neveste vratit aby si ji ususila,ale nechtela, ze jsou oba alergici...
Ja bohuzel kaly susit nemuzu, to by asi ¨vypadalo...

Me v kvetinarstvi rikala ze to je nejhezci kdyz jsou vsechny kytky stejny, teda jako hlavni kvetina ze je stejna a me se to taky tak libi, ale fakt nechvam na nich jak to uvazou.

JInak my nemame vypaleno CD, ale pisnicky uz jsou stazeny v pocitaci a pritel nema kosili s kravatu, nastesti jestli si ji nekoupi tak ma doma z ceho vybirat, ale nebude to ono, musim ho do ty koupe dokopat, ma moöooooooooooooooc prace emoticon
a sama mu to koupit nechci...
31. kvě 2007 v 15:15  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
 budu ji házet asi až večer na hostině, až budou přítomny všechny svobodné :o)))
31. kvě 2007 v 15:43  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
donka
Registrovala se 21. května 2007 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Region Zlín.
 Pěkný večer nevěsty a zvláště ty co už to mají za dveřma! emoticon Sobotěnkám přeji klídek a pohodu a ať si ten den před svatbou parádně užijí! emoticon Samozřejmě o samotném svatebním dni ani nemluvím, ten bude jistě jedinečný a už se těším na fotky, zážitky a pocity, budu na Vás myslet.
Já dnešek z poloviny proležela v posteli a už je mě lépe, antibiotika už zabírají. Kosmetička mě rozmazlovala skoro hodinovou masáží a zkusila další líčení, které se líbilo mě a doknce i miláčkovi emoticon
Jen ho nemůžu dokopat k těm etikatém a jmenovkám, ach jo! Ale jak už tady bylo řečeno, budu věřit, že to nakonec dotáhe dokonce emoticon
A co se týká házení kytky, to já jistě dělat nebudu. Bylo by mě té kytky líto....věřím a doufám, že bude z růží a tak si ji usuším emoticon No a těch svobodných tam budu mít....asi jen jednu a to mou svědkyni emoticon Teda ještě jednu, ale ta se vdává 7.7. tak ta už to má jisté emoticon
31. kvě 2007 v 19:46  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cipin
Registrovala se 21. února 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Uničov, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
cipin
Registrovala se 21. února 2007 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Uničov, Region Olomouc.
 Ahoj holky, tak uz se mi (a nekterým jiným) blíží finále. Právě přemýšlím, co všechno ještě potřebujem zítra oblítat, tak snad na nic nezapomeneme. Kytku asi házet nebudu, ale zkusím to vyřešit jednou růží - kytice by mi bylo líto, zkusím si ji usušit, ale uvidím, jak to dopadne...
31. kvě 2007 ve 21:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Ctěnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
veruse
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Ctěnice, Region Praha
 Uff. Tak teď jsem skončila se všema posledníma dodělávkama. Byla to fuška. Už mám vše zabaleno. Přítel má za úkol se ráno oblíct do obleku, vzít si jen košili a kalhoty na převlečení na večer a flašky s alkoholem na výkup. Tak jsem zvědavá co zapomene doma....
31. kvě 2007 ve 23:02  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 Ahoj holky, vůbec teď nestíhám, právě jsem přijela z hotelu, byli jsme tam zavést cukroví. Taky už mám udělané nehty, ještě musím sbalit věci a do postele se snad v jednu dostanu a zítra už je finále, vyzvednout květiny na auto a na dům, vyzdobit ho a pak hurá do hotelu. A v hotelu budu dohlížet na výzdobu, ale pomáhat rozhodně nebudu, protože budu ráda,když si konečně odpočinu.

