Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
to jsou sny,co ??? Me se nedavno zdalo ze jsem myslela ze mame obrad ve 14 hodin a za 10:50 jsem si vzpomela ze ho mame v 11, no desny můry nocni :-.
Profilova fotka
Naštěstí to bylo "čerstvý" tak jsem si říkala "uklízím jídlo, uklízím jídlo, ......" Pokud by to mělo onen charakteristický zápach asi určitě bych přidala. ;-) Hudbu máme takový různý mix, ale vše je jen hudba, žádný text, zpěv. Převažuje Ennio Morricone - příchod a gratulace, Dvořákovo Largo na proslov oddávajícího a na prstýnkování a líbačku Motiv panny od Hapky. Maru - sny bych teď před svatbou nejradši vyzmizíkovala.
Profilova fotka
ja mela ten sen desne zivej, uplne jsem se probudila hruzou, tak ani nevim jestli jsme to stihli :-D
Profilova fotka
Já si taky v tom snu říkám, že to nemůže být pravda a že se mi to určitě zdá, jenže je to fakt tak živý že to beru jako skutečnost. Ale zase ta úleva když se probudím!
Profilova fotka
veruse děkuju. Uvidím až pudu vyzkoušet hudbu do zámku jestli se Enya bude hodit a jak bude znít. :-N :-N :-N
Profilova fotka
to je fakt, ja teda jeste chvili po probuzeni myslela ze se to stalo, nez se clovek zorientuje. No, me se asi jeste ty nejhorsi budou zdat... ;-(
Profilova fotka
My to máme venku, tak tam si myslím že tahle hudba půjde, kdyby to bylo v nějaké kapličce, tak bycha si taky byla na pochybách... Ale důležité je, jestli se to líbí vám. I když nevím jestli tu hudbu budu vnímat.... :-)
Profilova fotka
my mame taky venku, mame hudbu hodne mix, jak instrumentalky tak s textem.Proste co se mi libi. Je totiz fakt, ze hudbu nikdo nevnima, byla jsem ted na 3 svatbach kamaradek a absolutne nevim co tam meli za hudbu. Takze mi do tech vsech priprav prijde zbytecny se stresovat jeste hudbou
Profilova fotka
Já si taky myslím. Jedinou hudbu kterou vnímáš je příchod nevěsty a pk už nevíš.
Profilova fotka
cim vic se to blizi tim vic mam nejak pocit ze je mi vsechno jedno, ze mi prijde naprosto zbytecny co jsem resila pred mesicem jako neresitelnou zalezitost.... ;-)
Profilova fotka
Tak to já jsem asi blázen, protože hudby si na svatbách všímám dost. Prostě mi ta hudba tak nějak dotváří celej obaz toho obřadu. Jsem na hudbu ulítlá, když se jedná o nějakou krásnou událost. Takže to bylo u mě dost důležité. x-) A sny spíš můry jsem měla ze začátku. Teď to nějak ustálo takže čekám, kdy to zase přijde. :-N :-N
Profilova fotka
Věř mi kouzlo, že v týdnu před svatbou to budou úplné můry. Tak zatím pa, já si jdu na jednu čekat do postýlky. ;-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak si je hezky uzij :-D
Profilova fotka
dobrou noc ;-)
Ahoj holky, za chvilku valíme pro cukroví a pak pro marcipán, pak to musím rozdělit do výslužek, protože už některé dneska budeme roznášet, těm co jsme nepozvali a zítra znovu pro cukroví a rozdělit to. Jinak mám radost, ta fontána spravit nejde, takže jsem vyhodila 7 000,- to mám za to, že všechno ostatní bylo koupené nové a tuhle fontánu jsem koupila tady v bazárku. :-( Tak prostě bude plán B, že místo fontány z bowle tam postavím šampaňské. Přeju Vám krásný den. :-)
Profilova fotka
Krásné ránko! No já ho mám teda děsné, jsem úplně vyřízená a pod očima mám kruhy jak blázen. Včera jsem už po zprávách odpadla, ale za noc jsem se probudila snad 20x. Jednou mě byla zima, pak zase horko a do toho ty přihlouplé sny, které jste tady včera nakously :-) No děs běs a ráno když zazvobil budík tak se mě chtělo brečet. Už teď ráno mám zvedlou teplotu, takže to bude zajímavý den. Snad se mě podaří z práce odejít dříve do postýlky! Dnes máme mít hotové prstýnky, ale přítel říkal, že to dnes asi nestihne je vyzvednout tak jsem z toho smutná, těšila jsem se až je uvidím.....No jo, ti chlapi to prostě zase tak neprožívají :-) Jinak koukám, že jste byly některé ochotné utratit za prstýnku jedlou sumičku!! :-) To naše by měly vyjít cca na 10 - 11 tis. Jinak včera jsem rozeslala asi 7 mailů ohledně fotografů a zatím se mě vrací jen negativní odpovědi, nikdo nemá v ten den volno :-( Co bych taky chtěla 10 dnů před svatbou..... Jennifer, drž se v posledních přípravách a užij si to! ;-)
ahoj donko, neboj mě už nic nezabije, já už se nad problémama vůbec nepozastavuju, protože jinak bych dostala innfarkt. :-| Už si to jenom užívám, co to jde, protože je to shon, ale stojí to za to. Holky pokud to dneska stihnu tak vyfotím cukroví a dám na alba.
Profilova fotka
donko, urcite nekho sezenes... neboj. No ja puvodne taky myslela za prstynky tak kolem 10 000,-, ale ten zlatnik je holt obchodnik a nejak nam vnutil ze proste musi byt takove masivni.... :-D , no musim rict ze jsem se tomu ani az tak moc nebranila :-) akorat si ho mozna budu muset dat zmensit, bojim se ze mi sklozne, je mi volnejsi.
