Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahoj skoro mladé paní, úplně jsem se vžila do vaší situace před svatbou , jestli bude vše ok a přijdou všichni atd atd. Vzpomínám si na vsoji svatbu která se konala v červnu 25.06.2005 a mohu říct že jsme toho měli před svatbou až moc myslím tim překážky . Tak proto Vám přeji vše co se vdáváte hodně sil a úsilí bojovat za ten Váš jedinečný den , at Vám vše vyjde tak jak si přejete a uvidíte že budete mít vše vydařené a krásné. Přeji hodně štěstí všem nevěstám!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Ahojky Mareko: strašně moc děkuji za povzbuzení ...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to některým blíží. Zítra mi snad skončí ten největší pracovní frmol, kterej se musel samozřejmě jako na potvoru objevit zrovna teď a budu se moct konečně naplno vrhnout na poslední přípravy ... A i když už začínam stresovat, tak mě to trochu mrzí, že už to za chvíli skončí - docela mě to baví si vymýšlet, čím by se ten den D dal ještě zdokonalit a snít, jaký to bude ... Ještěže mám ještě dvě (snad jen zatím) svobodné ségry :-D
Profilova fotka
Dobré ránko! Tak jsem se konečně krásně vyspala, nevím jestli to bylo tou únavou, že jsem spala jako špalek :-), ale určitě na tom měla podíl bouřka a déšť, který v noci konečně přišel. Dnes se krásně ochladilo, je to příjemné. ale nebojte se červnové dvojky, má se od zítřka zase oteplovat, tekaž v sobotu bude určitě moc krásně! :-) Já už Cipin bohužel žádné svobodné ségry nemám :-( , takže už si moc svateb asi neužiju. Mám jen dvě super kámošky a z toho je jedna má svědkyně, takže jedině u ní mám ještě reálnou šanci ochutnat svatební koláčky :-) Ta druhá se bohužel vdává v době, kdy jsme na svatební cestě :-( Měla tu svatbu takovou nahonem - asi pochopíte proč ;-) a tak mě oznámila před měsícem datum, ale já už to mám holt naplánované opravdu hodně dřív předem tak je z toho trochu naštvaná, že nezruším sv. cestu. Ale to já neudělám, že mě holky chápete! My už by pak měli možnost jet někam až tak v září, ale to už chceme nechat volný průběh "miminku" a těhotná už bych na tři týdny na motorce asi nejela! :-) Takže teď je kolem mě a kámošky takový "oblak". Ona mě na svatbu jde a já jí ne a ke všemu byla zklamaná, že jsem za světka řekla té druhé, ale svědek může být jen jeden a s tou druhou jsme si to slíbily ještě jako malé holky :-) ... :-( No já se jdu vrhnout na toho fotografa :-(
ahojík holky, tak tady v Odrách, kde pracuju, hezky prší, konečně se dá dýchat. Doufám ale, že se to v sobotu spraví a vyjasní a bude krásně 8-) No jo, taky je mi na jednu stranu líto, že ty přípravy už finišují, taky mě napadají další věcičky, co bychom mohli udělat tak nebo tak, ale zase si říkám, že už se blíží ten den D, kdy budu mít za manžela nej chlapa pod sluncem (hihi, pro mě, vy máte ty své, že :-) ) Donko, určitě bych taky nerušila svatební cestu, ví o tom dost dlouho, a jako kamarádka by to mohla pochopit, že nejde být na dvou místech, držím palečky, aby se ten oblak rychle rozplynul :-) a co se týká svědka, je to jen a jen Tvoje volba, a Ty víš, proč ses tak rozhodla, tak kamarádka (dobrá kamarádka) by to taky měla vzít a pochopit...Svatbou kamarádství přeci nekončí. A jajaj, tak mě se zdá, že mi ten čas nějak ubíhá, ach jooo, pořád mě berou myšlenky, že jsme na něco zapomněli, uf uf, a to mě ještě čeká ve čtvrtek zubáář, bojim bojim :-(
Profilova fotka
holky, ahoj! Prosím, prosím, kdo má nějaké svatební obrázky - kreslené, černobílé? Skoromanža se včera rozhodl, že budem dělat svatební čokoládky.... pořád nechtěl a včera, že prej jo, že je to dobrej nápad... Donko: určitě bych jela na svatební cestu a jestli je kamarádka správná, jistě to pochopí...-
Profilova fotka
Dobré ránko, taky jsem ráda, že už se dnes dá trochu dýchat. I když u nás opět moc nesprchlo. Všude hlásí bouřky a deště a lijáky a zaplavený sklepy. A u nás? Pár kapek. No a dnes se chystáme na koncert Kabátů a nakonec bude pršet zrovna dneska. To se mi vůbec nehodí, protože to bude pod širým nebem. Tak snad nám počasí vyjde a koncert bude super, nechce se mi pam poskakovat pod deštníkem. :-p :-|
Profilova fotka
ahojky holky, přeju dobré ráno! donka: já bych taky svatební cestu nerušila, spíš bych možná byla na kámošku naštvaná, že si tu svatbu blbě naplánovala. Nějakej ten týden by ji snad nezabil, ne? A rozčilovat se, že kvůli ní nezrušíš svatební cestu? Tak to už je tak trochu o tom, kdo ustoupí. Přeju abyste se v poho usmířily a svatba proběhla v klídku. radusaondra: oni ti Kabáti asi mají smůlu. Když byli v Brně tak taky lilo, ale lidu tam bylo plno. Taky mě mrzí, že ty přípravy končí. Už mě ani nebaví procházet alba z příprav když je všechno zařízeno.