Tak se zatím mějte a přeji hodně štěstí při přípravách.
31. kvě 2007 ve 23:14  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
  • Svatba byla 22. června 2007
    Na hradě Valdštejn, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 1117 příspěvků a 1 album. Region Jablonec nad Nisou.
 NÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠ. KONEČNĚ NÁŠ MĚSÍC!!! emoticon

Tak holky, těm co mají svůj velký den dnes a zítra přeju ať vše vyjde tak jak má, počásko bude, tak vše s úsměvem a rovnýma nohama šup do toho. Hodně štěstí a láááááááásky. emoticon
1. čer 2007 v 07:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku Loučeň, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
silente (39 r.)
3
Registrovala se 22. září 2006 na beremese.cz. Přidala 5099 příspěvků a 4 alba. Má 29 přátel. Dobrovice, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku Loučeň, Region Nymburk
 Nevěstičky, tak si ten Váš měsíc užijte!
Přeji Vám všem kráááásné svatby a pohodová manželství emoticon
1. čer 2007 v 07:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
fotoportrét
fotoportrét
radusaondra
 sil díky emoticon
1. čer 2007 v 07:08  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 Dobré ránko nevěstinky,
tak hurááááá, červen je tady emoticon Sil, díky emoticon Tak počasí nám zatím nevychází, na Severní Moravě je zataženo, mlha a asi jen 10 stupňů... A zítra hlásí přeháňky a bouřky.... Ach jo.
Rozvezli jsme koláčky, potvrdili znova kytí a výzdobu, a dneska nás čeká jen cesta pro moji babi a dědu a hlavně se dobře vyspat na zítřek emoticon
Tak krásný deeeen emoticon
1. čer 2007 v 07:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
PRO

1
 ahoj Markétko, u nás je naštěstí krásně, ale uvidíme zítra. Za chvilku´jak přijede miláček tak pojedeme do květinářství a pak vyzdobíme dům a pak do hotelu.
Už se těším na výzdobu, ale budu jen sedět a dívat se. Protože si chci na zítřek odpočinout.
Taky doufám, že se krásně vyspím.

Přeji Vám všem krásný den.
1. čer 2007 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
broucek2 (37 r.)
1
 market neztrácej hlavu, v Praze svítí sluníčko od rána, tak se tosnad přenese k vám a případně vám bude pršet štěstí
1. čer 2007 v 08:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 holky, kdo to mate tento vikend tak preju hodne moc stesticka a at se vam to krasne podari.
My jsme vsichni nejaky nemocny a to nas ma vezt dneska pritel k nasim, je to z Brna do Prahy, takze docela dalka a ted mi volal ze je mu hrozne zle emoticon
ja mam mit zitra v Praze rozlucku.
1. čer 2007 v 08:49  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Tak 1. a 2. červen ať se vše vydaří a nebojte, počasí vyjde taky!!! emoticon
Já už jsem dnes zase v práce, potila jsem se jen jeden den, víc si teď nemůžu dovolit. Dokonce jsme včera večer s drahouškem konečně začali řešit ty etikety na lahve a jmenocky. Uffff, byla to fuška, ale snad už se rozhýbe emoticon Vymysleli jsme, že na slivivici uděláme etikety s našima fotkama - na každé flašce bude jiná s nějakým vtipným komentářem o proč pít zrovna z této lahve ať to není stejné emoticon Lidi se budou bavit už tím, že budou ochutnávat pokaždé z jiné flašky (obrázku) emoticon Ve jmenovkách bude po rozevžení napsáno ce ten den budou jíst, bumbat a kdo jim bude hrát a samozřejmě nějaké to poděkování, že přišli emoticon Teď jen to udělat emoticon

Maru nebuď smutná, já musela díky nemoci taky oželet víkend s kamarádama....raději chci být fit na svatbu emoticon
1. čer 2007 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 no ja se i bojim co mu je, je fakt nejakej spatnej....normalne vsechno prechazi a ted to vypada blede. emoticon
Ja bych to odridila, ale s jeho autem neumim a nejsem ten ridic co sedne do cicziho auta a jede a zrovna D1 neni idealni pro uceni se jezdit nejakym autem. emoticon
Navic vezeme i nase 2,5 lety zlaticko a to ja mam strach riskovat
1. čer 2007 v 09:16  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 ahoj holky,
Jenn, to máš správný přístup, hezky odpočívat, tak to má být emoticon
Počasí nějak dopadne, to jediné neovlivníme, ale když říká Brouček2 i televize, že je v Praze hezky, tak snad to dorazí zítra i k nám emoticon
Noo, taky bych oželela víkend s holkama a byla fit na svatbu, s holkama bych si pak udělala posvatební víkend emoticon pokud by to šlo emoticon
Donko, jste akční, máte to hezky vymyšlené, až to bude, tak doufám, že uvidíme fotečky pro inspiraci (teda já už asi nee) emoticon
1. čer 2007 v 09:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 No hlavně ať nic nepřechází, není to sranda. No musíš to asi zvážit sama co je pro a proti a když tak můžeš jet na rozlučku autobusem emoticon
1. čer 2007 v 09:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 no jo,ale ja tady nemuzu nechat naseho maleho milacka a autobusem ji nemuzu vezt, a babicka z Brna je zrovna pryc nez aby si ji na vikend vzala, no vsechno se to spiklo.... emoticon
No uvidime, jde k doktorce, on prechazi vsechno protoze musi porad pracovat, workoholik.....