Profilova fotka
Ahojky holky, takže moje děsivosti pokračují :-( Mamča mi vyprala ty nové šaty z Ebay a protože byly trochu zapuštěné, chtěla to spravit, nalila na bílé šatičky savo a už jsou v popelnici! Paráda!!! Takže nemám co na převlečení .... Počasí na sobotu taky moc nehlásí... Mám vždycky pocit, že už to horší být nemůže a pak se objeví zase nějaká nová jobovka :-( Už ani noční můry se mi nezdají, nic. Jsem totálně apatická, nenávidím, když se mě všichni ptají, jak se těším na svatbu, prtože mám pocit, že už je mi všechno totálně jedno :-( Je to opravdu takový divný, ale úplně neskutečný stav... Držte se!
Profilova fotka
axi, drz se taky, za chvili to bude za tebou ;-) ja se tady desim, zatim vsechno docela vychazi, tak cekam co prijde tesne pred svatbou. Akorat mam pocit ze moje nejlepsi kamaradka (svobodna, vdavat se nikdy nechce) je nejaka odtazita, tak jako ze ji otravuju uz tou svatbou mi pripada... tak jsem z toh dneska takova nejaka spatna....ach jo :-(
Profilova fotka
HOLKY? NIČEHO SE NEBOJTE A NEDEJTE SE. VŠECHNO DOBŘE DOPADNE. Víte totiž že na svabě je nejdůležitější za 1(když si vás má kdo vzít. 2) když si ten dotyčný pro vás přijde 3) když máte šaty 4)když máte prstýnky 5)snad za poslední, když si máte kam jít s hostama nadlábnout bříško Ten zbytek je tak strášně nedůležitý a můžu vám říct, že si plno věcí ani rodina ani známí nevšimnou. Je mi to líto za vás a přeju vám, ať to máte přesně takové, jako jste chtěli, ale na těch ostatních věcech to nestojí. Axi. já taky ještě pořád nemám šaty na převlečení a ani je už asi nestihnu koupit, tak přinejhorším vyštrachám něco starýho. Stejně tam jde o ty svatební šaty. Tak vám držím palce, ať se nezhroutíte a užijete si to. A žádný apatický nálady, je to vaše první a jediná svatba, tak si to koukejte užívat přesně jako jenn.
Profilova fotka
Jinak mě se na dnešek taky zdál jeden z děsivých snů, ale naštěstí si o nepamatuji, ale vzbudil mě. ]-( A jinak, já pořád nemám boty. Včera jsem byla v brně a stejně tam nic nemají. A nemám ještě ani spodní prádlo pod šaty a nic na večer na spaní. No ale dneska bych se po něčem mohla mrknout.
Profilova fotka
ja mam boty co uz mam rok doma, zadny nemuzu sehnat, pouze temer stejny co mam a to je zbytecny kupovat, musim mit nizky boty aby nevycuhovaly z satu a mam balerinky, takze si jen nechavam, a na prevleceni mam saty co uz mam doma,nemela jsem je jeste nidky na sobe, koupila jsem je na podzim ve vyprodeji a to jsem jeste nevedela na co je pouziju :-D my mame vecer u nasich na zahrade, takze stejne nic luxusniho nepotrebuju
Profilova fotka
Ahojky holky, já už z toho všeho mám zase střevní problémy ... Jako kdybych je neměla cca pře 2 měsícem (a trvaly měsíc) .... otrava
Profilova fotka
Já žádný bílý boty nemám. Ale přinejhorším si půjčím bílé nazouváky od mamky, které mi sednou. stejně nepůjdou vidět. No ale asi zajdu ještě do svat.salonu a nějaké si koupím. A večer máme sice v restauračce ale já si myslím, že nic luxusního taky nepotřebuji. Viděla jsem včera super top, který mi nádherně seděl. Ale nemám k tomu žádné kalhoty ani sukni, tak nevím. Musím něco prolézt, ale já na to nakupování moc nejsem.
Profilova fotka
No já šaty na převlečení nemám a ani jsem je nesháněla. Doufám, že v těch svatebních vydržím až do rána :-) Myslím, že na luxus si až tak nepotrpím, ale dnes přišel přítel s tím, že by jsme mohli udělat nějakou vašskou specialitu, je to přece chudý kraj tak by jsme mohli udělat na oběd pohanku........ no byl tím nápadem tak nadšený, že se těší na ty rekce lidí až jim to přinesou, že se bojím, že je schopný to udělat :-D Každopádně jdeme dnes domlouvat jídeláček tak snad ho to do večera pustí :-) Ptala jsem se ho, jestli dnes zajde pro prstýnky a prej nemá čas :-( Takže je zase neuvidím.... ach jo
Profilova fotka
donko, aspon se muzes jeste tesit na neco,
ahoj holky, tak o střevních problémech mi něco povídejte, fakt :-| Kroutím se jak had, jsem nervozní a hodně :-| Donko, těš se, je to krásné těšení ;-)
Profilova fotka
no ja zatim zadne problemy nemam, ale mame jeste dost casu :-)
Profilova fotka
Jo jo, těším se, ale poslední dobou mě přijde že sama....řítel se raději bude prohrabovat motorkama na netu než aby tam zajel :-( Ale to je asi ten rozdíl v ženských a chlapech :-) Podotkla jsem, že ještě nemáme natisklé etikety na slivovici a ani jmenovky....prej je času dost :-) Jak mám být v klidu? Ještě, že je mě tak blbě, že nemám sílu nic řešit a vidím se v postýlce!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?