Profilova fotka
anien, taky už ty alba nějak neprocházím a pohybuju se max. ve 3 až 4 diskuzích, ostatní nečtu, co se týká hostiny a obřadu...nějak to nepotřebuju, tak mě to ani nebaví. :-|
Profilova fotka
dzabii: nemáš zač vím jaké to bylo před svatbou a proto všem přeji krásnou náladu v předsvatebních přípravách a hlavně jsou to nezapomenutelné okamžiky které už jen tak nebudou :-) A dívám se že už to máte opravdu brzy tak držím palce já osobně miluju svatby a svatební fotky tak až to budete mít holky skoro teda mladé pani za sebou tak honem dejte fotky do albíčka at se můžu dívat jak vám to s manželem klaplo ;-)
Profilova fotka
Ahoj, ja bych tu svatebku taky nerušila a vubec nechápu, jak ta Tvoje kámoška může být naštvaná, mrzet by mě to asi mrzelo, kdybych byla na jejím místě, ale vždyť pro vás je to ta třešnička na dortu po všech těch stresech...
Profilova fotka
Máš pravdu cipin, bude to třešnička na dortu atěším se, moc! :-) Jinak jsem dnes zašla k lékaři, páč mě je fakt dost blbě a chrblu jako tuberák a vyfásla jsem antibiotika :-)) No to by mě zajímalo, jestli je tady některá, která ty předvatební přípravy prošla bez nějakých zdravotních problémů?! :-D Jenže ležet nemůžu, musím do práce, protože v příštím týdnu už budu chtít volno a tak musím vše dodělat :-( Ale musím se holky přidat k Vám, že už se to blíží a přestává mě bavit se hrabat v různých albách a nápadech...stejně už je to tak nějak dané :-) Snad ten den neuteče moc rychle!
Článek se načítá
Profilova fotka
jo je to fakt, čím víc se to blíží, tím méně brouzdám po albách příprav, jen koukám na ta nová svatební... všechno už je stejně dané... hlavně abychom byly všechny zdravé....
Profilova fotka
Ahojky holky. donko, taky ybch byla naštvaná spíš na ni, že si tu svatbu neposunuli o týden před nebo po. Nebo bych nechápala, proč je naštvaná ona na mě, když o té svatbě ví dlouho. Ať vám to dobře dopadne a taky, ať se rychle uzdravíš. Byla jsem dnes v Brně a zase nic. Pořád nemám boty a šaty na převlečení-to je tak nejvíc, co mě štve.
Profilova fotka
A do alb už se taky nedívám-teda jo, ale jen zběžně, protože mi pak přijde, že šaty jsem mohla mít hezčí a prstýnky levnější atd.atd. Ale to je tím, že jsem ty šaty na sobě neměla 3 měsíce a vůbec si už nepamatuju, jak jsem v nich vypadala a navíc jsem si je zkusila jako první a už jsem jiné nechtěla. Ale fakt mi sedli, to vím, že jo.
Profilova fotka
ahoj, ja se taky hlasim k tem co radsi moc neprolezaji... a k tem satum, zalozila jsem tady tema prvni zkousene saty, protoze jsem si vzala prvni a uzjsem si jiny nezkousela a ted samozrej¨me tady vïdim asi milion satu ktery bych taky chtela.... a s prstynkama jsme to prehnali, mame hodne drahy, ale je fakt, teda aspon doufam, ze jsou na cely zivot a vlastne jediny videtelny kazdodenne co je videt.... :-D
Profilova fotka
Ahoj Arwen, taky jsem si šaty vybrala hned ve druhém salonu a už jsem jinam ani nešla. Prostě byly přesně dle mého gusta :-) Zkoušela jsem si je v lednu a taky jsem šla před týdnem na zkoušku s rozpakama, jaké vlastně budou. alibí se mě pořád, jen jsem do nich trochu zhubla tak teď se modlím, že to dobře popraví :-) Jedíné s čím se pořád peru je líčení. Jedno už jsem si vybrala, ale pořád si myslím, že mě nesedí na stopro. Snad mě ještě ve čtvrtek nějaké zkusí a už to bude to pravé :-) Teď místo abych ležela a potila se tak vařím večeři....
Profilova fotka
maru: tak s prstýnkama jsme to taky kapánek přehnali, ale co, za rok už nám ty peníze chybět nebudou a že byli tak drahý si už nevzpomeneme.