Jinak pre¨ju hezkou vyrobu etiket, to je vyborny napad
1. čer 2007 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Díky Market, nápad je to hezký, ale teď jsem zvědavá, zda to přítel opravdu udělá! emoticon Ty si to zítra užij a pak předej zkušenosti jak na ten den jít pěkně od lesa a užít si ho emoticon
1. čer 2007 v 09:26  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
donka
fotoportrét
fotoportrét
donka
 Maru neboj, nějak to dopadne a ber to s nadhledem, raději ať vyjde svatba než rozlučka! emoticon Přece nechceš mít nemocného a usmrkaného ženicha emoticon
1. čer 2007 v 09:28  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 ja vim, jenze jak bydlim daleko tak na kamaradky neni tolik casu, tak jsem se vazne moc tesila ze je vsechny uvidim,
nebubu to lamat pres koleno
1. čer 2007 v 09:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 Ahoj holky, jojo tak to vypuklo. Dneska musím myslet na Veruse, která už je určitě ve svatebním a nervíčky asi pracujou emoticon no úplně to prožívám. Taky přeju všem co mají svatbu dneska, zítra, příští týden, 15.týho a taky stejně jako my, i těm co ju mají 22.hýho, 23. tího a taky koncem června, aby se nám všem svatba vydařila aspoň co nejvíc podle našich představ a hlavně krásný počasí emoticon taky si holky ten svatební den pořádně užívejte, protože ten už se nikdy opakovat nebude a máme ho (snad) jen jednou v životě, tak ať máme na co vzpomínat a nezapomeňte - usměvavá nevěsta je nejkrásnější nevěsta a ničím si nenechte zkazit náladu, protože to bude NÁŠ DEN!!!! emoticon emoticon
1. čer 2007 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 popelko,
divam se zë to mame stejne.... emoticon
1. čer 2007 v 10:03  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
fotoportrét
fotoportrét
popellka
3
 jojo to máme, vybrali jsme datum 16.6. aby se to dobře pamatovalo a málo kdo si to zapamatoval emoticon
no a taky doufám, že bude hodně teploučko a svítit sluníčko a bude brzo ráno světlo a večer taky dlouho světlo, takže prostě polovina června je krásná emoticon
akorát pořád přemýšlím co ještě, mám takovej blbej pocit, že mně pořád něco chybí, ale to je asi pocit...
šaty, rukavičky, závoj, vlásenky, korunka (se vyrábí, takže ta dojde na poslední chvilu), punčochy, spodní prádýlko, podvazek, líčidla, bižu na krk, naušnice,.......no snad bych měla všechno mít emoticon emoticon jinak je to ještě 15 dní, ale to bude taková rychlovka. Uteče to jako voda, ani nemrknem emoticon
1. čer 2007 v 10:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maru2004
    Region Kladno
 to utece, to je fakt.
ja si ani neuvedomila ze je to takove hezke datum, kdyz jsem zamlouvala termin, tak jsem chtela prvni mozny a to je prave 16.6, mame to v ruzovem sadu a nedelaji to driv nez v polovine cervna aby uz byly vsechny ruzicky krasne rozkvetle emoticon
Pak mi az doslo ze mame celkem pekne datum....
1. čer 2007 v 10:41  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
 Ahojky holky, tak koukám, že přípravy vrcholí ... Všem, které si to odbudou tento víkend přeji hodně štěstíčka do další části života emoticon a hlavně si to všechny pořádně užijte (je to přeci jen jednou emoticon ) .... Hlavně sem pak co nejdřív dejte fotečky emoticon
my to máme za 13dní emoticon
1. čer 2007 v 11:01  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.