Profilova fotka
arween, a za kolik mate? My mame za 20 000,-, ale davali jsme zlato na vykup, meli jsme ho hodne, jeste po me takovy desne kycacky veliky veci, ktery bych si uz nikdy nevzala... a to bylo za 8 500,-, takze to ve finale nebylo tak desny, ale jestli ho nekdy ztratim¨...
ahoj nevěsty, tak dneska to nabralo ještě vážnější ráz, už mám doma šatky a panenku i panáčka na auto... Zvláštní pocit :-D Jen mě mrzí, že ty šatečky nejsou bělejší, ale je to prostě tyl, snad na sluníčku to bude vypadat líp, ale jinak musím říct, že paní v saloně byly super, hodně mi pomohly a zvedly náladu. V pátek jsem byla šatičky zamluvit,(historii jste si tu mohly přečíst :-| ) vyzkoušet a dneska už byly nachystané, jen proběhly malé úpravy a už jsem si vše mohla odvézt :-) Zítra dovezeme odpoledne koláče a koláčky, nabalíme výslužky a první várka poputuje k nedočkavým svatebčanům :-p Jooo a taky jsem naposledy v práci a pak se tam vrátím už jako paní 8-) Holky, kolik jste daly za ty prstýnky? Jestli to není tajné. My jsme dali 9 tisíc, ale to jenom proto, že má miláček větší tlapku :-)
ahoj holky, my jsme za prstýnky dávali 23 000,-, dnes jsme byli zavést dekoraci do hotelu a pro cukroví a střihat pejsky, za chvilku jedu k našim a zítra pro druhé cukroví a marcipán a do květinářství, máme medvídky na auto a prý jsou přísavky, že se dají medvídci secvaknout a nemusí se našívat. A ve čtvrtek znovu pro cukroví. No jo už se to blíží.
Profilova fotka
takze nejsme sami blazni s drahyma prstynkama :-) no ja myslela ze budu nerozvni a nic, tak cekam jeslti to jeste prijde... Ale asi az prijedu k nasim a zacnu premyslet co kam dat a az pujdu na zkousku ucesu tak uz mi to prijde jako realita
Profilova fotka
no nervni sice nejsem ale chyby pisu desny... :-D
Profilova fotka
Ahojky holky týýýýýýýýýýýý jo máte to za PÁR!!!!!!!!!! Jééééé už chci mít taky šatičky doma. Vlastně už bych chtěla, aby byl den D. Pro šatí si pojedu až ve čtvrtek před svatbou. Budu mít asi docela hoňku, protože musím pro šaty (140km) na barvu, nástřik opálení, pedikůru, řasy (80km) a doma si ještě musím udělat nehtíky a taky mamince. Vlastně ještě nevím, kdy jsem objednaná na to opálení. Doufám, že se mi to nebude krýt se šatama :-o :-S jooooooooooooo budu to muset nějak zrežírovat :-)
Profilova fotka
Ahojky,tak mi dali za ty prstýnky necelých 14tis. ale kdyby jsme věděli dřív, že má budoucí tchýně nějaké zlato, které nám byla na ně ochotná dát, tak by to tolik ani nebylo. PS: a kdybych tam neměla ty drahý kamínky... ;-)
Profilova fotka
no kdybych nemela to zlato tak by me z te ceny asi odvezli :-D ale to byly takovy masivni desny veci, uz bych si je urcite nikdy na sebe nevzala, pozustatky z mladi :-D Takze vubec nelituju ze jsem je na to dala, skoda ze vse bylo zluty zlato a my mame z bileho, takze sei to zlatnik vzal za vykupni cenu :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je? Příšerně rychle se mi to krátí.... Když si vzpomenu, že pozítří touhle dobou už asi budu mít nervíky z následujícího dne, tak mám z toho husinu. Myslela jsem, že dnes vypálíme CD s hudbou na obřad a ono nic, protože jsme byli s přítelem za kamarádem v hospodě a on se tam tak opil, že jsem do teď od 21 hod uklízela záchod ]-(
Profilova fotka
veruse, tak to ti nezavidim :-| no jo, ja stahla pisnicky a vypaleni je taky na priteli, takze to bude vypalovat den pred obradem vecer, to je mi jasny
Profilova fotka
Ja bych to i vypalila, to nastesti umim, ale 4 nejdulezitejsi psinicky mam na MP3 prehravaci a z toho to neumim dostat. :-( A to nemluvim o jmenovkach na obed... Doufam ze se mi nevyplni muj dnesni sen - prisla jsem na obrad a zapomnela jsem doma krabici ve ktere mam prstynky, polstarek, vyvazky a nemela jsem ani to CD s hudbou a zapomnela jsem se nechat nalicit a ucesat - HRUZA!
Profilova fotka
Ahoj veruse můžu se ueptat jakou hudbu máte? My zatím máme vybrané písně od Enyi. :-) Jinak to jsi dobrá jestli jsi uklízela po...... záchod na to bych asi neměla a ještě tam přidala :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?